Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

ρε παιδια εχω παει σε ολα τα μαγαζια και δεν μπορω να βρω πουθενα σέλα ή καλυτερα καλυμα σέλας για το C50 τι σκατα να κανω. Δεν την θελω τοσο για εμφανιση οσο για το οτι η παλια εχει αρχισει και σκιζεται τοσα χρονια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εχω παει σε ολα τα μαγαζια και δεν μπορω να βρω πουθενα σέλα ή καλυτερα καλυμα σέλας για το C50 τι σκατα να κανω. Δεν την θελω τοσο για εμφανιση οσο για το οτι η παλια εχει αρχισει και σκιζεται τοσα χρονια.

 

re file esei dn ksereis poso pane ta kilindropistona ta kitaco ta 52mm?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω παει σε ολα τα μαγαζια και δεν μπορω να βρω πουθενα σέλα ή καλυτερα καλυμα σέλας για το C50 τι σκατα να κανω. Δεν την θελω τοσο για εμφανιση οσο για το οτι η παλια εχει αρχισει και σκιζεται τοσα χρονια.

 

σε μαγαζι με τα πετσαριες πηγες???

Link to comment
Share on other sites

pragmati moufa...to lifan...stin arxi otan eixa parei to glx, epidi itan skeletos kai den eixe moter, kai tipota pano, ithele poli simazema...kateliksa se metaxeirismeno lifan... oraio moter, kala mpam,polli zimia...eutixos tora exo HONDA ASTREA!!!MOTERANA!!! exosceleton, kala leei o poul_20, pou vreikes tosa lefta???

 

re seis ego na sas po kati

pira lifan kai epidi den pigene mia mou dosane moter apo honda kai to ebala

to metrisa me amaxi ebgale 115

apla marese to souloupi tou kai to pira to moter den pigene kai to allaxa

Link to comment
Share on other sites

re seis ego na sas po kati

pira lifan kai epidi den pigene mia mou dosane moter apo honda kai to ebala

to metrisa me amaxi ebgale 115

apla marese to souloupi tou kai to pira to moter den pigene kai to allaxa

 

Καλα εκανες.Σε τι μηχανακι???Τα lifan ειναι ωραια μονο εξωτερικα:grin::grin::grin::grin:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

to mono lifan pou eksizei ws 125cc einai to cdi! me elatiria-fela (gt patiniarei) g***ei! einai poli poio grigoro apo honda! to honda foraei (50mm-50mm) kai to allo (54-54)! min lete oti dn pigainoun ta lifan! apla thelei swsti epilogi!
Link to comment
Share on other sites

OK RE FILE..LIPON..8ELO NA PARO TO LIFAN TO PENINTARI...POU EINAI IDIO ME TO YAMAHA TO Z..8A EPERNA GLX ALA DEN MOU ARESI POLY GIATI EINAI SAN PODILATO..KAI 8ELO NA PARO KATI KENOURGIO KAI PENINTARI...ESI TI PROTINIS??
Link to comment
Share on other sites

Hallo paides eimai kainourios sto forum kai sas xeretw olous!!8a h8ela thn gnwmh sas gia to ti mixanaki na parw!Exw valei sto mati glx kai c50!8elw na to agorasw gyro sta 200-350 euro!!8a h8ela na to ftia3w kai ligo gia na travaei kala:)
Link to comment
Share on other sites

File eimai 17 kai 8elw na parw ena apo auta ta 2 mixanakia pou anefera giati exoun 50cc mixanh!!To xreiazomai giati 8elw na kanw thn douleia mou poio aneta edw sthn a8ina.Den mporw ta M.M.M giati 8elw 2,30 wres gia na ftasw kapou:mad:
Link to comment
Share on other sites

OK RE FILE..LIPON..8ELO NA PARO TO LIFAN TO PENINTARI...POU EINAI IDIO ME TO YAMAHA TO Z..8A EPERNA GLX ALA DEN MOU ARESI POLY GIATI EINAI SAN PODILATO..KAI 8ELO NA PARO KATI KENOURGIO KAI PENINTARI...ESI TI PROTINIS??

 

File kai egw to goustarw auto to lifan san mixanaki! alla einai monoshock opws to Z? auto dn to thimamai! ama oxi pare to sprinter! i dy!

Link to comment
Share on other sites

File kai egw to goustarw auto to lifan san mixanaki! alla einai monoshock opws to Z? auto dn to thimamai! ama oxi pare to sprinter! i dy!

 

Ta lifan papia 50cc i 125cc einai xaleia.Prwton den einai kalla zeigismena apo to ergostaseiw kai tha eiparxoun treigmi.2 exei xaleia frena kai theloun olla allagi kai peisteuw pos einai polli kaki epilogei gia mixanaki mono o kinitiras pou pouleite ksexwrista aksizei o 125cc cdi ande kai o 110cc me simplektei.Kai min sigreinete me z o skeletos tou lifan einai sapeiws se sxesi me tou z:X

Link to comment
Share on other sites

File eimai 17 kai 8elw na parw ena apo auta ta 2 mixanakia pou anefera giati exoun 50cc mixanh!!To xreiazomai giati 8elw na kanw thn douleia mou poio aneta edw sthn a8ina.Den mporw ta M.M.M giati 8elw 2,30 wres gia na ftasw kapou:mad:[/QUO

 

pare ena 50cc lifan..pou ine san to z..kai kanto me ena 100 eyro 72cc..i me ena 300 eyro..vazis moter lifan 150 kAi ipArxi kAi kitAki me 100 eyro..pou to kAni 180..kAi tA g***s olA..!!!

Link to comment
Share on other sites

File gnwri3w apo mixanakia kai auto pou les na pesei kine3iko sta xeria mou den isxiei;)Proton 8elw ena mixanaki pou na exei afisei epoxh kai defteron to glx kai to c50 einai panalafra(ta gamidia:lol:)Rwtaw poso 8a mou stixisei na to ftiaksw to glx me auta----->....strofalompiela Aasa 54mm,kilindro ton ergostasiako rektifie,pistoni daytona 54mm pompe,kefali 100ara me ena ekentroforo Takegawa r20,balbides kai elatiria Takegawa,ena karmpirater Keihin 28 imiplake kai mia ilektroniki Kitaco:!:
Link to comment
Share on other sites

File gnwri3w apo mixanakia kai auto pou les na pesei kine3iko sta xeria mou den isxiei;)Proton 8elw ena mixanaki pou na exei afisei epoxh kai defteron to glx kai to c50 einai panalafra(ta gamidia:lol:)Rwtaw poso 8a mou stixisei na to ftiaksw to glx me auta----->....strofalompiela Aasa 54mm,kilindro ton ergostasiako rektifie,pistoni daytona 54mm pompe,kefali 100ara me ena ekentroforo Takegawa r20,balbides kai elatiria Takegawa,ena karmpirater Keihin 28 imiplake kai mia ilektroniki Kitaco:!:

 

mixAnaki me epoxi...????pAre floretA tote.. ine polU kAi dixrono 8A tA gAmas olA..mexri kAi polilAto xAxAxA!!!!:lol: kitA tA glx fiAxnonte kAi ne skiliA..alA einAi pAliA..ego 8A soU protinA nA pAriC kAti kenoUrgio..kAi vAle enA moterAki astrea pAno..torA esi apofAsiziC..

Link to comment
Share on other sites

mixAnaki me epoxi...????pAre floretA tote.. ine polU kAi dixrono 8A tA gAmas olA..mexri kAi polilAto xAxAxA!!!!:lol: kitA tA glx fiAxnonte kAi ne skiliA..alA einAi pAliA..ego 8A soU protinA nA pAriC kAti kenoUrgio..kAi vAle enA moterAki astrea pAno..torA esi apofAsiziC..

 

 

a kAi 3exAsa nA soU apontiso posA leftA 8A petA3is tsAmpA..emm;)pistevo pos kAna 500ari anetA..alA deN ime sigouroC!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

bilaco pragmatika fenete pos den kseris tin tifla sou apo mixanakia

kai min mou pis pos lei blakies ... edo thes na sigrinis ta glx kai ta z me ta lifan katarxin ta lifan einai 4-xrona kai ta z 2-xrona

Link to comment
Share on other sites

bilaco pragmatika fenete pos den kseris tin tifla sou apo mixanakia

kai min mou pis pos lei blakies ... edo thes na sigrinis ta glx kai ta z me ta lifan katarxin ta lifan einai 4-xrona kai ta z 2-xrona

 

pote sigrina z me lifan re file?????tA glx me lifan ta sigrina..gt pernoun antalaxtika honda..tora me z den to sigrina...kai an kolises esi epidi ipa pos me ena moter lifan 150 kai an valis kai ena kitaki paei 180 ta gamas ola..enousa pos ta gamas se taxitita..oxi se piotita..fisika kai ta honda einai pio a3iopista apo ta lifan..min mou vazis logia pou den ipa..

Link to comment
Share on other sites

bilaco pragmatika fenete pos den kseris tin tifla sou apo mixanakia

kai min mou pis pos lei blakies ... edo thes na sigrinis ta glx kai ta z me ta lifan katarxin ta lifan einai 4-xrona kai ta z 2-xrona

 

Pesta re file mpeikan oi kainourgoi kai ekanan to forum chat:X.Tespa mia etairia den ginetai korifaia me to na vgalei enan koinitira 150cc aftw einai to mwno eukwlo to posw aksiopistei-korifaia marka einai i honda olloi to kseroume. To z einai pisteuw to korifaiw papi pou vgeike pote kata tin gnomi mou kai den tha sigreithei me lifan pou exei sapeio skeleto den einai kalla zeigismeno pou exei treigmous athleia plastika kai polla alla.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...