Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

liapo, μπορω να σου κανω μια ερωτηση για τις πατιθρες τις αγωνιστικες που συζηταγαμε στο αλλο θρεντ:ειναι πολυ πανω???που πιανουν???

 

EDIT:OverClocker, συνχαρητηρια που κρατησες την υποσχεση σου για το ποστινγκ σε αυτο το θεμα που ειπες οτι δεν ξαναγραφεις.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dmkias_46 αυτες που εχω παρει γραφουν πανω yoshimura και πιανουν στον αξονα που κραταει το ψαλιδι στον σκελετο.το ποδι σου θα παταει καπου αναμεσα στα πισω πατακια και στον αξονα του ψαλιδιου.το υψος ειναι αυτο του αξονα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

filaraki mhopos mporeis na mou peis ti ginete edo mesa?pos leitourgei to olo 8ema klp klp?

 

Κατα πρώτον καλως ήρθες(σαν την άνοιξη:p :) :p ).Για να ρωτήσεις η να απαντήσει σε κάτι εδω μέσα , θα πατήσεις στο εικονίδιο κάτω κατω που λέει +απάντηση. Ότι άλλο θες αντε να διαβάσεις τους κανόνες ή ρώτα τους Mods.

Τέσπα...

Για πές για το εργαλείο σου;;; 62mm εεεεε!!!!! Καλόοοοοοοοοο:cool: :cool:

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

εχμμμ πιστεύω πως αυτό ήδη το κατάλαβε...

Λοιπόν, καλωσήρθες στην παρέα μας! Κύριες οδηγίες είναι: Να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα μας, να μην ειναι όλα τα γράμματα κεφαιλαία, να μην δίνουμε πολλές άσχετες και εκτός θέματος απαντήσεις, να μην γράφουμε παραπάνω απο μια απαντήσεις στη σειρά, αλλά να βάζουμε όλες μας τις σκέψεις σε ένα μήνυμα.

Ακόμη "Μπορούμε να κρίνουμε τις ιδέες, αλλά όχι και τους ανθρώπους", όπως αναφέρεται χαρακτηριστικα στους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

γεια να μιλας το καταλαβες.για φωτο πας στο mygallery και τις ανεβαζεις, η καποιο σιτε για host.λιαπο ποσο τις πηρες??
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

εσυ μανο εχεις φτιαξει τιποτα??χωσε καμια φωτο
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

α, ρε dmkia... για το νεο τα είπα, εσυ το διπλοποστ το κάνεις :p μολις βρω το καλώδιο απο το 7610 θα σας δείξω τις μοντίφες μου!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Pou eiste re trelloi?xathikame.Ego to motori mou to ekana 55 k ayrio paraggelno ekkentroforo k meta ferte oti thelete(ektos apo fx k z k modenas)
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paides...

eimai kainourgios sto forum gia ayto tha mhlhso gia akyro thema...

prin enan mhna mou klepsan to mhxanaki ena c(50) afhste pikra megalh...

tes pa tora mou exei katsei na paro chaly kserete kanena magazi sthn athina

me kales times giati eimai apo zakyntho kai den ksero k polla...

perimeno apanthseis....

3R3VOS_Zakynthos City
Link to comment
Share on other sites

Κατα πρώτον καλως ήρθες(σαν την άνοιξη:p :) :p ).Για να ρωτήσεις η να απαντήσει σε κάτι εδω μέσα , θα πατήσεις στο εικονίδιο κάτω κατω που λέει +απάντηση. Ότι άλλο θες αντε να διαβάσεις τους κανόνες ή ρώτα τους Mods.

Τέσπα...

Για πές για το εργαλείο σου;;; 62mm εεεεε!!!!! Καλόοοοοοοοοο:cool: :cool:

Γεια σας μαγκες τι κανεται?Μανο ενα Supra 62mm εχω τακεκαβα κεφαλη(την παλια με το ενα μπουζι)καρμπυλατερ Kei-Hin 34,R****ng εκεντροφορο,ρευματα απο NSR και αλλες πολλες πατεντες.εξοτερικα μονο 2 δυσκοφρενα μπροστα μαργαριτες με δαγκενες απο GPZ-400 ε και αλλα μπιχλιμπιδια που το ομορφαινουν.

Link to comment
Share on other sites

Pou eiste re trelloi?xathikame.Ego to motori mou to ekana 55 k ayrio paraggelno ekkentroforo k meta ferte oti thelete(ektos apo fx k z k modenas)

να φερω το glx το καλοκαιρι να σε πατησω καμια 10 μηχανακια??καλο το εργαλειο σου supra.τι τελικες εχεις???ερεβος δν ξερω, αλλα το chally σαν μηχανακι δν το πολυπαω...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

supra62mm βγαζεις φωτο την παπια σου,την αποθηκευεις στον υπολογιστη και οταν μπεις στην αρχικη σελιδα του myphone πατας στην πανω μπαρα εκει που γραφει mygallery,μετα πας πανω δεξια εκει που λεει upload εικονων και ακολουθεις τις οδηγιες για να ανεβασεις τις φωτο.σε μια το πολυ δυο μερες θα εχουν εγκριθει και θα μπορουμε να τις δουμε.με την σειρα μου σε καλοσοριζω κι εγω στην παρεα μας :happy:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

vre file dmkias_46 k ti na paro gia thn athina???

vasika den thelo na polydixnei to mhxanaki pou tha paro giati

etsi mou klepsan to palio...

kai skeftome gia chaly giati den thelei polla leyta...

esy ti moteri protineis na agoraso???

3R3VOS_Zakynthos City
Link to comment
Share on other sites

Filoi mou kala eiste?

Akouste to Innova mou ti foraei....

57 xiliosta me 57 diadromi...

kefali honda ricing

karmpirater FCR Keihin 30mm

reumata Takegawa...

8a to bapso kai 8a nikeloso merika pragmata..

se kanena mina 8a exete fotos...

+

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Epitelous enas innovakias.Loipon file paul pare to xl aytou tou mina.Exei ena Innova 59mm.To vlepeis k xineis.Apo pou eise re trelle.Ego apo serres.Loipon exo erotiseis:Ti marka pistoni?Poso kanei i kefali?alitheyei oti to keihin FCR kanei 400eyro?Reymata takegawa apo poion vrikes?Ego vrika reymata apo to kiriakopoulo alla eine marka CDI(moufa dld).Hondainnova125@yahoo.gr eine to mail mou.steile na kleisoume kanena rantevou na ta poume apo to irc.
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

Magkes anoiksa diko mou thread(Etsi de legete?) gia to innova. Paul k osoi alloi thelete elate na ta leme kai ekei.
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

που ειναι το thread σ???ειχα innova &εγω φιλαρακι,&το ειχα ψαξει αρκετα το θεμα.το καλυτερο που μπορεις να κανεις για αυτο το μηχανακι ειναι να βαλεις κεφαλη απο honda nice 110.δεν εισαγεται το συγκεκριμενο μοντελο,αλλα αν το ψαξεις μπορει να βρεις μαγαζι που να σ φερει κεφαλη με παραγγελια...εγω δεν προλαβα να ασχοληθω,το πουλησα...

το xl λεει αρκετα?αξιζει να το παρω???

Link to comment
Share on other sites

παιδια περναω φωτογραφιες αφου εβγαλα το νιτρο με την sebrig την εξατμιση και το παλιο καρμυρατερ που ειχα.αν θελετε δειτε στο gallery.
Link to comment
Share on other sites

μιας και λεμε για φωτογραφιες εδω ειναι το δικο μου (για να μην λεει ο dmkias_46 οτι δεν ασχολουμε καθολου :p )

http://img141.imageshack.us/img141/78/3011qz.jpg

μπορειτε να δειτε την μαργαριτα,την τρομπα φρενου με ξεχωριστο δοχειο υγρων και το μπροστινο φτερο απο modenas dynamic!επισης η εξατμιση ειναι απο 3 διαφορετικα κομματια και ειναι φτιαγμενη απο την L.R.P.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτα απ'όλα γειά σας. είμαι hondakias κι εγώ και δεν άντεξα να μην μπώ στην συζιτισούλα σας... έχω ένα glx και το ετοιμάζω τώρα... έχω είδη θυριδώσει την 3βάλβιδη αασα κεφαλή με τον πιο άγριο εκκεντροφόρο που βρήκα κι σκέφτομαι να το κάνω ή 53mm ή 55mm αλλά το θέμα είναι οτι δεν θέλω να μου βγάζει προβλήματα... φοράω ένα 28mikuni και θα του χώσω και μια sebring... Ο μηχανικός μου μου είπε επίσης ότι η 54 διαδρομή θα μου προσφέρει περισσότερα <<μπάμ>> ενώ η 56 περισσότερα απλώματα. έτσι επιλέγω την 54άρα στροφαλομπιέλα της aasa. έχετε να προτείνετε κάτι καλό? λέτε να αντέχει ή θα το έχω 1έξω 1μέσα για φλάτζες αν το κάνω 55? πώς λέτε να πηγαίνει και στισ δύο περιπτώσεις?:cool: :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτα απ'όλα γειά σας. είμαι hondakias κι εγώ και δεν άντεξα να μην μπώ στην συζιτισούλα σας... έχω ένα glx και το ετοιμάζω τώρα... έχω είδη θυριδώσει την 3βάλβιδη αασα κεφαλή με τον πιο άγριο εκκεντροφόρο που βρήκα κι σκέφτομαι να το κάνω ή 53mm ή 55mm αλλά το θέμα είναι οτι δεν θέλω να μου βγάζει προβλήματα... φοράω ένα 28mikuni και θα του χώσω και μια sebring... Ο μηχανικός μου μου είπε επίσης ότι η 54 διαδρομή θα μου προσφέρει περισσότερα <<μπάμ>> ενώ η 56 περισσότερα απλώματα. έτσι επιλέγω την 54άρα στροφαλομπιέλα της aasa. έχετε να προτείνετε κάτι καλό? λέτε να αντέχει ή θα το έχω 1έξω 1μέσα για φλάτζες αν το κάνω 55? πώς λέτε να πηγαίνει και στισ δύο περιπτώσεις?:cool: :cool: :cool:

Φιλε refron αν και δεν ξερο αν υπαρχει κεφαλη αασα εμενα 8α μ αρεσε ποιο κοντη μπιελα με 55 χιλιοστα πιστονακι.επισης κατα τη γνομη μοθ εαν βαλεις sebring θα χασεις αποδοση.καλυτερα 8α ηταν μια μοτοσπορτ η μια ΤΟΡ.οσο για το καρμπυλατερ καλυτερα ενα ΚΕΙ-ΗΙΝ 28 fcr.αν θες και εχεις σκοπο να ριξεις τοσα λ7 καντα

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετος με τουσ Η/Υ εγο ανεβασα μια φωτο του σουπρα μου.αν καταφερεται να την βρειτε εχει καλος!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετος με τουσ Η/Υ εγο ανεβασα μια φωτο του σουπρα μου.αν καταφερεται να την βρειτε εχει καλος!!!!!

κανενας δεν γεννηθηκε γνωστης,ολοι στην πορεια τα μαθαμε και καθε μερα που περναει μαθαινουμε κι αλλα.οι οδηγιες που σου ειχα γραψει ηταν απλες,αν δεν ανεβουν την πρωτη μερα θα ανεβουν την δευτερη.αν υπαρχει καποιο προβλημα εδω ειμαστε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...