Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

την εχω παρει απο την χαλκιδα, 70ε. εχει και μοναστηρακι...εχουμε και club, το ειδες???παραπανω εχει link

E αμέ... Γράφτηκα Κιόλας. Πότε έχει συνάντηση για Chat????

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι φορουμ οπως εδω. κανε κανενα ποστ... την βελτιωση που θα κανω την διαβασες???στο mIRC οριζουμε συναντησεις που και που... εχουμε κανει μια... θα ειδοποιηθεις....
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Παίδες, Ο Κυριακόπουλος(Ο κύριος χωρίς τις τιμές:p :lol: :p )(http://www.akyriakopoulos.gr) έφερε κάτι νέα και Μ@μ@τ@ πράγματα για βελτιώσεις. Το Κυλινδροπίστονο 59mm που το έχει και για GlX είναι καλό; Το σκέφτομαι γιατι ανεβάζει κυβισμό στα 153 c...

Aααα!!! Σας έχει πετείχει να θέλετε να μπειτε στο site του Κυριακόπουλου και να σας βγάζει οτί δεν μπορείτε λογο σφάλματος. Εγώ πάντος που έχω αρκετα καλή συνδεση Internet και που γράφω σωτα την διεύθυνση δεν μπαίνει.:mad:

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

δν μου εχει τυχει αυτο... αλλα για κυλ/νο, θες απαραιτητα στροφαλο. κοιτα στο club, προτεινω ενα καλο κιτ βελτιωσης, αλλα ο κυριακοπουλος δν εχει πηνεια kitaco, μονο daytona, και τα εχει 550 ευρω :wacko: ενω σε ξενο σιτε εχει τα κιτακο γυρω στα 330 ευρω και τα daytona γυρω στα 470... μεγαλη διαφορα
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

το βιντεο nitro duck στον υπολογιστη δεν παιζει τουλαχιστον στον δικο μου.δοκιμαστε στο κινητο εκει μονο ισως παιξει.πως τα βλεπετε τα βιντεακια?καλα?
Link to comment
Share on other sites

καλα, ε εργαλείο!! εκεί με τη φωτίτσα έχει φάση!! καλα το άλλο που έφυγε ειναι απίθανο! μπορούμε να μάθουμε τι έγραφε το κοντέρ??
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

καλα, ε εργαλείο!! εκεί με τη φωτίτσα έχει φάση!! καλα το άλλο που έφυγε ειναι απίθανο! μπορούμε να μάθουμε τι έγραφε το κοντέρ??

σκεψου μονο οτι το αυτοκινητο που με τραβαγαν βιντεο ειναι φτιαγμενο και ξεκινησα το νιτρο στα 140 τερματιστος και για να με φτασει το αυτοκινητο πηγε με 180 χιλιομετρα οποτε δεν ξερω ακριβως ποσα εποιασα.το μηχανακι δεν κρατιοταν πηγα να φυγω απο τη σελα απο την επιταχυνση.

Link to comment
Share on other sites

οοοοοοοοουυυααααααααααοοοοοοοουυυυυυυυυυ!!!!!!φαντασου πως θα παει....
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! Θέλω μια χάρη να μου κάνετε... Αν μπορείτε να μετρήσετε τα καλάμια απο τα πηρούνια σας, και αν κάποιος βρει μεταξύ 30-33mm, ας αναφέρει παρακαλώ τον τύπο του παπιού του... ευχαριστώ...
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

τι το θες??? θα σου ελεγα, αλλα τα δικα μου ειναι απομιμιση.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο θεμα ρωταω εδω.Υπαρχει περιπτωση να βρω εξατμιση Daytona για Kymco Activ?
Link to comment
Share on other sites

26mm einai tou astrea kai 45mm tou crm

26mm?? καλά, το ποδήλατο μου έχει φαρδύτερα καλάμια :p loool πρέπει το κρύπτον να έχει πιο φαρδιά... αμα βρω κατι θέλω να το πετάξω πανω στο ποδήλατο γιατι θέλω να βάλω δισκοφρενάκι υδραυλικό. :) ότι ξέρετε, σφυράτε...

ακόμη και απομίμηση, πεστο...

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

gregorisvas den nomizw na bgazei h daytona eksatmish gia to activ alla den 8a einai dyskolo na thn tairiakseis panw tou.

oresti$ to podhlato den exei kalamia,exei phrouni :p mia xara 8a fainetai to phrouni tou astrea panw sto podhlato pantws...ki ama goustareis petas kai mia margarita panw!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

ελα, μονο τις μπότες θέλω να βάλω απο μηχανάκι :p καλάμια κατάλαβες τι λεω...
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

omologw oti mou perase apo to myalo mhpws h8eles na metrhsoume tis mpotes alla rwthses gia ta kalamia,8a paw boltoula me to amaksi twra kai poli argotera 8a metrhsw tis mpotes kai 8a postarw ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...