Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

Πως βγάζει,βγάζει......:p

 

βγαζει γιατι ο μπατσος βλεπει ολοκληρο μοτερ racing engine στραβος ειναι να μην καταλαβει:X:grin:

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και τι θα με κανει?? αν εχω ασφαλεια εχω τα παντα αλλα οχι δηπλωμα.. και να μην ειναι δηλομενο τι θα με κανει??
Link to comment
Share on other sites

και τι θα με κανει?? αν εχω ασφαλεια εχω τα παντα αλλα οχι δηπλωμα.. και να μην ειναι δηλομενο τι θα με κανει??

 

δεν ξερω τι θα σου κανουν αλλα για να μη βγαζει κατι απο km το μοτερ σου καλυτερα θα ηταν να βαλεις ποδια;)

Link to comment
Share on other sites

και τι θα με κανει?? αν εχω ασφαλεια εχω τα παντα αλλα οχι δηπλωμα.. και να μην ειναι δηλομενο τι θα με κανει??

 

τι θα σε κανει?? πρωτα πρωτα θα σε παρει αυτοφορο για διπλομα:lol:μετα για κλεμενη μηχανη και σου περνουν το μηχανακη:shifty:και μετα απο 2χρονια δικαστιριο αυτο θα σου κανουν!!!!:ρ

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα σου κανουν αλλα για να μη βγαζει κατι απο km το μοτερ σου καλυτερα θα ηταν να βαλεις ποδια;)

 

Λολ ρε whitepower...Πηρες 150cc μοτερ και θες να το ταμπουρωσεις μην ακουγεται;θα σκασει το μηχανακι και sebring δε κανει για αυτα τα κυβικα πιστευω..Εγω πιστευω πως εξατμιση για ολα τα κυβικα ειναι η motorsport και ας ειναι σαν μπουρι και ας κανει πολυ θόρυβο...Εγώ θα σου πρότεινα για να ξεφύγεις λίγο το μπάτσο να ξύσεις το νούμερο πάνω στον κύλινδρο και να του ρίξεις σπρέυ για να μη τραβάει την προσοχή..Επίσης η ποδια πολύ καλή λυση αλλα...150cc ειναι για σπάσιμο όχι για να το έχεις κρυμένο και ταπωμενο..Θα σου σκάσει το μοτερ απ'το ζορι και θα κλαίγεσαι..Πάντως να ξέρεις οτι αν ο μπάτσος εχει κομπλεξ με τα μηχανακια όπως ενας μαλ... εδώ στα μερη μας θα στο λύσει το παπί θα το μετρήσει και θα στο πάρει...

 

Λοιπον παιδια τώρα να σας πω για ενα πρόβλημα που έχω...η μανιβέλα μου κάνει περίεργα πραγματα δηλαδή εκεί που της έδινα μια και έπαιρνε μπρος τωρα κατεβαίνει πολύ δύσκολα (δε νομιζω να ειναι απο συμπιεση παντως..) δηλαδη της δινω μια και κατεβαινει μεν αλλα πολυ αργα και δυκολα και φτανει μεχρι τη μεση και οχι μεχρι κατω απ'την εξάτμιση...τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκ{λ}ανες:grin::grin::grin:Αλλα περιεργα ψαλιδια δεν εχει πισω???Και εκει που πιανει το αμορτισερ????Απο που το αγορασες????

Απο τοn Πολυζο......πριν 3 χρονια περιπου αλλα ηταν πιο απλο τωρα τελευταια λιγο πριν τισ εξετασεις το τροποποιησα...................πραγματι εχει περιεγο ψαλιδι πισω........σκεφτομαι να βαλω απο το site του akyriakopoulou ενα που εχωωωωω δει...........πολυ γαματο να πουμε......................................................

Link to comment
Share on other sites

exo ena dayang 50 (apomnimisi supra) me plastika , fanaria genika ola apo supra pano ektos to sasi.. edo kai 1 mina εχω φορεσει ενα racing engine 150cc για δηναμη...

δεν εχει φωτα αλλα δεν το κηκλοφορο βραδη.. εχω και το μαμα μοτερ.. και για αυτο ειπα τι μπορω να κανω για να μην με καταλαβουν οι μπατσοι.. λεμε οτι το μοτερ δεν ακουγετε... τορα φοραω μια sebring..xrisotampeli. ΑΝ ΔΕΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 150CC?

racing ειναι το μοτερ ρρρ φιλε?????[μ******ς ειναι ο μπατσος δεν θα τον δει???????].....................................

Link to comment
Share on other sites

τι θα σε κανει?? πρωτα πρωτα θα σε παρει αυτοφορο για διπλομα:lol:μετα για κλεμενη μηχανη και σου περνουν το μηχανακη:shifty:και μετα απο 2χρονια δικαστιριο αυτο θα σου κανουν!!!!:ρ

 

Τη ειναι αυτα που λες ρε φιλε??? προτον για δηπλωμα μονο σε γραφουν δεν σε περνουν αυτοφορο 1000%αυτοφορο σε περνουν οταν δεν τα εχεισ τα χαρτια μαζι σου.... δευτερον γιατι για κλεμενει μηχανη .. τα χαρτια τα εχω εχω και το τημολογιο αγορας.. απλα δεν το εχω δηλοση.. και το μηχανακι τη ειναι αυτοι να στο παρουν....... και για το δικαστηριο για δηπλομα δεν με νοιαζει καθολου..

 

μην λετε οτι θελετε ρε παιδια..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα σου κανουν αλλα για να μη βγαζει κατι απο km το μοτερ σου καλυτερα θα ηταν να βαλεις ποδια;)

 

τη ειναι το km ρε φιλε??:O και αν βαλο ποδια τι θα αλλαξει και γιατι??

Link to comment
Share on other sites

τη ειναι το km ρε φιλε??:O και αν βαλο ποδια τι θα αλλαξει και γιατι??

αυτο που θελει να πει ο φιλος μας ο honda _100........................ειναι πως αμα δεις μπατσο+εισαι πανω στ μηχανακι.............2πραγματα μπορεις να κανεις..........1.Σβηστο+κανε τον σταυρο σου, 2.παρατατα το+βαλε ποδια............................δεν λεει να σε πανε μεσα+εσενα+τς γονεις σου.........................ξανασκεψου το..............η΄άλλαξε μοτερ.................................παρτο μανισιο+ανεβασε το χιλ.........να μν το καταλαβαινει κανεις.............................................................

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελει να πει ο φιλος μας ο honda _100........................ειναι πως αμα δεις μπατσο+εισαι πανω στ μηχανακι.............2πραγματα μπορεις να κανεις..........1.Σβηστο+κανε τον σταυρο σου, 2.παρατατα το+βαλε ποδια............................δεν λεει να σε πανε μεσα+εσενα+τς γονεις σου.........................ξανασκεψου το..............η΄άλλαξε μοτερ.................................παρτο μανισιο+ανεβασε το χιλ.........να μν το καταλαβαινει κανεις.............................................................

 

τι ειναι αυτα που λετε ρε παιδια ??? γιατι να παρουν μεσα εμενα και τουσ γονεισ μου??

αφου εχω χαρτια για τον racing engine.. δεν θελω τον μανισιο, βημα δεν παει.. στην ανηφόρα πισω σε παει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ροτισα το moto-rider και με ειπε οτι μονο δικαστιριο εχεις για 150cc τιποτα παραπανο... γιαυτο χωρις να ξερετε μην μηλατε..
Link to comment
Share on other sites

Τη ειναι αυτα που λες ρε φιλε??? προτον για δηπλωμα μονο σε γραφουν δεν σε περνουν αυτοφορο 1000%αυτοφορο σε περνουν οταν δεν τα εχεισ τα χαρτια μαζι σου.... δευτερον γιατι για κλεμενει μηχανη .. τα χαρτια τα εχω εχω και το τημολογιο αγορας.. απλα δεν το εχω δηλοση.. και το μηχανακι τη ειναι αυτοι να στο παρουν....... και για το δικαστηριο για δηπλομα δεν με νοιαζει καθολου..

 

μην λετε οτι θελετε ρε παιδια..

 

τι να σου πω φιλε.....εγω αυτα ξερω αν δεν εχεις διπλομα πας αυτοφορο(αν ειναι κανενας μ...... μπατσος) sry δεν υξερα οτι εχεις τιμολογιο αρα εισαι οκ:)

honda power;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ροτισα το moto-rider και με ειπε οτι μονο δικαστιριο εχεις για 150cc τιποτα παραπανο... γιαυτο χωρις να ξερετε μην μηλατε..

 

Λοιπον φιλε μη τα παραλεμε ολοι το ξερουν τι γινεται αμα σε δει μπατσος που ειναι εν βαρδια και στηνει μπλοκα...

1)Σου κανει νοημα με χερι/φακο/σερβιετα δε ξερω και γω τι

2)Θα δει αν φόραγες κράνος

3)Αδεια-διπλωμα-ασφαλεια

4)Θα σου ελέγξει τις λειτουργίες της πάπιας (φωτα,φλας,φρενα κλπ κλπ)

5)Αν έχει όργανο θα σου μετρησει τα db της εξάτμισης.ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΚΑΝΕ ΘΟΡΥΒΟ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΝΟ (ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΔΗΛΑΔΗ) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

6)Θα ψάξει για νουμερα σε κυλινδρο-μοτερ κλπ (αν δεν τα εχεις μπαλωσει αυτα εδικα...)

7)Το μηχανακι δε θα στο λυσει εκτος αν ειναι κομπλεξικος και περίεργος...μη φορας κανα τερας καρμπ τραβαει την προσοχη..

8)Μη κάνεις μαγκιες διπλα απο μπατσικα,πολλοι ετσι την παθαίνουν.

9)Με το 150cc θα σε πανε δικαστηριο οντως...καλα στα ειπανε

 

Να μη στα πολυλέω..αν δεις μπατσικο σταματάς,αν φύγεις θα πάρουν την πινακίδα σου...Στους ζητάδες/μπουλντογκ μη πουλας τσαμπουκα.Με λιγα λογια ότι..ότι και να κάνεις αμα πέσεις σε μαλ... μπατσο δεν το γλιτωνεις το ροζ χαρτι,ακομα και για καθρέπτες θα σε γράψουν...κοιτα μονο να τα πληρωνεις μεσα σε 10 μέρες για να πληρώνεις τα μισα...αυτα απο μένα.Αν έχεις κανενα μέσο να σου σβήσει τις κλήσεις ακομα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

τη ειναι το km ρε φιλε??:O και αν βαλο ποδια τι θα αλλαξει και γιατι??

 

τα km= χιλιομετρα...αν βαλεις την ποδια δεν θα φενετε το ψυγειο ο κυλινδρος κτλ...οποτε πρεπει να το ψαξει καταλαβες τι θελω να σου πω???

Link to comment
Share on other sites

τα km= χιλιομετρα...αν βαλεις την ποδια δεν θα φενετε το ψυγειο ο κυλινδρος κτλ...οποτε πρεπει να το ψαξει καταλαβες τι θελω να σου πω???

καταλαβα ρε φιλε και αυτο θα το κανω.. thx poli

 

Λοιπον φιλε μη τα παραλεμε ολοι το ξερουν τι γινεται αμα σε δει μπατσος που ειναι εν βαρδια και στηνει μπλοκα...

1)Σου κανει νοημα με χερι/φακο/σερβιετα δε ξερω και γω τι

2)Θα δει αν φόραγες κράνος

3)Αδεια-διπλωμα-ασφαλεια

4)Θα σου ελέγξει τις λειτουργίες της πάπιας (φωτα,φλας,φρενα κλπ κλπ)

5)Αν έχει όργανο θα σου μετρησει τα db της εξάτμισης.ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΚΑΝΕ ΘΟΡΥΒΟ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΝΟ (ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΔΗΛΑΔΗ) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

6)Θα ψάξει για νουμερα σε κυλινδρο-μοτερ κλπ (αν δεν τα εχεις μπαλωσει αυτα εδικα...)

7)Το μηχανακι δε θα στο λυσει εκτος αν ειναι κομπλεξικος και περίεργος...μη φορας κανα τερας καρμπ τραβαει την προσοχη..

8)Μη κάνεις μαγκιες διπλα απο μπατσικα,πολλοι ετσι την παθαίνουν.

9)Με το 150cc θα σε πανε δικαστηριο οντως...καλα στα ειπανε

 

Να μη στα πολυλέω..αν δεις μπατσικο σταματάς,αν φύγεις θα πάρουν την πινακίδα σου...Στους ζητάδες/μπουλντογκ μη πουλας τσαμπουκα.Με λιγα λογια ότι..ότι και να κάνεις αμα πέσεις σε μαλ... μπατσο δεν το γλιτωνεις το ροζ χαρτι,ακομα και για καθρέπτες θα σε γράψουν...κοιτα μονο να τα πληρωνεις μεσα σε 10 μέρες για να πληρώνεις τα μισα...αυτα απο μένα.Αν έχεις κανενα μέσο να σου σβήσει τις κλήσεις ακομα καλύτερα.

 

για ολα τα εχο λησυ το θεμα μονο για 150cc me grafoun . το θεμα των φωτον τον εχω με ενα διακοπτι απο τιν μπαταρια..

 

Coolαρε ρε φιλε..Δεν εχετε στενα στα μερη σου??

 

xaxa salonica μενο ρε φιλε.. στενα να μην εχουμε??:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι πχ μπορεις να βαλεις R20:O

 

Επειδη η cdi χρησιμοποιητε σε 125cc μηχανακι,ειναι προτιμοτερο να χρησιμοποιητε σε 53+mm και κατα προτιμηση πομπε:O

 

'Αρα μπαίνει ο f200, ωραία.

 

Όταν ρωτησα τι πιστόνι εννοούσα πχ από astrea η από glx?

Το μοτέρ μου είναι 90αρι glx και τώρα έχω πάνω κυλινδροπίστονο & κεφαλή astrea.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βαλεις πανω απο 54mm γιατι αν προσεξεις στον χωρο καυσης εχει ενα σπαψιμο που αν το μετρησεις ειναι 54mm. αν βαλεις μικρότερο θα ξεφουσκώνει το μηχανακι. η cdi ειναι απο τις καλυτερες κεφαλες μετα την takegawa ηδικα αν βαλεις πομπέ πιστόνι

 

 

Για κεφαλες απο FB80αρη εχεις ακουσει τιποτα?????:grin::grin::grin:

Απο τοn Πολυζο......πριν 3 χρονια περιπου αλλα ηταν πιο απλο τωρα τελευταια λιγο πριν τισ εξετασεις το τροποποιησα...................πραγματι εχει περιεγο ψαλιδι πισω........σκεφτομαι να βαλω απο το site του akyriakopoulou ενα που εχωωωωω δει...........πολυ γαματο να πουμε......................................................

 

 

Ποσο το πηρες????Αμα παρεις αλλο ψαλιδι κοιτα να το κανεις monoshock,δεν λεει να κανεις ******* και να εχεις cross με 2 μπουκαλες{γιατι τετοια πουλαει ο Κυριακοπουλος}

 

Τη ειναι αυτα που λες ρε φιλε??? προτον για δηπλωμα μονο σε γραφουν δεν σε περνουν αυτοφορο 1000%αυτοφορο σε περνουν οταν δεν τα εχεισ τα χαρτια μαζι σου.... δευτερον γιατι για κλεμενει μηχανη .. τα χαρτια τα εχω εχω και το τημολογιο αγορας.. απλα δεν το εχω δηλοση.. και το μηχανακι τη ειναι αυτοι να στο παρουν....... και για το δικαστηριο για δηπλομα δεν με νοιαζει καθολου..

 

μην λετε οτι θελετε ρε παιδια..

 

 

Λογικα θα σου κατασχεσουν την μηχανη και εσυ πας με τα χαρτια και την παιρνεις πισω

 

τι να σου πω φιλε.....εγω αυτα ξερω αν δεν εχεις διπλομα πας αυτοφορο(αν ειναι κανενας μ...... μπατσος) sry δεν υξερα οτι εχεις τιμολογιο αρα εισαι οκ:)

 

Και εγω ετσι ηξερα ρε Τασο,αυτοφορο κατευθειαν:blink:

 

'Αρα μπαίνει ο f200, ωραία.

 

Όταν ρωτησα τι πιστόνι εννοούσα πχ από astrea η από glx?

Το μοτέρ μου είναι 90αρι glx και τώρα έχω πάνω κυλινδροπίστονο & κεφαλή astrea.

 

Απο ολα τα μηχανακια honda αρκει να ειναι πανω απο 54mm

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλανια χρειαζομαι επιγοντως βοηθεια...................ενα φιλαρακι μ εδω στ Βολο μ λεει να του πουλησω το crossaki μ για 600ευρω.......τι λετε ειναι κλ τα λεφτα????? Δν ξερω μου αρεσει το μηχανακι μ......αλλα επειδη δεν εχω χαρτια γτ τα εχω χασει..................αμα με πιασει μπατσος την εχω γ********.................................+επισης τον Αυγουστο κλινω τα 16 μου+θα βγαλω+διπλωμα γ 50cc+θα μπορω να αγορασω ενα 50cc(γτ παραλληλα τωρα δουλευω το καλοκαιρι..........)+να το φτιαξω+εαν θελω.............................................τ λετε????? Τι συμφαιρει πιο πολυ????[τι θα κανατε εσεις στν θεση μ?????]
Link to comment
Share on other sites

Αλανια χρειαζομαι επιγοντως βοηθεια...................ενα φιλαρακι μ εδω στ Βολο μ λεει να του πουλησω το crossaki μ για 600ευρω.......τι λετε ειναι κλ τα λεφτα????? Δν ξερω μου αρεσει το μηχανακι μ......αλλα επειδη δεν εχω χαρτια γτ τα εχω χασει..................αμα με πιασει μπατσος την εχω γ********.................................+επισης τον Αυγουστο κλινω τα 16 μου+θα βγαλω+διπλωμα γ 50cc+θα μπορω να αγορασω ενα 50cc(γτ παραλληλα τωρα δουλευω το καλοκαιρι..........)+να το φτιαξω+εαν θελω.............................................τ λετε????? Τι συμφαιρει πιο πολυ????[τι θα κανατε εσεις στν θεση μ?????]

 

Εχει βαλει κανεισ τετοια? http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?cPath=136_137_143_239&products_id=703&osCsid=66a967d46754d8e827464d9ea07c0688 ποσο κανει? λεει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Αλανια χρειαζομαι επιγοντως βοηθεια...................ενα φιλαρακι μ εδω στ Βολο μ λεει να του πουλησω το crossaki μ για 600ευρω.......τι λετε ειναι κλ τα λεφτα????? Δν ξερω μου αρεσει το μηχανακι μ......αλλα επειδη δεν εχω χαρτια γτ τα εχω χασει..................αμα με πιασει μπατσος την εχω γ********.................................+επισης τον Αυγουστο κλινω τα 16 μου+θα βγαλω+διπλωμα γ 50cc+θα μπορω να αγορασω ενα 50cc(γτ παραλληλα τωρα δουλευω το καλοκαιρι..........)+να το φτιαξω+εαν θελω.............................................τ λετε????? Τι συμφαιρει πιο πολυ????[τι θα κανατε εσεις στν θεση μ?????]

 

Jerom μπορείς σε παρακαλώ να γράφεις απλά ελληνικά χωρίς ενσωματωμένα μαθηματικά (+,-,,*....κτλ), και γραφή sms (τ,σ,μ,κ,τ,λ) ώστε να μη βγάζουμε τα μάτια μας..?:!:

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεισ τετοια? http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?cPath=136_137_143_239&products_id=703&osCsid=66a967d46754d8e827464d9ea07c0688 ποσο κανει? λεει τιποτα?

 

 

Γυρω στο 100αρικο κανει.Καλη και ποιοτικη εξατμιση φαινεται,κανει και ωραιο θορυβο,λογικα θα δινει αρκετα

 

 

Αλανια χρειαζομαι επιγοντως βοηθεια...................ενα φιλαρακι μ εδω στ Βολο μ λεει να του πουλησω το crossaki μ για 600ευρω.......τι λετε ειναι κλ τα λεφτα????? Δν ξερω μου αρεσει το μηχανακι μ......αλλα επειδη δεν εχω χαρτια γτ τα εχω χασει..................αμα με πιασει μπατσος την εχω γ********.................................+επισης τον Αυγουστο κλινω τα 16 μου+θα βγαλω+διπλωμα γ 50cc+θα μπορω να αγορασω ενα 50cc(γτ παραλληλα τωρα δουλευω το καλοκαιρι..........)+να το φτιαξω+εαν θελω.............................................τ λετε????? Τι συμφαιρει πιο πολυ????[τι θα κανατε εσεις στν θεση μ?????]

 

 

Καλα λεφτα πιστευω ειναι........εδω πουλιουνται γυρω στο 150αρη χωρις χαρτια και ψιλο*******α.Cross ειναι ωραιο να το εχεις στα χωραφια η για πιστα τωρα αν το εχεις για κυκλοφορια δεν αξιζει ειδικα χωρις χαρτια που υπαρχει περιπτωση να στου κατασχεσουν:shifty:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Ψαχνω εδω και 2 μερες στο internet για service manual απο honda astrea grand αλλα δεν βρηκα τιποτα. Το εχει κανεις σε ηλεκτρονικη μορφη? Εχω λυσει ολο το μηχανακι και θα μου χρειαστει στο δεσιμο..
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia!!!!thelw na mou pite thn gnwmi sas se kapia antalaktika pou ebala sto daytona sprider 50 htane k to ekana 52 xil 110 kib....ebala ta eksis

 

 

kefali shark 100..me elatiria take.balbides japn ekentr. tha balw meta to strosimo

pistoni narita 52....

kulindro shark 52...******* ekana alla dn pirazei

strofalo trigwniko xiropoihto.....diadromes k pipes den kserw

trompa ladiou takekawa

kampana enisximeni takekawa.....

kampilater 22 china aplo...tha t balw argotera 24 mikuni

ekentroforos tha minei auth ts kefalis...meta to strosimo tha balw fuego200...

 

auta pros to paron...ti lete tha exw apodwsei!!!!einai kala....!!!!perimenw gnwmes paidia...EYXARISTW :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...