Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, επειδη ψηνομαι για την προσφορα του Γερμανου με τα 329, μπορειτε οι κατοχοι να μου πειτε αν δουλευει το 5G με Cosmote παρα το γεγονος οτι ΔΕΝ ειναι (λογω παλαιοτητας υποθετω) στη λιστα με τις πιστοποιημενες συσκευες στο site?

Την πατησα μια φορα με το Pixel, δεν θελω να εχω παλι συσκευη με 5G chipset που δεν θα δουλευει λογω...πιστοποιησης και φυσικα δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα καταστημα ή customer care παρα μονο πραγματικο κατοχο του κινητου - Thanx!

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, επειδη ψηνομαι για την προσφορα του Γερμανου με τα 329, μπορειτε οι κατοχοι να μου πειτε αν δουλευει το 5G με Cosmote παρα το γεγονος οτι ΔΕΝ ειναι (λογω παλαιοτητας υποθετω) στη λιστα με τις πιστοποιημενες συσκευες στο site?
Την πατησα μια φορα με το Pixel, δεν θελω να εχω παλι συσκευη με 5G chipset που δεν θα δουλευει λογω...πιστοποιησης και φυσικα δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα καταστημα ή customer care παρα μονο πραγματικο κατοχο του κινητου - Thanx!
 
Αν έβαζες την κάρτα σου SIM για λίγο σε πιστοποιημένη συσκευή για ενεργοποίηση λειτουργίας και μετά πάλι πίσω στο pixel δε θα ήσουν OK?

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη ιστορία που την ψάχνει ολόκληρο thread χρόνια τώρα και δεν έχει λυθεί με κανένα τρόπο.... Έψαξα τις παλιότερες σελίδες εδώ, είδα ότι μετά από λίγο καιρό η Samsung με την cosmote το διευθέτησαν οπότε όλα καλά! 

Είμαι ήδη στο δρόμο για να το πάρω, θα τα πούμε ξανά με τις πρώτες εντυπώσεις 🙂

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς Android 13?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο major update είναι έτσι; Αν θυμάμαι καλά με android 10 βγήκε το τηλέφωνο οπότε πήρε το 4ο κυρίως update και από εδώ και πέρα με επίπεδα ασφαλείας...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, bardull said:

Έχει πάρει κανείς Android 13?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ελληνικό, όχι ακόμη....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το έχω λίγο καιρό τώρα και μόλις διαπίστωσα ότι δεν μπορώ να έχω πολλαπλούς χρήστες. Κάνω κάτι λάθος ή όντως δεν υπάρχει αυτο; αυτό δεν είναι λειτουργεια του. Android.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dbal said:

Μόλις έφτασε και η 13 στα ελληνικά (EUR) μοντέλα μας 😊

Επιβεβαιώνω.... Downloading.....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. Τελευταία αντιμετωπίζω κάποια θεματα με κλήσεις. Δε νομίζω ότι είναι θέμα δικτύου γιατί μου το κάνει σε δύο διαφορετικά αλλά θέλω να ρωτήσω. Εσείς έχετε καθόλου θέματα; να σας παίρνουν τηλέφωνο και να δείχνει κλειστό; με restart στρώνει κατευθείαν 

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Cutthroat said:

Ρε παιδιά. Τελευταία αντιμετωπίζω κάποια θεματα με κλήσεις. Δε νομίζω ότι είναι θέμα δικτύου γιατί μου το κάνει σε δύο διαφορετικά αλλά θέλω να ρωτήσω. Εσείς έχετε καθόλου θέματα; να σας παίρνουν τηλέφωνο και να δείχνει κλειστό; με restart στρώνει κατευθείαν 

Σε μένα  (Wind) αναφέρουν ότι είναι σαν να τους γειώνω. Θα δούμε με την μεγάλη αναβάθμιση που πήρα αν στρώσει. 

Link to comment
Share on other sites

Περασα την Ui5 και ήδη κάποιες εφαρμογες κρεμανε..... Να δω τι θα κανω....
Για την αποδοση του τηλ, δε μπορω να πω κατι ακομη.... Αν εξαιρεσω τις παλιες εφαρμογες, πάει μια χαρα προς το παρον

Sent from my S20 FE 5G using Tapatalk

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε η 13, όλα καλά μέχρι τώρα. Κανένα πρόβλημα με εφαρμογές ή πτώση απόδοσης

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DjTony said:

Σε ελληνικό ακόμα τίποτα.
 

Ελληνικό ειναι το δικό μου. Μήπως ειναι μέσω κάποιας εταιρειας; (COSMOTE, VODAFONE, GERMANOS?)

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, DjTony said:

Σε ελληνικό ακόμα τίποτα.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Βάλτο στο smartswitch, ίσως την εμφανίσει...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Έχει εικόνα κανένας τι γίνεται και οι μισές από τοις εφαρμογές που έχω κρασάρουν? Είναι θέμα UI ή δεν έκατσε καλά το update?

Πριν το update, είχα κάνει backup. Να δοκιμάσω να το ¨επαναφέρω" ή δε θα δουλέψει μιας και έχει πλέον διαφορετικό λειτουργικό?

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Clear cache πρωτα απο το recovery και μετα απο τις εφαρμογες μια μια ξεχωριστα και αν δεν δουλεψει ισως χρειαζεται factory reset . 

Edit: Επισης κανε και ενα repair apps απο το recovery...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Μάλλον όμως είναι το UI5....... Ούτε στο S22 δουλεύουν.

 

Αν κάνω clear cache δε γίνεται κάτι με τις εφαρμογές ή το στήσιμο του κινητού. Απλά διαγράφονται ρυθμίσεις, λογαριασμοί κλπ απο τις εφαρμογές και πρέπει να τα ξαναπεράσω... Σωστά?

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Μάλλον όμως είναι το UI5....... Ούτε στο S22 δουλεύουν.
 
Αν κάνω clear cache δε γίνεται κάτι με τις εφαρμογές ή το στήσιμο του κινητού. Απλά διαγράφονται ρυθμίσεις, λογαριασμοί κλπ απο τις εφαρμογές και πρέπει να τα ξαναπεράσω... Σωστά?
Αν κάνεις clear data γίνεται αυτό.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, thabull said:

Ευχαριστώ παιδιά. Μάλλον όμως είναι το UI5....... Ούτε στο S22 δουλεύουν.

 

Αν κάνω clear cache δε γίνεται κάτι με τις εφαρμογές ή το στήσιμο του κινητού. Απλά διαγράφονται ρυθμίσεις, λογαριασμοί κλπ απο τις εφαρμογές και πρέπει να τα ξαναπεράσω... Σωστά?

Εγω δεν εχω θεμα στο S22 U.. Οπως κ η πλειοψηφια. Ισως υπαρχει ενα ποσοστο που δεν καθεται καλα το update. Με clear cache δεν χανεις τιποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και το android 13.0 σήμερα το πρωί και μπορώ να πω ότι η πρώτη αίσθηση είναι ότι ρολαρει πιο γρήγορα το κινητό...

Προσπαθώ να μπω στο recovery mode για να καθαρίσω cache αλλά ο κλασσικός συνδυασμός volume up + power button δεν δουλεύει. Έχεις κάνεις ιδέα μήπως έχει αλλάξει αυτό;

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, smyrali said:

Μπήκε και το android 13.0 σήμερα το πρωί και μπορώ να πω ότι η πρώτη αίσθηση είναι ότι ρολαρει πιο γρήγορα το κινητό...

Προσπαθώ να μπω στο recovery mode για να καθαρίσω cache αλλά ο κλασσικός συνδυασμός volume up + power button δεν δουλεύει. Έχεις κάνεις ιδέα μήπως έχει αλλάξει αυτό;

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κατά τη διάρκεια της φόρτισης στην πρίζα μου δούλεψε με τα κουμπιά που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...