Jump to content

Sony Xperia 5 II


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το εκανα όλα καλά , απλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ένα πρόγραμμα που έχω χρησιμοποιήσει σε όλες μου τις συσκευές , τσακίζει το Σόνυ

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει η ανάλυση?

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ίσως η εφαρμογή να τρώει κόλλημα λόγω διάστασης οθόνης (μπορεί να είναι και βλακεια), ίσως κάποιο add on της εφαρμογής να του δημιουργεί πρόβλημα.

Εγώ την κατέβασα την εφαρμογή, δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα. Απλά να βρει την τοποθεσία, να κάνω μια αναζήτηση.... Δεν μου έχει κολλήσει. Θα δοκιμάσω αργότερα αν βγω για περπάτημα και θα ενημερώσω τον φίλο.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει σχέση αν η οθόνη είναι 21:9 ή οτιδήποτε άλλο.

Καλή προσπάθεια πάντως να βοηθήσεις τον φίλο!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τη δούλεψα πάνω από ώρα (περπάτημα) χωρίς πρόβλημα. Την είχα σε συνδυασμό με Tidal χωρίς κανένα θέμα. Δεν ξέρω μήπως οφείλεται σε κάποιο add on της εφαρμογής.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν κατέβασα την προηγούμενη έκδοση να δω πως θα πάει .,κατά τα άλλα μπήκα λίγο xda για περιήγηση και έπαθα κατάθλιψη ...τόσα λίγα ποστ ...τι γίνεται καθόλου δεν πούλησε ??

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που πραγματικά με χαλάει είναι η φωτεινότητα στον ήλιο .κυριολεκτικά χαλιά σε σχέση με την προηγούμενη συσκευή ...ειδικά όταν είσαι στην κάμερα δεν βλέπω Χριστό

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το τζαμακι της mocolo που βρηκε ο φιλος σε προηγουμενο ποστ και το τοποθετησα. Ειναι full glue δηλαδη εχει κολλα σε ολη την επιφανεια και οχι μονο στο μαυρο περιγραμμα οποτε ειναι οτι ακριβως ηθελα,παρολο που δεν αναγραφοταν στην περιγραφη. Κοβει ελαχιστα στα πλαινα απο οθονη (σε καμια εφαρμογη,πλοηγηση κλπ δεν εχω προβλημα). Φυσικα το καταλαβαινεις στα ακρα αν εχεις γυμνο το κινητο απο θηκη αλλα με την απλη σιλικονατη θηκη που εβαλα, ερχεται ακριβως και δεν καταλαβαινεις τις ακρες του. Δεν το ακουμπαει η συγκεκριμενη θηκη και πιθανων οι περισσοτερες. Rainbow effect ή καποιο αλλο θεμα με αφη κλπ δεν αντιμετωπισα.

 

PSX-20201208-152430.jpg

 

PSX-20201208-152008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε φίλε για το review. Αν το θυμηθείς μετά από καμιά εβδομάδα, ξαναγράψε μας εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Του Νοεμβρίου Δημητρό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω καπου ξαναγραφτηκε πιο πισω. Θελω να δω πως παιρνουμε τα update, ειδικα οσοι ψωνισαμε απο Κοτσοβολο την προσφορα.

 

Το google assistant δουλευει πολυ ωραια αν και περιορισμενο. Ειδικα αν ειναι σε κανενα αμαξι - δραστητιοτητες και δεν πρεπει να απασχολεις χερια.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το μαγαζί με τα updates?

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν έχω καταλάβει ρε συ.

Τι έχουν δηλαδή?

Εγω απο sony center το πήρα για παράδειγμα...

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν τιποτα το στραβο οι συσκευες. Συνηθως θα ξερουμε ποτε θα μας ερχονται τα updates και τιποτα παραπανω. Στη δικη μου νομιζω αργησε πολυ το συγκεκριμενο update. Τα αλλα παιδια δεν γνωριζω ποτε και αν το ελαβαν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν τιποτα το στραβο οι συσκευες. Συνηθως θα ξερουμε ποτε θα μας ερχονται τα updates και τιποτα παραπανω. Στη δικη μου νομιζω αργησε πολυ το συγκεκριμενο update. Τα αλλα παιδια δεν γνωριζω ποτε και αν το ελαβαν.

Έχεις την επιλογή MR στο photo pro?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε και πριν και τωρα το MR

Για τον φιλο που ρωτησε,το μονο που βρηκα στο ιντερνετ ειναι για security patch 1 Νοεμβριου

Link to comment
Share on other sites

Τεσταρα ενω κανω κληση,αν φευγει το 4G+ και το VoLTE και γυριζει σε 2G/3G αλλα δεν γινεται κατι τετοιο. Οποτε,οπως λεγεται το VoLTE παιζει μια χαρα σε Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Τεσταρα ενω κανω κληση,αν φευγει το 4G+ και το VoLTE και γυριζει σε 2G/3G αλλα δεν γινεται κατι τετοιο. Οποτε,οπως λεγεται το VoLTE παιζει μια χαρα σε Cosmote.
Εγώ έβγαλα το volte διότι όταν μιλούσα με ανοιχτή συνομιλία ο άλλος δεν με άκουγε

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia 5 II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...