Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, έχω λυσσάξει να βάλω σώνει και καλά ένα συγκεκριμένο ήχο σαν ήχο έναρξης. Και δε μπορώ. Ξέρετε πώς γίνεται;

 

Και δεν δέχομαι απαντήσεις του στιλ "δε μπορείς" ή "δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα" :p

 

Α, δεν μπορείς , δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα:lol: :p :)

Δυστυχώς:(

 

*Έχεις δίκιο για το προγραμμα της SE , μια χαρά είναι αυτό , αλλά έχω και άλλες συσκευές που παίζουν mp3 , οπότε αναγκαστικά τα τραγούδια πρέπει να τα έχω διπλά:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pedia tha me sosete ean m dosete kapio link pou na exei to game "street fighter" gia w550i ... thx :P

 

street fighter.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

street figther lew to xiliki egw opos eine to motal combat afto pou m eipes esuu eine amaxakia kart lol ?

street figther με ξυλο δυστηχως δεν εχω βρει ακομη και μαλλον δεν υπαρχει.εχω μια καβαντζα 1000 παιχνιδιων.θα το ειχα βρει αν υπηρχε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok thx pantos pou endiaferthikes :D

παρακαλω πολυ :).οτι αλλο θελεις στειλε μου pm!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να χρησιμοποιησω το hbh-600 hands free από το κ700i και δεν το αναγνωρίζει.. Το έχει δοκιμάσει κανείς με το w550i ?

Γνωρίζει κανείς τίποτα παιδία? Μην αγοράζω άδικα hands free καινούριο...:confused:

Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

μα ρωτησω κατι εχω το κινητο αρκετο καιρο με τον Η/Υ συνδεεται κανονικα και με usb, και με bluetooth, και με υπερυθρες. το προβλημα μου είναι το εξης:

έχει δοκιμάσει κανείς τον απομακρισμένο ελεγχο?

σεμένα ενω βρίσκει το υπολογιστή οταν παταω να συνδεθεί κολλαει σε μια οθόνη με μια μπαρα που προσπαθεί να συνδεθεί.

το εχει κανει κανείς μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση?

εχω κανει αναβάθμιση και εχω την τελευταια εκδοση.

 

Me too αλλα απομακρυσμενο ελεγχο δεν καταφερα να κανω ποτε...

Κριμα, γιατι θα ηταν πολυ χρησιμο!!

 

τον απομακρισμενο ελεγχο δεν τον εχει πετυχει κανενας?

μηπως υπαρχει καποιο προβλημα στο κινητο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος αν υπαρχει τροπος η καποιο προγραμμα να κλειδωνει τα μηνυματα απο περιεργους ενω το τηλεφωνο ειναι ανοικτο?
Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος αν υπαρχει τροπος η καποιο προγραμμα να κλειδωνει τα μηνυματα απο περιεργους ενω το τηλεφωνο ειναι ανοικτο?

Όχι φίλε μου.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος αν υπαρχει τροπος η καποιο προγραμμα να κλειδωνει τα μηνυματα απο περιεργους ενω το τηλεφωνο ειναι ανοικτο?

 

Periergos einai i kopela sou? :P XOxooxox! :P Nai ontos oute ego xero kapio tropo !

FiR3 Can Heat You But It Can Burn You Too..
Link to comment
Share on other sites

kamia kali efarmogi na veltionei otidipote sto kinito?,,,,

ean kai epidi den dexete arxeia .sis den exei k polla programmata

μπες στο briefcase μου και κατεβασε επιλεγμενες εφαρμογες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

h8ela na rwthsw pws mporw na katebasw to flash macromedia gia to ericsson w550i? giati mpainw se selides sto internet poy to xreiazetai an yparxh site peite to moy an 8elete :)

Δε γίνεται αυτό που ζητάς φίλε μου, δεν υπάρχει flash player στον browser του W550, πόσο μάλλον να μπορεί να εγκατασταθεί σε αυτό...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

pedia kapia kinita stelnoun me bluetooth minimata se arxeio .txt to w550i mporei me kapio tropo na stilei ena eidous <minimatos> mesw bluetooth ? ??

Μπορείς να στείλεις, σημειώσεις... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που να βρω θεματα για το w550i

Από τα καλύτερα sites είναι το zedge.

Για το 550 σου πήγαινε εδώ:

http://www.zedge.net/?p=themes&zd=810-0-0-1-

Link to comment
Share on other sites

NAi kalo to site afto thelei kai register omos etsi! :) Episis na doso kai egw allo ena site einai gia W600 alla litourgoun apsoga ola kais to w550i pou exo kai gw kai exei kai para polla themes! :) ORiste! http://www.myw600.lasyk.net/
FiR3 Can Heat You But It Can Burn You Too..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...