Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Αυτό για τοmicloud, αρκεί να κλείσουμε τον αυτόματο συγχρονισμό?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Όχι, θα πρότεινα logoff.

Σε κάποιες ρομ που έφτιαχνα ξηλωνα εντελώς το micloud. Άλλωστε δεν είχε και καμιά αξία διότι η ρομ ηταν ported, ολοι χρησιμοποιούμε τα gapps, τα θέματα περνούσαν σπασμένα μέσω zhouti, για backup και τέτοια υπήρχε το megadrive που τότε έδινε 50g δωρεαν. Στα τελευταία δοκίμαζα να στέλνω θέματα κατά παραγγελία μέσω δικού μου ΟΤΑ αλλά δεν το προχώρησα σε τρίτους

 

Μέρος από την δουλειά μου.. (off topic)

 

https://forum.xda-developers.com/a310/miui-9-9-2-2-0-stable-version-coolpad-t3739206

 

Υ. Γ. : μια συμβουλή. Φρεσκαροντας λίγο το νήμα μου στο XDA Developers θα σας πρότεινα να απενεργοποιησετε την εφαρμογή mi video και mi music. (ή όπως τέλος πάντων λέγεται στο τηλέφωνο σας) και οι 2 γράφαν τρελά wakelocks, ειδικά η πρώτη.

 

Υ. Γ2. Είχα μια πολύ καλή συνεργασία με εναν πολύ καλό φίλο απο Ινδίες (blacklisted.rock) στην αντιμετώπιση προβλημάτων συμβατότητας ανάμεσα στα 2 τηλέφωνα, όπου ο κώδικας του kernel είναι 7σφραγιστο μυστικό κατά την απρεπή συμπεριφορά της mediatek, λύνοντας τα με workarounds.

Τεσπα, συγνώμη για το off-topic.

 

Οταν με το καλό βγει αξιόπιστο twrp ή cwm(philz) (λογικά το πρώτο), βλέπουμε..

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι, θα πρότεινα logoff.

Σε κάποιες ρομ που έφτιαχνα ξηλωνα εντελώς το micloud. Άλλωστε δεν είχε και καμιά αξία διότι η ρομ ηταν ported, ολοι χρησιμοποιούμε τα gapps, τα θέματα περνούσαν σπασμένα μέσω zhouti, για backup και τέτοια υπήρχε το megadrive που τότε έδινε 50g δωρεαν. Στα τελευταία δοκίμαζα να στέλνω θέματα κατά παραγγελία μέσω δικού μου ΟΤΑ αλλά δεν το προχώρησα σε τρίτους

 

Μέρος από την δουλειά μου.. (off topic)

 

https://forum.xda-developers.com/a310/miui-9-9-2-2-0-stable-version-coolpad-t3739206

 

Υ. Γ. : μια συμβουλή. Φρεσκαροντας λίγο το νήμα μου στο XDA Developers θα σας πρότεινα να απενεργοποιησετε την εφαρμογή mi video και mi music. (ή όπως τέλος πάντων λέγεται στο τηλέφωνο σας) και οι 2 γράφαν τρελά wakelocks, ειδικά η πρώτη.

 

Υ. Γ2. Είχα μια πολύ καλή συνεργασία με εναν πολύ καλό φίλο απο Ινδίες (blacklisted.rock) στην αντιμετώπιση προβλημάτων συμβατότητας ανάμεσα στα 2 τηλέφωνα, όπου ο κώδικας του kernel είναι 7σφραγιστο μυστικό κατά την απρεπή συμπεριφορά της mediatek, λύνοντας τα με workarounds.

Τεσπα, συγνώμη για το off-topic.

 

Οταν με το καλό βγει αξιόπιστο twrp ή cwm(philz) (λογικά το πρώτο), βλέπουμε..

 

OK, mi video και mi music θα απενεργοποιηθούν, στα δοκιμαστικά πλαίσια! Μπορώ να τις ξηλώσω και εντελώς, έτσι κι αλλιώς άχρηστες τις έχω.

Νομίζω ότι η βοήθειά σου στο νήμα είναι πολύτιμη.

 

Offtopic: Η δουλειά σου είναι εξαιρετική. Την υποστήριζες για καιρό; γιατί δεν βλέπω να γράφεις Last update

 

Edit: Νομίζω ότι official twrp δεν είναι ότι δεν έχει βγει μόνο για το κινητό μας, αλλά γενικότερα για Android 10 (κάπου διάβασα ότι έχει μια ιδιαιτερότητα). Σωστά;

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

OK, mi video και mi music θα απενεργοποιηθούν, στα δοκιμαστικά πλαίσια! Μπορώ να τις ξηλώσω και εντελώς, έτσι κι αλλιώς άχρηστες τις έχω.

Νομίζω ότι η βοήθειά σου στο βήμα) νήμα είναι πολύτιμη.

 

Offtopic: Η δουλειά σου είναι εξαιρετική. Την υποστήριζες για καιρό; γιατί δεν βλέπω να γράφεις Last update

 

Edit: Νομίζω ότι official twrp δεν είναι ότι δεν έχει βγει μόνο για το κινητό μας, αλλά γενικότερα για Android 10 (κάπου διάβασα ότι έχει μια ιδιαιτερότητα). Σωστά;

Είχα κάνει reserved τα 2 πρώτα ποστ του νήματος ώστε να μπορώ να τα κάνω εντιτ και να προσθέτω βελτιώσεις.

Χαρακτηριστικό το performance patch που εκτόξευε τις επιδόσεις της συσκευής και το έφτιαξα λίγο μετά την ρομ. Οπότε για να μην ξαναφλασαρει ο κόσμος από την αρχή, αρκούσε να φλασαρει το πατς.

 

Επιπλέον βελτίωση δεν χρειάστηκε. Όλα δούλευαν ρολόι. Ακόμη και υποστήριξη 3G και στα δύο slot καρτων σιμ οταν το εργοστάσιο έδινε μόνο στο ενα.

 

 

..

https://www.google.com/search?hl=en-US&ie=UTF-8&source=android-browser&q=twrp+for+android+10&gws_rd=ssl

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει reserved τα 2 πρώτα ποστ του νήματος ώστε να μπορώ να τα κάνω εντιτ και να προσθέτω βελτιώσεις.

Χαρακτηριστικό το performance patch που εκτόξευε τις επιδόσεις της συσκευής και το έφτιαξα λίγο μετά την ρομ. Οπότε για να μην ξαναφλασαρει ο κόσμος από την αρχή, αρκούσε να φλασαρει το πατς.

 

Επιπλέον βελτίωση δεν χρειάστηκε. Όλα δούλευαν ρολόι. Ακόμη και υποστήριξη 3G και στα δύο slot καρτων σιμ οταν το εργοστάσιο έδινε μόνο στο ενα.

 

Υπήρχαν εποχές που η mediatek πληρώνει το τωρινό κακό της όνομα. Μόνο που τώρα το πληρώνει αδίκως, για αυτά που έκανε τότε.

 

Αφού θα τη πάρεις που θα τη πάρεις τη κορυφαία (τουλάχιστον για το επόμενο εξάμηνο) vfm συσκευή, φτιάξε και καμιά rom για το τουμπανάκι μας! (σ.σ. MiUi based) :)

 

Μάλιστα. Το διάβασα. Αυτός θα γίνει πολύτεκνος, και εμείς δε θα φλασάρουμε.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάποια lags πηγαινοέρχονται με τις χειρονομίες πλήρους οθόνης.

Εύχομαι στην επόμενη ενημέρωση να δω λιγότερα.

 

efe17a53278f97e7f47bda8cdca395d2.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχαν εποχές που η mediatek πληρώνει το τωρινό κακό της όνομα. Μόνο που τώρα το πληρώνει αδίκως, για αυτά που έκανε τότε.

 

Αφού θα τη πάρεις που θα τη πάρεις τη κορυφαία (τουλάχιστον για το επόμενο εξάμηνο) vfm συσκευή, φτιάξε και καμιά rom για το τουμπανάκι μας! (σ.σ. MiUi based) :)

 

Μάλιστα. Το διάβασα. Αυτός θα γίνει πολύτεκνος, και εμείς δε θα φλασάρουμε.

Απο τη στιγμή που δε δίνει τα sources του πυρήνα ενω παίρνει το Android καλά παθαίνει. Είναι άκρως απαράδεκτη

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Όχι, θα πρότεινα logoff.

Σε κάποιες ρομ που έφτιαχνα ξηλωνα εντελώς το micloud. Άλλωστε δεν είχε και καμιά αξία διότι η ρομ ηταν ported, ολοι χρησιμοποιούμε τα gapps, τα θέματα περνούσαν σπασμένα μέσω zhouti, για backup και τέτοια υπήρχε το megadrive που τότε έδινε 50g δωρεαν. Στα τελευταία δοκίμαζα να στέλνω θέματα κατά παραγγελία μέσω δικού μου ΟΤΑ αλλά δεν το προχώρησα σε τρίτους

 

Μέρος από την δουλειά μου.. (off topic)

 

https://forum.xda-developers.com/a310/miui-9-9-2-2-0-stable-version-coolpad-t3739206

 

Υ. Γ. : μια συμβουλή. Φρεσκαροντας λίγο το νήμα μου στο XDA Developers θα σας πρότεινα να απενεργοποιησετε την εφαρμογή mi video και mi music. (ή όπως τέλος πάντων λέγεται στο τηλέφωνο σας) και οι 2 γράφαν τρελά wakelocks, ειδικά η πρώτη.

 

Υ. Γ2. Είχα μια πολύ καλή συνεργασία με εναν πολύ καλό φίλο απο Ινδίες (blacklisted.rock) στην αντιμετώπιση προβλημάτων συμβατότητας ανάμεσα στα 2 τηλέφωνα, όπου ο κώδικας του kernel είναι 7σφραγιστο μυστικό κατά την απρεπή συμπεριφορά της mediatek, λύνοντας τα με workarounds.

Τεσπα, συγνώμη για το off-topic.

 

Οταν με το καλό βγει αξιόπιστο twrp ή cwm(philz) (λογικά το πρώτο), βλέπουμε..

Να τις απενεργοποιήσω κι εγώ αυτές τις δύο εφαρμογές και στη δικιά μου συσκευή; Θα δω διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας; Ή μόνο για το 9 Pro ισχύει αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ίσχυε στην 9.2.2.0 που είχα κάνει port σε άλλο τηλέφωνο. Λογικά είναι γενικός κανόνας μιας και δεν αλλάζει η πολιτική των miui σε τέτοια θέματα.

Δοκίμασε..

Δε χάνεις τίποτα.

 

Υ. Γ. : πιο "ριζοσπαστικες" λύσεις δεν θα προτείνω ΕΑΝ δεν τις δοκιμάσω πρώτα εγω.

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Ίσχυε στην 9.2.2.0 που είχα κάνει port σε άλλο τηλέφωνο. Λογικά είναι γενικός κανόνας μιας και δεν αλλάζει η πολιτική των miui σε τέτοια θέματα.

Δοκίμασε..

Δε χάνεις τίποτα.

 

Υ. Γ. : πιο "ριζοσπαστικες" λύσεις δεν θα προτείνω ΕΑΝ δεν τις δοκιμάσω πρώτα εγω.

Α εσύ μιλάς για πιο παλιά έκδοση MIUI. Εγώ από την 11 ξεκίνησα για πρώτη φορά! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε μέσω updater η 11.0.4.0 με security updates Ιουνίου και αυξημένη σταθερότητα;.

Ένα bug που παρατήρησα ήταν ότι συνέχεια μου πέταγε το μήνυμα να συνδεθώ με WiFi. Στην αρχή είχα και τα mobile data ενεργοποιημένα αλλά μετά τα έκλεισα. Το μήνυμα συνέχιζε να εμφανίζεται αλλά στο background συνέχιζε να κατεβάζει την Rom.

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Η την κάνεις ή περιμένεις εντυπώσεις. Προσωπικά προχώρησα με την αναβάθμιση.

393 Mb ήταν η αναβάθμιση, ίσως επειδή πριν είχα την 11.0.2.0

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την έκανα. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Θα δείξει.

 

Αλλα ρε παιδιά έσκασα που δεν μπορώ να το ρουταρω και να περάσω twrp.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει με κινητό κ έχω τρελαθεί..

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την έκανα. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Θα δείξει.

 

Αλλα ρε παιδιά έσκασα που δεν μπορώ να το ρουταρω και να περάσω twrp.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει με κινητό κ έχω τρελαθεί..

 

 

Γίνεται ρουτ. Έχω ανεβάσει τη μέθοδο λίγες σελίδες πίσω. Με command prompt.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται χωρίς μεγάλο ρίσκο??

Εύκολα έγινε

Το έκανες εσύ φιλαράκι??

Δηλαδή όλα καλά μετά χωρις μόνο twrp

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Από χθες το βράδυ κάτοχος κι εγώ ενός 9 pro.

Δύο τρεις παρατηρήσεις, έτσι στα βιαστικά.

 

Εξακολουθώ να έχω πρόβλημα, όπως και στο rn7, με το wifi call. Κόβεται συνεχώς η κλήση στη μέση, όταν γίνεται εναλλαγή από wifi σε δεδομένα δικτύου. Υπάρχει τρόπος να το επιλύσουμε αυτό;

 

Όταν πηγαίνουμε στις εξερχόμενες κλήσεις και πατάμε στο ιστορικό τους, είδα ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα επιλεκτικής διαγραφής. Ή κάνεις εκκαθάριση όλου του ιστορικού ή τίποτα. Σωστά;

 

Τέλος, υπάρχει κάποιος που να έχει μπει στη διαδικασία να ασχοληθεί με gcam;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και σε σένα λοιπόν.

Υπάρχουν κάποιες GCam, όπως και η trcam.

Αν δε κάνω λάθος ο Βασίλης ασχολήθηκε με το θέμα και έγραψε την άποψη του.

Δεν έχει πολλές ημέρες, οπότε αν πας λίγο πίσω θα το βρεις!

 

 

 

 

Επίσης, ποιος έχει όρεξη/χρόνο/θέληση να γράψει κάποια tutorials (πχ ρουτ, εγκαταστάση άλλης ρομ, gcam, κλπ) ώστε να μπουν στο πρώτο ποστ?

Έτσι θα βοηθήσει όλους μας.

 

Δυστυχώς δεν έχω τον απαραίτητο χρόνο Αυτην την περίοδο

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται χωρίς μεγάλο ρίσκο??

Εύκολα έγινε

Το έκανες εσύ φιλαράκι??

Δηλαδή όλα καλά μετά χωρις μόνο twrp

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το δοκίμασα ακόμα, αλλά εάν -τυχόν- είδες τα posts μου αυτά, συμφωνήσαμε με τα παιδιά εδώ ότι η μέθοδος λειτουργεί. Θέλει ως μέθοδος ένα ελάχιστο επίπεδο γνώσεων, δηλαδή εάν δεν έχεις δουλέψει ποτέ τη μέθοδο αυτή, που περιλαμβάνει διαδικασίες όπως patch, command prompt, καλύτερα να μη το επιχειρήσεις μόνος μέχρι να το κάνει κάποιος απο εμάς εδώ, ειδάλλως εάν ξέρεις τι κάνεις, τα βήματα είναι εξηγημενα τόσο απο τον προγραμματιστη στο link του xda που έχω ανεβάσει, όσο και απο τον φίλο @leotzian εδώ. Σε κάθε περίπτωση, μέχρι να το κάνει κάποιος απο εμάς επιτυχώς, αν επιχειρήσεις, αναλαμβάνεις με δική σου ευθύνη φίλε μου.

 

Εγώ έχω παιδιά ένα άλλο πρόβλημα, και θα ήθελα τη βοήθεια κάποιου.

Σήμερα ξεκλείδωσα επιτυχώς τον bootloader. Κατά τη διαδικασία της επαναφοράς των εφαρμογών, δεν ανακτήθηκε το Google pay, όπου το εγκατάστησα εκ νέου.

 

Πάω να περάσω τη κάρτα revolut γιατί εισερχόμενος στο Google pay είχε χάσει τα δεδομένα της virtual κάρτας,

και πάω να την περάσω ξανά, και μου βγάζει τη κάτωθι μούτζα:

 

 

Screenshot-2020-06-29-16-08-38-419-com-google-android-gms.jpg

 

Τι έγινε τώρα εδώ; λόγω του ξεκλειδώματος του bootloader αυτό; πριν το ξεκλείδωμα έπαιζε κανονικά, στο σετάρισμα της virtual κάρτας έκανα ότι και εχθές που την είχα σεταρει πριν το ξεκλειδώσω. Τι κάνω τώρα;

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κρύψε την στο magisk και λογικά θα δουλέψει.

Εμένα τις εφαρμογές των τραπεζών που δεν δούλευαν λόγω ξεκλειδωματος κ root τις εκρυβα στο magisk κ μετά δούλευαν τέλεια

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό σκέφτηκα κι εγώ. Αναγκαστικά πρέπει να το ρουτάρω, για να τη κρύψω στο magisk για να δοκιμάσω εάν λειτουργεί. Μου βγάζει άχρηστο το NFC τώρα τουλάχιστον για το σκοπό αυτό που το χρειάζομαι, επομένως το root και το magisk είναι μάλλον μονόδρομος.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς ,από την στιγμή που το ξεκλειδωσες τώρα αναγκαστικά πρέπει να περάσεις το magisk για να δουλεύουν κάποιες εφαρμογές που λόγω ξεκλειδωματος δεν δουλευαν

Η Πειραιώς και η ΑΛΦΑ δεν δουλεύουν λόγω root και έτσι μετά δουλεύουν τέλεια

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και σε σένα λοιπόν.

Υπάρχουν κάποιες GCam, όπως και η trcam.

Αν δε κάνω λάθος ο Βασίλης ασχολήθηκε με το θέμα και έγραψε την άποψη του.

Δεν έχει πολλές ημέρες, οπότε αν πας λίγο πίσω θα το βρεις!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Κάτι άλλο τώρα.

Διάβασα στα αρχικά ποστ για το κατά πόσο θα υπάρχει η δυνατότητα για 4G+ και οφείλω να ομολογήσω ότι εξεπλάγην ευχάριστα.

Περίμενα ότι θα ήταν όπως το rn7 αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη, πιάνει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα κατάφερα! Το πρώτο RN9 Pro του νήματος που ρουταρίστηκε! Δουλεύει παιδιά ο οδηγός που ανέβασα! Πάω να τσεκάρω εάν λειτουργεί το Google pay τώρα με το magisk

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια

Δες και πες μας

Επίσης αν δουλεύει το Titanium backup

 

Με τις οδηγίες που ανεβασες το έκανες??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...