Jump to content

iPhone SE 2 (2020)


kremmydass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν παίζει ρόλο είπαμε τι κάρτα έχεις μέσα

Ούτε εάν άλλαξες κάρτα (στο viber)

Ούτε εάν έχεις μέσα καρτα(μπορεί να μην έχεις μέσα καθόλου sim)

 

Δεν μπορεί να έχει το ίδιο viber σε δυο συσκευές. Δηλαδή τον ίδιο αριθμό

Μόλις κανείς ενεργοποίηση στο δεύτερο, χάνεται από το πρώτο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , ερώτηση που δε ξέρω αν έχει συζητηθεί σε άλλο ποστ .. μόλις έκανα setup το καινούργιο iPhone se, χρησιμοποίησα την νέα εφαρμογή για να κάνω κλώνο το παλιό μου iPhone6 μιας και έχει ios 12.4 και γινοτανε.. μέσα σε είκοσι λεπτά αντιγράφτηκαν όλα , ακόμα και τα 35GB φωτογραφιών ...(οι οποίες υπάρχουν ήδη στο iCloud μου)

Το πρόβλημα μου είναι ότι παρατήρησα πως το νέο μου τηλέφωνο τις ξανανεβάζει από την αρχή στο iCloud .. για ποιο λόγο γίνεται αυτό ; Αφού είναι η ίδια βιβλιοθήκη φωτογραφιών .. με ταχύτητα upload στα 0,85Mbps θα χρειαστώ δυο εβδομάδες για να ξανάανέβουν οι ίδιες φωτογράφιες χωρίς κανένα λόγο .. υπάρχει τρόπος να αποφύγω όλο αυτό το μαρτύριο ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , ερώτηση που δε ξέρω αν έχει συζητηθεί σε άλλο ποστ .. μόλις έκανα setup το καινούργιο iPhone se, χρησιμοποίησα την νέα εφαρμογή για να κάνω κλώνο το παλιό μου iPhone6 μιας και έχει ios 12.4 και γινοτανε.. μέσα σε είκοσι λεπτά αντιγράφτηκαν όλα , ακόμα και τα 35GB φωτογραφιών ...(οι οποίες υπάρχουν ήδη στο iCloud μου)

Το πρόβλημα μου είναι ότι παρατήρησα πως το νέο μου τηλέφωνο τις ξανανεβάζει από την αρχή στο iCloud .. για ποιο λόγο γίνεται αυτό ; Αφού είναι η ίδια βιβλιοθήκη φωτογραφιών .. με ταχύτητα upload στα 0,85Mbps θα χρειαστώ δυο εβδομάδες για να ξανάανέβουν οι ίδιες φωτογράφιες χωρίς κανένα λόγο .. υπάρχει τρόπος να αποφύγω όλο αυτό το μαρτύριο ;

 

 

iTunes. Backup από το παλιό και restore στο νέο iPhone.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

iTunes. Backup από το παλιό και restore στο νέο iPhone.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Καλημέρα. Για το backup μέσω itunes, υπάρχει τρόπος να αποθηκευτεί αλλού το εν λόγω αρχειο; Διότι ο δίσκος που είναι το λειτουργικό είναι μικρός και μου βγάζει μήνυμα ότι δεν χωράει...

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για το backup μέσω itunes, υπάρχει τρόπος να αποθηκευτεί αλλού το εν λόγω αρχειο; Διότι ο δίσκος που είναι το λειτουργικό είναι μικρός και μου βγάζει μήνυμα ότι δεν χωράει...

 

 

Γίνεται, αλλά έχει λίγη μανούρα στα Windows

 

https://www.guidingtech.com/change-itunes-backup-location-windows-10/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , δεν εχω backup του παλιού τηλεφώνου τώρα καθώς τα έσβησα όλα και ήδη το έδωσα .. ... ξέρει μήπως κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό με το iCloud ? Εννοώ να χρειάζεται να ξανανεβάσει από την αρχή όλη τη βιβλιοθήκη , να βλέπει ότι είναι duplicate κάθε άρχειο μόνο αφού ανεβεί δλδ στο cloud ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , δεν εχω backup του παλιού τηλεφώνου τώρα καθώς τα έσβησα όλα και ήδη το έδωσα .. ... ξέρει μήπως κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό με το iCloud ? Εννοώ να χρειάζεται να ξανανεβάσει από την αρχή όλη τη βιβλιοθήκη , να βλέπει ότι είναι duplicate κάθε άρχειο μόνο αφού ανεβεί δλδ στο cloud ...

 

 

Δεν έχεις χάσει τίποτα

Όλες οι φωτό είναι στο iCloud

Απλά πρέπει να συγχρονιστουν πάλι με την συσκευή σου γιατί έκανες επαναφορά

Σε όλες τις εφαρμογές που είχες συνδεδεμενες με το iCloud συμβαινει αυτο

Δηλ αν πχ είχες μια εφαρμογή για σκανερ και αποθήκευες τα scan στο iCloud θα δεις οτι θα ξανακατεβουν και αυτες απο την αρχη στη συσκευη σου

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται, αλλά έχει λίγη μανούρα στα Windows

 

https://www.guidingtech.com/change-itunes-backup-location-windows-10/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν έχω παράθυρα, catalina! Πιο εύκολο;;;;

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παράθυρα, catalina! Πιο εύκολο;;;;

Ελπίζω να βοηθήσει :-)

https://www.google.gr/amp/s/www.imore.com/how-move-your-iphone-or-ipad-backups-external-hard-drive%3famp

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks, θα το δοκιμάσω μόλις αδειάσω από την δουλειά, απλά δεν έχω κάνει ποτέ backup σε δίσκο, ελπίζω να μην προϋποθέτει ότι πρέπει να έχεις ήδη κάνει για να το μετακινήσεις...

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!ολα καλά με τα iCloud τη λειτουργία της συσκευής και τα λοιπά ..

Όμως...

Δε ξέρω που να πρώτοαπευθυνθώ για κάτι τόσο ανεπαίσθητο καθως δεν υπάρχει κατάστημα εδώ που να πουλάει το iphone se για να καταλάβω αν αυτό το °πρόβλημα° είναι αληθινό ή έχει να κάνει με ocd...

Στην αριστερή πλευρά του στο ύψος των πλήκτρων έντασης και διακόπτη αθόρυβου, η οθόνη είναι κολλημένη κανονικότατα αλλά έχει μια αίσθηση σκαλοπατιού (μεταξύ του frame και του τζαμιού, μόνο σε εκεινο το σημείο σα να είναι μισό χιλιοστό υπερυψωμένο) όταν το περνάς με το δάχτυλο , με το νύχι κάνει μπαμ... σε σχέση με τη δεξιά πλευρά του κινητού στην οποία όλα είναι εντελώς smooth..

Μπορεί κάποιος άλλος κάτοχος να το τσεκάρει για να μου πει αν φταίει το κινητό ή η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή μου; Αν είναι όντως θέμα πως θα το διαπιστώσω καθώς δεν έχω κατάστημα στο νήσι που ζω..

 

0g_uxAPsxREN4D74aQ4awmCBw

 

0MRObZ_uSwqG59BWFoIpflL-w

 

Που να απευθυνθώ ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!ολα καλά με τα iCloud τη λειτουργία της συσκευής και τα λοιπά ..

Όμως...

Δε ξέρω που να πρώτοαπευθυνθώ για κάτι τόσο ανεπαίσθητο καθως δεν υπάρχει κατάστημα εδώ που να πουλάει το iphone se για να καταλάβω αν αυτό το °πρόβλημα° είναι αληθινό ή έχει να κάνει με ocd...

Στην αριστερή πλευρά του στο ύψος των πλήκτρων έντασης και διακόπτη αθόρυβου, η οθόνη είναι κολλημένη κανονικότατα αλλά έχει μια αίσθηση σκαλοπατιού (μεταξύ του frame και του τζαμιού, μόνο σε εκεινο το σημείο σα να είναι μισό χιλιοστό υπερυψωμένο) όταν το περνάς με το δάχτυλο , με το νύχι κάνει μπαμ... σε σχέση με τη δεξιά πλευρά του κινητού στην οποία όλα είναι εντελώς smooth..

Μπορεί κάποιος άλλος κάτοχος να το τσεκάρει για να μου πει αν φταίει το κινητό ή η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή μου; Αν είναι όντως θέμα πως θα το διαπιστώσω καθώς δεν έχω κατάστημα στο νήσι που ζω..

 

0g_uxAPsxREN4D74aQ4awmCBw

 

0MRObZ_uSwqG59BWFoIpflL-w

 

Που να απευθυνθώ ;

Εγώ θα το έβγαζα μια φωτογραφία και θα το έστελνα στο messenger στη document θα συσκεύαζα το κινητό και θα το έστελνα απλώς και μόνο να μου φυγει το άγχος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!ολα καλά με τα iCloud τη λειτουργία της συσκευής και τα λοιπά ..

Όμως...

Δε ξέρω που να πρώτοαπευθυνθώ για κάτι τόσο ανεπαίσθητο καθως δεν υπάρχει κατάστημα εδώ που να πουλάει το iphone se για να καταλάβω αν αυτό το °πρόβλημα° είναι αληθινό ή έχει να κάνει με ocd...

Στην αριστερή πλευρά του στο ύψος των πλήκτρων έντασης και διακόπτη αθόρυβου, η οθόνη είναι κολλημένη κανονικότατα αλλά έχει μια αίσθηση σκαλοπατιού (μεταξύ του frame και του τζαμιού, μόνο σε εκεινο το σημείο σα να είναι μισό χιλιοστό υπερυψωμένο) όταν το περνάς με το δάχτυλο , με το νύχι κάνει μπαμ... σε σχέση με τη δεξιά πλευρά του κινητού στην οποία όλα είναι εντελώς smooth..

Μπορεί κάποιος άλλος κάτοχος να το τσεκάρει για να μου πει αν φταίει το κινητό ή η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή μου; Αν είναι όντως θέμα πως θα το διαπιστώσω καθώς δεν έχω κατάστημα στο νήσι που ζω..

 

0g_uxAPsxREN4D74aQ4awmCBw

 

0MRObZ_uSwqG59BWFoIpflL-w

 

Που να απευθυνθώ ;

 

 

Οι φωτογραφίες σου δεν μου εμφανίζονται αλλά στην αριστερή μεριά που λες είναι η μπαταρία. Μου θυμίζει πολύ την δική μου περίπτωση που καινούργια αυθεντική μπαταρία φούσκωσε και πήρε σασί το κινητό. Ευτυχώς μου το άλλαξαν αμέσως με καινούργιο (iphone SE πρώτης γενιάς). Με το SE 2020 δεν έχω κανένα πρόβλημα και δεν βλέπω και αυτό που περιγράφεις.

Δες εδώ

 

 

Μην το αφήσεις γιατί αν είναι αυτό σιγά σιγά θα μεγαλώσει και θα ανοίξει όπως έγινε και με μένα.

Edited by matersci
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!ολα καλά με τα iCloud τη λειτουργία της συσκευής και τα λοιπά ..

 

Όμως...

 

Δε ξέρω που να πρώτοαπευθυνθώ για κάτι τόσο ανεπαίσθητο καθως δεν υπάρχει κατάστημα εδώ που να πουλάει το iphone se για να καταλάβω αν αυτό το °πρόβλημα° είναι αληθινό ή έχει να κάνει με ocd...

 

Στην αριστερή πλευρά του στο ύψος των πλήκτρων έντασης και διακόπτη αθόρυβου, η οθόνη είναι κολλημένη κανονικότατα αλλά έχει μια αίσθηση σκαλοπατιού (μεταξύ του frame και του τζαμιού, μόνο σε εκεινο το σημείο σα να είναι μισό χιλιοστό υπερυψωμένο) όταν το περνάς με το δάχτυλο , με το νύχι κάνει μπαμ... σε σχέση με τη δεξιά πλευρά του κινητού στην οποία όλα είναι εντελώς smooth..

 

Μπορεί κάποιος άλλος κάτοχος να το τσεκάρει για να μου πει αν φταίει το κινητό ή η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή μου; Αν είναι όντως θέμα πως θα το διαπιστώσω καθώς δεν έχω κατάστημα στο νήσι που ζω..

 

 

 

0g_uxAPsxREN4D74aQ4awmCBw

 

 

 

0MRObZ_uSwqG59BWFoIpflL-w

 

 

 

Που να απευθυνθώ ;

 

 

 

Μπορείς να ξαναβάλεις της φωτό γιατί δεν φαίνονται ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο που έχεις με πράσινο είναι ακριβώς το σημείο που μου άνοιξε λόγω μπαταρίας. Μίλησε με το μαγαζί που το πήρες άμεσα.
Link to comment
Share on other sites

https://share.icloud.com/photos/0FO_fEGi8FPV5bkeppDqy1foA

 

Εδώ είναι οι φωτό ... όμως δεν φαίνεται κάτι ... μόνο με το χέρι το νιώθεις

 

Δεν μου φαίνεται τόσο για μπαταρία,μου φαίνεται σαν αυτό που είχα πάθει εγώ στο πρώτο se όπου η γυάλινη επιφάνεια της οθόνης ξεκόλλησε από την κυρία οθόνη (ελάχιστα βέβαια).Όταν το πιέζεις μπαίνει μέσα ;

Γενικότερα,δεν μου φαίνεται να έχει κάποιο πρόβλημα,αλλά οι φωτογραφίες δεν δείχνουν ούτε κατά διάνοια αυτό που βλέπεις εσύ από κοντά

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις , δεν είναι κάτι τραγικό , αλλά είναι κάτι που το νιώθεις σαν ατέλεια να πετιέται έστω και μισό χιλιοστό πιο πάνω το γυαλί από το frame σε ένα σημείο...ειδικά για ένα προϊόν που το έχεις αγοράσει πριν δυο μέρες και έχεις χαλάσει ένα μηνιάτικο , ποσό μάλλον αν αυτη η εταιρία πλασάρεται ως κορυφή της αγοράς ως προς το design και τη λεπτομέρεια τουλάχιστον ... οποτε είναι κάτι που ξενερώνεις το λιγότερο.. ειδικά αν πας σε κάποιο κατάστημα και σου πουν δεν είναι κάτι φίλε ή να σου πουν άστο δυο βδομαδες να το ελέγξουμε και να το επιδιορθώσουμε.. ειδικά για μένα που ζω στην Ικαρία και θα το στείλω με κούριερ για έλεγχο στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα ...

σε έναν ιδανικό κόσμο απλά θα έμπαινα σε ένα κατάστημα θα ρίχνανε μια γρήγορη ματιά, θα μου δίνανε ένα καινούργιο κλειστο κουτί και θα έφευγα ... τώρα τρέχα γύρευε ...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις , δεν είναι κάτι τραγικό , αλλά είναι κάτι που το νιώθεις σαν ατέλεια να πετιέται έστω και μισό χιλιοστό πιο πάνω το γυαλί από το frame σε ένα σημείο...ειδικά για ένα προϊόν που το έχεις αγοράσει πριν δυο μέρες και έχεις χαλάσει ένα μηνιάτικο , ποσό μάλλον αν αυτη η εταιρία πλασάρεται ως κορυφή της αγοράς ως προς το design και τη λεπτομέρεια τουλάχιστον ... οποτε είναι κάτι που ξενερώνεις το λιγότερο.. ειδικά αν πας σε κάποιο κατάστημα και σου πουν δεν είναι κάτι φίλε ή να σου πουν άστο δυο βδομαδες να το ελέγξουμε και να το επιδιορθώσουμε.. ειδικά για μένα που ζω στην Ικαρία και θα το στείλω με κούριερ για έλεγχο στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα ...

σε έναν ιδανικό κόσμο απλά θα έμπαινα σε ένα κατάστημα θα ρίχνανε μια γρήγορη ματιά, θα μου δίνανε ένα καινούργιο κλειστο κουτί και θα έφευγα ... τώρα τρέχα γύρευε ...

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες,επειδή είμαι και εγώ της λεπτομέρειας (όχι σε σημείο ocd) ξέρω ότι μέχρι να ξεχάσεις την ύπαρξή του θα το κοιτάς συνέχεια,και μεταξύ μας μπορεί να πλασάρεται ως το φθηνό iphone αλλά 500€ η βασική έκδοση δεν είναι και λίγα.Το μόνο πρόβλημα με εσένα είναι πως μένεις μακριά από τα επισκευαστικά κέντρα για να το πας για έλεγχο αλλά και πάλι πιστεύω πως και να το πήγαινες ο υπεύθυνος του service θα στο πέρναγε στο ντούκου

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κάποιο πρόβλημα την οθόνης όσον αφορά την λειτουργία

Η οθόνη είναι κολλημένη στο πλαίσιο

Πολλά 6/6s/7/8 με αυτό τον τύπο οθόνης έχουν αυτό το θέμα

 

Αν ήταν παλιό τηλέφωνο θα σου έλεγα ότι απλά βγάζεις την οθόνη και την κολλάς λίγο

 

Τώρα στο τηλέφωνο αυτό καλά είναι να πας να το δουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις κάποια εμπειρία από την πολιτική που ακολουθούν τα παιδιά στο σέρβις της Αpple? Πρέπει να είμαι επίμονος ότι απαιτώ αλλαγή έστω και για κάτι τόσο ανεπαίσθητο ; Μπορεί να κερδίσω πιο εύκολα το δίκιο μου ; Δεν θέλω να έχω ένα κινητό με το παραμικρό αισθητικό(;) ελατωμα για το οποίο δεν έχω πληρώσει ακόμα ούτε την πρώτη δόση ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι παράλογο να μη θέλω να ανοιχτεί για έλεγχο ένα κινητό που δεν έχει κλείσει εβδομάδα ακόμα στην κατοχή μΟυ;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις κάποια εμπειρία από την πολιτική που ακολουθούν τα παιδιά στο σέρβις της Αpple? Πρέπει να είμαι επίμονος ότι απαιτώ αλλαγή έστω και για κάτι τόσο ανεπαίσθητο ; Μπορεί να κερδίσω πιο εύκολα το δίκιο μου ; Δεν θέλω να έχω ένα κινητό με το παραμικρό αισθητικό(;) ελατωμα για το οποίο δεν έχω πληρώσει ακόμα ούτε την πρώτη δόση ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι παράλογο να μη θέλω να ανοιχτεί για έλεγχο ένα κινητό που δεν έχει κλείσει εβδομάδα ακόμα στην κατοχή μΟυ;

Κατά πάσα πιθανότητα ο τεχνικός δεν θα του δώσει ούτε την απαραίτητη σημασία.Ακόμα και να στο ελέγξει θα στο βάλει στην κατηγορία των αισθητικών σημαδιών που σύμφωνα με την Apple είναι λογικό να συμβούν,οπότε (κατά την άποψη μου) είναι απίθανο να πάρεις καινούργια συσκευή.Τώρα,για αυτό που λες με το άνοιγμα της συσκευής δεν έχει κάποια λογική καθώς από τη στιγμή που θα στο ανοίξουν θα σου βάλλουν ξανά τα adhesives άρα θα είναι πάλι κλειστό όπως και πριν.

Κλείνοντας,θα ήθελα να πω,πως κατά την προσωπική μου άποψη η αποστολή της συσκευής στο service θα είναι χάσιμο χρόνου καθώς και κατά πάσα πιθανότητα δεν θα γίνει αντικατάσταση (και σύμφωνα με τον Τάσο και το καινούργιο που μπορεί να πάρεις,μπορεί να έχει και αυτό το ίδιο ακριβώς θέμα,καθώς αν κατάλαβα καλά από τα λεγόμενά του είναι κάτι που συμβαίνει κατασκευαστικά) και ταυτόχρονα θα μείνεις χωρίς συσκευή για κάποιες μέρες

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται τόσο για μπαταρία,μου φαίνεται σαν αυτό που είχα πάθει εγώ στο πρώτο se όπου η γυάλινη επιφάνεια της οθόνης ξεκόλλησε από την κυρία οθόνη (ελάχιστα βέβαια).Όταν το πιέζεις μπαίνει μέσα ;

 

Αυτό που περιγράφεις είχα πάθει και εγώ και νόμιζα ότι απλά άνοιξε αλλά έφταιγε η μπαταρία. χωρίς να λέω ότι αυτό είναι και τώρα, απλά λέω ότι μπορεί να έχει γίνει και γιαυτό τον λόγο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε έναν ιδανικό κόσμο απλά θα έμπαινα σε ένα κατάστημα θα ρίχνανε μια γρήγορη ματιά, θα μου δίνανε ένα καινούργιο κλειστο κουτί και θα έφευγα ... τώρα τρέχα γύρευε ...

 

Αν είχαμε επίσημη Apple στην Ελλάδα, αυτό ακριβώς θα γινόταν.

Όταν μπλέκεις με αντιπρόσωπους όπως το λες, τρέχα γύρευε

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που περιγράφεις είχα πάθει και εγώ και νόμιζα ότι απλά άνοιξε αλλά έφταιγε η μπαταρία. χωρίς να λέω ότι αυτό είναι και τώρα, απλά λέω ότι μπορεί να έχει γίνει και γιαυτό τον λόγο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν είχαμε επίσημη Apple στην Ελλάδα, αυτό ακριβώς θα γινόταν.

Όταν μπλέκεις με αντιπρόσωπους όπως το λες, τρέχα γύρευε

 

Αν ήταν μπαταρία,δεν θα ήταν πιο έντονο ;

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE 2 (2020)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...