Jump to content

καινουριο 250-300max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,,στα λεφτα που αναφερω 250-300 ποια συσκευη παιρνει τα ηνια σε αυτη την μικρη κατηγορια! ειναι για την αδερφη μου που θελει καλη σελφι(γυναικες τι περιμενεις) και μπαταρια,τωρα τα υπολοιπα αν υπαρχουν καλως!δυστηχως σε αυτη την κατηγορια δεν το κατεχω οποτε οποιαδηποτε βοηθεια καλοδεχουμενη! ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα κοιτούσα σοβαρά σαν all around συσκευή το Realme 5 Pro... Φαίνεται πολύ δυνατό πακέτο...

Αλλά επειδή δεν ξέρω από κάμερες τι λέει, ρίξε μια ματιά και στο φρέσκο P40 Lite... Φαντάζομαι θα έχει δυνατές κάμερες για την κατηγορία...

Kαι το Note 8 Pro βέβαια είναι δυνατό όπως και το Samung A51 που στα χαρτιά τουλάχιστον φαίνεται πολύ αξιόλογο...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα κοιτούσα σοβαρά σαν all around συσκευή το Realme 5 Pro... Φαίνεται πολύ δυνατό πακέτο...

Αλλά επειδή δεν ξέρω από κάμερες τι λέει, ρίξε μια ματιά και στο φρέσκο P40 Lite... Φαντάζομαι θα έχει δυνατές κάμερες για την κατηγορία...

Kαι το Note 8 Pro βέβαια είναι δυνατό όπως και το Samung A51 που στα χαρτιά τουλάχιστον φαίνεται πολύ αξιόλογο...

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για το μήνυμα, οι συσκευές που μου παραθέτεις ανήκουν στο χρηματικό περιθώριο που αναφέρομαι?

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο TCL Plex.

 

Διάβασα καλά σχόλια, αλλά για κατόχους που την πήραν στα 200ε ενώ τώρα λίγο που είδα φτάνει κοντά στα 300 οπότε νομίζω θα υπάρχουν με καλύτερα χαρακτηριστικά στις τιμές που ζητάω! Σε ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

https://www.amazon.es/TCL-PLEX-Smartphone-Snapdragon-ampliable/dp/B07X5LHDFR/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=tcl+plex&qid=1586640808&sprefix=tcl&sr=8-4. Αξίζει και τα €285 που υπάρχει στο Σκρουτζ, αλλά από εδώ θα το πάρεις αρκετά φθηνότερα. Εγγύηση καλύπτεται και από Αμαζον και από την Ελληνική αντιπροσωπεία. Edited by CaptainChris
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου για το μήνυμα, οι συσκευές που μου παραθέτεις ανήκουν στο χρηματικό περιθώριο που αναφέρομαι?

 

Ναι, το ακριβότερο από αυτά είναι το P40 Lite στα ~260... Βασικά νόμιζα ότι ζητάς μέχρι 250...

Link to comment
Share on other sites

 

Έβαλα νωριτερα αυτή την κατηγορία με τις τιμές και οι επιλογές είναι :

1)xiaomi mi9T

2)xiaomi mi9 lite

3)xiaomi redmi note 8pro

4)Huawei nova 5t

5)Huawei p30lite

6)Realme 5pro

Καθε βοήθεια και εμπειρία καλοδεχουμενη παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα νωριτερα αυτή την κατηγορία με τις τιμές και οι επιλογές είναι :

1)xiaomi mi9T

2)xiaomi mi9 lite

3)xiaomi redmi note 8pro

4)Huawei nova 5t

5)Huawei p30lite

6)Realme 5pro

Καθε βοήθεια και εμπειρία καλοδεχουμενη παιδιά!

 

nova 5t για ταχύτητα επιδόσεις και εχει πάρει την 10αρα απο το Μάρτιο.. αλλιώς mi9t καλύτερη οθόνη και μπαταρία

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

nova 5t για ταχύτητα επιδόσεις και εχει πάρει την 10αρα απο το Μάρτιο.. αλλιώς mi9t καλύτερη οθόνη και μπαταρία

 

Σε ευχαριστώ φιλαράκι για τη απάντηση, είναι για την αδερφή μου που μου είπε σε πρώτη φάση σελφι μπαταρία, τώρα για τα υπόλοιπα σίγουρα για μένα είναι βασικά και αν υπάρχουν καλώς, με τα δύο που ανέφερα το nova 5t θα καλυφθεί η πηγαίνει για 9t αμέσως

Link to comment
Share on other sites

Ότι είπε ο Punisher Nova και μετά Mi9T.Τα είχα και τα 2 για λίγο διάστημα,το Xiaomi ακόμα μου λειπει
Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω καταλαβει εως τωρα οσα εχω διαβασει και δει στο ιντερνετ οτι ειναι η επιλογη αναμεσα σε αυτα τα δυο μοντελα! αν και απο Uk που βρισκεται η αδερφη μου,,για το Nova5t βγαινει στα 330 Οπως μου ειπε!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

και ο bro θέλει στην ιδια κατηγορια χρηματων,το P8light αργοπεθαίνει . Θα ηθελε πάλι χουα

 

Η σχέση google Hua πως παει ; θα σταματήσει η υποστήριξη των google services που ειχε ανακοινωθεί το Μάιο;

 

Σκέφτεται ειτε τα

 

  • Xiaomi Mi 9T (128GB) - τουμπανο αλλά με 2 χρονια εγγυησης καταστήματος :(
  • Motorola One vision

Εναλλακτικά σε χουα

Huawei Nova 5T (6GB/128GB)

αξίζει να πάει σε P20 που είναι κάτω απο 300 ευρώ;

 

Ευχαριστώ πολυ

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Τα ποιο παλια Huawei σαν το p20 δεν έχουν κανένα θέμα.δεν χρειάζεται να περάσει κάτι.ολα είναι οκ.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Κ

Εναλλακτικά σε χουα

Huawei Nova 5T (6GB/128GB)

αξίζει να πάει σε P20 που είναι κάτω απο 300 ευρώ;

 

Ευχαριστώ πολυ

 

και το nova ειναι κάτω απο 300 και πολυ πιο φρέσκο και εχει αναβαθμιστεί σε android 10 ήδη

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ ψάχνομαι εδώ και καιρό γιατί έχω την εντύπωση ότι το κινητό μου σε λίγους μήνες θα με αφήσει στο εύρος τιμής που αναφέρθηκε (250-300 ευρώ) δίπλα στο Xiaomi Mi 9T θα έλεγα πως μια ακόμα καλή επιλογή είναι και το Realme X2.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...