Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι οδοι ειναι οκ αλλα ολο το interface σε κινέζικα (πχ το pop up do you want to quit)

 

Αυτό συμβαίνει γιατί το pn δεν είναι συμβατό με τα unicode στο interface του. Απλά βάζεις στα regional settings Greek και είσαι οκ. Το 6 δε χρειάζεται αυτή τη ρύθμιση γιατί έχει unicode user interface.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας.πηρα το mio a701 το είχε ενας φιλος μου.το ειχε παρει με destinator αλλα δεν εβαλε ποτε τους αυθεντικους μου ειπε γιατι ηταν πιο παλιοι και κατι τετοια.αυτην την στιγμη δουλει το gps αλλα θελω να ρωτησω αν πρεπει να βαλω τους αυθεντικους.αν πρεπει πως μπαινουν και επισης ποιοι ειναι οι πιο καινουριοι χαρτες της ελλαδας και που μπορω να του βρω και πως να τους βάλω.sorry αν σας κουρασα αλλα ειμαι λιγο ασχετος με τα pocket pc kai ta gps.ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.πηρα το mio a701 το είχε ενας φιλος μου.το ειχε παρει με destinator αλλα δεν εβαλε ποτε τους αυθεντικους μου ειπε γιατι ηταν πιο παλιοι και κατι τετοια.αυτην την στιγμη δουλει το gps αλλα θελω να ρωτησω αν πρεπει να βαλω τους αυθεντικους.αν πρεπει πως μπαινουν και επισης ποιοι ειναι οι πιο καινουριοι χαρτες της ελλαδας και που μπορω να του βρω και πως να τους βάλω.sorry αν σας κουρασα αλλα ειμαι λιγο ασχετος με τα pocket pc kai ta gps.ευχαριστω εκ των προτερων

 

αν το dest είναι το γνήσιο μπορείς να κατεβάσεις την τελευταία έκδοσή του και τον τελευταίο χάρτη από το site της NGI. Οι τελευταίες εκδόσεις φίνονται στην υπογραφή μου. Αν πάλι δεν είναι γνήσιο, η γνώμη μου είναι ότι ειδικά αυτό το πρόγραμμα αξίζει να το αγοράσεις...

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

εχω τους αυθεντικους .αρα πρεπει να σβησω τους παλιους και να περασω τους αυθεντικους πως γίνεται αυτο?

 

Υπάρχουν οδηγίες στα αρχεία που θα κατεβάσεις. Θα πρέπει να έχεις το χάρτη GreeceU μέσα στο φάκελο DestinatorApps στην SD σου

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι διαφορα εχει το να αγορασεις αυθεντικουσ τουσ χαρτες με το να τους βαλεις παρανομα.γιατι ολοι μου λενε οτι ειναι το ιδιο
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι διαφορα εχει το να αγορασεις αυθεντικουσ τουσ χαρτες με το να τους βαλεις παρανομα.γιατι ολοι μου λενε οτι ειναι το ιδιο

Αφού έχεις το πρόγραμμα γνήσιο, οι χάρτες "κατεβαίνουν" δωρεάν, άρα δεν έχει έννοια να μιλάς για μη γνήσιους χάρτες...:)

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι διαφορα εχει το να αγορασεις αυθεντικουσ τουσ χαρτες με το να τους βαλεις παρανομα.γιατι ολοι μου λενε οτι ειναι το ιδιο

 

Δεν υπάρχουνε αυθεντικοί ή μη χάρτες. Υπάρχει νόμιμη άδεια λογισμικού ή μη νόμιμη.

Link to comment
Share on other sites

ναι ποια η διαφορα της νομιμης με την μη νομιμη?

 

αυτό ακριβώς. Η μία είναι νόμιμη, η άλλη όχι:lol:

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR UPDATE ΑΠΡΙΛΙΟΥ

 

 

Εδώ θα ανεβαίνουν κάθε μήνα τα τελευταία updates με τα επικίνδυνα σημεία του Εθνικού και Eπαρχιακού Οδικού δικτύου.

Για οποιαδήποτε σχόλια, παραινέσεις ,προβλήματα επισκεφθείτε το forum του bloka .com ..

 

*Utility Version Information*

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version............: April 2007

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 27/03/2007

 

 

*General Information*

Type: Destinator Utility

Platform : Destinator 6.x, Destinator PN, Destinator ND(5.5)

Cab File: DP_GR_U_04_07.cab

Support: Bloka Forum

Date : 27 Apr 2007

 

Θα τα βρείτε στο παρακάτω link (special thanks to Βloka.com)

 

click here !!

 

enjoy ..

 

HaRisG & MinOtaVrS

Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR UPDATE ΑΠΡΙΛΙΟΥ

 

 

Εδώ θα ανεβαίνουν κάθε μήνα τα τελευταία updates με τα επικίνδυνα σημεία του Εθνικού και Eπαρχιακού Οδικού δικτύου.

Για οποιαδήποτε σχόλια, παραινέσεις ,προβλήματα επισκεφθείτε το forum του bloka .com ..

 

*Utility Version Information*

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version............: April 2007

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 27/03/2007

 

 

*General Information*

Type: Destinator Utility

Platform : Destinator 6.x, Destinator PN, Destinator ND(5.5)

Cab File: DP_GR_U_04_07.cab

Support: Bloka Forum

Date : 27 Apr 2007

 

Θα τα βρείτε στο παρακάτω link (special thanks to Βloka.com)

 

click here !!

 

enjoy ..

 

HaRisG & MinOtaVrS

 

Πολύ καλή δουλειά !!!!

Ευχαριστώ φίλοι μου.

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

SpeedCameras Update ΜΑΡΤΙΟΥ 2007

 

Change Log :

Προστέθηκαν 23 νέα σημεία: 2 G - 20 R - 1 CTV

 

Download links για Destinator 6, PN, 3 και ND5.5 εδώ: SpeedCameras by GPSPocketPC Team

 

*Symbian + TomTom 5.20 SpeedCameras

Οδηγίες από τον φίλο pipino1976 για εγκατάσταση των SpeedCameras και στο TomTom ΕΔΩ

 

 

 

GPSPocketPC Team

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το πρόγραμμα γνήσιο, οι χάρτες "κατεβαίνουν" δωρεάν, άρα δεν έχει έννοια να μιλάς για μη γνήσιους χάρτες...:)

 

ας μου απαντησει λοιπον καποιος σε αυτην την ερωτηση....

γιατι η ngi δεν πουλαει μονο το προγραμμα pn ή το 6 ή οποιοδηποτε αλλο αλλα το δίνει πακέτο με τους χαρτες ?

οκ θέλω να αγοράσω νομιμα το λογισμικο της αλλα μονο αυτο χωρις τους χάρτες...

μπορώ ?

Link to comment
Share on other sites

η NGi φτιάχνει τους Ελληνικούς χάρτες - δεν μπορεί να το πούλαγε χωρίς αυτούς

 

άλλος είναι ο πραγματικός "εισαγωγέας" (ας τον πούμε) του software - αλλά μου διαφεύγει το όνομα του, συν δεν ξέρω αν το κάνει ακόμα (γιατί δεν ξέρω αν χρειάζεται εδώ που τα λέμε)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ας μου απαντησει λοιπον καποιος σε αυτην την ερωτηση....

γιατι η ngi δεν πουλαει μονο το προγραμμα pn ή το 6 ή οποιοδηποτε αλλο αλλα το δίνει πακέτο με τους χαρτες ?

οκ θέλω να αγοράσω νομιμα το λογισμικο της αλλα μονο αυτο χωρις τους χάρτες...

μπορώ ?

Το λογισμικό όπως αναφέρθηκε δεν είναι της Ngi. Αν θέλεις να στηρίξεις την προσπάθεια της Ngi θα αγοράσεις τους χάρτες.Η mls είναι ο εισαγωγέας στην Ελλάδα.Και πως θα κάνεις πλοήγηση χωρίς χάρτες?

Link to comment
Share on other sites

ας μου απαντησει λοιπον καποιος σε αυτην την ερωτηση....

γιατι η ngi δεν πουλαει μονο το προγραμμα pn ή το 6 ή οποιοδηποτε αλλο αλλα το δίνει πακέτο με τους χαρτες ?

οκ θέλω να αγοράσω νομιμα το λογισμικο της αλλα μονο αυτο χωρις τους χάρτες...

μπορώ ?

 

Όλα τα λογισμικά πλοήγησης πωλούνται ανά το κόσμο με χάρτες χωρίς καμία εξαίρεση. To license που αγοράζεις περιλαμβάνει δικαιώματα για λογισμικό και χάρτες. Οι δε χάρτες είναι "φτιαγμένοι" στο format της κάθε εταιρίας από την εκάστοτε εταιρία που έχει δημιουργήσει το λογισμικό.

Link to comment
Share on other sites

ας μου απαντησει λοιπον καποιος σε αυτην την ερωτηση....

γιατι η ngi δεν πουλαει μονο το προγραμμα pn ή το 6 ή οποιοδηποτε αλλο αλλα το δίνει πακέτο με τους χαρτες ?

οκ θέλω να αγοράσω νομιμα το λογισμικο της αλλα μονο αυτο χωρις τους χάρτες...

μπορώ ?

 

Mperdevese...

 

H NGI den exei kamia sxesh me to logismiko tou destinator alla mono oi xartes einai dikoi ths..

 

Kalo einai protou grapsoume kati kai arxizoume tis emeses kathgories na elegxoume ligo tis phges mas..

Link to comment
Share on other sites

τοτε γιατι δεν πωλειται μονο το λογισμικο ?

 

Stou koufou thn porta oso theleis vronta... :lol::lol:

 

eipame POYTHENA STON KOSMO den yparxei programa navigation xwris xartes ti sto kalo navigation tha kaneis xwris xartes,.,:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με την εφαρμογή "Destinator PN".Μπορώ να την βρώ "σπασμένη" και να την εγκαταστήσω στη συσκευή GPS μου;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

 

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...:mad:

Υπαρχουν και τα pm αν θελεις αν ρωτησεις για παρανομο λογισμικο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...:mad:

Υπαρχουν και τα pm αν θελεις αν ρωτησεις για παρανομο λογισμικο.

 

Γιατί απαγορεύεται;Αφού υπάρχουν τα σπασμένα προγράμματα και οι σπασμένες εφαρμογές.Τέλος πάντων, εάν έθιξα κανένα, ζητώ συγνώμη.:)

Άρα, θα πρέπει να το αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί απαγορεύεται;Αφού υπάρχουν τα σπασμένα προγράμματα και οι σπασμένες εφαρμογές.Τέλος πάντων, εάν έθιξα κανένα, ζητώ συγνώμη.:)

Άρα, θα πρέπει να το αγοράσω.

 

Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών). - Δεοντολογία Χρηστών -

http://www.myphone.gr/forum/policy.php

Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών). - Δεοντολογία Χρηστών -

http://www.myphone.gr/forum/policy.php

 

Ζητώ συγνώμη.Ήταν παράλειψη μου.Φίλε geovass, σε ευχαριστώ για την ενημέρωση.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...