Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι μπορείς να το κάνεις. Απλά θέλει και το ΡΝ το γνωστό dll για να λειτουργήσει...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι οτι ούτε το δικό μου PN δεν είναι εντελώς γνήσιο! :lol:

Πάντως λειτουργεί απροβλημάτιστα και χωρίς κολλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Άλκη θα απογοητευτείς από το PN (μια και έχεις το 4700)

 

βλέπεις το 3 το κάνεις να παίζει VGA ΑΝΕΤΑ, το PN δεν παίζει σωστά

(το δοκίμασα και ξέρω)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Άλκη θα απογοητευτείς από το PN (μια και έχεις το 4700)

 

βλέπεις το 3 το κάνεις να παίζει VGA ΑΝΕΤΑ, το PN δεν παίζει σωστά

(το δοκίμασα και ξέρω)

Δίκιο έχεις, αλλά αν μάθεις στο pn, δύσκολα γυρίζεις πίσω.

Εγώ το έχω στην qvga ανάλυση και κάνω έτσι τη δουλειά μου αναγκαστικά.

Φυσικά δεν πρόκειται να το αγοράσω, αν και η NGI κάνει πολύ καλή δουλειά, αλλά δεν έχει σχέση με αυτούς.

Πιστεύω πάντως οτι κάποιο patch θα βρεθεί να διορθώσει την κατάσταση στο pn.

Είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφέρει "να κάνω να δουλεύει" το PN με τους χάρτες της NGi τους latest (έτσι για το γαμώτο) - οπότε θέλω τη βοήθεια σου

 

εγώ επίσης υποστηρίζω την NGi και γι'αυτό θα ήθελα να πουλήσουν τους χάρτες τους σε πιο σοβαρό GPS-software vendor (το οποίο αν είναι ΣΗΜΕΡΙΝΟ δηλ. VGA, WM5 compatible, θα αγοραστεί άνετα)

 

μου την έχει σπάσει τρομερά η εταιρία του Destinator με το στυλάκι της

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

εγώ επίσης υποστηρίζω την NGi και γι'αυτό θα ήθελα να πουλήσουν τους χάρτες τους σε πιο σοβαρό GPS-software vendor (το οποίο αν είναι ΣΗΜΕΡΙΝΟ δηλ. VGA, WM5 compatible, θα αγοραστεί άνετα)

 

μου την έχει σπάσει τρομερά η εταιρία του Destinator με το στυλάκι της

 

Πέστα ρε φίλε γιατί μας την λένε και καλά οτι τα θέλουμε όλα τσάμπα και δεν σεβόμαστε τον κόπο των άλλων

Να στηρίξω την NGI και κάθε ελληνική εταιρία αλλά γιατί πρέπει να πληρώσω για να αγοράσω χειρότερο προιόν την στιγμή που για εμένα οι χάρτες της Ευρώπης είναι εξίσου σημαντικοί?

Εμείς τα κλέβουμε δηλαδή? δεν δουλεύουμε?

Link to comment
Share on other sites

Paidia kserei kaneis na mou boithisei stin agora enos handheld pc? as mou steilei pm na rwtisw kapoies leptomereis

thanks

Link to comment
Share on other sites

re paidia epeidh exw psilomperdeutei me ola peri Destinator3 klp klp, exw to RZ1710 ths Hp, kai rwtaw an to programma auto kanei gia to ppc mou h na to peta3w...? epishs sthn periptwsh pou kanei, tha xreiastw epipleon kati allo na agorasw gia na to uposthrizei, giati to rz1710 den exei tipota oute GPS oute oute oute...? sorry an exei ksanaupothei paromoia erwthsh..
Link to comment
Share on other sites

Douleuw edw kai liges hmeres to destinator pn, einai apsogo xwris kanena problem se antithesh me to destinator 3. Valte to anepifilakta kai min akoute kanena.

 

ps. thn last version omos.

||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

Douleuw edw kai liges hmeres to destinator pn, einai apsogo xwris kanena problem se antithesh me to destinator 3. Valte to anepifilakta kai min akoute kanena.

 

ps. thn last version omos.

 

 

 

auth h ekdosh leitourgei kai sto rz1710?

Link to comment
Share on other sites

τι το ειδικό νομίζεις ότι έχει το 1710 και διαφέρει από τα άλλα PocketPC;

 

λίγη μνήμη και χαμηλό clocking στην CPU ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι κάτοχος ενος Dell Axim 30 624 mh και αγόρασα πρόσφατα ενα ΒΤ GPS. Προσπαθώ να εγκαταστήσω στο Destinator 3 τους ελληνικούς χάρτες αλλά δεν τα καταφέρνω... ομολογώ οτι είναι αντιγραμμένο, αλλά επειδή είμαι από Χανιά και δεν ξερω τι γινεται με τους χαρτες της επαρχιας, ηθελα να το δοκιμασω πριν το αγορασω. Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος παρακαλω? Εχω εγκαταστησει το Destinator 3 Europe στο PC μου, το οποιο εχει το χαρτη της γερμανιας που εμενα δεν μου χρειαζεται... εχω και ενα ρημαδι folder που λέγεται Greek_NGi_Map_Destinator 2005.Q1.3119 ακολουθω τις οδηγιες αλλα δεν μπορω να κανω την εγκατασταση στο PPC μου. Οταν παω να ανοιξω το προγραμμα, μου λεει οτι at least one map has to be installed.... προφανως κανω κατι λαθος αλλα δεν ξερω τι. Αν εχει καποιος ιδεα παρακαλω ας βοηθησει. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχει μαθει κανεις τελικη ημερομηνια κυκλοφοριας του PN απο την NGI;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει μαθει κανεις τελικη ημερομηνια κυκλοφοριας του PN απο την NGI;

 

Νοεμβρη...

Link to comment
Share on other sites

α ωραία - το καλοκαίρι λέγαν Σεπτέμβρη

 

in any case I couldn't care less

εκτός αν η μαμά εταιρία φτιάξει το VGA support

Kalytera na perimenoume ligo perisotero gia thn veltisti ekdosi para na vgei sta grhgora (vlepe m$) kai na 0griniazoume meta epeidei einai buggy gia rixte mia matia sta xena fora na deite oti exoun vgei 3 updates hdh apo thn episimi prwth tou kai akoma exei probs ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το εξής. Στο D3 έδειχνε πάνω σε πόσα μέτρα και το όνομα του δρόμου στον οποίον ήταν η επόμενη στροφή και κάτω υπήρχε διαρκής εναλλαγή των πληροφοριών που είχαμε επιλέξει, όπως ταχύτητα, απόσταση... Αυτό, πώς γίνεται στο PN? Ευχαριστώ.
Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...