Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 ώρες πριν, artinoss said:

Για τα 200gb και μενα μου ειπαν οτι δεν καταργηθηκε αλλα προσωρινα δεν ειναι διαθεσιμο.Το θεμα ειναι αλλο εγω που εχω καβατζα 1900gb παει τα χαιρεταω σε 14 μερες που ληγουν;;Τους ειπα τουλάχιστον να μεριμνησουν να μην ληξουν τα διαθεσιμα υπολοιπα τα οποια τα εχουμε πληρωμενα.Το μονο που ειπαν ειναι οτι θα με ενημερωσουν για οτιδήποτε νεοτερο.Για να δουμε.

Πάνε αυτά, φάτα μην τους τα χαρίσεις 

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2024 at 11:06 ΜΜ, MIKU said:

Πάνε αυτά, φάτα μην τους τα χαρίσεις 

Είναι πρακτικά αδύνατον. Μετά τα 300GB μπαίνει κόφτης ταχύτητας.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2024 at 2:52 ΠΜ, artinoss said:

Για τα 200gb και μενα μου ειπαν οτι δεν καταργηθηκε αλλα προσωρινα δεν ειναι διαθεσιμο.Το θεμα ειναι αλλο εγω που εχω καβατζα 1900gb παει τα χαιρεταω σε 14 μερες που ληγουν;;Τους ειπα τουλάχιστον να μεριμνησουν να μην ληξουν τα διαθεσιμα υπολοιπα τα οποια τα εχουμε πληρωμενα.Το μονο που ειπαν ειναι οτι θα με ενημερωσουν για οτιδήποτε νεοτερο.Για να δουμε.

Αυτο στην ουσια ρε παιδια ειναι κλοπη.Απο την στιγμη που υπαρχει υπολοιπο και εσυ καταχρηστικα οδηγεις χωρις καμια ειδοποιηση στην ληξη μη δινοντας την δυνατότητα στον αλλο να το χρησιμοποιησει.Η αξια του υπολοιπου ειναι σχεδον 100€ και μου τα παιρνουν με το ετσι θελω τα λαμογια.Θες να καταργησεις το πακετο, οκ καντο αλλα απο την στιγμη που ο αλλος εχει πληρωσει μη του τα αρπαζεις  χωρις  καμια ειδοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2024 at 2:52 ΠΜ, artinoss said:

Για τα 200gb και μενα μου ειπαν οτι δεν καταργηθηκε αλλα προσωρινα δεν ειναι διαθεσιμο.

Αυτό που δεν μας λένε είναι με τι τιμή θα επανέλθει όταν επανέλθει.. 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Στο μεταξύ.. έχετε πάρει τα δώρα του March madness;; Εγώ ένα earphones κέρδισα ο κακομοίρης και τίποτα ακόμα...

Τα δώρα γενικά αποστέλλονται σε 20 εργάσιμες ημέρες.
Συνήθως η παραλαβή γίνεται την 4 βδομάδα.
Αν δεν έχεις παραλάβει και την τέταρτη βδομάδα καλό είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους, καλύτερα μέσω του Live Chat.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, konstantinos77 said:

Τα δώρα γενικά αποστέλλονται σε 20 εργάσιμες ημέρες.
Συνήθως η παραλαβή γίνεται την 4 βδομάδα.
Αν δεν έχεις παραλάβει και την τέταρτη βδομάδα καλό είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους, καλύτερα μέσω του Live Chat.

Το ερώτημά μου είναι εάν έχουν παραλάβει άλλοι.. όχι πότε αποστέλλονται..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Το ερώτημά μου είναι εάν έχουν παραλάβει άλλοι.. όχι πότε αποστέλλονται..

Φίλε εμπιστεψου την απάντηση του Κωνσταντίνου, κέρδισε κι αυτός στον διαγωνισμό θυμάμαι. Είναι γνώστης.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Teiresias_ said:

Εγώ ένα earphones κέρδισα ο κακομοίρης και τίποτα ακόμα...

Ναι απλά εγώ σου απάντησα σε αυτό το σκέλος της ερώτησης σου.
Οπότε θεώρησα ότι δεν γνωρίζεις το χρονικό διάστημα που χρειάζεται για να παραλάβεις.
Πότε σου ήρθε η ενημέρωση ότι κέρδισες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, konstantinos77 said:

Ναι απλά εγώ σου απάντησα σε αυτό το σκέλος της ερώτησης σου.
Οπότε θεώρησα ότι δεν γνωρίζεις το χρονικό διάστημα που χρειάζεται για να παραλάβεις.
Πότε σου ήρθε η ενημέρωση ότι κέρδισες;

Εξαργύρωσα τους κρυστάλλους στα earphones jbl. Μετά συμπλήρωσα τα στοιχεία και υποτίθεται θα περίμενα το κούριερ που ακόμη έρχεται.

Δεν ήρθε κάποια ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sycorpios said:

Φίλε εμπιστεψου την απάντηση του Κωνσταντίνου, κέρδισε κι αυτός στον διαγωνισμό θυμάμαι. Είναι γνώστης.

Σ' ευχαριστώ @sycorpios
Έχω κερδίσει διάφορα δωράκια, και γι' αυτό γνωρίζω. 😊

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Σ' ευχαριστώ @sycorpios
Έχω κερδίσει διάφορα δωράκια, και γι' αυτό γνωρίζω. 😊

Εσύ παρέλαβες το δώρο που κέρδισες;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Teiresias_ said:

Εξαργύρωσα τους κρυστάλλους στα earphones jbl. Μετά συμπλήρωσα τα στοιχεία και υποτίθεται θα περίμενα το κούριερ που ακόμη έρχεται.

Δεν ήρθε κάποια ενημέρωση.

Ναι κάποιο sms ή email σου ήρθε λογικά, κάτι υπήρχε από όλο αυτό, δεν θυμάμαι ακριβώς.
Αν το έχεις κρατήσει από εκεί να δούμε την ημερομηνία για να ξέρουμε αν είσαι στα χρονικά πλαίσια.

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Teiresias_ said:

Στο μεταξύ.. έχετε πάρει τα δώρα του March madness;; Εγώ ένα earphones κέρδισα ο κακομοίρης και τίποτα ακόμα...

Εγώ ναι. Όλα.

Οι νικητές έχουν ανακοινωθεί εδώ: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/nikites-march-madness/

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sycorpios said:

Εσύ παρέλαβες το δώρο που κέρδισες;

Δεν θυμάμαι σε ποιο αναφέρεσαι γιατί έχω κερδίσει διάφορα από την ημέρα έναρξης του Big Bang.
Πάντως ότι κέρδισα το παρέλαβα όπως ακριβώς αναφερόταν και στους όρους, σε 20 εργάσιμες μέρες, την τέταρτη εβδομάδα δηλαδή.
Και αν θυμάμαι καλά με ACS.
Και ισχύει και η εγγύηση να γνωρίζετε κανονικά σε ότι είτε αγοράσετε ή κερδίσετε μέσω του Big Bang!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, johndouk said:

Εγώ ναι. Όλα.

Οι νικητές έχουν ανακοινωθεί εδώ: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/nikites-march-madness/

Το βρήκα το όνομά μου.. άντε να δω θα βγάλω άκρη;

Edit: μίλησα στο chat.. λέει δεν με βρήκαν και γύρισε πίσω. (στο μεταξύ δεν είχα καμία κλήση τεσπα) θα μου το ξαναστείλουν. Θα σας ενημερώσω.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johndouk said:

Εγώ ναι. Όλα.

Οι νικητές έχουν ανακοινωθεί εδώ: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/nikites-march-madness/

Όλα;;;; Για κάνε καμιά δημοπρασία αν περισσεύει τίποτα να πάρουμε και μεις κάτι 😜

Link to comment
Share on other sites

Just now, sycorpios said:

Όλα;;;; Για κάνε καμιά δημοπρασία αν περισσεύει τίποτα να πάρουμε και μεις κάτι 😜

🤣

(3 δώρα / 7 συνδέσεις)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, konstantinos77 said:

Δεν θυμάμαι σε ποιο αναφέρεσαι γιατί έχω κερδίσει διάφορα από την ημέρα έναρξης του Big Bang.
Πάντως ότι κέρδισα το παρέλαβα όπως ακριβώς αναφερόταν και στους όρους, σε 20 εργάσιμες μέρες, την τέταρτη εβδομάδα δηλαδή.
Και αν θυμάμαι καλά με ACS.
Και ισχύει και η εγγύηση να γνωρίζετε κανονικά σε ότι είτε αγοράσετε ή κερδίσετε μέσω του Big Bang!

Στο δώρο του περιβόητου διαγωνισμού March madness αναφέρομαι, αλλά απάντησες ότι τα παρέλαβες όλα, οπότε κι αυτό..

Link to comment
Share on other sites

....και BTW,  να προσθέσω ότι στο Lucky Lottery που έληξε προχθές για ένα i15, αποφάσισα να πυροβολήσω 2.400.000 κρυστάλλους που είχα μαζεμένους σε κάμποσες συνδέσεις και πήρα 800 λαχνούς, ξέροντας ότι πιθανότατα θα κερδίσω ένα ....αφρύδι, για να δικαιωθούν ο pppe  και οι λοιποί. 🤓😎

(ΥΓ. Σε μία σύνδεση κράτησα 1.000.000...) 😎

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johndouk said:

....και BTW,  να προσθέσω ότι στο Lucky Lottery που έληξε προχθές για ένα i15, αποφάσισα να πυροβολήσω 2.400.000 κρυστάλλους που είχα μαζεμένους σε κάμποσες συνδέσεις και πήρα 800 λαχνούς, ξέροντας ότι πιθανότατα θα κερδίσω ένα ....αφρύδι, για να δικαιωθούν ο pppe  και οι λοιποί. 🤓😎

Εν τω μεταξύ αν θυμάμαι καλά είχες γράψει κάποτε ότι είσαι θέση κάπου 200 σε xp; Αν ισχύει αυτό που γράφω, ανεβαίνεις ακόμη εύκολα θέσεις κάθε βδομάδα ή είναι όλοι καλοί παίκτες σε αυτές τις θέσεις;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johndouk said:

....και BTW,  να προσθέσω ότι στο Lucky Lottery που έληξε προχθές για ένα i15, αποφάσισα να πυροβολήσω 2.400.000 κρυστάλλους που είχα μαζεμένους σε κάμποσες συνδέσεις και πήρα 800 λαχνούς, ξέροντας ότι πιθανότατα θα κερδίσω ένα ....αφρύδι, για να δικαιωθούν ο pppe  και οι λοιποί. 🤓😎

(ΥΓ. Σε μία σύνδεση κράτησα 1.000.000...) 😎

Έκανες μόνος σου τη διαδικασία ή πήρες και υπάλληλο; 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

2.400.000 δια 3.000 ανα λαχνο= 800 "πυροβολισμοι" και μαλιστα μεσα σε 1 μερα.

Μηπως ο johndouk εβγαλε και τα αποτελεσματα του kalokairistes για 1000 νικητες για unlimited data? Οι υπολοιποι 200 νικητες , εεε ας κανει κατι και η Vodafone. Ολα μονος του θα τα κανει; 3 τελευταια ψηφια τυχαια το ενα κατω απο το αλλο, με που και που αλλαγη του 694...στην αρχη σε 693 η 697 , δεν ειναι ευκολη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sycorpios said:

Εν τω μεταξύ αν θυμάμαι καλά είχες γράψει κάποτε ότι είσαι θέση κάπου 200 σε xp; Αν ισχύει αυτό που γράφω, ανεβαίνεις ακόμη εύκολα θέσεις κάθε βδομάδα ή είναι όλοι καλοί παίκτες σε αυτές τις θέσεις;

211. Εδώ και ενάμιση χρόνο ανέβαινα περίπου 3-5 θέσεις την εβδομάδα, κατά μέσο όρο. Τους τελευταίους 2-3 μήνες, ζήτημα 1-2 θέσεις. Όσο πλησιάζεις την κορυφή, τόσο πέφτει ο ρυθμός. Όλοι καλοί. 😎

10 minutes ago, alteisei said:

2.400.000 δια 3.000 ανα λαχνο= 800 "πυροβολισμοι" και μαλιστα μεσα σε 1 μερα.

Διαδοχικά, σε 25-30 μέρες. Και πάλι όμως, όντως, πολύ βαρεμάρα ένα-ένα. 

Screenshot_20240513-215741.png

Screenshot_20240513-215803.png

Λαχνοί από 6 συνδέσεις, ως εξής:

Screenshot_20240513_220908_Calculator.jpg

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, johndouk said:

211. Εδώ και ενάμιση χρόνο ανέβαινα περίπου 3-5 θέσεις την εβδομάδα, κατά μέσο όρο. Τους τελευταίους 2-3 μήνες, ζήτημα 1-2 θέσεις. Όσο πλησιάζεις την κορυφή, τόσο πέφτει ο ρυθμός. Όλοι καλοί. 😎

Διαδοχικά, σε 25-30 μέρες. Και πάλι όμως, όντως, πολύ βαρεμάρα ένα-ένα. 

Screenshot_20240513-215741.png

Screenshot_20240513-215803.png

Λαχνοί από 6 συνδέσεις, ως εξής:

Screenshot_20240513_220908_Calculator.jpg

Τουλάχιστον κέρδισες κατι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...