Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω +5 κιλα ειμαι αν και περισσότερο με το ποδήλατο χρονομέτρου βγαίνω εξω... δυστυχώς πρέπει να βαλω6και τα 2 ακουστικά για να ακούσω καλα στο τηλέφωνο.. περίμενα οτι με το ενα θα κανω δουλειά αλλα όχι... τώρα θελω να τα συγκρίνω με το bose soundsport free που εχω...σε ολα τα τεστ τα βγάζουν καλύτερα τα σαμσουνγκ!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ με ένα venge sagan είμαι αλλά πρέπει να ρίξω 10 κιλά, χες τα.

Για ποδήλατο θα έλεγα ότι ιδανικά είναι αυτά σαν κολιέ...εγω βαρέθηκα τα πολλά gadgets γιαυτό και δεν παίρνω, αν δεν ήταν δώρο ίσως να μην έπαιρνα ποτέ buds..

Εν τω μεταξύ το κινητό είναι τόσο τούβλο που πραγματικά δε βολευει ούτε αυτό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και γυρίσαμε σε ποδηλατοκουβέντα εγώ με ένα canyon ultimate cf slx di2 δρόμο παίρνω δρόμο αφήνω (100-150 χλμ) με creative outlier air, δεν έχουν κουνηθεί ποτέ.. Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Μιας και γυρίσαμε σε ποδηλατοκουβέντα εγώ με ένα canyon ultimate cf slx di2 δρόμο παίρνω δρόμο αφήνω (100-150 χλμ) με creative outlier air, δεν έχουν κουνηθεί ποτέ..

 

Ωραίος αλλά ας μην συνεχίσουμε off-topic. Απλά να προσέχετε με τέτοια ακουστικά στα αυτιά γιατί κόβουν εξωτερικούς θορύβους.. Εγώ θα έπαιρνα μόνο τύπου κολιέ που βάζεις στο αυτί μόνο κατά την κλήση. Καλή συνέχεια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβανω από κοτσοβολο με προπαραγγελια από 21/2. Ταχύτατοι.....αφου πρόλαβα πριν βγει το s21 παλι καλά....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβανω από κοτσοβολο με προπαραγγελια από 21/2. Ταχύτατοι.....αφου πρόλαβα πριν βγει το s21 παλι καλά....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάλι καλά να λες γιατί από public και πλαίσιο ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Προπαραγγελια την πρώτη μέρα που άνοιξαν.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η αγανάκτηση αλλά ας μη ξεχνάμε τις σημερινές τραγικές καταστάσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αγανάκτηση , ίσα που έχω μπει και σε 2ες σκέψεις και περιμένω και την παρουσίαση της one plus για να αποφασίσω..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αγανάκτηση , ίσα που έχω μπει και σε 2ες σκέψεις και περιμένω και την παρουσίαση της one plus για να αποφασίσω..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

Η 1+ στο κορυφαία συσκευή θα έχει ασύρματη φόρτιση, αδιάβροχοποίηση, οθόνη curved στα 120 amoled φυσικά,θα είναι 5G,δεν θα έχει κάρτα μνήμης,και τιμή 850-900+....Για κάμερες δεν έχω άποψη τι μπορεί να προσφέρει...Και εγώ το καλοβλέπω,αλλά πολύ δύσκολα θα φύγω από Samsung....

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια , δύσκολο να φύγω, αλλά πάντα περιμένω όλες τις προτάσεις για να αγορασω. Ένα σίγουρο αρνητικό για μένα στα 1+ θα είναι η curved οθόνη, που την έχω βαρεθεί τόσα χρόνια, ενώ στα s20 πλέον είναι τόσο όσο..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια , δύσκολο να φύγω, αλλά πάντα περιμένω όλες τις προτάσεις για να αγορασω. Ένα σίγουρο αρνητικό για μένα στα 1+ θα είναι η curved οθόνη, που την έχω βαρεθεί τόσα χρόνια, ενώ στα s20 πλέον είναι τόσο όσο..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

Ναι, επιτέλους έγινε τόσο όσο και μακάρι να εξαφανιστεί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά να λες γιατί από public και πλαίσιο ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Προπαραγγελια την πρώτη μέρα που άνοιξαν.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Πλαίσιο αποκλείεται... όσοι κάναμε προπαραγγελια τα πήραμε κανονικά...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο γενικά πρέπει να έχουν χάσει την μπάλα

Παραγγελία μια θήκη και έκαναν να πάρουν τηλέφωνο μια εβδομάδα για παράδοση

Στο site εγγραφε παράδοση άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Πλαίσιο αποκλείεται... όσοι κάναμε προπαραγγελια τα πήραμε κανονικά...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά ψέματα δεν λέω σε καμία περίπτωση..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά ψέματα δεν λέω σε καμία περίπτωση..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Τοτε να το ελέγξεις...2 κινητά εκανα προπαραγγελια στα τελη Φλεβάρη και τα πήρα και νωρίτερα...φιλος παλι προπαραγγελιας σε πλαίσιο και τα πήρε ιδια μερα με μενα

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ τα handsfree αλλά δεν τα ανοίγω. Θα τα βάλω αγγελία μιας και δεν με βολεύουν καθόλου τέτοιου είδους handsfree.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αύριο τα σκρουτζομάγαζα θα ανοίξουν; Ξέρει κανείς; Για παραλαβή από κατάστημα μιλάω...

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αύριο τα σκρουτζομάγαζα θα ανοίξουν; Ξέρει κανείς; Για παραλαβή από κατάστημα μιλάω...

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λογικά την επόμενη Δευτέρα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

739€ το s20 και 839€ το s20+ (και τα δύο 200€ κάτω) στα καταστήματα COSMOTE (ίσως και ΓΕΡΜΑΝΟΣ) από χθες μέχρι και 15/05!

Αγορά και με (μέχρι 24) δόσεις.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο μπηκα σε καταστημα Γερμανος και Cosmote αλλα οι τιμες ειναι κολλημενες στα 1039 ευρω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

739€ το s20 και 839€ το s20+ (και τα δύο 200€ κάτω) στα καταστήματα COSMOTE (ίσως και ΓΕΡΜΑΝΟΣ) από χθες μέχρι και 15/05!

Αγορά και με (μέχρι 24) δόσεις.

 

Πριν απο λιγο μπηκα σε καταστημα Γερμανος και Cosmote αλλα οι τιμες ειναι κολλημενες στα 1039 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα επειδή σκέφτομαι αύριο να πάρω το s20+ από e-karavasilis.gr το έχει πάρει κάποιος από εκεί γνωρίζουμε αν το κινητό είναι branded

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή σκέφτομαι αύριο να πάρω το s20+ από e-karavasilis.gr το έχει πάρει κάποιος από εκεί γνωρίζουμε αν το κινητό είναι branded

 

Αντρέα, αν βρεις φίλο σου με επαγγελματία με τιμολόγιο θα σου βγει φθηνότερο στο πλαίσιο μιας που τρέχει έκπτωση 20% με κάρτα eurobank.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα σε όλους

 

θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας για αγορά sasmung s20+

 

Αυτά τα δυο μαγαζιά το έχουν με 2 Έτη Εγγύηση Αντιπροσωπείας έχει κανείς αγοράσει από αυτά τα μαγαζιά samsung s20+

ευρωπαϊκού ξεκλείδωτου και branded τηλεφώνου

 

https://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=19144&ref=bestprice.gr

 

https://www.netmobile.gr/index.php?route=product/product&product_id=2200&ref=bestprice.gr

 

έχουμε κάποιο άλλο μαγαζί με 2 χρόνια εγγύηση αντιπροσωπείας ευρωπαϊκού ξεκλείδωτου και branded τηλεφώνου εκτός από αλυσίδες καταστημάτων

 

( φίλε montoya_42 σε ευχαριστώ για την απάντηση σου )

 

ευχαριστώ

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους

 

θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας για αγορά sasmung s20+

 

Αυτά τα δυο μαγαζιά το έχουν με 2 Έτη Εγγύηση Αντιπροσωπείας έχει κανείς αγοράσει από αυτά τα μαγαζιά samsung s20+

ευρωπαϊκού ξεκλείδωτου και branded τηλεφώνου

 

https://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=19144&ref=bestprice.gr

 

https://www.netmobile.gr/index.php?route=product/product&product_id=2200&ref=bestprice.gr

 

έχουμε κάποιο άλλο μαγαζί με 2 χρόνια εγγύηση αντιπροσωπείας ευρωπαϊκού ξεκλείδωτου και branded τηλεφώνου εκτός από αλυσίδες καταστημάτων

 

( φίλε montoya_42 σε ευχαριστώ για την απάντηση σου )

 

ευχαριστώ

 

Τσέκαρε αύριο στον Κωτσόβολο μήπως μπορούν να σου κάνουν κάτι με την προσφορά που έτρεχε μέχρι πριν λίγο. Επίσης υπήρχε μια προσφορά στο πλαίσιο με επιστροφή 20% (αν δεν κάνω λάθος) με κάρτα eurobank.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...