Jump to content

Redmi Note 8T


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, διαβάζοντας το φόρουμ σκεπτόμενος ότι ίσως το αγοράσω για τη μάνα μου που ίσως χρειαστεί τηλέφωνο,και ώντας κάτοχος ενός πιο ακριβού μοντέλου της εταιρίας Xiaomi,θα σας μεταφέρω την εξής γνώμη.

Αν έχεις έρθει από άλλες εταιρείες και έχει τύχει να έχεις κάποιο λίγο πιο premium μοντέλο καταλάβεις μια διαφορά όσο αναφορά το κομμάτι του λογισμικού.

Δε θα πω ότι και οι ναυαρχίδες των άλλων εταιριών δεν έχουν ξεπέσει κατά καιρούς σε σφάλματα που σε κάνουν να κλαίς το κάθε ευρώ που έσκασες, απλά εκεί η πιθανότητα να επιδιορθωθεί είναι πολύ μεγάλη. Επίσης κάθε συσκευή σε βάθος χρόνου με ένα αναβαθμισμένο λογισμικό τρώει κολλήματα που απλά σε ξενερώνουν απίστευτα.

Υπάρχει όμως ένα αλλά σε όλον αυτό το πρόλογο που έκανα. Το αλλά είναι στο ότι η xiaomi πάει να "φάει τα μούτρα" της στο άμεσο μέλλον αν δεν κοίταξε κατάματα τα σοβαρά θέματα που έχει στο λογισμικό.

Διαβάζοντας για cheats σε κάτι μοντέλα με επεξεργαστές mediatek, λίγο το νέο mi 10 (που το κόστος της συσκευής είναι 1000ρικο!), λίγο το hardware που δεν μπορεί να στηριχθεί από το software, λίγο η άπειρη παραμετροποίηση που ΧΑΝΕΣΑΙ μέσα της, λίγο το ένα λίγο το άλλο, φτάνουμε να καταλάβουμε ότι ο μόνος στόχος της εταιρεία είναι να ακολουθήσει τον δρόμο και τον άλλων εταιριών.

Εδώ όμως κ πάλι χάνει, γιατί δεν κάθεται να τα βάλει κάτω και φτιάξει το λογισμικό της και να ακολουθήσει μια σταθερή πορεία. Άτομα που έχουν αγοράσει συσκευές της, φτάνουν να χαρακτηρίσουν το λογισμικό κομμάτι ως "σάπιο" και δεν θα το χαρακτήριζα έτσι ακριβώς αλλά όταν παίρνεις μια συσκευή που θέλει η εταιρεία που το πουλάει να φτάσει στο σημείο να βγάζει συσκευές με 1000 ευρώ/δολάρια κτλ, ενώ δεν έχει λύσει ακόμα πιο απλά προβλήματα, νομίζω κάποιος καταλαβαίνει τι παίζει.

Να μην αναφέρω ότι πρέπει να βάλεις gcam για να βγάλεις φωτογραφία της προκοπής ή κάθε φορά που έρχεται μια ενημέρωση χτυπάει το φυλλοκάρδι μας μη κολλήσει κάτι και θέλει επαναφορά (την έχω πάθει σε 6 μήνες 5 επαναφορές με μοντέλο χωρίς microSD).

 

Αυτά τα γράφουμε όλοι σε όλα τα φόρουμ,δεν κάνω δυσφήμιση, απλά κοιτάω τα δεδομένα και προσπαθώ να καταλάβω αν κάνω κάπου λάθος.

Επίσης το να θέλει μια εταιρεία να μιμηθεί μια άλλη,ας το κάνει τουλάχιστον με το σωστό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Το μηνυμα σου ειναι φουλ δυσφημιστικο διοτι μπλεκεις πολλα πραγματα που δε στεκουν. Τι να σου πρωτοαπαντησει καποιος;

πχ. Επειδη δε σου αρεσει η παραμετροποιηση το θεωρεις αρνητικο;; Και εμενα δε μου αρεσουν τα windows επειδη δε μπορεις να τα παραμετροποιησεις, ομως δε το θεωρω μειον. Αυτη τη πολιτικη εχουν αυτο πουλανε. Εχω το telegram και παραμετροποιω ακόμα και το μεγεθος γραμματοσειρας. Το εχει αυτο το viber και το whatsapp? Oχι, δε γουσταρουν.

Απλα αναρωτησου γιατι εχει πεθανει η samsung στα κινητα κατω των 200. Διοτι σε αυτο το τοπικ γραφουμε για note8T.

Και συγνωμη που η gcam για το note8 σκοτωνει τις καμερες των κινητων 350 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να φας χοντρή επίθεση εδώ μέσα από κάποιους με αυτά που γράφεις (με τα οποία συμφωνώ μέχρι κεραίας), διότι όσο απίστευτο κι αν είναι, υπάρχουν κάποια (κι ευτυχώς όχι όλα - το τονίζω) άτομα που

 

- δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό είναι forum συζήτησης / αλληλοβοήθειας και τεχνολογικής υποστήριξης / βελτίωσης για τους κατόχους του 8T κι ΟΧΙ forum υποστηρικτών και απολογητών της Xiaomi ή του συγκεκριμένου κινητού της

- δεν καταλαβαίνουν ότι μπορείς να έχεις θετικότατη άποψη για μια εταιρεία (συνολικά) αναγνωρίζοντας παράλληλα και τα αρνητικά της

- δυσκολεύονται να καταλάβουν ότι στη ζωή υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα από από μια εταιρεία κι ότι στην ουσία θα ήταν πιο δόκιμο και παραγωγικό να είμαστε καταρχάς επιφυλακτικοί απέναντι σε όλες τις εταιρείες για τους προφανείς λόγους (κέρδος, κλπ) αλλά και επειδή μόνο έτσι μπορούμε να τις βοηθάμε (και να απαιτούμε εμμέσως) να βελτιώνονται

- δεν αντιλαμβάνονται πόσο απαράδεκτο ανώριμο και γελοίο είναι να θίγονται και να επιτίθενται σε ανθρώπους επειδή αυτοί τόλμησαν να γράψουν αρνητικά και να εκφράσουν τη δυσαρέσκειά τους για το ...κινητό (η την αντίστοιχη εταιρεία) που έχουν στην κατοχή τους, λες και έβρισαν τους πατεράδες και τις μητέρες τους ξέρω γω ή κάτι ιερό για κείνους

 

Μια ματιά στο αντίστοιχο forum του Mi A3 ρίξε και θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

Προφανώς υπάρχουν (και εδώ μέσα) και οι ψύχραιμες φωνές, άνθρωποι που τους ενδιαφέρει να βοηθούν, να βρίσκουν λύσεις, που δεν νιώθουν την ανάγκη να υπερασπιστούν (σαν παιδιά τους ... !) τη συσκευή που αγόρασαν ή μια οποιαδήποτε εταιρεία και σέβονται τις διαφορετικές απόψεις, έχουν ενσυναίσθηση αλλά και μυαλό να καταλάβουν ότι όταν ένας κάτοχος παιδεύεται με μια συσκευή, το μόνο που έχει νόημα να κάνουμε είναι να τον βοηθάμε κι όχι να μετατρέπουμε τα πάντα σε VS. Σε αυτούς τους ανθρώπους βασίζομαι εγώ για υγιείς συζητήσεις, για να βρίσκω και να δίνω λύσεις :)

 

Καλησπέρα σας, διαβάζοντας το φόρουμ σκεπτόμενος ότι ίσως το αγοράσω για τη μάνα μου που ίσως χρειαστεί τηλέφωνο,και ώντας κάτοχος ενός πιο ακριβού μοντέλου της εταιρίας Xiaomi,θα σας μεταφέρω την εξής γνώμη.

Αν έχεις έρθει από άλλες εταιρείες και έχει τύχει να έχεις κάποιο λίγο πιο premium μοντέλο καταλάβεις μια διαφορά όσο αναφορά το κομμάτι του λογισμικού.

Δε θα πω ότι και οι ναυαρχίδες των άλλων εταιριών δεν έχουν ξεπέσει κατά καιρούς σε σφάλματα που σε κάνουν να κλαίς το κάθε ευρώ που έσκασες, απλά εκεί η πιθανότητα να επιδιορθωθεί είναι πολύ μεγάλη. Επίσης κάθε συσκευή σε βάθος χρόνου με ένα αναβαθμισμένο λογισμικό τρώει κολλήματα που απλά σε ξενερώνουν απίστευτα.

Υπάρχει όμως ένα αλλά σε όλον αυτό το πρόλογο που έκανα. Το αλλά είναι στο ότι η xiaomi πάει να "φάει τα μούτρα" της στο άμεσο μέλλον αν δεν κοίταξε κατάματα τα σοβαρά θέματα που έχει στο λογισμικό.

Διαβάζοντας για cheats σε κάτι μοντέλα με επεξεργαστές mediatek, λίγο το νέο mi 10 (που το κόστος της συσκευής είναι 1000ρικο!), λίγο το hardware που δεν μπορεί να στηριχθεί από το software, λίγο η άπειρη παραμετροποίηση που ΧΑΝΕΣΑΙ μέσα της, λίγο το ένα λίγο το άλλο, φτάνουμε να καταλάβουμε ότι ο μόνος στόχος της εταιρεία είναι να ακολουθήσει τον δρόμο και τον άλλων εταιριών.

Εδώ όμως κ πάλι χάνει, γιατί δεν κάθεται να τα βάλει κάτω και φτιάξει το λογισμικό της και να ακολουθήσει μια σταθερή πορεία. Άτομα που έχουν αγοράσει συσκευές της, φτάνουν να χαρακτηρίσουν το λογισμικό κομμάτι ως "σάπιο" και δεν θα το χαρακτήριζα έτσι ακριβώς αλλά όταν παίρνεις μια συσκευή που θέλει η εταιρεία που το πουλάει να φτάσει στο σημείο να βγάζει συσκευές με 1000 ευρώ/δολάρια κτλ, ενώ δεν έχει λύσει ακόμα πιο απλά προβλήματα, νομίζω κάποιος καταλαβαίνει τι παίζει.

Να μην αναφέρω ότι πρέπει να βάλεις gcam για να βγάλεις φωτογραφία της προκοπής ή κάθε φορά που έρχεται μια ενημέρωση χτυπάει το φυλλοκάρδι μας μη κολλήσει κάτι και θέλει επαναφορά (την έχω πάθει σε 6 μήνες 5 επαναφορές με μοντέλο χωρίς microSD).

 

Αυτά τα γράφουμε όλοι σε όλα τα φόρουμ,δεν κάνω δυσφήμιση, απλά κοιτάω τα δεδομένα και προσπαθώ να καταλάβω αν κάνω κάπου λάθος.

Επίσης το να θέλει μια εταιρεία να μιμηθεί μια άλλη,ας το κάνει τουλάχιστον με το σωστό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Το μηνυμα σου ειναι φουλ δυσφημιστικο διοτι μπλεκεις πολλα πραγματα που δε στεκουν. Τι να σου πρωτοαπαντησει καποιος;

πχ. Επειδη δε σου αρεσει η παραμετροποιηση το θεωρεις αρνητικο;; Και εμενα δε μου αρεσουν τα windows επειδη δε μπορεις να τα παραμετροποιησεις, ομως δε το θεωρω μειον. Αυτη τη πολιτικη εχουν αυτο πουλανε. Εχω το telegram και παραμετροποιω ακόμα και το μεγεθος γραμματοσειρας. Το εχει αυτο το viber και το whatsapp? Oχι, δε γουσταρουν.

Απλα αναρωτησου γιατι εχει πεθανει η samsung στα κινητα κατω των 200. Διοτι σε αυτο το τοπικ γραφουμε για note8T.

Και συγνωμη που η gcam για το note8 σκοτωνει τις καμερες των κινητων 350 ευρω.

 

Δεν το έκανα ξεκάθαρο αλλά για την παραμετροποίηση εννοώ ότι έχει ένα κάρο επιλογές για πολλά πράγματα και στο τέλος δουλεύουν τα μισά.

Έτυχε και το έγραψα εδώ γιατί πιο πίσω κάποιοι έκαναν διαφορά παράπονα γενικά, κι ο σκοπός μου δεν είναι η δυσφήμιση (άσε που αν κάτι δεν πάει καλά σε οποιαδήποτε συσκευή και το αναφέρεις θεωρείται δυσφήμιση),αλλά για δώσω ν καταλάβουμε ότι όλα τα μοντέλα,από 100 μέχρι 500 ευρώ, έχουν αυτό το κοινό πρόβλημα που ονομάζεται λογισμικό.

Άλλο το δε γουστάρω κάτι, άλλο το δεν το βρίσκω άσχημο αλλά είναι προβληματικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έκανα ξεκάθαρο αλλά για την παραμετροποίηση εννοώ ότι έχει ένα κάρο επιλογές για πολλά πράγματα και στο τέλος δουλεύουν τα μισά.

 

Έτυχε και το έγραψα εδώ γιατί πιο πίσω κάποιοι έκαναν διαφορά παράπονα γενικά, κι ο σκοπός μου δεν είναι η δυσφήμιση (άσε που αν κάτι δεν πάει καλά σε οποιαδήποτε συσκευή και το αναφέρεις θεωρείται δυσφήμιση),αλλά για δώσω ν καταλάβουμε ότι όλα τα μοντέλα,από 100 μέχρι 500 ευρώ, έχουν αυτό το κοινό πρόβλημα που ονομάζεται λογισμικό.

 

Άλλο το δε γουστάρω κάτι, άλλο το δεν το βρίσκω άσχημο αλλά είναι προβληματικό.

Θα σου πω κάτι απλό για την κάμερα, είναι πολύ καλό που δέχεται gcam γιατί το Galaxy note 9 και το mate 20 pro που είχα δεν δεχόταν και οι φωτογραφίες όλες πήγαν στα σκουπίδια, ενώ με το ταπεινό redmi note 7 έχω κρατήσει πάνω από 200 φωτογραφίες και φυσικά η συσκευή πήγε μετά στη κόρη μου.

Δεν είμαι Xiaomi fanboy θα έλεγα ότι αν είχα πιο πολλά χρήματα να διαθέσω ότι θα πήγαινα μόνο σε pixel ή OnePlus αλλά και τα δύο δουλεύουν με gcam, οτιδήποτε άλλο δουλέψεις στην κάμερα λόγο gcam δεν θα σου αρέσει

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε τι mate20 pro. Gcam στο Redmi και γεια σας. :p (Νομιζω υπερβαλλεις)

 

Εγω συμφωνω με τον gambitzx. Έχω πάρει αρκετά xiaomi και έχω και στην κατοχή μου 8Τ αλλά με τετοιο software δεν γινεται παιδια. Πολύ κακο. Αν είναι να παρω midrange θα παρω xiaomi γιατι κοστιζει τα μισα λεφτα από Samsung και βγαζει καλυτερες φωτο με gcam. Αλλα όταν πας να δωσεις σοβαρα λεφτα δεν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγελης επειδή τραβάει πρόσωπα καταλαβαίνω τι λεει. Στα προσωπα η gcam συνηθως τα πάει καλύτερα απο τις στοκ κάμερες των huawei και samsung. Και για το rn7 ειναι οντως πραγματικότητα αυτό (κάθεται πολύ καλα).

 

Εγω πλέον θέλω να παιζει οπωσδηποτε η gcam ώστε να εχω την πολυτέλεια της επιλογής αναλόγως συνθηκών. Ας πουμε στο lg g8s που δουλεύω αυτό το καιρό, μολονοτι τα πάει γενικά καλύτερα η στοκ σε τοπία, στα πρόσωπα θα βάλω παλι gcam.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και γω από χθες, για λογαριασμό της συζύγου, από το Redmi Note 5a που χε πριν ανεβήκαμε κατηγορία. Το volte παίζει κανονικά σε συμβόλαιο wind, καθώς το είχαμε ενεργοποιήσει μέσω επικοινωνίας με την εταιρεία. Ευχάριστη έκπληξη το 4g+ που είδα από την wind στη επαρχία όπου μένω...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπητοί,

 

Αποφάσισα να γράψω μιας και σας διαβάζω τον τελευταίο καιρό ανελλιπώς.

 

Θέλω να τοποθετηθώ πάνω στην συζήτηση σας, αφού έχω εμπειρία από ένα πιο premium μοντέλο της εταιρείας.

Διαβάζοντάς σας καταλαβαίνω ότι υπάρχει θέμα software σε κάποια midrange κινητά της εταιρείας, αν όχι στα πιο πολλά.

Στην γενική άποψη μου φαίνεται άκρως φυσιολογικό μιας και η Xiaomi έχει ανοίξει την ψαλίδα με τα midrange μοντέλα κατά πολύ.

Εκεί οφείλεται κατά την άποψή μου όλο αυτό το "μπαχαλέ".

 

Πάραυτα η εμπειρία μου, μου έχει δείξει ότι το φαινόμενο αυτό ΔΕΝ συναντιέται όπως παρουσιάζεται στο νήμα αυτό στα πιο premium μοντέλα της εταιρείας αυτής.

Δουλεύει απροβλημάτιστα το δικό μου από update σε update. Ίσως εικάζω ότι η εταιρεία δίνει άλλη βαρύτητα στις λεγόμενες "ναυαρχίδες" της από όλες τις υπόλοιπες συσκευές της.

 

Όλα τα παραπάνω φυσικά αποτελούν προσωπική άποψη, χωρίς να θέλουν να υποδείξουν ούτε κατ' ελάχιστον κάτι.

Εδώ είμαστε λοιπόν για έναν υγιή διάλογο.

 

 

Φιλικά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να με βοηθήσετε να βρω την ρύθμιση με την οποία κλειδώνει το κινητό με το κεντρικό πλήκτρο της οθόνης.

Το έχω στο RN5 που έχω αλλά δεν μπορώ να το βρω στο 8Τ.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης υπάρχει καμία θήκη που να προστατεύει τις πίσω κάμερες ώστε να αποφύγω τα προστατευτικά φιλμ;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όταν έχετε συνδεδεμένα hands free και σας έρθει κάποιο μήνυμα (πχ viber, whats app) σας ακούγεται κανονικά η ειδοποίηση;

Για κάποιο λόγο σε μένα παίζει μόνο η δόνηση και ο ήχος ακούγεται μόνο από τα ακουστικά.

Στις εισερχόμενες κλήσεις όλα οκ.

Αν τα αφαιρέσω ακούγονται κανονικά οι ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να με βοηθήσετε να βρω την ρύθμιση με την οποία κλειδώνει το κινητό με το κεντρικό πλήκτρο της οθόνης.

Το έχω στο RN5 που έχω αλλά δεν μπορώ να το βρω στο 8Τ.

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα και καλό Πάσχα.

Λοιπόν σε εμένα έχεις τις εξής επιλογές:

  • Η μία είναι από το μενού ρυθμίσεις -->> κλείδωμα οθόνης. Έχει επιλογή για διπλό tap ενεργοποίηση/απενεργοποίηση.
  • Η δεύτερη είναι ρυθμίσεις -->> Πρόσθετες ρυθμίσεις -->> Συντομεύσεις κουμπιών >> Απενεργοποίηση οθόνης.

 

Αυτά για την ώρα δίνει το MIUI 11.x.x

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό Πάσχα.

Λοιπόν σε εμένα έχεις τις εξής επιλογές:

  • Η μία είναι από το μενού ρυθμίσεις -->> κλείδωμα οθόνης. Έχει επιλογή για διπλό tap ενεργοποίηση/απενεργοποίηση.
  • Η δεύτερη είναι ρυθμίσεις -->> Πρόσθετες ρυθμίσεις -->> Συντομεύσεις κουμπιών >> Απενεργοποίηση οθόνης.

 

Αυτά για την ώρα δίνει το MIUI 11.x.x

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Το πρώτο είναι μόνο για ενεργοποίηση και το δεύτερο είναι αυτό που ζητάει ο φίλος πιο πάνω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα είμαι σε στήσιμο στην gcam. Δοκιμάστε λιγο το πρώτο μου στήσιμο και βλέπουμε https://t.me/hellasmobiles/94014

 

Είχα στήσει παλιά μια https://t.me/hellasmobiles/94014

 

Ενδεχομένως να υπάρχουν πλέον και καλύτερες βεβαια.

 

Σαν κινητό ειναι από τα πιο ολοκληρωμένα mid range της xiaomi με NFC, 4g+, qc φορτιστή, δυο χωριστά sim slots + 1 sd slot και πολύ καλή απόδοση της gcam.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε εντυπώσεις από το miui11? Να το εγκαταστήσω;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσεις κάποιο σημαντικό πρόβλημα στη μία εβδομάδα που έχω το 11.

 

Αν θυμάστε, είχα επιστρέψει το γαλάζιο 8Τ πριν 2-3 εβδομάδες. Αδιόρθωτος ων, πήρα το (πολύ όμορφο) λευκό με τις προσφορές που έτρεχαν πριν μερικές μέρες. Αυτό λοιπόν φαίνεται να μην έχει τόσο ιδιότροπο WiFi όσο το γαλάζιο. Το πρόβλημα με τον αισθητήρα εγγύτητας παραμένει όμως, με αποτέλεσμα να πατιέται το mute την ώρα που μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

Οκ σε ευχαριστώ.

Πάντως το μαύρο από.μεγαλη αλυσίδα μια χαρά και το WiFi και οι αισθητήρες.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Τελικα εδωσε λυση το miui 11 στο θεμα των ειδοποιησεων?η καθε φορα πρεπει να ανοιγω το τηλεφωνο?

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρετε αν έχει επιλογή για αργή και για γρηγορη φόρτιση ? όταν το βάζο για φόρτιση βγάζει στο σήμα τις μπαταρίας έναν κεραυνό και άμεσος μετά σε 2-3 δευτερόλεπτα βγάζει άλλον ένα , 2 κεραυνούς δηλαδή , τι γίνετε ξέρει κανεις ???
Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρετε αν έχει επιλογή για αργή και για γρηγορη φόρτιση ? όταν το βάζο για φόρτιση βγάζει στο σήμα τις μπαταρίας έναν κεραυνό και άμεσος μετά σε 2-3 δευτερόλεπτα βγάζει άλλον ένα , 2 κεραυνούς δηλαδή , τι γίνετε ξέρει κανεις ???

Κανένα πρόβλημα. Έτσι κάνει κι εμένα το Note 8 Pro που έχω. Μέχρι το 100% με δύο αστραπές θα είσαι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα. Έτσι κάνει κι εμένα το Note 8 Pro που έχω. Μέχρι το 100% με δύο αστραπές θα είσαι.

 

οκ αλλα επιλογη για αργη φορτιση εχει ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...