Jump to content

Λυπητερές ιστορίες (Τρακαρίσματα κ.λ.π.)


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με αφορμή ένα που είδα εχθές το βράδυ μαζί με τον kp86 βάζω μια φωτογραφία που τράβηξα με το 6600 σε night mode ( kp φίλε μου τελικά η ψηφιακή είναι για τα μπάζα :mad: )

Γέφυρα Μοσχάτου , ρεύμα προς Πειραιώς γύρω στις μια εχθές το βράδυ

http://www.sachat.net/files/mosxato.jpg

 

να σημειώσω ότι ο άνθρωπος που κατάφερε να κάνει αυτό που βλέπετε ήταν μια χαρά :)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 222
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παιδια ειχα δει ενα με δυο μοτοσυκλετες στους αμπελοκηπους κοντα στην Αλεξενδρας...ενας με μια superbike παει να προσπερασει εναν με ενα παπακι...την στιγμη που ειναι αριστερα του,το παπακι χανει την ισορροπια του :wacko: :blink: και ο τυπος με την superbike τρωει σαβουρα στο παπι :eek: ,πεφτουν και οι 2 κατω και σερνονται στο δρομο για καμια 10αρια με 20αρια μετρα αυτοι και οι μηχανες :worry: αλλα αυτος που καβαλαγε το παπι του χτηπησε...καρφωθηκε...οπως θελετε πειτε το κατευθειαν στο πανω μερος του ποδιου ενα κομματι απο τη μια μηχανη :cry: ,μεσα στο αιμα το ποδι,ευτυχως δεν περνουσανε αυτοκινητα εκεινη την ωρα και δεν σκασανε και σε κανενα διαζωμα ή πεζοδρομιο γιατι κανεις τους δεν φορουσε(τι πρωτοτυπο)κρανος. :mad: Τελικα και δυο βγηκαν σχετικα καθαροι απο τη ολη υποθεση με λιγες γρατζουνιες.Μονο το ποδι...
Link to comment
Share on other sites

Παντα πιστευα οτι τετοιες φωτογραφιες και αναλογα βιντεακια και ακομα πιο σκληρα και ωμα θα επρεπε να αναπαραγονται απο ολα τα ΜΜΕ μπας και βαλουμε μυαλο ολοι μας...δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι μολις περναμε απο σημειο που εχει γινει καποιο σοβαρο τροχαιο πηγαινουμε σαν τις κοτες μετα... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ena meros skotostra einai sto dromo gia bouliagmenh...den 8umame pws legete....o dromos meta thn sunxoneush bouliagmenhs kai paraliakhs....Exoun dei ta matia mou ekei!....anapodh ferrari panw se allo ama3i.......enan me mixanh me ton eggefalo e3w sthn asfalto (teza to paidi...mour8e na 3erasw!!).......kai alla polla!
Link to comment
Share on other sites

Pantws auto pou lene oti ta perissotera atiximata ginonte dipla sto spiti ali8euei....gia mena toulaxiston...kai to soi mou....Egw exw trakarei 3 fores.....kai tis 2 fores pigena me 30kph....kai to polu 5 lepta apo to spiti!....kai h mana mou....ena tetragwno pio pera!....Otan paw toso arga kai konta sto spiti den deixnw thn idia prosoxh me ton otan pigenw 160+.....
Link to comment
Share on other sites

Μωρε αστα να πανε...γιαυτο εχω μαθει εγω και φοραω παντα ζωνη στο αυτοκινητο.Μεχρι που την συνηθισα και αμα δεν βαλω ζωνη και ξεκινησει το αυτοκινητο νιωθω ανασφαλεια...
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι αμα σου τυχει,δεν ξερεις και απο που θα σου ερθει... :worry: Ενας φιλος του πατερα μου τωρα στην περιοχη μας μεσα ηταν σε ενα στενο και ειχε σταματησει γιατι ειχε stop.Δεν ειχε καλη ορατοτητα ο ανθρωπος :rolleyes: και εκανε λιιιιιιγο πιο μπροστα να δει αν ερχεται κανεις.Ε λοιπον,εκεινη την στιγμη περναει μια κυρια με ενα τζιπ φουριωζα :eek: σκαει μια στο πλαι του αμαξιου,πηρε μαζι της τον προφυλακτηρα του φιλου μας :wacko: ,παει και το φτερο και τα φωτα... :wacko: Και πληρωσε αυτος την ζημια γιατι ειχε το stop :cry: ,2000€ ζημια :wacko: .Ευτυχως δεν επαθε τπτ αλλα αντε τωρα να σου λεει η αλλη συγγνωμη γιατι βιαζοταν να παει τα παιδια της στο σχολειο... :blink: :blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Τον αδερφο μου τον φαγανε μπαμπεσικα και απ οτι μου λεγε αυτος που τον κοπανησε (και εφταιγε...) δεν ειχε ουτε ασφαλεια και μαζι με το αυτοκινητο του εφαγε του αδερφου μου και αλλα δυο...Να δουμε ποσο θα παει το μαλλι!!!

 

 

PS - Εχω βαλει μια εικονα του αυτοκινητου που ΔΕΝ φαινεται...τι γινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Zer0cooL24 ( 6 Ιαν. 2004 , 15:47)

 

Τον αδερφο μου τον φαγανε μπαμπεσικα και απ οτι μου λεγε αυτος που τον κοπανησε (και εφταιγε...) δεν ειχε ουτε ασφαλεια και μαζι με το αυτοκινητο του εφαγε του αδερφου μου και αλλα δυο...Να δουμε ποσο θα παει το μαλλι!!!

 

 

PS - Εχω βαλει μια εικονα του αυτοκινητου που ΔΕΝ φαινεται...τι γινεται ?

 

 

Aνεβασε την σε ενα site τυπου pathfinder και απο εκει κλικαρε την στις ιδιοτητες.

Κανε copy την διευθυνση και paste εδω αφου πατησεις το IMG.

Εγω ετσι κανω και δουλευει παντα.. :happy:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Βαλε και αμορτισερ, δισκοπλακες και εχει παρει και απ την αλλη μερια λιγο αφου στριμωχτηκε στο πεζοδρομιο...
Link to comment
Share on other sites

Σε διασταυρωση που αυτος που τον χτυπησε δεν ειχε προταιρεοτητα αλλα περασε κανονικοτατα!!!
Link to comment
Share on other sites

Pare edw na deis ti epa8a ston pago sth NY!!.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10212063100081-med.JPG

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10212063100011-med.JPG

H asfalistikh mou edwse pio polla apo oti 8a eoerna an to poulousa prin to atixima, kai sxedon oso to pira!...kai etsi den sumfere na to ftia3w....twra to kaimeno 8a einai antallaktiko gia alla ama3ia....kai 3irafakia!!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Zer0cooL24 ( 6 Ιαν. 2004 , 15:47)

 

Τον αδερφο μου τον φαγανε μπαμπεσικα και απ οτι μου λεγε αυτος που τον κοπανησε (και εφταιγε...) δεν ειχε ουτε ασφαλεια και μαζι με το αυτοκινητο του εφαγε του αδερφου μου και αλλα δυο...Να δουμε ποσο θα παει το μαλλι!!!

 

 

PS - Εχω βαλει μια εικονα του αυτοκινητου που ΔΕΝ φαινεται...τι γινεται ?

 

αν εχεισ τις πινακίδες αυτου που σε τράκαρε σε πληρώνει το επικουρικό ταμείο. παρε τον ασφαλιστή σου τηλέφωνο. κάνε δηλωση και ασε την ασφαλιστικη να βγάλει το φιδι απο την τρύπα. εχουν αλλάξει τα πράγματα. το έχω ψάξει το θέμα γιατι είχα και εγω ένα ατύχημα

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει ένα φρικτό ατύχημα στο δρόμο Ν. Μουδανιών - Θεσσαλονίκης πριν 3-4 χρόνια. Μιλάμε για απόλυτη καταστροφή. Ευτυχώς που δεν έχω φωτογραφίες. Φρίκη...

 

[Άρης Σταθάκης mode on] >2000 άτομα/χρόνο σκοτώνονται στους Ελληνικούς δρόμους. [/Άρης Σταθάκης mode off] Σε κανένα μήνα παίρνω το δίπλωμα οδήγησης. Ελπίζω να μην καταγραφώ ποτέ σ' αυτήν την ετήσια λίστα θανάτου.

 

[Άρης Σταθάκης mode on] Προσοχή παιδιά μην κάνετε ταρζανιές στους δρόμους. Οι ελληνικοί δρόμοι δεν σηκώνουν κάτι τέτοια! Όσο και να προσέχουμε εμείς, πάντα θα υπάρχει ένας διανοητικά καθυστερημένος να μας χαλάσει τη δουλειά. Βάλτε το όχημα σε καμιά πίστα, αγοράστε προκαταβολικά μια τετράδα λάστιχα (χρειάζεταιιιιιιι...) και αρχίστε το σκίσιμο.

 

Αλλιώς με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, κάποια στιγμη θα την πάθουμε τη ζημιά και μόνο ο Θεός μπορεί να βοηθήσει τότε. [/Άρης Σταθάκης mode off]

Link to comment
Share on other sites

5 με έχουν τρακάρει, 3 έχω τρακάρει και μια έχω τρακάρει ενώ δεν έφταιγα. Αυτή η τελευταία ήταν και η ποιό σοβαρή, χωρίs όμωs πρόβλημα σωματικών βλαβών εκατέρωθεν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το περναμε και αυτο στα τρακαρισματα για να μην εχουμε δυο threads με το ιδιο θεμα???

Mods.....!!!

Link to comment
Share on other sites

@Alexel μα εκεινη η ευθεια ειναι πολυ προκλιτηκη.. που να δεις εκεινες τις κλειστες στροφες στο χωριο μου.... :)

 

αστειευομαι εεεε! το οδηγιμα χρειαζεται προσοχη επειδη οσο καλος οδηγος και να εισαι , οσο προσεκτικος και οσο καλα να ειναι τα αντανακλαστικα σου, δεν ξερεις ποιος 80αχρονος δεν θα δει το αλτ η το κοκκινο φως! (το 80αχρονος δεν ειναι τυχαιο το εγραψα με αφορμη καποιο ατυχημα που είδα πριν καμια βδομαδα!)

Forza scuderia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...