Jump to content

MSN Messenger 7.5


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα το messager μου εμφανισε ενα προβλημα, οταν το ανοιγο και κανω login κολλαει και δεν ανταποκρινεται το προβλημα ξερετε απο τι μπορει να προερχεται αυτο??? σκεφτομαι να το κανω reinstall μαλλον, υπαρχει καποιος τροπος να κρατησω τις επαφες μου?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι επαφες σου θα μεινουν εκει που ειναι, οποτε μη φοβασαι.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας.

Ένα φιλαράκι πείρε το adsl in a box plus με το rooter της linksys.

Τα σύνδεσε και όλα δουλεύουν ρολόι.

Όταν όμως τρέχει κάποιο torrent client χάνετε συχνά πυκνά η σύνδεση του MSN.

Έχουμε δοκιμάσει με azureus και bit comet τα οποία ρυθμίστηκαν να συνδέονται με λίγα seeds και χαμηλή ταχύτητα στο κατέβασμα αλλά και πάλι τα ίδια.

 

Καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?????

Link to comment
Share on other sites

όταν διαγράφω μια επαφη απο τη λιστα μου,στη δικια του λιστα πως θα εμφανιζομαι? μονο σκετο το email? αν τον κανω απλα αποκλεισμο,που μεταφερεται σε ενα κουτατι,το ιδιο αποτελεσμα εχει?

 

γενικα,γινεται να διαγραφει εντελως απο τη λιστα,και να μην καταλαβει οτι τον εχω διαγραψει?

Link to comment
Share on other sites

Yparxei tropos pou na vlepeis pios se exei kanei DELETE apo tin list tou..

 

(prosoxi, oxi block.. delete!)

Link to comment
Share on other sites

Yparxei tropos pou na vlepeis pios se exei kanei DELETE apo tin list tou..

 

(prosoxi, oxi block.. delete!)

Για το block δε μπορείς να ξέρεις άμεσα. Για το delete πας Tools -> Options -> Privacy -> View και βλέπεις ποιοί σε έχουν στη λίστα τους. Όποιος δεν υπάρχει εκεί σε έχει σβήσει.

Link to comment
Share on other sites

Για το block δε μπορείς να ξέρεις άμεσα. Για το delete πας Tools -> Options -> Privacy -> View και βλέπεις ποιοί σε έχουν στη λίστα τους. Όποιος δεν υπάρχει εκεί σε έχει σβήσει.

den isxeiei auto.. exw to account mou to allo ekei pou les kai to exw kanei delete auton pou xrisimopoiw kai ton deixnei ekei!

o tropos gia na deis an se exei kanei delete kapios:

pas options - privacy

ekei pou exeis 2 katakorifes listes. kaneis dexi click se ena contact. an i epilogi gia na ton kaneis delete einai energopoiimeni tote se exei kanei kai ekeinos!

mporei na se exei kanei delete kai kapoios pou vlepeis idi online sto msn sou. apla den se ekane block.

100% tested!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να δουμε ποιο μας εχουν κανει block? (πριν τους κανουμε εμεις; ):p

 

και κατι ακομα...

ιταν συνδεομαι, μου αναφερει μια καινουρια εκδοση τον msn (την τελευταια) αλλα οταν παταω να την κατεβαση μου βγαζει ενα σφαλμα με ενα 4ψηφιο νουμερο.

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Δοκίμασα να μιλήσω με άλλο άτομο. Εγώ adsl 512, ο άλλος... PSTN (4 KB/s down). Όταν επιλέγουμε voice conversation τον ακούω καλά αλλά αυτός εμένα με συνεχείς διακοπές. Το περίεργο είναι ότι αν επιλέξουμε Video Conversation τότε με ακούει χωρίς διακοπές, με βλέπει αλλά εγώ δε τον ακούω...

 

Καμιά βοήθεια; Υπάρχει messenger που πιθανώς να έχει καλύτερη ποιότητα επικοινωνίας; (δεν έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το audio/video του msn)

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Tελικά έχουμε βρει τρόπο να βλεπουμε ποιοι μας εχουν κανει block?

 

(μηπως γινεται στην εκδοση 8.0 beta? )

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

Για το block δε μπορείς να ξέρεις άμεσα. Για το delete πας Tools -> Options -> Privacy -> View και βλέπεις ποιοί σε έχουν στη λίστα τους. Όποιος δεν υπάρχει εκεί σε έχει σβήσει.

 

 

oxi! ekei vlepeis esu poious exeis apokleisei kai poious oxi!

 

thank u:)

Link to comment
Share on other sites

HELP ME

eixa lavei minima pu elege oti o messenger kleinei.

to prowthisa.

meta elava polla miniata apo msn messenger kai ta resta kai ta petaxsa sta skupidia!! an exasa kapoia nea version were can i find it?

 

thank u:)

MSN Messenger 7.5.0324

 

Kai btw ta mails pou prowthises htan spam mails. Kakws ta proothises

Link to comment
Share on other sites

O MSN Messenger εχει τι δηνατοτητα να βλεπεις μια εικονα που εχει βαλει ο αλλος. Αυτος την εχει βαλει σε μεγαλο μεγεθος, εμεις βλεπουμε ομως ενα μικρο πραγματακι. Ερχεται στον υπολογιστη μου η εικονα στο πραγματικο της μεγεθος?

 

Αν ναι που ειναι αποθηκευμενη?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Στο πραγματικο της μεγεθος οχι. Και ουτε αποθηκευεται καπου που μπορεις να την δεις. Το μονο που γινεται ειναι μεσω του stuffplug, ενος προγραμματος add-on για τον plus, να "κλεψεις" την εικονα του αλλου(αλλα στο μεγεθος που σου ερχεται)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...