Jump to content

MSN Messenger 7.5


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δισβασε το 13ο post.

 

Kapios pige na to paixei kapws alla den tou vgike...

 

noob esi sto 13o post anaferosouna sto proigoumeno build, enw egw milousa gia to pio kainourio.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kapios pige na to paixei kapws alla den tou vgike...

 

noob esi sto 13o post anaferosouna sto proigoumeno build, enw egw milousa gia to pio kainourio.

 

Πρωτον δεν το παιζω καπως γιατι δεν ειμαι καπως και δευτερον το link που ειχα γραψει την 162 build του 7.5 εχει εκτος και αν εχει βγει καινουρια.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Προσφέρει τίποτα το ουσιαστικό σε σχέση με την 7 ή τσάμπα θα φάμε το bandwidth;
Link to comment
Share on other sites

Προσφέρει τίποτα το ουσιαστικό σε σχέση με την 7 ή τσάμπα θα φάμε το bandwidth;

 

Εκτος απο τα κινουμενα backgrounds το μονο καλο που εχει η νεα εκδοση ειναι push-to-talk λειτουργια οπως αυτη του icq. Αμα δεν προκειται να το χρησιμοποιησεις περιμενε για την stable.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιαίτερο. Σε δουλειά να βρισκόμαστε. Όπως συμβαίνει με πολλά update σε πολλά πολλά προγράμματα... :O
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Κυκλοφορησε ο νεος Messenger 7.5 http://www.neowin.net/comments.php?id=30073&category=main

 

Λογικα σε λιγες μερες θα βγει και η Ελληνικη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει ηδη η ελληνικη εκδοση. Εγω τον κατεβασα απο το επισημο site και ηταν η ελληνικη εκδοση.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να τρέξει msn messenger σε linux?

Ο MSN συγκεκριμένα όχι, πολλοί messengers όμως που τρέχουν σε linux υποστηρίζουν το πρωτόκολλο του MSN. Εγώ χρησιμοποιώ τον GAIM.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τωρα εχει βγει ο κανονικος; Τα τελευτεα link δεν ειναι ο beta, σωστα;

ο κανονικός είναι. τελική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους παλιόφιλους μου....

Έχω ανεβάσει 220 Νεύματα για τον msn messenger στο παρακάτω Link

http://briefcase.pathfinder.gr/view/unprincipled

 

Κατεβάζουμε πρώτα το installer.exe και μετά τα .rar όλα σε έναν φάκελο για να τα βάλουμε όλα μαζί μέσα

Ανοίγουμε το exe και κάνουμε κλικ στο κάτω browse :!: ;όχι στο πάνω browse γιατί αυτό είναι για να τα περνάμε ένα ένα....και μέτα αφού βρούμε τον φάκελο που έχουμε βάλει όλα τα νεύματα κλικ add these to msn :p

Αφήστε να περάσει κανένα δίλεπτο μετά το φόρτωμα γιατί ορισμένες φορές κολλάει...και επίσης κάτι ακόμα...όταν θέλουμε να στείλουμε νεύμα αν πάμε από την εντολή...Εργαλεία-->Τα νεύματα μου--> Αποστολή ....δεν στέλνει νεύμα...κατα την διαρκεια συνομιλίας μόνο από την εντολή που είναι δίπλα στην γραμματοσειρά.......Νεύματα-->περισότερα κτλ.... :) :)

Χρήστης:Nokia 9500-7610, Qtek 2020-S100, SE P900 .

 

softwares & games 9500 εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους παλιόφιλους μου....

Έχω ανεβάσει 220 Νεύματα για τον msn messenger στο παρακάτω Link

http://briefcase.pathfinder.gr/view/unprincipled

 

Κατεβάζουμε πρώτα το installer.exe και μετά τα .rar όλα σε έναν φάκελο για να τα βάλουμε όλα μαζί μέσα

Ανοίγουμε το exe και κάνουμε κλικ στο κάτω browse :!: ;όχι στο πάνω browse γιατί αυτό είναι για να τα περνάμε ένα ένα....και μέτα αφού βρούμε τον φάκελο που έχουμε βάλει όλα τα νεύματα κλικ add these to msn :p

Αφήστε να περάσει κανένα δίλεπτο μετά το φόρτωμα γιατί ορισμένες φορές κολλάει...και επίσης κάτι ακόμα...όταν θέλουμε να στείλουμε νεύμα αν πάμε από την εντολή...Εργαλεία-->Τα νεύματα μου--> Αποστολή ....δεν στέλνει νεύμα...κατα την διαρκεια συνομιλίας μόνο από την εντολή που είναι δίπλα στην γραμματοσειρά.......Νεύματα-->περισότερα κτλ.... :) :)

Έφερα το μήνυμά σου εδώ! Ευχαριστούμε για τα νεύματα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους παλιόφιλους μου....

Έχω ανεβάσει 220 Νεύματα για τον msn messenger στο παρακάτω Link

http://briefcase.pathfinder.gr/view/unprincipled

 

Κατεβάζουμε πρώτα το installer.exe και μετά τα .rar όλα σε έναν φάκελο για να τα βάλουμε όλα μαζί μέσα

Ανοίγουμε το exe και κάνουμε κλικ στο κάτω browse :!: ;όχι στο πάνω browse γιατί αυτό είναι για να τα περνάμε ένα ένα....και μέτα αφού βρούμε τον φάκελο που έχουμε βάλει όλα τα νεύματα κλικ add these to msn :p

Αφήστε να περάσει κανένα δίλεπτο μετά το φόρτωμα γιατί ορισμένες φορές κολλάει...και επίσης κάτι ακόμα...όταν θέλουμε να στείλουμε νεύμα αν πάμε από την εντολή...Εργαλεία-->Τα νεύματα μου--> Αποστολή ....δεν στέλνει νεύμα...κατα την διαρκεια συνομιλίας μόνο από την εντολή που είναι δίπλα στην γραμματοσειρά.......Νεύματα-->περισότερα κτλ.... :) :)

Πολύ καλά φίλε!!! :up:

Μόνο ξέχασες να πεις μια σημαντική λεπτομέρεια για να μην μπερδευτεί κανείς... Τα αρχεία .rar τα αποσυμπιέζετε παιδιά πρώτα για να εμφανιστούν τα αρχεία .mco ώστε να περαστούν μέσω του install.exe στον MSN. Συστήνεται σε όλους. :D

Link to comment
Share on other sites

Για να τα δει και ο άλλος πρέπει να τα έχει περασμένα στο pc του ή του τα στέλνει ο messenger?

 

Επίσης μπορείτε να δώσετε το λινκ με το αρχειάκι που ξεκλειδώνει τα mp3...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Για να τα δει και ο άλλος πρέπει να τα έχει περασμένα στο pc του ή του τα στέλνει ο messenger?

 

Επίσης μπορείτε να δώσετε το λινκ με το αρχειάκι που ξεκλειδώνει τα mp3...

Όχι φυσικά δεν απαιτεί να τα έχει και ο παραλήπτης. Τα στέλνει ο MSN. :D

 

Για το δεύτερο ερώτημα δεν γνωρίζω. :O

Link to comment
Share on other sites

Για να τα δει και ο άλλος πρέπει να τα έχει περασμένα στο pc του ή του τα στέλνει ο messenger?

 

Επίσης μπορείτε να δώσετε το λινκ με το αρχειάκι που ξεκλειδώνει τα mp3...

 

Για να τα δει ο άλλος πρέπει να έχει ή τον 7 ή τον 7.5...πάντως ορισμένα καθυστερούν αρκετά να εμφανιστούν στον συνομιλητή σου....και επειδή το έχω τεστάρει ο μόνος τρόπος για να τα δει ο συνομιλητής σου είναι κατευθείαν κλικ Νεύματα δίπλα στην γραμματοσειρά και όχι από επιλογές-->νεύματα κτλ....και κάτι που διαπίστωσα πριν απο λίγο....όταν επιλέγουμε ένα καινούργιο νεύμα πόυ δεν είναι στην οκτάδα πρέπει να το αποστείλουμε 2 φορές για να εμφανιστεί γρήγορα...αλλιώς μπορεί να εμφανιστει και μετά από 1 λεπτό....

Τέλος ο 13ος φάκελος που περιέχει τα τελευταία 21 νεύματα βρίσκεται στο link

http://briefcase.pathfinder.gr/view/theangel :D :D

Χρήστης:Nokia 9500-7610, Qtek 2020-S100, SE P900 .

 

softwares & games 9500 εδώ

Link to comment
Share on other sites

Τέλος ο 13ος φάκελος που περιέχει τα τελευταία 21 νεύματα βρίσκεται στο link

http://briefcase.pathfinder.gr/view/theangel :D :D

Είπα κι εγώ πώς τα έβγαλες 220 τα νεύματα. :D

Είναι πολύ καλά πάντως. Ε σιγά ας πάει και 1 λεπτό αργότερα το νεύμα. Αρκεί που πηγαίνει. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης μπορείτε να δώσετε το λινκ με το αρχειάκι που ξεκλειδώνει τα mp3...

 

Δεν ξερω αν έχει βγει κάτι άλλο αλλά το .reg αρχείο έχει τις εξείς πληροφορίες μέσα

 

άνοιξε το σημειωματάριο και σώστο ως .reg

 

Windows Registry Editor Version 5.00

;Disable SP2 file publisher checking crap:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Download]
"CheckExeSignatures"="no"
"RunInvalidSignatures"=dword:00000001
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments]
"SaveZoneInformation"=dword:00000001
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations]
"LowRiskFileTypes"=".exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.vbs;.inf;.msi;.htm;.html;.swf;.js;.mp3;.mp2;.ape;.apl;.flac;.shn;.mpc;.mp+;.wma;.ogg;.mp4;.aac;.voc;.mid;.mac;.cda;.kar;.midi;.rar;.zip;.wav;.jpg;.gif;.png;.bmp;.jpeg;.doc;.xls;.pls;.pub;.dat;.html;.htm;.avi;mpg;.mpeg;.nfo;.txt;.torrent;.diz;.ppt;.m3u;.sfv;.tar;.htt;.mht;.asp;.aspx;.tiff;.rtf;.ini;.cab;.ico;.icl;.ip;.iptheme;.msstyles;.theme;.dll;.psd;.vbs;.swf;.php;.xaml;.iso;.bin;.cue;.xml;.par;.par2;.ace;.arj;.lzh;.7z;.gz;.bz;.uue;.bz2;.jar;.z;.ade;.adn;.adp;.aia;.img;.date;.aip;.ait;amf;.ani;.aob;.asf;.csv;.fla;.pxr;.wmv;.nrg;.mov;.sav;.xhtml;.php5;.pxr;.m4a;.qxr;.h;.cpp;.pdd;.rle;.dib;.eps;.jpe;.pcx;.pdp;.raw;.pct;.pict;.sct;.tga;.vda;.icd;.vst;.tif;.tpl;.log;.prx;.cdf;.nls;.ax;.msc;.cpl;.EXE;.BAT;.COM;.CMD;.REG;.VBS;.INF;.MSI;.HTM;.HTML;.SWF;.JS;.MP3;.MP2;.APE;.APL;.FLAC;.SHN;.MPC;.MP+;.WMA;.OGG;.MP4;.AAC;.VOC;.MID;.MAC;.CDA;.KAR;.MIDI;.RAR;.ZIP;.WAV;.JPG;.GIF;.PNG;.BMP;.JPEG;.DOC;.XLS;.PLS;.PUB;.DAT;.HTML;.HTM;.AVI;MPG;.MPEG;.NFO;.TXT;.TORRENT;.DIZ;.PPT;.M3U;.SFV;.TAR;.HTT;.MHT;.ASP;.ASPX;.TIFF;.RTF;.INI;.CAB;.ICO;.ICL;.IP;.IPTHEME;.MSSTYLES;.THEME;.DLL;.PSD;.VBS;.SWF;.PHP;.XAML;.ISO;.BIN;.CUE;.XML;.PAR;.PAR2;.ACE;.ARJ;.LZH;.7Z;.GZ;.BZ;.UUE;.BZ2;.JAR;.Z;.ADE;.ADN;.ADP;.AIA;.IMG;.DATE;.AIP;.AIT;AMF;.ANI;.AOB;.ASF;.CSV;.FLA;.PXR;.WMV;.NRG;.MOV;.SAV;.XHTML;.PHP5;.PXR;.M4A;.QXR;.H;.CPP;.PDD;.RLE;.DIB;.EPS;.JPE;.PCX;.PDP;.RAW;.PCT;.PICT;.SCT;.TGA;.VDA;.ICD;.VST;.TIF;.TPL;.LOG;.PRX;.CDF;.NLS;.AX;.MSC;.CPL;"
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\Download]
"CheckExeSignatures"="no"
"RunInvalidSignatures"=dword:00000001
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments]
"SaveZoneInformation"=dword:00000001
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations]
"LowRiskFileTypes"=".exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.vbs;.inf;.msi;.htm;.html;.swf;.js;.mp3;.mp2;.ape;.apl;.flac;.shn;.mpc;.mp+;.wma;.ogg;.mp4;.aac;.voc;.mid;.mac;.cda;.kar;.midi;.rar;.zip;.wav;.jpg;.gif;.png;.bmp;.jpeg;.doc;.xls;.pls;.pub;.dat;.html;.htm;.avi;mpg;.mpeg;.nfo;.txt;.torrent;.diz;.ppt;.m3u;.sfv;.tar;.htt;.mht;.asp;.aspx;.tiff;.rtf;.ini;.cab;.ico;.icl;.ip;.iptheme;.msstyles;.theme;.dll;.psd;.vbs;.swf;.php;.xaml;.iso;.bin;.cue;.xml;.par;.par2;.ace;.arj;.lzh;.7z;.gz;.bz;.uue;.bz2;.jar;.z;.ade;.adn;.adp;.aia;.img;.date;.aip;.ait;amf;.ani;.aob;.asf;.csv;.fla;.pxr;.wmv;.nrg;.mov;.sav;.xhtml;.php5;.pxr;.m4a;.qxr;.h;.cpp;.pdd;.rle;.dib;.eps;.jpe;.pcx;.pdp;.raw;.pct;.pict;.sct;.tga;.vda;.icd;.vst;.tif;.tpl;.log;.prx;.cdf;.nls;.ax;.msc;.cpl;.EXE;.BAT;.COM;.CMD;.REG;.VBS;.INF;.MSI;.HTM;.HTML;.SWF;.JS;.MP3;.MP2;.APE;.APL;.FLAC;.SHN;.MPC;.MP+;.WMA;.OGG;.MP4;.AAC;.VOC;.MID;.MAC;.CDA;.KAR;.MIDI;.RAR;.ZIP;.WAV;.JPG;.GIF;.PNG;.BMP;.JPEG;.DOC;.XLS;.PLS;.PUB;.DAT;.HTML;.HTM;.AVI;MPG;.MPEG;.NFO;.TXT;.TORRENT;.DIZ;.PPT;.M3U;.SFV;.TAR;.HTT;.MHT;.ASP;.ASPX;.TIFF;.RTF;.INI;.CAB;.ICO;.ICL;.IP;.IPTHEME;.MSSTYLES;.THEME;.DLL;.PSD;.VBS;.SWF;.PHP;.XAML;.ISO;.BIN;.CUE;.XML;.PAR;.PAR2;.ACE;.ARJ;.LZH;.7Z;.GZ;.BZ;.UUE;.BZ2;.JAR;.Z;.ADE;.ADN;.ADP;.AIA;.IMG;.DATE;.AIP;.AIT;AMF;.ANI;.AOB;.ASF;.CSV;.FLA;.PXR;.WMV;.NRG;.MOV;.SAV;.XHTML;.PHP5;.PXR;.M4A;.QXR;.H;.CPP;.PDD;.RLE;.DIB;.EPS;.JPE;.PCX;.PDP;.RAW;.PCT;.PICT;.SCT;.TGA;.VDA;.ICD;.VST;.TIF;.TPL;.LOG;.PRX;.CDF;.NLS;.AX;.MSC;.CPL;"

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να βρω μια γερμανική και μια αγγλική έκδοση του messenger?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Stin MS!

Patise sto Allagi Glwssas.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...