Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή δε βλέπω για το gt2 pro θέμα θα ρωτήσω εδώ. Πήρα σήμερα το gt2 pro και έχω χάσει σε 4 ώρες 50%. Είναι φυσιολογικό αυτό; είχα το magicwatch 2 πριν από αυτό και έβγαζα 9 μέρες μπαταρία. Έτσι όπως πάει το gt2 pro δε βγάζω ούτε 2 μέρες

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μηπως καταλαθος παιζει η μουσικη στο παρασκήνιο? Μπες κ δες 
Όχι δε παίζει. Ένα τραγούδι είχε το έσβησα. Το φόρτισα 100% και βλέπουμε

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε παίζει. Ένα τραγούδι είχε το έσβησα. Το φόρτισα 100% και βλέπουμε

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

κάνε και μια clear data της εφαρμογής health και ξανά pairing με το ρολόι
Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα έως 100% και εδώ και 3 ώρες δεν έχει πέσει καθόλου, ενώ πριν το φόρτισω έχασα 50% σε ένα δίωρο. Ήθελε μια πλήρη φόρτιση να στρώσει η μπαταρία μάλλον

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποσυνδέεται όταν πας μακριά και δε συνδέεται ξανά μόνο του όταν πλησιάσεις.... Το magic watch 2 συνδεόταν επιτόπου σε δευτερόλεπτα..

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποσυνδέεται όταν πας μακριά και δε συνδέεται ξανά μόνο του όταν πλησιάσεις.... Το magic watch 2 συνδεόταν επιτόπου σε δευτερόλεπτα..

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


εάν επιτρέπεται γιατί έφυγες από magic watch 2 σε gt2 pro;
Link to comment
Share on other sites

εάν επιτρέπεται γιατί έφυγες από magic watch 2 σε gt2 pro;
Ξεκάθαρα για θέμα αλλαγής και μόνο. Το είχα 2 χρόνια γεμάτα το magic watch, το κατά ευχαριστήθηκα και είπα να δοκιμάσω και το gt2 pro. Είναι ανώτερο σε θέμα οθόνης, ανάλυση, γρηγοράδα κλπ δε το συζητάμε...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νέος χρήστης του gt 2 46mm εδώ και λίγες μέρες.

Για να εγκαταστήσω custom watchface πρέπει οπωσδήποτε να βάλω το health mod app?

Άλλος τρόπος με το originall app δεν υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ  νέος κάτοχος του gt2 46mm εδώ και ένα μήνα. Το ρολόι  έχει την έκδοση  1.2.13.56   και  το health app είναι στην έκδοση  12.1.1.320 σε κινητό HUAWEI P20 lite.  Κάνω έλεγχο  για ενημέρωση μέσω της εφαρμογής  αλλά δεν βρίσκει κάτι. Ποιο είναι το τελευταίο  firmware που θα πρέπει να έχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Ρε παιδιά κάτι ασημαντο αλλά εμένα με ενοχλεί... Γιατί κανένα wf δεν έχει 24ωρο??

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω απενεργοποιήσει από την εφαρμογή health το να μετράει τον ύπνο στο ρολόι κάθε μέρα βλέπω τον μετράει! why? εχω τις τελευταίες εκδόσεις και έχω κάνει και hard reset στο ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος 3 φορές αναβάθμιση εχει πάρει το συγκεκριμένο και ακόμα  δε φαίνεται τίποτα, lol

Screenshot_2022-02-25-12-56-56-263_com.huawei.health.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mylw_4 said:

Αν δε κάνω λάθος 3 φορές αναβάθμιση εχει πάρει το συγκεκριμένο και ακόμα  δε φαίνεται τίποτα, lol

Screenshot_2022-02-25-12-56-56-263_com.huawei.health.jpg

Μου το κάνει κι εμένα, κάνω restart το ρολόι και επανέρχεται.

 

Edit: Μόλις μου έβγαλε νεα ενημέρωση και δεν το εξαφανισε!

Μάλλον το διόρθωσαν όπως έπρεπε.

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, nemesis1 said:

Μου το κάνει κι εμένα, κάνω restart το ρολόι και επανέρχεται.

 

Edit: Μόλις μου έβγαλε νεα ενημέρωση και δεν το εξαφανισε!

Μάλλον το διόρθωσαν όπως έπρεπε.

Εξακολουθεί να επανέρχεται μόνο με restart

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάτοχος gt2 με κινητό xiaomi redmi note 7. 

Όταν θέλω να απαντήσω από το ρολόι καθυστερεί να με ακούσει ο συνομιλητής πέντε περίπου δευτερόλεπτα,μετα μια χαρά. 

Υπάρχει κάποια λύση στο πρόβλημα; 

Να πω ότι έχω κατεβάσει όπως μου είπαν από την huawei το playstore τους  και από εκεί την εφαρμογή υγεία. 

Ευχαριστώ 

Edited by martinacos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση

1.εχω το gt2 Pro και οταν περνω απο το κινητό δεν της παει της κλήσεις στο ρολόι.

2. Οταν με πάρουν και το σηκώσω απο ρο ακουστικό οκ αλλα αν πατήσω απο το τηλέφωνό δεν παει την κλήσει στο ακουστικό. 

3 . Κλείδωμα οθόνης δεν εχω βρει ακομα όπως το απλό gt που δεν μασάει ακομα . 

ευχαριστώ πολύ

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, chrispetses said:

Καλησπέρα μια ερώτηση

1.εχω το gt2 Pro και οταν περνω απο το κινητό δεν της παει της κλήσεις στο ρολόι.

2. Οταν με πάρουν και το σηκώσω απο ρο ακουστικό οκ αλλα αν πατήσω απο το τηλέφωνό δεν παει την κλήσει στο ακουστικό. 

3 . Κλείδωμα οθόνης δεν εχω βρει ακομα όπως το απλό gt που δεν μασάει ακομα . 

 

ευχαριστώ πολύ

 

και γω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω

οταν παταω για να επιλεξω να παει η κληση στο ρολοι δε παει με τπτ ενω με τη προηγουμενη ενημερωση πηγαινε  αλλα ηθελε λιγο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, ενώ συνδέω με Bluetooth ρολόι κινητό ο καιρός στο εκάστοτε watchface δεν ενημερώνεται. Τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, mylw_4 said:

Να ρωτήσω, ενώ συνδέω με Bluetooth ρολόι κινητό ο καιρός στο εκάστοτε watchface δεν ενημερώνεται. Τι μπορώ να κάνω;

Άνοιξε και την τοποθεσία στο κινητό σου 

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να μην ανακατευεται ΚΑΘΌΛΟΥ το ρολόι στις κλήσεις; θέλω μόνο των υπόλοιπων εφαρμογών τις ειδοποιήσεις. μόνο. το απενεργοποιησα από τις ρυθμίσεις του στο Bluetooth αλλά κάθε τρεις και λίγο ξανά ενεργοποιειται η επιλογή για κλήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σταμάτησε να μου δείχνει πόσες ώρες κοιμήθηκα. Εδώ και μια εβδομάδα. Και εάν πατήσεις το πάνω κουμπί που σε πάει να δεις όλες τις εφαρμογές για τον ύπνο μου λέει αναστολή λειτουργίας. Τι στο καλό είναι αυτό; Τα έχω όλα ενεργοποιημένα. Το trusleep κανονικά ενεργό είναι και αυτό. Και η αλήθεια είναι ότι ένας από τους λόγους που πήρα smartwatch είναι γιατί ήθελα να παρακολουθώ τον ύπνο μου. Καμιά ιδέα κάνεις;

IMG_20220311_085544.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σταμάτησε να μου δείχνει πόσες ώρες κοιμήθηκα. Εδώ και μια εβδομάδα. Και εάν πατήσεις το πάνω κουμπί που σε πάει να δεις όλες τις εφαρμογές για τον ύπνο μου λέει αναστολή λειτουργίας. Τι στο καλό είναι αυτό; Τα έχω όλα ενεργοποιημένα. Το trusleep κανονικά ενεργό είναι και αυτό. Και η αλήθεια είναι ότι ένας από τους λόγους που πήρα smartwatch είναι γιατί ήθελα να παρακολουθώ τον ύπνο μου. Καμιά ιδέα κάνεις;
IMG_20220311_085544.thumb.jpg.cd3914c08205806930b530c6a447ef34.jpg
Και σε μένα το ίδιο λέει κάποιο bug. Παρόλα αυτά όταν πατήσεις πάνω στο αναστολή λειτουργίας σε μένα λέει κανονικά τον ύπνο

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...