Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έχει αντιπροσωπεία κ έχουν πει αρκετά καλά λόγια. Κ άμα είναι μες στην εγγύηση έρχεται κουριερ κ στο παίρνει με έξοδα όλα δικά τους.  Όσο για το άλλο που με ρώτησες στέλνω φώτο. 
194571349_Screenshot_20221220-200300_HuaweiHealth.thumb.jpg.bf7844fec4944a2757a6ddd243e15bd8.jpg
778140136_Screenshot_20221220-200341_HuaweiHealth.thumb.jpg.5103c57dbde46b9d14a2bab1263416bb.jpg
εγώ έχω το gt2 όχι το gt3. πειράζει; εμένα δεν το δείχνει αυτό που λες στην φώτο! 763db92653e727b5828bded3955d08e7.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κάλεσα στο 2111988000 (στο ίντερνετ το βρήκα στη σελίδα της Huawei) και μίλησα με ένα παλληκάρι που με καθοδήγησε για το πώς θα γίνει η διαδικασία. Ήταν πολύ βοηθητικός και κατατοπιστικός. Τα υπόλοιπα έγιναν όπως περιγράφει ο φίλος από πάνω, ήρθε κούριερ το πήρε, το επισκεύασαν, μου το έστειλαν πίσω με κούριερ, όλα δωρεάν. Με ενημέρωσαν ότι θα πλήρωνα κάτι μόνο αν το τεχνικό τμήμα δεν έβρισκε κάποιο σφάλμα ή αν έβρισκαν κάποια ζημιά που δεν καλύπτεται από την εγγύηση. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο αν κ δεν είμαι σίγουρος να λέω την αλήθεια. Πιστεύω από την στιγμή που έχουμε την ίδια έκδοση στο υγεία Huawei θα είχαμε τις ίδιες επιλογές γιατί τα watch face που έχεις στο screenshot τα έχω κ εγώ βρει. Για αυτό μου φαίνεται περίεργο. Πάντως γίνεται χαμός από watch face έχει άπειρα κ απίστευτα όμορφα. Βασικά έχω χάσει την μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, foivos_9 said:

 

Πλέον δουλεύει όπως πρέπει. Αντί για 40% απώλεια μπαταρίας σε ένα βράδυ, χάνει μόνο 2 με 3%. Not bad... 

Τώρα όντως σου δουλεύει σωστά. Περίπου τόσο χάνουν.

Link to comment
Share on other sites



Δεν νομίζω να παίζει ρόλο αν κ δεν είμαι σίγουρος να λέω την αλήθεια. Πιστεύω από την στιγμή που έχουμε την ίδια έκδοση στο υγεία Huawei θα είχαμε τις ίδιες επιλογές γιατί τα watch face που έχεις στο screenshot τα έχω κ εγώ βρει. Για αυτό μου φαίνεται περίεργο. Πάντως γίνεται χαμός από watch face έχει άπειρα κ απίστευτα όμορφα. Βασικά έχω χάσει την μπάλα.

@ilka71
και εγώ το gt2 έχω αλλά μου βγάζει την επιλογή που σου λέει ο challenge143!
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites





@ilka71
και εγώ το gt2 έχω αλλά μου βγάζει την επιλογή που σου λέει ο challenge143!
έτσι είναι και εσένα; από που κατεβάσατε το health; δεν είναι modded έτσι; 1193cd85dd5d149c4f648de213c8452f.jpgεμένα είναι όπως πάντα. έτσι 56005582af9a9f2e40ac4910094ee4ad.jpg
έσβησα και ξανά εγκατέστησα το huawei health και πάλι αυτό μου δείχνει. τι στον κόρακα?
και πως σας βγάζει ελληνικό τηλέφωνο εξυπηρέτησης;; huawei κινητό έχετε;

κατέβασα και appgallery, hms πάλι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κινητό Huawei και σε μένα ελληνικό τηλέφωνο βγάζει με την εφαρμογή κατεβασμένη από το επίσημο σάιτ.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κατεβάσεις την εφαρμογή από εδώ:
https://consumer.huawei.com/en/mobileservices/health/
από εκεί την κατέβασα. πάλι το ίδιο δεν δείχνει όπως εσάς. παράξενο
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ilka71 said:
6 ώρες πριν, Gx2 said:
Δοκίμασε να κατεβάσεις την εφαρμογή από εδώ:
https://consumer.huawei.com/en/mobileservices/health/

από εκεί την κατέβασα. πάλι το ίδιο δεν δείχνει όπως εσάς. παράξενο

Τι συσκευή έχεις;

Just now, challenge143 said:

Τι συσκευή έχεις; ilka71

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gx2 said:

Xiaomi MiA3.
Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο.
Μήπως έχεις κάτι να κόβει τις διαφημίσεις;

όχι στον ilka71 απευθυνόμουν για την συσκευή. Κ εγώ το στο dns το Adguard έχω δεν νομίζω να παίζει ρόλο

Link to comment
Share on other sites

 
Samsung έχει o ilka71, φαίνεται από τα screenshot

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ikgamsu said:

Samsung έχει o ilka71, φαίνεται από τα screenshot

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι το ξέρω απλά το μοντέλο ήθελα να ξέρω γιατί είχα διαβάσει για την σειρά A για κάποια μη συμβατότητα γι αυτό ρωτάω τον ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω απλά το μοντέλο ήθελα να ξέρω γιατί είχα διαβάσει για την σειρά A για κάποια μη συμβατότητα γι αυτό ρωτάω τον ίδιο.
A72 νομίζω έχει

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλή χρονιά παιδιά. Μπορείτε να μου πείτε με ποιο τρόπο απενεργοποιω στο ρολόι την ηχητική ειδοποίηση κάθε λεπτό μέχρι να διαβάσω το μήνυμα; Δεν ξέρω τι πάτησα σήμερα που το σχαλισα 😒 κ εννοείται ότι δεν έκανα κάτι από το κινητό ☹️.

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 9:09 ΜΜ, Gx2 said:
On 4/1/2022 at 5:21 ΜΜ, ilka71 said:
πατάς το πάνω κουμπί και γίνεται mute

Γίνεται mute ο ήχος στο ρολόι. Το τηλέφωνο συνεχίζει να χτυπάει.

κΑΛΗΣΠΈΡΑ!

πΑΤΑΩ ΤΟ ΠΆΝΩ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ MUTE ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ?

Link to comment
Share on other sites

κΑΛΗΣΠΈΡΑ!
πΑΤΑΩ ΤΟ ΠΆΝΩ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ MUTE ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ?
εάν δεν έχεις Huawei κινητό ΔΕΝ γίνεται
Link to comment
Share on other sites

μου εξηγεί κάποιος πως γίνεται στο apkmirror να έχει έκδοση. 2.300 για το huawei health ενώ ακόμα και στο appgallery έχει την 1.310 που είναι από 7 Δεκεμβρίου ενώ η 2.300 είναι 25 Δεκεμβρίου;;
επίσης η έκδοση huawei health wearbeta για που είναι; ae187a92e441470b299343c772bc4750.jpgd41df25cddf43918fe60766231a041ab.jpgb21dc006110ea73671c56c1135eebc6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια με υγεια!! Εχω το εξης προβλημα στο ρολοι μου δεν μου λειτουργει καθολου το υψομετρο μετα την τελευταια ενημερωση πριν 5 μηνες μιλαμε για το ρολοι το gt3 active εν τω μεταξυ το εχω κανει επαναφορα και τπτ γνωριζει κανεις τι πρεπει να κανω αν ναι σασ παρακαλω βοηθηστε με αν γνωριζετε και εχει κανενας απο εσας το ιδιο θεμα!

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, stalone said:

Καλησπερα και καλη χρονια με υγεια!! Εχω το εξης προβλημα στο ρολοι μου δεν μου λειτουργει καθολου το υψομετρο μετα την τελευταια ενημερωση πριν 5 μηνες μιλαμε για το ρολοι το gt3 active εν τω μεταξυ το εχω κανει επαναφορα και τπτ γνωριζει κανεις τι πρεπει να κανω αν ναι σασ παρακαλω βοηθηστε με αν γνωριζετε και εχει κανενας απο εσας το ιδιο θεμα!

Εννοείς οτι είναι νεκρό δεν ανταποκρίνεται καθόλου; Γιατί για να το σεταρεις είναι πολύ απλό. Πας σε μια προβλήτα ή στην θάλασσα δίπλα κ το σεταρεις. Αν είναι νεκρό κάνε πάλι εγκατάσταση το τελευταίο λογισμικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...