Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως για να μετρήσει σωστά το stress θέλει βαθμονόμηση.

Και εμένα στην αρχή μου πεταγε 70 μολισ ξυπνούσα. Μόλις βρήκα την βαθμονόμηση και την έκανα την επόμενη μέρα ξυπνούσα με 20-30.

Και μέσα στην ημέρα αυξομειωνεται από 30-60.

Αλλα εγώ κολλάω στη φράση του μέλους rackal.

Με ποιο τρόπο εκανε λάθος χρήση στο ρολόι??

 

Στείλε mail και στο support της Huawei στο εξωτερικό.

Edited by johnpats
:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατί δεν μου έρχονται ειδοποίησεις κλπ?? ενώ κλήση έρχεται κανονικά... καμια ιδέα?? σόρυ αν έχει ξανααναφερθει...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ποία συσκευή έχεις;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Realme x2 pro... πριν λίγες μέρες έρχονταν κανονικά πάντως

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Realme x2 pro... πριν λίγες μέρες έρχονταν κανονικά πάντως
Μήπως καταλαθος απενεργοποιησες την επιλογή από την εφαρμογή; 0240a1da5614448f475057394d5b11fd.jpg

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μου έρχονται ειδοποίησεις κλπ?? ενώ κλήση έρχεται κανονικά... καμια ιδέα?? σόρυ αν έχει ξανααναφερθει...
Έκανες reboot το ρολόι;

Την προηγούμενη βδομάδα κι εμένα μου το έκανε και έστρωσε μετά από reboot.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει αυτά που λέτε παιδιά... δυστυχώς δεν είναι αυτό...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει αυτά που λέτε παιδιά... δυστυχώς δεν είναι αυτό...
Δεν ξέρω από realme λογισμικό, αν μπορείς ψάξε μήπως έχει ρύθμιση για εξοικονόμηση ενέργειας για τις εφαρμογές και βγάλε την εφαρμογή υγεία από εκεί

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τη μετρηση στρες παιζει ρολο και η βαθμονομηση. Επισης μετραει το στρες οταν καθομαστε και οχι οταν ειμαστε σε κινηση.

Μακαρι να βγαλεις ακρη!

 

Έχουν γίνει όλα, έχω βοηθήσει αρκετά άτομα για το gt2, είναι πρόβλημα αισθητήρα ξεκάθαρα.

Άκρη δε θα βγάλω, ήταν ξεκάθαρο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από realme λογισμικό, αν μπορείς ψάξε μήπως έχει ρύθμιση για εξοικονόμηση ενέργειας για τις εφαρμογές και βγάλε την εφαρμογή υγεία από εκεί

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά έκανα απεγκατασταση και εγκατάσταση το Health ξανά και έφτιαξε ευτυχώς... ευχαριστώ όλους guys!!!

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κι εγώ τελικά custom wf. Δεν κρατήθηκα.

 

 

 

IMG-20201111-095410.jpg

 

Κλικ για μεγέθυνση

Πώς να κρατηθείς!

Δε γίνεται να έχεις smart watch και να μένεις με τα μαμά watch faces...

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι απαρατήρητο να βγάλουμε μετά την εγκατάσταση watchfaces τα taiChi και τα health& HSM με τα κανονικά; Πειράζει να τα αφήσουμε; Επειδή μερικοί αναφέρατε ότι βάλατε του store πάλι
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα απεγκατασταση και εγκατάσταση το Health ξανά και έφτιαξε ευτυχώς... ευχαριστώ όλους guys!!!

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάλι τα ίδια... πάλι δεν έρχονται τα μηνύματα στο ρολόι... τι σκατα...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν είναι να εμπιστευτείς το ρολόι για ειδοποιήσεις, κλήσεις κλπ. άπειρες φορές απομακρυνομαι λίγο από το κινητό χάνει την σύνδεση και μετά ΔΕΝ την ξανά βρίσκει. με καλούν και παπαλα δεν έχω ειδοποίηση στο ρολόι παρά μόνον στο κινητό και στο bt εάν φοράω.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν είναι να εμπιστευτείς το ρολόι για ειδοποιήσεις, κλήσεις κλπ. άπειρες φορές απομακρυνομαι λίγο από το κινητό χάνει την σύνδεση και μετά ΔΕΝ την ξανά βρίσκει. με καλούν και παπαλα δεν έχω ειδοποίηση στο ρολόι παρά μόνον στο κινητό και στο bt εάν φοράω.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Εγώ πιστεύω ότι είναι εξυπνάδες της Huawei... για να παίρνεις τα κινητά της... ειδικά τώρα που έχει φάει και το εμπάργκο... Γι αυτό όταν δεν έχεις κινητό Huawei, δεν συνεργάζεται σωστά το ρολόι...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν είναι να εμπιστευτείς το ρολόι για ειδοποιήσεις, κλήσεις κλπ. άπειρες φορές απομακρυνομαι λίγο από το κινητό χάνει την σύνδεση και μετά ΔΕΝ την ξανά βρίσκει. με καλούν και παπαλα δεν έχω ειδοποίηση στο ρολόι παρά μόνον στο κινητό και στο bt εάν φοράω.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Aυτό το πάθαινα στο GT-1.

Στο GT-2 δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο θέμα. Το τηλ μου είναι της Xiaomi.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εγώ τέτοια προβλήματα συνδεσιμότητας έχω με τα κινητά της Xiaomi.Με καμία άλλη εταίρια.

 

Στάλθηκε από το 7t pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της xiaomi ιστορίες είναι αυτές.. Ούτε με το Alcatel των 90 ευρώ δεν μου έκανε θέματα αν και καμιά φορά αργούσε να συνδεθεί.. Κάνενα θέμα με one plus η για λίγο καιρό που το δούλεψα με το oppo. Κάνενα πρόβλημα και με το p30 Pro.. Φεύγω από το σπίτι στα 20 μέτρα θα αποσυνδεθεί και μόλις φτάσω εκεί ακαριαία θα συνδεθεί

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα συνδεσης με το LG. Πολλες φορές είμαι ακόμη και σε διαφορετικό όροφο και έρχονται μηνύματα ή κλήσεις κανονικά. Πιστεύω είναι θέμα του bt των κινητών.
Link to comment
Share on other sites

άρα μάλλον είναι θέμα κάθε κινητού πως θα κάτσει η σύνδεση bt αλλά φαντάζομαι και η ποιότητα θ του bt δεκτη

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω θέμα με το xiaomi (mi9t pro) πάντως. Μην είστε απόλυτοι.

 

Με Μi Νote 10 επίσης κανενα πρόβλημα.Σε κάποιο update όμως δεν συνδεόταν τόσο γρηγορα όσο τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το P20 και φυσικά δεν έχω θέμα με την συνδεσιμοτητα, αλλά όταν είχα το σκέτο gt εκεί το bt από συνδέονταν στα 5 μέτρα.

Μάλλον το gt2 έχει καλύτερο bt

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με αποσυνδέσεις δεν έχω θέμα.

Μια φορά μόνο κόλλησε και δεν είχα ειδοποιήσεις αλλά με επανεκκίνηση έστρωσε.

Γενικά επειδή η miui έχει την τάση να τα σκοτώνει όλα πρέπει στις ρυθμίσεις/διαχείριση εφαρμογών/υγεια/ να έχετε επιλέξει χωρίς περιορισμό στην εξοικονόμηση ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...