Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και λες να μπερδευτείς;

 

Ανάβαση πάντως έχει στην εφαρμογή .Εκτός αν είναι τόσο διαφορετικό το honor magicwatch2

 

Θεωρώ ότι είναι χρήσιμο να έχει αυτή τη δυνατότητα ακόμα και αν μπορώ να μετρήσω μέχρι το δέκα, που δυσκολεύομαι είναι η αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπερα στη παρεα. Ημουν κατοχος huawei gt και τωρα λεω να πάω σε gt2 η gt2e.ερωτηση το gt2 εχει sp02 οπως εχει το gt2e

 

Ναι το εχει παρει κανονικοτατα εδω και καιρο με update.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοείται! Στο κινητό κανονικά η αναγνώριση με όνομα καλούντος, στο ρολόι μια μόνο το νούμερο, μια το όνομα της επαφής... :wacko:

 

Αν βοηθάει ,έχω το ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ ΝΟΤΕ 10 και το Honor MagicWatch2,κάνω reboot το κινητό και το αφήνω.Χτυπάει καταχωρημένη επαφή που πάντα φαίνεται στο ρολόι και κινητό.ΔΕΝ έχω ξεκλειδώσει το κινητό ,την πρωτη φορά πάντα ζητάει κωδικό, και η επαφή και στο κινητό και στο ρολόι φαίνεται μόνο ως νούμερο και όχι ως όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βοηθάει ,έχω το ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ ΝΟΤΕ 10 και το Honor MagicWatch2,κάνω reboot το κινητό και το αφήνω.Χτυπάει καταχωρημένη επαφή που πάντα φαίνεται στο ρολόι και κινητό.ΔΕΝ έχω ξεκλειδώσει το κινητό ,την πρωτη φορά πάντα ζητάει κωδικό, και η επαφή και στο κινητό και στο ρολόι φαίνεται μόνο ως νούμερο και όχι ως όνομα.

 

Εγώ έχω το Redmi note 9 pro και το gt2. Στο κινητό εμφανίζεται το όνομα της επαφής κανονικά, στο ρολόι μια το όνομα, μια ο αριθμός. Με το ίδιο κλείδωμα τηλεφώνου και τις δυο φορές και με διαφορά στις κλήσεις κάνα μισάωρο. Χωρίς δηλαδή να γίνει κάποιο ριστάρτ ή ό,τι άλλο στο μεταξύ... ΧΑΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάνει ενεργοποίηση επαφών από τις ρυθμίσεις του Bluetooth! Επίσης όλες τις αναβαθμίσεις του HMS Core?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, νέος κάτοχος του gt2, προερχόμενος από το προηγούμενο GT. Ως τώρα όλα μια χαρά, εκτός από ένα θέμα που έχω παρατηρήσει : οι ειδοποιήσεις στο τηλέφωνο έχουν καθυστέρηση σε σχέση με το απλό GT, δηλαδή ενώ στο απλό με το που σηκώνεις χέρι και άναβε οθόνη, άμεσα σου έδειχνε την ειδοποίηση, στο GT2 περιμένεις περίπου 2-3 δευτερόλεπτα και μετά στην δείχνει.

Έτσι είναι και σε εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν τα υπολογίζει σωστά, ίσως να φταίει και ο τρόπος που περπατάει ο κάθε άνθρωπος; Ξέρω γω; Γενικά το ρολόι αυτό με χει διχάσει.

Εκεί που θέλω να ρο βγάλω απ το χέρι όλο και κάτι προσθέτουν, λίγο η μπαταρία, λίγο η ομορφιά, μένει...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μιας και πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω smart watch, στο GT2 εκτός από κλήσεις μπορείς να απαντάς και σε μηνύματα, viber, messenger;το περιμένω σήμερα ευχαριστώ η συσκευή μου είναι Huawei P30

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε μπορείς...
Ευχαριστώ φίλε μου μόλις το παρέλαβα, τις επαφές μου πως τις βλέπω;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου μόλις το παρέλαβα, τις επαφές μου πως τις βλέπω;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από την εφαρμογή υγεία του κινητού ορίζεις μέχρι 10 επαφές.

Αφού συνδεθείς θα πατήσεις την επιλογή αγαπημένες επαφές

 

 

29c91a04003989778e562be9dc4fa371.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή υγεία του κινητού ορίζεις μέχρι 10 επαφές.

Αφού συνδεθείς θα πατήσεις την επιλογή αγαπημένες επαφές

 

 

29c91a04003989778e562be9dc4fa371.jpg

Ευχαριστώ φίλε μου, watch faces πως μπορούμε να κατεβάσουμε;επίσης το sp02 τι μετράει;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Ήδη η εφαρμογή έχει πολλές δε σου αρέσει καμμία;Εγώ βρήκα 2 3 που μου κάνουν και δουλεύω αυτές.Το οξυγόνο στο αίμα μετραει
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Νέος κάτοχος και γω του VFM GT2.

Έκανα χθες εγκατάσταση μόνο την εφαρμογή Huawei Health app από Google PlayStore και φαίνεται πως όλα δουλεύουν απροβλημάτιστα.

Για ποιον λόγο λοιπόν χρειάζεται να γίνει εγκατάσταση και του Huawei mobile services (όπως διαβάζω και στα forums)?

Link to comment
Share on other sites

Ήδη η εφαρμογή έχει πολλές δε σου αρέσει καμμία;Εγώ βρήκα 2 3 που μου κάνουν και δουλεύω αυτές.Το οξυγόνο στο αίμα μετραει
Δεν μου βγάζει αποτέλεσμα, τελειώνει η διαδικασία και μου γράφει πάλι μείνετε ακίνητοι με το ρολόι προς τα επάνω

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Τα watch faces είναι αρκετά όλο και κάποιο θα σε καλύψει. Εμένα μου έκανε εντύπωση ότι έρχονται ειδοποιήσεις από παντού πχ στο Facebook εμφανίζει τις ειδοποιήσεις ακόμη και αν κάποιος σχολιάσει ή αν κάνει κάποιο στορυ. Ότι δηλαδή λαμβάνεις στο κινητό, το ίδιο βλέπεις και στο ρολόι.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Τα watch faces είναι αρκετά όλο και κάποιο θα σε καλύψει. Εμένα μου έκανε εντύπωση ότι έρχονται ειδοποιήσεις από παντού πχ στο Facebook εμφανίζει τις ειδοποιήσεις ακόμη και αν κάποιος σχολιάσει ή αν κάνει κάποιο στορυ. Ότι δηλαδή λαμβάνεις στο κινητό, το ίδιο βλέπεις και στο ρολόι.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσενα σου δουλεύει το sp02;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσενα σου δουλεύει το sp02;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αψογα κάθε φορά.Ακίνητος και το ρολόι να κοιτάει πανω .

Link to comment
Share on other sites

Αψογα κάθε φορά.Ακίνητος και το ρολόι να κοιτάει πανω .
Από ότι κατάλαβα πρέπει να το τραβήξεις πίσω να μην είναι ακριβώς στον καρπό για να δουλέψει

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει αποτέλεσμα, τελειώνει η διαδικασία και μου γράφει πάλι μείνετε ακίνητοι με το ρολόι προς τα επάνω

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι μερικές φορές θέλει 2 3 προσπάθειες να πιάσει αυτό το ρολόι να κοιτάει πάνω πάντως εγώ το έχω δοκιμάσει και πλαγιαστο ξαπλωμένος και δούλεψε.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δε μετράει απογευματινό ύπνο, έχω 3 μέρες λιώνω απ τις 6 μέχρι τις 10 και δεν υπάρχει καμιά καταγραφή.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που κοιμάμαι μεσημέρια από 3 ως 5 το καταγράφει.

Σίγουρα κάτω κάτω στην εφαρμογή δε βγάζει σύντομο ύπνο;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...