Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει δώσει δικαιώματα στην εφαρμογή για να διαβάζει τον αποθηκευτικό χώρο.

Εγώ τους φακέλους που αποθηκεύονται τα XML αφήνω την gcam να τους φτιάξει αυτόματα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δώσει δικαιώματα στην εφαρμογή για να διαβάζει τον αποθηκευτικό χώρο.

Εγώ τους φακέλους που αποθηκεύονται τα XML αφήνω την gcam να τους φτιάξει αυτόματα.

Όταν εγκατέστησε την gcam πάτησε σε όλα αποδοχή αν εννοείς αυτό.Τα xml όταν τα κατεβάζεις πάνε κατευθείαν στον φάκελο download.Τί μπορεί να κάνει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,φίλος μου πάει να βάλει την gcam με όλα τα βήματα σωστά και όταν πατάει πάνω στο κενό στην ανοιχτή εφαρμογή της gcam ,για να περάσει τα configs δεν μπορεί και του βγάζει απουσία αποθηκευτικού χώρου.Εννοείται έχει δημιουργήσει φάκελο gcam με την εφαρμογή της gcam μέσα και τον φάκελο configs που έχει μέσα το xml.Τι μπορεί να φταίει;

Κι εγώ σε αυτό το σημείο έχω φτάσει. Μόλις πατάω το κενό αυτό μου βγάζει. Όλα αποδοχή τα έκανα κι εγώ. Κι όχι μια φορά, πολλές φορές. Για αυτό τα αφαίρεσα όλα και λειτουργώ τη στοκ μόνο.

Για αυτό θέλω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου για να μου δείξει βήμα βήμα να δω που έχω κάνει το λάθος. Με βίντεο δεν λύνεται. Γιατί πάλι τα ίδια θα κάνω.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Θέλω τη βοήθειά σας! Εξ αρχής υπήρχε πρόβλημα με τα εισερχόμενα emails στο Gmail (πρέπει να μπω στην εφαρμογή να κάνω reload για να εμφανιστούν τα emails) αλλά είχα συμβιβαστεί..... τώρα βλέπω το ίδιο πρόβλημα με το Hotmail, που το έχω ως κύριο! Έχω κάνει:

-Αυτόματη Έναρξη

-κλείδωμα στις εφαρμογές (το λουκέτακι)

-κλικ όλων των ειδοποιήσεων

-υψηλή προτεραιότητα στις ειδοποιήσεις

Γίνεται να μην μου εμφανίζονται τα emails?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξεχάσει να την βάλεις να τρέχει συνέχεια στο παρασκήνιο και να είναι "εκτός" από το κλείσιμο μετά από ώρα για οικονομία στην μπαταρία

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξεχάσει να την βάλεις να τρέχει συνέχεια στο παρασκήνιο και να είναι "εκτός" από το κλείσιμο μετά από ώρα για οικονομία στην μπαταρία

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να είναι "εκτός" το έχω βάλει με το λουκετάκι! Να τρέχει στο παρασκήνιο πώς το βάζω?

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις μπαταρία , επιλέγεις την εφαρμογή και την ορίζεις να εξαιρεθεί από την βελτιστοποίηση της μπαταρίας

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,έχει βρει κανείς άκρη με το web view Kai Chrome και τις ενημερώσεις? Κάνει συνέχεια το ίδιο πράμα
Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις μπαταρία , επιλέγεις την εφαρμογή και την ορίζεις να εξαιρεθεί από την βελτιστοποίηση της μπαταρίας

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ, ευχαριστώ θερμά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,έχει βρει κανείς άκρη με το web view Kai Chrome και τις ενημερώσεις? Κάνει συνέχεια το ίδιο πράμα

 

Αν δεν βγάζεις άκρη κάνε uninstall και πάλι install.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγάζεις άκρη κάνε uninstall και πάλι install.

 

Δηλαδή απεγκατασταση και εγκατάσταση

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

@evris2013 που είσαι θα πάρουμε τίποτα update?

Μέχρι να πάρουμε 5G κινητό ,με αυτό πορευόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σας έχω νέα νομίζω διόρθωσαν την ένδειξη της μπαταρίας θα το τσεκαρω πάλι θα σας πω.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σας έχω νέα νομίζω διόρθωσαν την ένδειξη της μπαταρίας θα το τσεκαρω πάλι θα σας πω.

Ποτέ έγινε αυτό;

@evris2013 που είσαι θα πάρουμε τίποτα update?

Μέχρι να πάρουμε 5G κινητό ,με αυτό πορευόμαστε.

MIUI 12,5 σίγουρα. Ίσως και Android 11, με βάση αυτά που λένε ότι το απλό 8 στην Κίνα πήρε Android 11. Θα δείξει.

Εγώ έχω επόμενη επιδότηση από Γερμανό τον Φεβρουάριο του 2022. Αν έχει κάτι αξιόλογο σε 5G έως τότε στη προσφορά θα το αλλάξω. Αλλιώς θα κάτσω σε αυτό.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το ότι πήρε το απλό 8 δε λέει τίποτα, εντελώς διαφορετική συσκευή. Από ότι βλέπω και το begonia πήρε στην τελευταία china development rom android 11 οπότε λογικά θα έρθει και στις άλλες χώρες.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Επιτέλους γράφει 24:10 λεπτά και οθόνη 5:56 λεπτά άλλαξε και το γραφικό είναι διαφορετικό.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν πήγα στη μπαταρία. Θα το δω μόλις φορτίσει. Στο 98% είμαι τώρα.

 

Το ότι πήρε το απλό 8 δε λέει τίποτα, εντελώς διαφορετική συσκευή. Από ότι βλέπω και το begonia πήρε στην τελευταία china development rom android 11 οπότε λογικά θα έρθει και στις άλλες χώρες.

Διαφορετική μπορεί να είναι, αλλά είναι και λίγο πιο παλιά. Αν παίρνουν οι παλαιότερες το 11, για πιο λόγο να μην την πάρει και η δικιά μας;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πως αν νεβαζω στιγμιότυπο οθόνης στο φόρουμ δε μπορώ να τα καταφέρω.Εχει οριο σε όγκο;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε την εικόνα σε κάποιο site και έπειτα κάνε επικόλληση το url εδώ περα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε την εικόνα σε κάποιο site και έπειτα κάνε επικόλληση το url εδώ περα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε κάποιο site τι σε ποιο; Αλλιώς δε γίνεται;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς αν η μπαταρία δείχνει σωστά και πέρα του 24ώρου, μετά την αλλαγή γραφικών που έγινε στην ένδειξη της μπαταρίας; Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς αν η μπαταρία δείχνει σωστά και πέρα του 24ώρου, μετά την αλλαγή γραφικών που έγινε στην ένδειξη της μπαταρίας;

Ναι σωστά γράφει την αναμονή του κινητού πχ 29.38 λεπτά από την τελευταία πλήρη φόρτιση.

Οι ώρες ενεργής οθόνης νομίζω έχουν μια ανακρίβεια αλλά δεν έχω χρόνο να τσεκαρω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ενεργό και αναμονή συνολικά έχει από την τελευταία φόρτιση. Δεν τα ξεχωρίζει πλέον. Θέλω να μάθω αν και μετά το 24ωρο δείχνει σωστά. Διότι πριν όταν περνούσε το 24ωρο έδειχνε ότι νάνε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενεργό και αναμονή συνολικά έχει από την τελευταία φόρτιση. Δεν τα ξεχωρίζει πλέον. Θέλω να μάθω αν και μετά το 24ωρο δείχνει σωστά. Διότι πριν όταν περνούσε το 24ωρο έδειχνε ότι νάνε.

Κοίτα πρώτα δεν έδειχνε πάνω από 24 ώρες αναμονή συν τις ώρες ενεργής οθόνης μαζί,και δε μπορούσα να θυμηθώ ποτέ και τι ώρα το έβγαζα από την πρίζα άσε που μετά που έπεφτε το γράφημα 90% η 80% δεν ήξερα πού πάνε τα 4.Τουλαχιστον τώρα γράφει ενεργό 36 ώρες πχ και από κάτω 4 ώρες οθόνη αλλά δε καταλαβαίνω αν είναι ενσωματωμένες στις 36 η προστίθενται σε αυτές.Οταν βρω χρόνο θέλω να το τσεκαρω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...