Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα με το τελευταιο update ειναι ολα ενταξει με την μπαταρια?

Αν εννοείς με την ένδειξη της μπαταρίας, όχι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς με την ένδειξη της μπαταρίας, όχι.

Εννοώ την αυτονομία.

Η ένδειξη τι έχει πάθει δηλαδή;

 

Για glass κοιτάζω ακόμα και τα φθηνά; Η οθόνη είναι επίπεδη, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ την αυτονομία.

Η ένδειξη τι έχει πάθει δηλαδή;

 

Για glass κοιτάζω ακόμα και τα φθηνά; Η οθόνη είναι επίπεδη, σωστά;

 

Ναι απολυτως επιπεδη....Ολα κανουν

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ την αυτονομία.

Η ένδειξη τι έχει πάθει δηλαδή;

 

Για glass κοιτάζω ακόμα και τα φθηνά; Η οθόνη είναι επίπεδη, σωστά;

Η ένδειξη δεν αντιπροσωπεύει την πραγματική διάρκεια. Δηλαδή τη στιγμή που βγάζεις από την πρίζα μέχρι την επόμενη φόρτιση. Ενώ πριν την MIUI 12 έδειχνε κανονικά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα τώρα τελευταία με Chrome freezes;

 

Νομίζω ξεκίνησε με το MIUI 12 update.

Σε μένα υπήρχε και πριν. Ακόμα και όταν γράφω κάτι κολλάει και δεν το γράφει. Μόλις πατήσω το τετράγωνο κάτω αριστερά και επαναφέρω τη σελίδα, αυτό που έγραψα ολοκληρώνεται μόνο του.

 

Αυτό το παρατηρώ όταν οι σελίδες γίνονται πάνω από 100. Δηλαδή όταν πάει στο D.

Σβήνω τις σελίδες και ξεκολλάει μετά. Δεν ξέρω γιατί.

Πρόβλημα του Chrome είναι ή της συσκευής;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Του chrome είναι μου το εμφανίζει περιστασιακά και στο δικό μου κινητό (σπανίως όμως το εμφανίζει) 1+ .
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Του chrome είναι μου το εμφανίζει περιστασιακά και στο δικό μου κινητό (σπανίως όμως το εμφανίζει) 1+ .

Δεν ξέρω. Στο Nokia 8 δεν είχα τέτοια θέματα με τον Chrome.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια η γνώμη σας να πάω σε 9 pro H 10 lite αξίζει η μετάβαση σε σχέση με το κινητό μας;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια η γνώμη σας να πάω σε 9 pro H 10 lite αξίζει η μετάβαση σε σχέση με το κινητό μας;

 

10 lite αξιζει η μεταβαση.9 pro οχι.Προσωπικη γνωμη....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

10 lite αξιζει η μεταβαση.9 pro οχι.Προσωπικη γνωμη....
Συμφωνώ,το mi note 10 lite είναι εργαλείο,με κλειστά μάτια ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πάω στο ιστορικό κλήσεων & με πηγαίνει μόνο 2 μήνες πίσω....! Μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πάω στο ιστορικό κλήσεων & με πηγαίνει μόνο 2 μήνες πίσω....! Μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση?

Μήπως είχες κάνει καμία διαγραφή του ιστορικού;
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,το mi note 10 lite είναι εργαλείο,με κλειστά μάτια ! ! !

 

Μετά από παααααρα πολύ σκέψη και βάζοντας κάτω οικονομικά δεδομένα θα δώσω ένα σεβαστό ποσό και θα πάρω το xiaomi mi 10 φαίνεται τούμπανο και 3 χρόνια πιστεύω θα με καλύψει.Ειχα πει να μη ξαναδώσω πάνω από 300 ευρώ για κινητό αλλά δε ξέρω γιατί θα κάνω μια εξαίρεση ελπίζω να μη το μετανιώσω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μετά από παααααρα πολύ σκέψη και βάζοντας κάτω οικονομικά δεδομένα θα δώσω ένα σεβαστό ποσό και θα πάρω το xiaomi mi 10 φαίνεται τούμπανο και 3 χρόνια πιστεύω θα με καλύψει.Ειχα πει να μη ξαναδώσω πάνω από 300 ευρώ για κινητό αλλά δε ξέρω γιατί θα κάνω μια εξαίρεση ελπίζω να μη το μετανιώσω.
Το κινητό όντως είναι τούμπανο και θα μείνεις ευχαριστημένος,αυτό είναι δεδομένο.Σε αυτά τα χρήματα δεν παίζει τίποτα καλύτερο.Να έχεις όμως υπόψην σου ότι σε λίγο καιρό(αρκετά σύντομα ),θα βγούνε πολλές σειρές (και οικονομικές)με 5g και ανανέωση οθόνης 90-120hz.Αυτό στο λέω αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.Αν δεν σε ενδιαφέρει ,σε σχέση με 8-9 pro είναι καλή αναβάθμιση και είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς. Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό όντως είναι τούμπανο και θα μείνεις ευχαριστημένο,αυτό είναι δεδομένο.Να έχεις όμως υπόψην σου ότι σε λίγο καιρό,(αρκετά σύντομα )θα βγούνε σχεδόν όλες οι σειρές (και οι οικονομικές)με 5g kai ανανεωση οθόνης 90-120hz.Αυτό στο λέω αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.

A δε μου καίγεται καρφί για το 5τζι απλά αφού τοχει !Τα δίπλα όμως ηχεία που είναι και πολύ δυνατά αποσο έχω καταλάβει και οι κάμερες μαζί με την μπαταρία και αμολεντ οθόνη +τον 865 πιστεύω θα με καλύψουν απόλυτα για 3;χρονακια έτσι και αλλιώς κάθε 10 μήνες περίπου άλλαζα κινητό οπότε στο σύνολο έπιαναν το 1000ρικο οπότε θα πάρω αυτό και θα κάτσω στα αυγά μου.(ελπίζω),

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

A δε μου καίγεται καρφί για το 5τζι απλά αφού τοχει !Τα δίπλα όμως ηχεία που είναι και πολύ δυνατά αποσο έχω καταλάβει και οι κάμερες μαζί με την μπαταρία και αμολεντ οθόνη +τον 865 πιστεύω θα με καλύψουν απόλυτα για 3;χρονακια έτσι και αλλιώς κάθε 10 μήνες περίπου άλλαζα κινητό οπότε στο σύνολο έπιαναν το 1000ρικο οπότε θα πάρω αυτό και θα κάτσω στα αυγά μου.(ελπίζω),
Σαν χαρακτηριστικά θα σε καλύψει για 3 χρόνια.Αν αλλάζεις κινητό κάθε 10 μήνες όπως λες,τότε σε συμφέρει και θα κάνεις απόσβεση γρήγορα.Αρκει να μην το αλλάξεις μετά από 10 μήνες πάλι...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,αν ήταν dual sim θα το χτυπούσα κι εγώ...483 ευρώ με τιμολόγιο είναι εξαιρετικό για τέτοια specs
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σαν χαρακτηριστικά θα σε καλύψει για 3 χρόνια.Αν αλλάζεις κινητό κάθε 10 μήνες όπως λες,τότε σε συμφέρει και θα κάνεις απόσβεση γρήγορα.Αρκει να μην το αλλάξεις μετά από 10 μήνες πάλι...

Χαχαχα και γω το ελπίζω θα δώσω και το 8 προ κάνα 140αρι γιατί καινούργιο είναι οπότε θα μου κοστίσει 460 η διαφορά.Θα πάρω ελληνικό που είναι σε προσφορά 599 από 850 βάζω και την εγγύηση μου και το κεφάλι μου ήσυχο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...