Jump to content

[Note 10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαθεσιμότητα και αγορά του Note10-10Plus

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλημέρα!

όποιος ενδιαφέρεται, ο Κωτσόβολος έχει το 10+ (δεν ξέρω για το μικρό) με δώρο τον ΦΠΑ.

στα 926€ (και με τιμολόγιο 747€)

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

όποιος ενδιαφέρεται, ο Κωτσόβολος έχει το 10+ (δεν ξέρω για το μικρό) με δώρο τον ΦΠΑ.

στα 926€ (και με τιμολόγιο 747€)

 

Είσαι ωραίος! Ευχαριστώ! :)

 

PS: Ισχύει κανονικά και για το μικρό....

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και στο media markt είναι χωρίς ΦΠΑ.!

 

Πάντως δεν νομίζω να το δίνει με δώρο των ΦΠΑ.και να σου κάνει και αγορά με τιμολόγιο μου φαίνεται περίεργο..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω να το δίνει με δώρο των ΦΠΑ.και να σου κάνει και αγορά με τιμολόγιο μου φαίνεται περίεργο..
Από τη στιγμή που σε αυτή την τιμή θα το πάρεις και θα σου κόψουν απόδειξη, κάποιος που θα ζητήσει τιμολόγιο θα το πάρει μείον το ΦΠΑ από αυτή την τιμή. Ετσι πιστεύω.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που σε αυτή την τιμή θα το πάρεις και θα σου κόψουν απόδειξη, κάποιος που θα ζητήσει τιμολόγιο θα το πάρει μείον το ΦΠΑ από αυτή την τιμή. Ετσι πιστεύω.

 

Έτσι είναι. Έχει ξαναγίνει....

Link to comment
Share on other sites

Τουε ειμαστε κοροϊδα ολοι εμεις που το περνουμε day 1!δεν πειραζει..να μας γινει μαθημα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το Public πάντως παραμένει βράχος. Ούτε cent δεν τα έχει κατεβάσει. Μάλλον τους έχει πάρει ο ύπνος...
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την διαθεσιμοτητα του note 10+ 512 GB εχουμε κανενα νεο???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με public.μου ειπαν θα εχουν και αυτοι την προσφορα.τωρα γιατι δεν ανανεωσαν το site;;;ο γερμανος μου λεει δεν ξερει για την προσφορα.μπορει να την εχουν δωσει σε συγκεκριμενες αλυσιδες

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Την περασαν στο site τους και τα public την προσφορα.το 512gb με τιμολογιο 812€!!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην κοινότητα, ρε παίδες περιεργο δεν ειναι που το εκαναν τοσο νωρις? Με το σκεπτικο οτι ειναι κατι καινουργιο και πουλαει, οχι οτι μας χαλάει..απλα μου κάνει εντύπωση.
Link to comment
Share on other sites

Ισως να μη κύλισε τοσο οσο θα ηθελαν...οχι οτι δεν ειναι εργαλειαρα αλλα οι τιμες που χρεωνουν γενικα για κινητα ειναι εξωφρενικες κατ'εμε...:rolleyes:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να προσπαθουν να θολωσουν τα νερα γιατι φετος η Samsung στα note εφαγε χοντρη κριτικη και για την αφαιρεση της θυρας ακουστικων(συγκεκριμενα στην note σειρα),και για την κυκλοφορια/υπαρξη του μικροτερου Note10.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να προσπαθουν να θολωσουν τα νερα γιατι φετος η Samsung στα note εφαγε χοντρη κριτικη και για την αφαιρεση της θυρας ακουστικων(συγκεκριμενα στην note σειρα),και για την κυκλοφορια/υπαρξη του μικροτερου Note10.

 

Ποια νερα να θολωσουν ρε παιδια? Ποια κριτικη? Την προσφορα την τρεχει η samsung hellas. Η ανυπαρκτη αγοραστικη δυναμη των ελληνων, που καθιστα τα premium κινητα ολο και πιο απροσιτα, ειχαν σαν αποτελεσμα τα 200-300 κομματια που θα πωλουσαν day 1 να εγιναν 50-100. Ε, για να πουλησει και τα αλλα 200 τις πρωτες μερες (για να πιασουν τους στοχους) τρεχουν την προωθητικη αυτη ενεργεια, που θα λαμβανε χωρα κανα διμηνο μετα.

Τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο...

ΥΓ Για αυτους που αναρωτιωνται γιατι δεν "ριχνει" κατευθειαν την προτεινομενη τιμη λιανικης 100-200 ευρω, ειναι απλουστατος ο λογος. Με αυτο τον τροπο θα "αλλοιωνε¨την πανευρωπαϊκη τιμη του Note και θα "ψωνιζαν" απο Ελλαδα για αλλες χωρες της Ευρωπης. Αυτο ΔΕΝ το θελει η samsung. Φθηνα κομματια διοχετευει με αλλο τροπο, οταν αυτη θελει στην ευρωπαϊκη αγορα...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ πρίν λίγο το plus,βέβαια εδώ Ηράκλειο δεν βρήκα πουθενά το 512, τσίμπησα το glow 256 απο πλαίσιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Την προσφορα την τρεχει η samsung hellas.

Η ανυπαρκτη αγοραστικη δυναμη των ελληνων, που καθιστα τα premium κινητα ολο και πιο απροσιτα, ειχαν σαν αποτελεσμα τα 200-300 κομματια που θα πωλουσαν day 1 να εγιναν 50-100.

 

Εγω παντως διαβασα απο σχετικη ειδηση που ανεβηκε αυτες τις μερες,οτι απο προπαραγγελιες τα πηγε πολυ καλα στην χωρα μας και ξεπερασε το Note9

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=479602

 

Και ασε που ειμαι σιγουρος οτι αναλογες προωθητικες ενεργειες θα εχουν και οι αλλοι στις χωρες τους. Ειδαμε για παραδειγμα στην Αμερικη που η Samsung εδινε μεγαλυτερο ποσο στο προγραμμα ανταλλαγης απο οτι για μας στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...