Jump to content

Γιατί αλλάζετε αριθμό τηλεφώνου στο κινητό σας;


 Κοινοποίηση

Αίτια αλλαγής νούμερου  

133 members have voted

  1. 1. Αίτια αλλαγής νούμερου

    • θέλω πιο εύκολο νούμερο
    • Λόγω προσφορών των εταιριών
    • Το βαρέθηκα..
    • Το ίδιο έχω....


Recommended Posts

Φυσικά,λόγω φάρσας...Αμάν πια...Έχει καταντήσει αηδία...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φυσικά,λόγω φάρσας...Αμάν πια...Έχει καταντήσει αηδία...

 

Έχεις δίκιο σε αυτό.... Αλλά και πάλι όταν αλλάζεις αριθμό πρέπει να ενημερώσεις όλους τους φίλους και γνωστούς από την αρχή .. Αυτό είναι λίγο κουραστικό ΕΕ?:happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

o πρωτος μου Telestet απο το 1993 εως 2000περιπου (12000δρχ πάγιο:cool: χωρις δωρεαν λεπτα)

ο δεύτερος και πλέων βασικός μου αριθμός και λόγω δουλειάς ειναι ο ιδιος εδω και χρονιά (6-8 περίπου) επι εποχής panafon απο 69417χχχχ το πηρα και μετα εγινε και 694517χχχχ :D

αλλα ο 2ος 3ος ...6ος 7ος οτι προσφορα βρω (1 λεπτο το λεπτο)κ.α για να μιλαω οικονομικά με ''κάποια'' ατομα

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση... Μπορεί κανείς να κάνει "νέα σύνδεση" και άρα να χρησιμοποιήσει τις ευνοϊκές προσφορές στις συσκευές και ταυτόχρονα να διατηρήσει τον παλιό του αριθμό?
Link to comment
Share on other sites

Με ποιά εφαρμογή (Symbian) μπορούμε να φιλτράρουμε ή να μπλοκάρουμε ανεπιθύμητες κλήσεις και sms?

 

Κάνε μια ερώτηση εδώ καλύτερα.;)

Link to comment
Share on other sites

την συνδεση που δεν εχει πολυς κοσμος την κραταω καιρο,το καρτοκινητο πρεπει να το αλλαζω λιγοσυχνα,περιπου 2 φορες τονχρονο οταν το πολυ μαθαινει κοσμος που δεν θελω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

την συνδεση που δεν εχει πολυς κοσμος την κραταω καιρο,το καρτοκινητο πρεπει να το αλλαζω λιγοσυχνα,περιπου 2 φορες τονχρονο οταν το πολυ μαθαινει κοσμος που δεν θελω

δεν θα ηταν πιο απλο,να εχεις ενα καρτοκινητο για οσους ενδεχομενως δεν θελεις να εχουν το "επισημο" νουμερο σου;;

 

εγω παντως εχω ενα νουμερακι με συμβολαιο για να μιλαω με τους γονεις μου,ενα αλλο για να μιλαω με τον αντρα μου,ενα καρτοκινητο για τους φιλους,ενα νουμερο με συμβολαιο που ειναι της δουλειας(πανευκολο νουμερο,με συνεχομενους αριθμους) και ενα για οσους μπορει να φανουν ανεπιθυμητοι..και φυσικα δεν κυκλοφορω με 5 κινητα πανω μου.εχω παντα της δουλειας μαζι μου..οι υπολοιποι θα περιμενουν να δω τις κλησεις τους(αλλωστε αν ειναι κατι σοβαρο,τα ατομα που πρεπει,εχουν ολα τα νουμερα μου και ξερουν που θα με βρουνε)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...