Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.gizchina.com/2020/06/27/miui-12-stable-version-will-be-available-for-the-first-redmi-smartphones-tomorrow/

από αύριο η πρώτη σταθερή καθολική έκδοση τι τσαμπουνατε τόσο καιρό εδώ ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

https://www.gizchina.com/2020/06/27/miui-12-stable-version-will-be-available-for-the-first-redmi-smartphones-tomorrow/

από αύριο η πρώτη σταθερή έκδοση τι τσαμπουνατε τόσο καιρό εδώ ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

κάποιοι με global την έχουμε εδώ και κάτι μέρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

https://www.gizchina.com/2020/06/27/miui-12-stable-version-will-be-available-for-the-first-redmi-smartphones-tomorrow/

από αύριο η πρώτη σταθερή καθολική έκδοση τι τσαμπουνατε τόσο καιρό εδώ ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Και σε άλλα μοντέλα πχ. Mi 9 την είχαν πάρει εδώ και μέρες, και κάποιο με globlal και αφού είπαν ότι από τις πρώτες κυκλοφορίες θα είναι και το δικό μας, αγχωθήκαμε...

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

πώς ξέρετε ότι είναι η ίδια ? έχω την εντύπωση ότι τα χει μαντάρα όπως πάντα

θα αποφύγω να τη βάλω όταν έρθει σε EU

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

πώς ξέρετε ότι είναι η ίδια ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

λες να είναι μαϊμού:lol::lol::lol::lol::lol:?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έκδοση λέω καλά το μαιμου είναι έτσι κι αλλοιως φρου φρου και αρώματα απ' ότι διαβάζω είναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο region που μπορούμε να βάλουμε με ασφάλεια βέβαια (να μην επηρεάζει κάτι άλλο αρνητικά εννοώ) ώστε να έχουμε νωρίτερα updates και ότι άλλο βγαίνει; ή λέω χαζομάρες;!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο region που μπορούμε να βάλουμε με ασφάλεια βέβαια (να μην επηρεάζει κάτι άλλο αρνητικά εννοώ) ώστε να έχουμε νωρίτερα updates και ότι άλλο βγαίνει; ή λέω χαζομάρες;!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Η Ελβετία ήταν μια επιλογή που έκανα εγώ και όντως μου ερχόντουσταν νωρίτερα οι ενημερώσεις. Αλλά στο feed που έχουν βάλει στο app vault οι ειδήσεις θα είναι στα γερμανικά (αν το χρησιμοποιείς)

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει αν είναι μόνο αυτό μικρό το κακό!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Smooth και γρήγορη. Ωραία η notification bar.

Σε μένα βλέπω βελτίωση και στην απόκριση του αποτυπωματος.

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]και εγώ μόλις πέρασα την ευρωπαϊκή... δν βλέπω καμμια διαφορά της προκοπής απλά νομίζω ότι μου μαύρισαν λίγο τ χρώματα πιο σκουρόχρωμα..σαν πιό σκοτεινά φαίνονται.

επίσης η μπάρα από κάτω μας τρώει λίγη οθόνη... . χιχιχιχι

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

προφανώς εννοείς σε σχέση με την 12 που είχες γιατί σε σχέση με την 11 είναι πολύ όμορφη.

 

την 11.0.6 είχα και πηγα στην 12 πολύ σκουρόχρωμα τ χρώματα έγιναν ... θα το συνηθίσω

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Mπα είσαι υπερβολικός νομίζω.:lol:

 

Αυτό βλεπω αυτό λέω. ψέμματα να πω; όλα καλά τα υπόλοιπα απλά δν μου χτυπάνε οι ειδοποιήσεις.. τσέκαρα όλα αλλά δν χτυπάνε... καμμια ιδέα;

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μπέρδεψε εμένα είναι ο τρόπος που ανοίγει το συρτάρι με τις επιλογές στο πάνω μερος!

 

Αν το τραβήξεις από το ύψος του ρολογιού ανοίγουν οι ειδοποιήσεις ενώ το τραβήξεις από εκει που είναι όλα τα εικονίδια (σήμα, wifi, κτλ) σου ανοίγουν οι επιλογές για wifi, δεδομένα κτλ)

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος από τη 12. Μου πήρε λίγη ώρα να καταλάβω ότι από την αριστερή μεριά της οθόνης κατεβαίνουν οι ειδοποιήσεις και από τη δεξιά τα widgets. επίσης δεν έχω καταλάβει τη χρησιμότητα της λευκής μπάρας στο κάτω μέρος.(πέρα από το να μοιάζει με το iOS)
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Κι εγώ σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος από τη 12. Μου πήρε λίγη ώρα να καταλάβω ότι από την αριστερή μεριά της οθόνης κατεβαίνουν οι ειδοποιήσεις και από τη δεξιά τα widgets. επίσης δεν έχω καταλάβει τη χρησιμότητα της λευκής μπάρας στο κάτω μέρος.(πέρα από το να μοιάζει με το iOS)

 

η μπάρα από κάτω όταν κάνεις δεξιά ή αριστερά κάνεις εναλλαγή στις εφαρμογές που έχεις ανοιχτές προηγούμενη η επόμενη...

πάντως είναι πιο smooth και πιο σβέλτη η 12.

αυτό που τ σπάει πολύ είναι τα αναδυόμενα παράθυρα... μεγάλη ευκολία για ν κάνεις πολλά μαζί..

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

η μπάρα από κάτω όταν κάνεις δεξιά ή αριστερά κάνεις εναλλαγή στις εφαρμογές που έχεις ανοιχτές προηγούμενη η επόμενη...

πάντως είναι πιο smooth και πιο σβέλτη η 12.

αυτό που τ σπάει πολύ είναι τα αναδυόμενα παράθυρα... μεγάλη ευκολία για ν κάνεις πολλά μαζί..

 

Aυτη η μπαρα υπαρχει κ στην περιπτωση που κανουμε χρηση των gestures για πλοηγηση των μενου;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...