Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αλίμονο αν είναι το πρόβλημα που θα φορτίσεις το τίποτα, αλλο είναι το ερώτημα.

Κατάλαβα το ερώτημα, αλλά προσωπικά θα με ένοιαζε αν ήταν βαρύτερο λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας, καθώς θα επηρέαζε την εργονομία και την άνεσή του. Μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για ακουστικό που μπαίνει στο αυτί, οπότε και το παραμικρό γραμμάριο παίζει ρόλο.

Οπότε προτιμώ να έχω πολλαπλούς τρόπους να το φορτίσω καθ' οδόν.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

πόσο θα βάραινε το edge η κάποιο άλλο αν του έβαζαν μπαταρία για 50% η 100% παραπάνω χρόνο μπαταρίας?

 

Σίγουρα απευθύνεται σε ανθρώπους που το φοράνε αρκετά αλλά από την άλλη θα ήθελαν και παραπάνω χρόνους.

 

Είναι "ζυγισμενες οι επιλογές αυτές κατά την γνώμη σας?

 

Να σου πω την αλήθεια, επειδή έχει και τη φωνητική ειδοποίηση και τα LEDs της βάσης, σπάνια έμενα από μπαταρία στο Edge.

Το Jabra που έχω τώρα έχει διπλάσιο ή τριπλάσιο χρόνο μπαταρίας και με δυσκολεύει περισσότερο.

 

Και με αυτή την παρατήρηση, φτάνω στο ερώτημα:

Επειδή δεν την παλεύω άλλο με το φτηνό Jabra, αποφάσισα ότι πρέπει να ξαναπάρω ένα της προκοπής. Οι επιλογές αυτή τη στιμή είναι ή Plantronics 3200/Edge ή Huawei talkband 2.

Από το Edge ήμουν πολύ ευχαριστημένος, αλλά φοβάμαι ότι αργά ή γρήγορα θα το ξαναχάσω :)

Από την άλλη, φοβάμαι ότι το talkband δεν θα είναι τόσο καλό ως bluetooth, κι ας μην χάνεται...

 

Επειδή και τα δύο είναι τσιμπημένα... κάθε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, επειδή έχει και τη φωνητική ειδοποίηση και τα LEDs της βάσης, σπάνια έμενα από μπαταρία στο Edge.

Το Jabra που έχω τώρα έχει διπλάσιο ή τριπλάσιο χρόνο μπαταρίας και με δυσκολεύει περισσότερο.

 

Και με αυτή την παρατήρηση, φτάνω στο ερώτημα:

Επειδή δεν την παλεύω άλλο με το φτηνό Jabra, αποφάσισα ότι πρέπει να ξαναπάρω ένα της προκοπής. Οι επιλογές αυτή τη στιμή είναι ή Plantronics 3200/Edge ή Huawei talkband 2.

Από το Edge ήμουν πολύ ευχαριστημένος, αλλά φοβάμαι ότι αργά ή γρήγορα θα το ξαναχάσω :)

Από την άλλη, φοβάμαι ότι το talkband δεν θα είναι τόσο καλό ως bluetooth, κι ας μην χάνεται...

 

Επειδή και τα δύο είναι τσιμπημένα... κάθε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη.

 

Το Edge μπορείς να το βρεις αρκετά χαμηλότερα από το 3200/3240. Αν δεν ήταν θέμα τα χρήματα, θα σου πρότεινα το 3240, που ουσιαστικά είναι το 3200 με τη βάση φόρτισης (η βάση δε δίνεται πλέον δωρεάν όπως στο Edge), και το οποίο είναι βελτιωμένο σε κάποιους τομείς σε σχέση με το Edge, αλλά πολύ υψηλή η τιμή του ακόμα. Επίσης, δε νομίζω να σε βολέψει το talkband. Κανονικό ακουστικό Bluetooth είναι προτιμότερο πιστεύω.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το Edge μπορείς να το βρεις αρκετά χαμηλότερα από το 3200/3240. Αν δεν ήταν θέμα τα χρήματα, θα σου πρότεινα το 3240, που ουσιαστικά είναι το 3200 με τη βάση φόρτισης (η βάση δε δίνεται πλέον δωρεάν όπως στο Edge), και το οποίο είναι βελτιωμένο σε κάποιους τομείς σε σχέση με το Edge, αλλά πολύ υψηλή η τιμή του ακόμα. Επίσης, δε νομίζω να σε βολέψει το talkband. Κανονικό ακουστικό Bluetooth είναι προτιμότερο πιστεύω.

 

Το talkband βγαίνει από τον καρπό και γίνεται κανονικό ακουστικό, απλά επειδή μπορείς να το "αποθηκεύεις" συνέχεια στο χέρι, ελπίζω ότι θα είναι πιο δύσκολο να το χάσεις :)

 

Επειδή απ' ότι κατάλαβα το 3200 έχει το ίδιο σχήμα με το Edge, μάλλον θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω τη βάση φόρτισης που μου έχει μείνει ορφανή, γι' αυτό δεν σκέφτομαι το 3240 (και λόγω κόστους). Επίσης μια και θα τα ξαναδώσω τα χρήματα, λέω να μην ξαναπάρω το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

Το talk band 2 υποστηρίζει αναγνώριση. Μετά την τελευταία αναβάθμιση μόνο Αγγλικά, ελπίζουμε να βγει κάποια στιγμή και η αναβάθμιση για τα ελληνικά...

Σαν Bluetooth είναι τέλειο χωρίς κανένα πρόβλημα, σαν μεταφορά είναι η καλύτερη γτ έχεις και το ρολόι όλα μαζί, είναι παναλαφρο, είναι αδιάβροχο με IP57 έχει μείωση θορύβου με 2 μικρόφωνα αλλά με τον αέρα δεν τα πάει καλά, είναι ξυπνητήρι, συνδέεται με 2 κινητά, βγάζει άνετα 6ώρες ομιλίας, σε αναμονή ακόμα και με το βηματομετρο δεν καίει τπτ και μπορώ να κάθομαι να σου μιλάω μέχρι αύριο για τα θετικά του και αν φτιάξουν και την ελληνική αναγνώριση θα είναι μονόδρομος...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Για τα Samsung Level U EO-BG920 έχετε άποψη;

Περί ποιότητας γενικότερα και συνομιλίας αλλά και ακρόασης μουσικής; Ευχαριστώ.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα το ερώτημα, αλλά προσωπικά θα με ένοιαζε αν ήταν βαρύτερο λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας, καθώς θα επηρέαζε την εργονομία και την άνεσή του. Μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για ακουστικό που μπαίνει στο αυτί, οπότε και το παραμικρό γραμμάριο παίζει ρόλο.

Οπότε προτιμώ να έχω πολλαπλούς τρόπους να το φορτίσω καθ' οδόν.

Δεν νομίζω αν ήταν 11-15 γραμμάρια να άλλαζε κάτι.

Εδω φοραγα το άλλο με την aaa μπαταρια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Jabra που έχω τώρα έχει διπλάσιο ή τριπλάσιο χρόνο μπαταρίας και με δυσκολεύει περισσότερο.

 

.

 

το βάρος σε δυσκολεύει?

Link to comment
Share on other sites

Το talkband βγαίνει από τον καρπό και γίνεται κανονικό ακουστικό, απλά επειδή μπορείς να το "αποθηκεύεις" συνέχεια στο χέρι, ελπίζω ότι θα είναι πιο δύσκολο να το χάσεις :)

 

Επειδή απ' ότι κατάλαβα το 3200 έχει το ίδιο σχήμα με το Edge, μάλλον θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω τη βάση φόρτισης που μου έχει μείνει ορφανή, γι' αυτό δεν σκέφτομαι το 3240 (και λόγω κόστους). Επίσης μια και θα τα ξαναδώσω τα χρήματα, λέω να μην ξαναπάρω το ίδιο...

 

Νομίζω ότι κάποιος φίλος είπε ότι το 3200 κουμπώνει κανονικά στη βάση του Edge, αν και δεν κατάλαβα αν φορτίζει. Πάντως πιστεύω ότι το μεγαλύτερο έξοδο είναι το ίδιο το ακουστικό, κι όχι τόσο η βάση.

Αν κάποια στιγμή πάρω καινούργιο, και αποφασίσω για 3200-series, μάλλον θα πάω στο 3240. Σιγά-σιγά θα πέσει η τιμή, ιδίως σε μαγαζιά του εξωτερικού. Το Edge μου το πήρα καλοκαίρι 2014 στα 80€ από eBay, όταν ακόμα και τώρα σε κάποια ελληνικά μαγαζιά έχει 130-140€.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, πήτα το 5200 στα 113 ευρώ και είναι απίστευτο. Ακόμα και πάνω στο ποδήλατο με κόντρα αέρα, δεν καταλαβαίνει ο άλλος ότι υπάρχει αέρας. Με τη βάση πήγαινε ένα 140άρι, και μάλλον το άξιζε.

 

Για το διάδρομο πήρα πάλι plantronics, και είναι super. πήρα αυτό:

https://www.amazon.co.uk/Plantronics-BackBeat-Mobile-Bluetooth-Headphone-Black-Core/dp/B01M32OZGY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1505853036&sr=8-1&keywords=Plantronics+BackBeat+Fit

 

Κομματάκι ακριβά και τα 2, αλλά άψογα σε όλα τους.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, πήτα το 5200 στα 113 ευρώ και είναι απίστευτο. Ακόμα και πάνω στο ποδήλατο με κόντρα αέρα, δεν καταλαβαίνει ο άλλος ότι υπάρχει αέρας. Με τη βάση πήγαινε ένα 140άρι, και μάλλον το άξιζε.

 

Για το διάδρομο πήρα πάλι plantronics, και είναι super. πήρα αυτό:

https://www.amazon.co.uk/Plantronics-BackBeat-Mobile-Bluetooth-Headphone-Black-Core/dp/B01M32OZGY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1505853036&sr=8-1&keywords=Plantronics+BackBeat+Fit

 

Κομματάκι ακριβά και τα 2, αλλά άψογα σε όλα τους.

Ποια η διαφορά του απλού 5200 με του 5200 UK???

Βλέπω τεράστια διαφορά στην τιμή και δεν ξέρω την διαφορά.

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά του απλού 5200 με του 5200 UK???

Βλέπω τεράστια διαφορά στην τιμή και δεν ξέρω την διαφορά.

 

Nikos

Μήπως εννοείς 5200 UC?

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά του απλού 5200 με του 5200 UK???

Βλέπω τεράστια διαφορά στην τιμή και δεν ξέρω την διαφορά.

 

Nikos

 

Είναι η έκδοση UC, που σημαίνει ότι συμπεριλαμβάνει τη βάση φόρτισης καθώς και το BT στικάκι για υπολογιστή.

Γενικώς η Plantronics πάντα έβγαζε UC εκδόσεις των κορυφαίων της ακουστικών (συνήθως τα ακριβά της σειράς Voyager), δηλαδή ό,τι έδινε στο "κανονικό" ακουστικό, και επιπλέον ευρεία συμβατότητα με Skype for Business και Microsoft® Lync®, αλλά και συμβατότητα με IP softphones από την Avaya, Cisco κλπ.

Γενικώς είναι η "επαγγελματική" έκδοση του εκάστοτε ακουστικού, για χρήση με softγουερικά τηλεφωνικά κέντρα σε PC με Windows. Δεν ενδιαφέρει το μέσο χρήστη.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη βοήθειά σας...

 

Ψάχνω ακουστικά που θα με συνοδέψουν - κυρίως - στο τρέξιμο.

1. Αρα, αδιάβροχα.

2. Καλή εφαρμογή και σταθερότητα, καθώς τα χιλιόμετρα και οι ιδρώτας είναι πολύς.

3. Επιθυμητή η δυνατότητα απάντησης σε κλήσεις.

4. Καλός (κυρίως δυνατός) ήχος.

5. Δεν με ενδιαφέρει η απομόνωση ήχων περιβάλλοντος. Τρέχω σε ασφαλές περιβάλλον (στίβος, Αγιος Κοσμάς, Υμηττός) και δεν ανησυχώ για αυτοκίνητα κ.λ.π.

6. Θα προτιμούσα να αποφύγω λύσεις που πιάνουν πίσω απο το κεφάλι (με σταθερό τρόπο). Ξέρω ότι είναι πολύ σταθερή λύση στο τρέξιμο, αλλά θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα να τα έχω και στο γραφείο. (μιλάω για λύσεις τύπου https://www.skroutz.gr/s/4993551/Plantronics-BackBeat-Fit-2015.html)

7. Το κόστος - κατ'αρχάς - δε με απασχολεί.

 

ΘΑ εκτιμούσα προτάσεις απο φίλους που τρέχουν!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by apkor
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη βοήθειά σας...

 

Ψάχνω ακουστικά που θα με συνοδέψουν - κυρίως - στο τρέξιμο.

1. Αρα, αδιάβροχα.

2. Καλή εφαρμογή και σταθερότητα, καθώς τα χιλιόμετρα και οι ιδρώτας είναι πολύς.

3. Επιθυμητή η δυνατότητα απάντησης σε κλήσεις.

4. Καλός (κυρίως δυνατός) ήχος.

5. Δεν με ενδιαφέρει η απομόνωση ήχων περιβάλλοντος. Τρέχω σε ασφαλές περιβάλλον (στίβος, Αγιος Κοσμάς, Υμηττός) και δεν ανησυχώ για αυτοκίνητα κ.λ.π.

6. Θα προτιμούσα να αποφύγω λύσεις που πιάνουν πίσω απο το κεφάλι (με σταθερό τρόπο). Ξέρω ότι είναι πολύ σταθερή λύση στο τρέξιμο, αλλά θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα να τα έχω και στο γραφείο. (μιλάω για λύσεις τύπου https://www.skroutz.gr/s/4993551/Plantronics-BackBeat-Fit-2015.html)

7. Το κόστος - κατ'αρχάς - δε με απασχολεί.

 

ΘΑ εκτιμούσα προτάσεις απο φίλους που τρέχουν!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

bose soundsport wireless

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη βοήθειά σας...

 

Ψάχνω ακουστικά που θα με συνοδέψουν - κυρίως - στο τρέξιμο.

1. Αρα, αδιάβροχα.

2. Καλή εφαρμογή και σταθερότητα, καθώς τα χιλιόμετρα και οι ιδρώτας είναι πολύς.

3. Επιθυμητή η δυνατότητα απάντησης σε κλήσεις.

4. Καλός (κυρίως δυνατός) ήχος.

5. Δεν με ενδιαφέρει η απομόνωση ήχων περιβάλλοντος. Τρέχω σε ασφαλές περιβάλλον (στίβος, Αγιος Κοσμάς, Υμηττός) και δεν ανησυχώ για αυτοκίνητα κ.λ.π.

6. Θα προτιμούσα να αποφύγω λύσεις που πιάνουν πίσω απο το κεφάλι (με σταθερό τρόπο). Ξέρω ότι είναι πολύ σταθερή λύση στο τρέξιμο, αλλά θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα να τα έχω και στο γραφείο. (μιλάω για λύσεις τύπου https://www.skroutz.gr/s/4993551/Plantronics-BackBeat-Fit-2015.html)

7. Το κόστος - κατ'αρχάς - δε με απασχολεί.

 

ΘΑ εκτιμούσα προτάσεις απο φίλους που τρέχουν!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ήμουν ακριβώς στο ίδιο δίλημμα πριν λίγο καιρό. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, τα BOSE. Από τις καλύτερες αγορές μου. Αν θες κάτι ρωτάς να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ακριβώς στο ίδιο δίλημμα πριν λίγο καιρό. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, τα BOSE. Από τις καλύτερες αγορές μου. Αν θες κάτι ρωτάς να σου πω.

 

Από μπαταρία τι λένε ???

Επίσης για ομιλία είναι σε καλά επίπεδα???

Και η έκδοση SoundSport Pulse wireless headphones τι διαφορά έχει με την SoundSport wireless headphones???

Για μουσική ξέρω ότι είναι σε κορυφαία επίπεδα.

Ευχαριστώ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία κοντά στο 6ωρο με την ένταση στο μέγιστο. Ομιλία με αέρα δεν έτυχε να μιλήσω. Τώρα που ξεκινάει ο αέρας θα έχω μια εικόνα. Σε κανονιές συνθήκες άψογα. Στα pulse απλά σου λέγει κι τους παλμούς. Δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο γιατί έχω το ρολόι μου. Όσο για μουσική λες κορυφαία. Διαφωνώ. Είναι πολύ παραπάνω. Απίστευτος ήχος.

Να προσθέσω ότι, η αντοχή τους σε νερό και ιδρώτα είναι απίστευτη. Τα long run για τον Μαραθώνιο και οι αγώνες προετοιμασίας έχουν απίστευτο ιδρώτα και πολύ νερό πάνω στο κεφάλι. Δεν το σκέφτηκα ποτέ. Μόνο την πρώτη φορά που είπα αν χαλάσει υπάρχει εγγύηση. Δεν καταλαβαίνουν ΤΙΠΟΤΑ απολύτως.

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία κοντά στο 6ωρο με την ένταση στο μέγιστο. Ομιλία με αέρα δεν έτυχε να μιλήσω. Τώρα που ξεκινάει ο αέρας θα έχω μια εικόνα. Σε κανονιές συνθήκες άψογα. Στα pulse απλά σου λέγει κι τους παλμούς. Δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο γιατί έχω το ρολόι μου. Όσο για μουσική λες κορυφαία. Διαφωνώ. Είναι πολύ παραπάνω. Απίστευτος ήχος.

Να προσθέσω ότι, η αντοχή τους σε νερό και ιδρώτα είναι απίστευτη. Τα long run για τον Μαραθώνιο και οι αγώνες προετοιμασίας έχουν απίστευτο ιδρώτα και πολύ νερό πάνω στο κεφάλι. Δεν το σκέφτηκα ποτέ. Μόνο την πρώτη φορά που είπα αν χαλάσει υπάρχει εγγύηση. Δεν καταλαβαίνουν ΤΙΠΟΤΑ απολύτως.

 

απο εφαρμογή και σταθερότητα, πως πανε στα πολλά χιλιόμετρα?

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις το σωστό pad δεν κουνιέται καθόλου. Στην αρχή δοκίμασα το medium και είχα θέματα, γιατί αυτό φοράω παντού. Έβαλα το large και δεν ξανά ασχολήθηκα.

Στις ευθείες που κάνω, full ένταση, δεν κουνιούνται καθόλου.

30 αρι που έκανα Ψάθα την Κυριακή, δεν ενόχλησαν, δεν γλίστρησαν από ιδρώτα και νερά.

Επίσης να ξέρεις ότι δεν κάνει απομόνωση θορύβου. Πράγμα, που θέλω γιατί τρέχω στο δρόμο. Στο γυμναστήριο απλά ανεβάζω ένταση και δεν υπάρχει τίποτα γύρω μου από φασαρία ή μουσική γυμναστηρίου.

Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Εχω το plantronics m70 το οποίο πριν την αποστολή του κινητού μου για service και αλλαγή πλακέτας (nexus 5x) δούλευε μία χαρά.

Αφού επιστράφηκε το τηλέφωνο από το service και έκανα και αναβάθμιση σε oreo δεν βλέπει το bluetooth.Δεν φταίει το bluetooth γιατί στο κινητό της γυναίκας μου συνδέεται άψογα.

Καμία ιδέα κανείς;;;

Link to comment
Share on other sites

απο εφαρμογή και σταθερότητα, πως πανε στα πολλά χιλιόμετρα?

 

Τσέκαρε και τα SONY EXTRA BASS MDR-XB80BS δεν υπάρχει φόβος να σου πέσουν, εγώ παντού έχω το θέμα της πτώσης με οτι pad και να έβαλα, αυτά με γλύτωσαν.

Έχει φοβερό ήχο στις 6 ώρες φουλ ένταση και έχω φάει και βροχή χωρίς κανένα πρόβλημα.

Έχει ipx5 οπότε μπορείς να τα πλύνεις κιόλας(χωρίς σαπούνι έτσι;), το συνιστά και η Sony.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε και τα SONY EXTRA BASS MDR-XB80BS δεν υπάρχει φόβος να σου πέσουν, εγώ παντού έχω το θέμα της πτώσης με οτι pad και να έβαλα, αυτά με γλύτωσαν.

Έχει φοβερό ήχο στις 6 ώρες φουλ ένταση και έχω φάει και βροχή χωρίς κανένα πρόβλημα.

Έχει ipx5 οπότε μπορείς να τα πλύνεις κιόλας(χωρίς σαπούνι έτσι;), το συνιστά και η Sony.

Τα ειδα. Όντως φαινεται να δινουν καλυτερη αταθεροτητα στο αυτι. Δεν μπορεσα να καταλαβαω... Σου επιτρέπουν να απαντας σε κλησεις σωστα?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν μικρόφωνο.

Το λέει και στο site

 

Ενσωματωμένο μικρόφωνο για κλήσεις hands-free

 

Δεν χρειάζεται να διακόπτετε την άσκησή σας για να κάνετε κάποιο σημαντικό τηλεφώνημα. Με το ενσωματωμένο μικρόφωνο και τη συνδεσιμότητα Bluetooth®, μπορείτε να κάνετε και να απαντάτε σε κλήσεις ασύρματα από το smartphone σας.

 

Αν θες και έχεις χρόνο αγόρασε τα απο εξωτερικό, κάνουν 99$, θεωρώ τα 144€ πεταμένα...

 

Edit: αυτή τη στιγμή τρέχουν στα 80€ τα κόκκινα (αυτά έχω) απο το Amazon της Γερμανίας, οπότε δεν πληρώνεις και τελωνείο...

Και σε 3μέρες στα χέρια σου...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Για σας πάντως που το θέλετε για δραστηριότητες, να στέκεται καλά στο αφτί χωρίς να είναι μεγάλο, να έχει καλή απόδοση στη μουσική αλλά χωρίς πολλές απαιτήσεις σε μπαταρία και κλήσεις σκεφτείτε και τα icon x της Samsung.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και τις συμβουλές σας.

Μέτρησα την τσέπη, αυτά που γράψατε και παρήγγειλα απο το γερμανικό amazon τα SONY EXTRA BASS MDR-XB80BS.

 

Με τη γρηγορη παράδοση (3 εργασιμες) 91 Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...