Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Φιλιππε, αυτο το bt μπορεις να το κανεις pair με πανω απο 2 συσκευες?

Δεν εννοω να συνδεθει ταυτοχρονα με 3-4-5 συσκευες, εννοω να τις θυμαται και να μην χρειαζεται να κανεις τη διαδικασια απο την αρχη καθε φορα.

 

Το ηλιθιο το sbh 50 θυμαται μεχρι 2 συσκευες μονο! Τραγικο!

 

Εχω 4 συνδεδεμενες (3 τηλεφωνα και pc) αρα ναι τουλάχιστον τοσες, νομιζω μεχρι 5, θα το δοκιμασω οταν θα εχω και το αλλο κινητο online :)

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχω 4 συνδεδεμενες (3 τηλεφωνα και pc) αρα ναι τουλάχιστον τοσες, νομιζω μεχρι 5, θα το δοκιμασω οταν θα εχω και το αλλο κινητο online :)

 

Κοιτα, και εγω συνδεω οσες θελω. Αλλα οταν παω μετα να ξανασυνδεσω την πρωτη, δεν τη θυμαται, θυμαται μονο τις 2 τελευταιες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, και εγω συνδεω οσες θελω. Αλλα οταν παω μετα να ξανασυνδεσω την πρωτη, δεν τη θυμαται, θυμαται μονο τις 2 τελευταιες.

 

Τί να σου πω, δεν εχω τοσες συσκευες να δοκιμασω :(

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τί να σου πω, δεν εχω τοσες συσκευες να δοκιμασω :(

Ελα ρε, :) με αυτές που έχεις ήδη κάνει σύνδεση μια φορά.

Την πρώτη πρώτη, τη θυμάται? δηλαδή συνδέεται αυτόματα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όχι τελικά. Μόνο τις 2 πιο πρόσφατες κάνει αυτόματα

Είδες που στο είπα?? ;)

Τεράστια βλακεία!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε sony sbh52

https://www.skroutz.gr/s/3926392/Sony-SBH52.html

και plantronics go2

https://www.skroutz.gr/s/3797856/Plantronics-BackBeat-GO-2.html?from=recently_viewed

Ποιο απο τα δυο προτεινετε?

Εκτος αν εχετε και καμια αλλη προταση κοντα στα 70euro

Edited by interface
ΧΡΗΣΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε sony sbh52

https://www.skroutz.gr/s/3926392/Sony-SBH52.html

και plantronics go2

https://www.skroutz.gr/s/3797856/Plantronics-BackBeat-GO-2.html?from=recently_viewed

Ποιο απο τα δυο προτεινετε?

Εκτος αν εχετε και καμια αλλη προταση κοντα στα 70euro

 

Σε σχεση με το δευτερο αυτο.........

.skroutz.gr/s/4724369/Sony-SBH80.html

Τωρα το πρωτο μιας και το χω δεν ταιριαζει με plantronics go2

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το sony sbh-52 και μπορώ να πω ότι δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής με το nexus 5 μου. Κατέβασα και 2 εφαρμογές που ήθελε για να κάνει update και να δουλεψουν και όλες οι λειτουργίες του και όλα καλά!!
:D
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το sony sbh-52 και μπορώ να πω ότι δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής με το nexus 5 μου. Κατέβασα και 2 εφαρμογές που ήθελε για να κάνει update και να δουλεψουν και όλες οι λειτουργίες του και όλα καλά!!

 

Καλοριζικο και καλομιλητο!

Link to comment
Share on other sites

Τα αξίζει και με το παραπάνω.

Αγόρασε καλύτερα το Voyager Legend που είναι το επόμενο μοντέλο

https://www.skroutz.gr/s/2566634/Plantronics-Voyager-Legend.html

 

ευχαριστω

τελικα μαλλον θα παω προς το SBH52 που εχει και ραδιοφωνο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα φιλοι μου,ψαχνω απεγνωσμενα ενα σχετικα καλο mp3 για να ακουω ασυρματα μουσικη μεσω bluetooth στο φορητο ηχειο που αγορασα (http://www.jbl.com/estore/jbl/us/products/JBL-Charge/JBL%20CHARGE_JBL_US) ,λετε να ειναι συμβατο το Sony SBH52 Smart Bluetooth Wireless Handset with NFC Connectivity με το ηχειο μου;Εκτος αν εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο mp3 player.....ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Σε Note 3 , τα sony 50 και 52 παιζουν το ιδιο καλα και απροβλημάτιστα ?

 

εγω εχω το sbh50 στο νοτε3 τωρα κοντα 4-5 μηνες. κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε Note 3 , τα sony 50 και 52 παιζουν το ιδιο καλα και απροβλημάτιστα ?

 

Το sbh50 που έχω είναι άψογο

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Σε Note 3 , τα sony 50 και 52 παιζουν το ιδιο καλα και απροβλημάτιστα ?

 

Το 52 άψογο. Με το mw1 είχα πολλά θέματα αποσύνδεσης.

 

 

 

 

 

Μόλις αγόρασα το sony sbh-52 και μπορώ να πω ότι δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής με το nexus 5 μου. Κατέβασα και 2 εφαρμογές που ήθελε για να κάνει update και να δουλεψουν και όλες οι λειτουργίες του και όλα καλά!!

 

Ποιες εφαρμογές εννοείς;;;

Link to comment
Share on other sites

Ποιες εφαρμογές εννοείς;;;

 

Έβαλα το smart connect και το stereo bluetooth headset sbh52 και μου έκανε μια αναβάθμηση το bluetooth και μετά ενεργοποίησα και την εφαρμογή για να μου βγάζει στην οθονη του 52 τα μηνύματα. Αλλά μόνο του hangout βλέπω, το whatsapp και το viber δεν το βγάζει.

:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχω παραγγείλει ήδη ένα σετ ακουστικών Puro Mono Earphone από Public, αυτό

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/handsfree-akoystika/handsfree-puro-mono-earphone-iphfmono1grn-prasino/prod6031364pp/

 

Το έχει κανείς να μου πει εντυπώσεις;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση για όποιον ξέρει.έχω το plantronics m55. Ξέρει κανείς αν έχει βγει καμία αναβάθμιση για το συγκεκριμένο; βασικά αναβαθμίζεται;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχω παραγγείλει ήδη ένα σετ ακουστικών Puro Mono Earphone από Public, αυτό

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/handsfree-akoystika/handsfree-puro-mono-earphone-iphfmono1grn-prasino/prod6031364pp/

 

Το έχει κανείς να μου πει εντυπώσεις;

Το ακουστικο αυτο ειναι μεγαλο και χωρις εστω μια στοιχειωδη περιμετρικη σιλικονη,πολυ πιθανο ειτε να σου πεφτει ειτε να σου κανει το αυτι...σαν στομιο απο μπουκαλι μπυρας :p
Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικο αυτο ειναι μεγαλο και χωρις εστω μια στοιχειωδη περιμετρικη σιλικονη,πολυ πιθανο ειτε να σου πεφτει ειτε να σου κανει το αυτι...σαν στομιο απο μπουκαλι μπυρας :p

 

Για το μέγεθος δεν έχω πρόβλημα, ούτε για το ότι δεν έχει σιλικόνη.... για την απόδοση του ενδιαφέρομαι....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

αυτοί στην sony μάλλον παίρνουν ληγμένα ,συνδέω το SBH52 στον υπολογιστή και λέει το sony software update ότι υπάρχει καινούργιο firm ,το κάνω και μόλις τελειώνει το συνδέω με το τηλέφωνο(motorola g με kit kat ) και μου λέει ότι υπάρχει καινούργιο φιρμ ,το κάνω και το ξαναβάζω στο pc και ξαναλέει ότι έχει καινούργιο φιρμ .το έκανα 2 φορές από περιέργεια και πάλι το ίδιο .τι πίνουν και δεν μας δένουν ήθελα να ξερα ? :!: η ας αποφασίσουν ποιο είναι το καινούργιο :mad:
Link to comment
Share on other sites

αυτοί στην sony μάλλον παίρνουν ληγμένα ,συνδέω το SBH52 στον υπολογιστή και λέει το sony software update ότι υπάρχει καινούργιο firm ,το κάνω και μόλις τελειώνει το συνδέω με το τηλέφωνο(motorola g με kit kat ) και μου λέει ότι υπάρχει καινούργιο φιρμ ,το κάνω και το ξαναβάζω στο pc και ξαναλέει ότι έχει καινούργιο φιρμ .το έκανα 2 φορές από περιέργεια και πάλι το ίδιο .τι πίνουν και δεν μας δένουν ήθελα να ξερα ? :!: η ας αποφασίσουν ποιο είναι το καινούργιο :mad:
ΜΗΝ το συνδεεις στο pc για software update,θα σου περναει το προηγουμενο και στο καπακι θα σου βγαζει μεσω ota ειδοποιηση για να βαλεις το νεοτερο,δηλαδη φαυλος κυκλος.Το seus αργει πολυ να ενημερωθει με τα νεοτερα updates,το ειχα αναφερει και παλιοτερα εδω.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Στο sony sbh-52 όταν μου έρχεται ένα μήνυμα από το viber δεν ακούγεται τίποτα από τα ακουστικά, ενώ στο whatsapp ακούγεται. Όταν πάλι ακούω μουσική και έρθει μήνυμα στο viber τότε η μουσική πάει στο ηχείο του κινητού και μετά επανέρχεται στα ακουστίκα και στο whatsapp δεν ακούγεται τίποτα.

 

Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω.. :D

:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...