Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Α ειναι ολα ιδιο νουμερο; Οκ τοτε..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Α ειναι ολα ιδιο νουμερο; Οκ τοτε..

Ναι, αυτό είναι το βολικό, ειδάλλως θα αγόραζα κάποιο που φοράει τα ίδια eargels, π.χ. m70, m165 κλπ, και θα το είχα για backup. Την σκέφτηκα κι εγώ αυτή τη λύση. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εχω τα Plantronics M70 , τι τυπο μπαταριας εχουν αυτα τα bluetooth , ειναι οπως τα κινητα , τα φορτιζω οποτε θελω , απλα να μην τελειωσει τελειως η μπαταρια οπως τα κινητα με λιθιου μπαταρια ? ή εχουν άλλη λειτουργια η μπαταρια τους και πρεπει να τα αφηνω να αδειασει τελειως?
Link to comment
Share on other sites

Εχω τα Plantronics M70 , τι τυπο μπαταριας εχουν αυτα τα bluetooth , ειναι οπως τα κινητα , τα φορτιζω οποτε θελω , απλα να μην τελειωσει τελειως η μπαταρια οπως τα κινητα με λιθιου μπαταρια ? ή εχουν άλλη λειτουργια η μπαταρια τους και πρεπει να τα αφηνω να αδειασει τελειως?

Λειτουργεί όπως και στα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει αυτά από το gearbest , τα έχει κανείς ; από ότι έχω δει βγάζει και αναγνώριση λογικά μόνο στα αγγλικά και με νούμερο

τελικά ήρθε το εν λόγο bluetooth και μπορώ να πω ότι είναι παραπάνω από τις προσδοκίες μου για τα λεφτά που έδωσα , πολύ καθαρός ήχος και στη μουσική/βίντεο αλλά και στη συνομιλία , πολύ καλό το ότι δείχνει την στάθμη της μπαταρίας , έχει αναγνώριση κλήσεως αλλά δεν δείχνει όνομα , μόνο τον αριθμό . Αν είχε και ήχο το ίδιο το ακουστικό στις εισερχόμενες κλήσεις θα ήταν απολύτως τέλειο ( μάλλον ζητάω πολλά για 16 ευρώ που έδωσα ) .Τέλος είναι διακριτικό το κυρίως μέρος με το μανταλάκι , πανάλαφρο , το προτείνω για όποιον θέλει κάτι οικονομικό και καλό .

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Στα bluetooth SONY SBH52 και SONY SBH50 φαίνεται να γράφεται στην οθόνη τους το όνομα αυτού που μας καλεί. Αυτό για να γίνει χρειάζεται εγκατάσταση κάποιας εφαρμογής ή όχι ; Τις επαφές με ελληνικούς χαρακτήρες τις εμφανίζει ; Θα παρακαλούσα να μου απαντήσει κάποιος που το χρησιμοποιεί σε κινητό που δεν είναι SONY γιατί εκεί μάλλον έχουν αυτή τη δυνατότητα , ίσως εξ ορισμού.
Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν την παραπάνω διαφορά όμως?

Δε νομίζω.Εκείνο που ήταν καλύτερο,ήταν το mw1,αλλά εκείνο ήταν περίεργο και δεν έπαιζε με όλα τα τηλέφωνα.

Εγώ,έχω το 50 με ένα Nοte 3,και παίζει χαλαρά.Πρέπει όμως να κατεβάσεις κάποιες εφαρμογές,που αν τις θυμάται κάποιος ας σου τις πει.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο bluetooth πλην των shb με ραδιόφωνο και multipoint;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Στα bluetooth SONY SBH52 και SONY SBH50 φαίνεται να γράφεται στην οθόνη τους το όνομα αυτού που μας καλεί. Αυτό για να γίνει χρειάζεται εγκατάσταση κάποιας εφαρμογής ή όχι ; Τις επαφές με ελληνικούς χαρακτήρες τις εμφανίζει ; Θα παρακαλούσα να μου απαντήσει κάποιος που το χρησιμοποιεί σε κινητό που δεν είναι SONY γιατί εκεί μάλλον έχουν αυτή τη δυνατότητα , ίσως εξ ορισμού.

αν εχεις windows phone δυστυχως δεν γραφει τα ονοματα

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάνεις τα μαμά ακουστικά του sbh 52? Που θα βρω τα ίδια ? Εσείς τι προτείνετε ? Με βολεύει πάντως το κοντό καλώδιο. Edited by tsagod123

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Samsung HM1500 και σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό. Μου είπαν οτι δεν αλλάζει, οπότε πάει για πέταμα. Ισχύει αυτό; Υπάρχει τρόπος να το αλλάξω;

Εγγύηση τέλειωσε προ μηνός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάνεις τα μαμά ακουστικά του sbh 52? Που θα βρω τα ίδια ? Εσείς τι προτείνετε ? Με βολεύει πάντως το κοντό καλώδιο.

 

 

Γενικά τα ακουστικά ήχου βγαίνουν στο 1,2 μήκος όποτε δεν ξέρω αν θα βρεις. Γιατι δεν απευθύνεσαι στην Sony να πάρεις τα ίδια;

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάνεις τα μαμά ακουστικά του sbh 52? Που θα βρω τα ίδια ? Εσείς τι προτείνετε ? Με βολεύει πάντως το κοντό καλώδιο.

Κοίτα στο ebay... Αλλιώς μίλα με σονυ.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι ενημερωτικά για το sony sbh52.Χωρίς καμία εφαρμογή της sony εμφανίζει μόνο τον αριθμό καλούντος και τίποτα άλλο.Με τις εφαρμογές sony smart connect με τα extras calendar και messanging καθώς και την sony sbh52 τότε εμφανίζονται τα πάντα! Όπως όνομα και αριθμός καλούντος , τα μηνύματα , το αρχείο κλήσεων , υπενθυμίσεις ημερολογίου και την ώρα που έχει το κινητό ρυθμισμένη. Συγνώμη εάν έχουν αναφερθεί ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καποιος να επιβεβαιώσει οτι αυτα ειναι τα γνησια ακουστικα του sbh 52?

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Sony-MH755-Headset-Top-Part-of-MW600s-SBH20-SBH50-SBH52-Bluetooth-/271672679444

 

Τα εχω βρει σε ελληνικό κατάστημα στα 10€.

http://www.omnistore.gr/product_info.php/products_id/1851/language/en

Edited by tsagod123

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες ψάχνω headset με καλώδιο, τι προτείνετε; θελω να μην κάνει κλήση με ένα πάτημα , επί της ευκαιρίας δίνω ένα m165 σε καλή τιμή
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες ψάχνω headset με καλώδιο, τι προτείνετε; θελω να μην κάνει κλήση με ένα πάτημα , επί της ευκαιρίας δίνω ένα m165 σε καλή τιμή

 

https://www.skroutz.gr/s/5868758/I-Tech-VoiceClip-B1100.html

Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες ψάχνω headset με καλώδιο, τι προτείνετε; θελω να μην κάνει κλήση με ένα πάτημα , επί της ευκαιρίας δίνω ένα m165 σε καλή τιμή

 

Δοκιμασμένο από τρία διαφορετικά άτομα στη δουλειά μου, απόλυτα αξιόπιστο στη σκληρή χρήση ! Nokia BH-118

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Edit

Αυτό κάνει για δύο συσκευές; μ αρέσει που έχει δόνηση ,ευχαριστώ

 

Δοκιμασμένο από τρία διαφορετικά άτομα στη δουλειά μου, απόλυτα αξιόπιστο στη σκληρή χρήση ! Nokia BH-118

Ok ευχαριστώ ,πολύ καλό φαίνεται.

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Edit

Αυτό κάνει για δύο συσκευές; μ αρέσει που έχει δόνηση ,ευχαριστώ

 

 

Ok ευχαριστώ ,πολύ καλό φαίνεται.

 

 

Ναι και δυο και δόνηση και μεγάλη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και δυο και δόνηση και μεγάλη μπαταρία.

Μάλιστα, ωραία, ευχαριστώ και πάλι.

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...