Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ρε παιδιά πως γίνεται το 6 και το 7 προ να έχουν τελείως διαφορετική διαχείριση ram? Και τα 2 με 8 gb...στο 6 έκλειναν όλα μετα από κάποια ωρα με την pie πάντα...ενώ με το 7 προ μένουν όλα ανοιχτά ακόμα και μετά από μια μερα
Ρίχνουν τις επιδόσεις στα προηγούμενα μοντέλα. Πέρα από την πλάκα νομίζω ότι τα είχαν διορθώσει και εκεί με την τελευταία αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και μιας που είμαστε στο εν λόγω off topic, ο υπάρχων λογαριασμός μας μετατρέπεται σε εταιρικός ή πρέπει να κάνουμε καινούργιο? Επίσης, το shipping address πρέπει να είναι η έδρα της εταιρείας υποχρεωτικά?
Shipping address μπορεί να βάζεις οτιδήποτε δεν είναι απαραίτητο να ταιριάζει με billing address, απλά κάνεις προσθήκη δεύτερου η τρίτης διεύθυνσης.

 

Και όταν ρίχνεις μια παραγγελία επιλέγεις σε ποια διεύθυνση αποσταλεί.

 

Για το πρώτο μίλα με Amazon για σιγουριά.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ρε παιδιά πως γίνεται το 6 και το 7 προ να έχουν τελείως διαφορετική διαχείριση ram? Και τα 2 με 8 gb...στο 6 έκλειναν όλα μετα από κάποια ωρα με την pie πάντα...ενώ με το 7 προ μένουν όλα ανοιχτά ακόμα και μετά από μια μερα
Διότι προφανώς έκαναν πατάτα ολκής με Oxygen OS που φόραγαν.

Πλέον και σε 6/6Τ λύθηκε με τελευταίες Oxygen version με Pie διότι με Oreo 8.1 δεν υπήρχε τέτοιο θέμα.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος σκέφτεται να κάνει το ίδιο απλά να ξέρει ότι δεν έχει εγγύηση:

 

bb9affc51163074b5f56ce31bd1b7465.jpg

 

 

Ψιλό αναμενόμενο βέβαια.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Ρίχνουν τις επιδόσεις στα προηγούμενα μοντέλα. Πέρα από την πλάκα νομίζω ότι τα είχαν διορθώσει και εκεί με την τελευταία αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ πάντως το 6αρι το έδωσα πριν απο μια βδομάδα περίπου.ημουμ φυσικά με το τελευταίο update. Ο browser που είχα ο via συγγεκριμενα έκανε κάθε τρεις και λίγο refresh μαζί με κάτι άλλο εφαρμογές που χρησιμοποιουσα

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά μεταξύ 8gb +12bg είναι απειροελάχιστη δίπλα δίπλα που έχω και τα 2. ! Δεν ξέρω αν αξίζει αυτά τα 70 ευρώ παραπάνω. Ίσως για ψυχολογικούς λόγους .!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις επαγγελματικό λογαριασμό στο άμαζον για να είσαι καλυμμένος πρέπει να πληρωθεί και με κάρτα που είναι στον λογαριασμό του μαγαζιού; ή μπορείς να βάλεις και τρίτου;
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πήρα καμία 5-6 γυαλακια προστασίας αλλά κανένα δεν κάθισε τέλεια. Θέλω full glue.βρηκε πήρε κανείς?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πήρα καμία 5-6 γυαλακια προστασίας αλλά κανένα δεν κάθισε τέλεια. Θέλω full glue.βρηκε πήρε κανείς?

 

Η OnePlus τελικά δεν θα βγάλει επίσημο γυαλί?

Link to comment
Share on other sites

Η OnePlus τελικά δεν θα βγάλει επίσημο γυαλί?

 

Πότε για? Τι περιμένουν.?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πώς τραβάω screenshot και βλέπω όλη την οθόνη με το περίγραμμα του κινητού??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πώς τραβάω screenshot και βλέπω όλη την οθόνη με το περίγραμμα του κινητού??
Τι εννοείς με το περίγραμμα του κινητού;

Screenshot φαντάζομαι ξέρεις πως να τραβήξεις.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με το περίγραμμα του κινητού;

Screenshot φαντάζομαι ξέρεις πως να τραβήξεις.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι να φαίνεται.πως το κάνουν?

https://dl.xda-developers.com/4/7/7/5/4/6/0/1560264429596.jpg?key=fRkQP-ghcfqn6lsfOqm0Vg&ts=1560359027

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δε δουλεύει το link.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δε δουλεύει το link.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Screenshot-20190612-201327.jpg

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20190612-201327.jpg
Αν θυμαμαι καλά, με εφαρμογή γίνεται αυτό.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλά, με εφαρμογή γίνεται αυτό.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό ρωτάω ! Με πια γίνεται? Χαχααα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ρωτάω ! Με πια γίνεται? Χαχααα
Δεν ξέρω για το 7 Pro. Αλλά στο Playstore κάνα δυο που θυμάμαι είχαν μόνο για προηγούμενα μοντέλα. 3/3Τ, 5/5Τ και 6.

 

Edit. Βρήκα μία που το έχει. Snapmod.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

1ad56db9960b8bfafe6a8198faf99bf5.jpg

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος το έκανα. Ευχαριστώ πολύ.! Πολύ ωραίο .!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές δοκιμές με Τζαμάκια προστασίας μόνο με liquid glue βρήκα αυτό που ήθελα.

Έβαλα της mocolo liquid glue uv.

Σχετικά εύκολη εγκατάσταση. Άψογη εφαρμογή αλλά θέλει μεγάλη προσοχή μην πάει η κόλλα στις γρύλιες του ακουστικού.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές δοκιμές με Τζαμάκια προστασίας μόνο με liquid glue βρήκα αυτό που ήθελα.

Έβαλα της mocolo liquid glue uv.

Σχετικά εύκολη εγκατάσταση. Άψογη εφαρμογή αλλά θέλει μεγάλη προσοχή μην πάει η κόλλα στις γρύλιες του ακουστικού.

 

μπορεις να μας ανεβασεις μια φωτο να το δουμε.? ΕΠισης ποσο το πηρες και απο που.??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

 

Hishoot2i...δεν υπαρχει στο Play store.Στο Twitter θα βρεις παρα πολλα Apk Templates

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 σύντομες ερωτήσεις σε όσους έχουν παραλαβει, μιας και ενώ ήταν να παραλάβω Τετάρτη και κανόνισα ταξίδι με τη δουλειά, αύριο θα είναι σπίτι μου, αλλά δεν θα είμαι εγώ....

 

1) Όσοι παραλάβατε με DHL, τί να πω στη γυναίκα μου να προσέξει στην παράδοση; Είναι το πακέτο τυλιγμένο με φούσκα ή να της πω να το ανοίξει προτού παραλάβει ακόμη και αν εξωτερικά φαίνεται οκ;

2) Το προστατευτικό οθόνης που φοράει από μαμά κρατάει ή φεύγει με το παραμικρό;

Link to comment
Share on other sites

 

The power of the S10 Plus be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 σύντομες ερωτήσεις σε όσους έχουν παραλαβει, μιας και ενώ ήταν να παραλάβω Τετάρτη και κανόνισα ταξίδι με τη δουλειά, αύριο θα είναι σπίτι μου, αλλά δεν θα είμαι εγώ....

 

1) Όσοι παραλάβατε με DHL, τί να πω στη γυναίκα μου να προσέξει στην παράδοση; Είναι το πακέτο τυλιγμένο με φούσκα ή να της πω να το ανοίξει προτού παραλάβει ακόμη και αν εξωτερικά φαίνεται οκ;

2) Το προστατευτικό οθόνης που φοράει από μαμά κρατάει ή φεύγει με το παραμικρό;

 

1) Δεν επιτρέπεται να ανοίξεις πριν υπογράψεις και αν υπάρχει οποιοδηποτε πρόβλημα με το εσωτερικό απευθύνεσαι εκ των υστέρων στον αποστολέα

2) Μια χαρά είναι και το ίδιο και η μαμά θηκουλα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ... Εχω μια απορια... Αν παραγγειλω το τηλεφωνο απο το banggood θα εχω προβλημα;... Εννοω αν ειναι αξιοπιστη η σελιδα... Ειναι πολυ πιο φτηνο απο το να παραγγηλω απο την επισημη one plus... Αν ξερει καποιος ας με βοηθηση... Στελνω και λινκ πιο κατω για να δειτε... Με καπιο κουπονι η τελικη τιμη ειναι 620 ευρω... Θα εχω εγγυση και αυτα... Και κατι αλλο ειμαι απο κυπρο...

https://m.banggood.com/OnePlus-7-Pro-6_64-Inch-QHD-AMOLED-90Hz-HDR10-4000mAh-NFC-48MP-Rear-Camera-8GB-256GB-UFS-3_0-Snapdragon-855-4G-Smartphone-p-1495422.html?ID=62208216150349&cur_warehouse=HK&admitad_uid=3fd1a75fa5dbdede16146b88dd152853&utm_content=634859&tagtag_uid=3fd1a75fa5dbdede16146b88dd152853

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...