Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μακαρι να γυρισει μεχρι τελη βδομαδας ! το κακο ειναι οτι δεν εχει ενημερωση οσο να αφορα το σερβις .
Δεν ενημερώνουν πάντα εκτός θέλουν περαιτέρω πληροφορίες ή λεπτομέρειες και πολύ πιθανό να προβούν σε οτιδήποτε από μόνοι τους και να στο στείλουν στο καπάκι.

 

Κατ εμέ θα μου προκαλέσει έκπληξη αν δεν γίνει αλλαγή οθόνη και περιοριστούν σε πχ μια επανεγκατασταση λογισμικού.

Ναι ναι.. Κρίμα που σε 4 μήνες θα βγει 7t pro.

Αντε να έβγαζαν μόνο 7t πάει στα κομμάτια αλλά όχι και pro....

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Ε ας βγει δεν νομίζω να προκαλέσει ιδιαίτερο ενδιαφέρον αφού τίποτα ουσιαστικό δεν φέρνει του χρόνου άνοιξη με 8 pro θα δούμε πιο ουσιαστικές προσθήκες η βελτιώσεις και γενικά αλλαγές.

 

Και λέγεται δεν θα κυκλοφορήσει σε ΗΠΑ το 7Τ pro, μόνο το 7Τ.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερώνουν πάντα εκτός θέλουν περαιτέρω πληροφορίες ή λεπτομέρειες και πολύ πιθανό να προβούν σε οτιδήποτε από μόνοι τους και να στο στείλουν στο καπάκι.

 

Κατ εμέ θα μου προκαλέσει έκπληξη αν δεν γίνει αλλαγή οθόνη και περιοριστούν σε πχ μια επανεγκατασταση λογισμικού. Ε ας βγει δεν νομίζω να προκαλέσει ιδιαίτερο ενδιαφέρον αφού τίποτα ουσιαστικό δεν φέρνει του χρόνου άνοιξη με 8 pro θα δούμε πιο ουσιαστικές προσθήκες η βελτιώσεις και γενικά αλλαγές.

 

Και λέγεται δεν θα κυκλοφορήσει σε ΗΠΑ το 7Τ pro, μόνο το 7Τ.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Αυτό πιστεύω και εγώ απλά χάνει μεταπωλητικη αξία το 7 pro μετά.

Για μένα έπρεπε να βγάλουν μόνο 7t και όχι και 7t pro

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι.. Κρίμα που σε 4 μήνες θα βγει 7t pro.

Αντε να έβγαζαν μόνο 7t πάει στα κομμάτια αλλά όχι και pro....

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Γιάννη, η ίδια συσκευή θα είναι μην τρελαίνεσαι. Το απλό 7αρι θα αναβαθμιστεί ουσιαστικά. Το προ απλά θα πάρει τον 855+ για να είναι updated και να έχει τον καλύτερο επεξεργαστή που υπάρχει την δεδομένη στιγμή. Μην ξεχνάς ότι η OnePlus δεν κάνει το τρικ που κάνει η Samy με note και s ή η Huawei με P και mate κάθε 6 μήνες. Βγάζει ότι καλύτερο έχει κάθε 6 μήνες σε μια συσκευή και τέλος. Ούτε σε μπερδεύει με specs που λείπουν επίτηδες από το s για να τα βάλει στο note, ούτε σου βγάζει το note με παλιό λειτουργικό 10 μέρες πριν βγει το νέο Android. Από το 3τ το κάνει αυτό και πλέον όλοι το ξέρουμε όταν τα αγοράζουμε. Κοίτα μπαταρία τώρα με το Android 10...fab1eeb965db8844e71095c6d7a1f464.jpgab5d07af9736660c8dcd997b850b0256.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά. Δεν καταλαβαίνω αυτό το ψυχολογικό που θα βγει έξι μήνες το επόμενο ελάχιστα αναβαθμισμένο μοντελο. Και τι έγινε; Συσκευή τριετίας αγοράσατε και δεν χρειάζεται να έχετε τον τελευταίο επεξεργαστή που απλά έχει ένα + δίπλα του.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά. Δεν καταλαβαίνω αυτό το ψυχολογικό που θα βγει έξι μήνες το επόμενο ελάχιστα αναβαθμισμένο μοντελο. Και τι έγινε; Συσκευή τριετίας αγοράσατε και δεν χρειάζεται να έχετε τον τελευταίο επεξεργαστή που απλά έχει ένα + δίπλα του.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αυτό δεν με νοιάζει έτσι και αλλιώς.

Το θέμα είναι έτσι χάνει μεταπωλητικη αξία η συσκευή για χωρίς λόγο.

 

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό δεν με νοιάζει έτσι και αλλιώς.

Το θέμα είναι έτσι χάνει μεταπωλητικη αξία η συσκευή για χωρίς λόγο.

 

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Εγώ το έλυσα θέμα απλά όταν αλλάζω κινιτο χαρίζω το προηγούμενη, γλυτώνω άγχος κερδίζω χρόνια ζωής
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό δεν με νοιάζει έτσι και αλλιώς.

Το θέμα είναι έτσι χάνει μεταπωλητικη αξία η συσκευή για χωρίς λόγο.

 

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Πόσο πιστεύεις ότι θα χάσει το 7 Pro την δεδομένη στιγμή; Εγώ πιστεύω πως αν το έχεις σε άριστη κατάσταση, το δίνεις άνετα 550 ευρώ, αν αυτό είναι το άγχος όλης της ιστορίας.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιστεύεις ότι θα χάσει το 7 Pro την δεδομένη στιγμή; Εγώ πιστεύω πως αν το έχεις σε άριστη κατάσταση, το δίνεις άνετα 550 ευρώ, αν αυτό είναι το άγχος όλης της ιστορίας.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

550 για την έκδοση 8 256? Πλέον μοιάζουν πολλά. Και σε άριστη κατάσταση

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

550 είναι πολλά για 8 256?

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

600 πηρα εγω το 12/256 ! εκανα τρομερο ντιλ πιστευω ! ασχετα που τελικα βγηκε σκαρτο το τηλ !

μηπως για αυτο ο -μην πω τι- το δωσε σε τετοια τιμη ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

550 για την έκδοση 8 256? Πλέον μοιάζουν πολλά. Και σε άριστη κατάσταση

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάποιος που δεν θέλει να μπλέκει με αποστολές από Κίνα με μονοετή εγγύηση και ότι ρίσκα συνεπάγονται με αυτό, τα 500 με 550 ευρώ στο εξάμηνο, είναι αν όχι ευκαιρία, πολύ καλή τιμή. Δες στο skroutz τι τιμές έχουν τα OnePlus γενικότερα. Στο επίσημο site, εκτός ότι δεν πέφτει η τιμή τους, σε λίγο καιρό δε θα υπάρχουν καν με την έλευση των 7T/ 7T pro.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

600 πηρα εγω το 12/256 ! εκανα τρομερο ντιλ πιστευω ! ασχετα που τελικα βγηκε σκαρτο το τηλ !

 

μηπως για αυτο ο -μην πω τι- το δωσε σε τετοια τιμη ? :lol:

Καθόλου απίθανο. Όπως δεν μπορείς να ξέρεις εάν το είχε πάρει και αυτός από κάποιον άλλον, πριν το πάρεις εσύ.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

στο οτι το πηρε αυτος ειμαι σιγουρος γιατι εχει την αποδειξη αγορας ! παλι καλα δεχτηκαν την εγγυηση και δε κλαιω τα λεφτα μου !

αλλα συμφωνω με την μεταπωλητικη αξια και γενικα με τη πολιτικη της εταιρειας ! αυτος ηταν κ ο λογος που δεν ειχα παρει μεχρι τοτε συσκευη της παροτι παντα με γοητευε ! γιατι διαολε σε βαζει συνεχεια σε τρυπακι αλλαγης ανα 6 μηνες! βγαινει μαιο και το εχεις πχ στα χερια σου ιουνιο ! και απο αυγουστο βλεπεις και διαβαζεις λινκς με την επερχομενη συσκευη ! εγω ουστιαστικα πηρα ενα τρομερο εργαλειο ,, αλλα μεχρι να μου ερθει επισκευασμενο , θα βγει το επομενο ! κ αντε πεισε τον εαυτο σου να μεινει με την ιδια συσκευη 1-1.5 χρονο ! μεχρι τοτε θα εισαι 3 μοντελα πισω ! Τελος , καλος ή κακως, η αγορα απο Κινα 'χαλαει' την πιατσα ! γιατι βρησκεις την ιδια συσκευη σφραγισμενη μεχρι και 200 ευρο πιο χαμηλα απο τα used με οτι βεβαια αυτο συνεπαγεται (εγγυηση κτλ )

Link to comment
Share on other sites

στο οτι το πηρε αυτος ειμαι σιγουρος γιατι εχει την αποδειξη αγορας ! παλι καλα δεχτηκαν την εγγυηση και δε κλαιω τα λεφτα μου !

 

αλλα συμφωνω με την μεταπωλητικη αξια και γενικα με τη πολιτικη της εταιρειας ! αυτος ηταν κ ο λογος που δεν ειχα παρει μεχρι τοτε συσκευη της παροτι παντα με γοητευε ! γιατι διαολε σε βαζει συνεχεια σε τρυπακι αλλαγης ανα 6 μηνες! βγαινει μαιο και το εχεις πχ στα χερια σου ιουνιο ! και απο αυγουστο βλεπεις και διαβαζεις λινκς με την επερχομενη συσκευη ! εγω ουστιαστικα πηρα ενα τρομερο εργαλειο ,, αλλα μεχρι να μου ερθει επισκευασμενο , θα βγει το επομενο ! κ αντε πεισε τον εαυτο σου να μεινει με την ιδια συσκευη 1-1.5 χρονο ! μεχρι τοτε θα εισαι 3 μοντελα πισω ! Τελος , καλος ή κακως, η αγορα απο Κινα 'χαλαει' την πιατσα ! γιατι βρησκεις την ιδια συσκευη σφραγισμενη μεχρι και 200 ευρο πιο χαμηλα απο τα used με οτι βεβαια αυτο συνεπαγεται (εγγυηση κτλ )

Έχω αποχωρήσει από αυτό το τρυπακι εδώ και μερικά χρόνια. Και στην περίπτωση της OnePlus, που προς το παρόν βγάζει λίγα μοντέλα, δεν έχω κανέναν λόγο να σκέφτομαι να αλλάξω όχι στο εξάμηνο, αλλά ούτε στον ενσμιση χρόνο.

 

Για φαντάσου να ήσουν στα Xiaomi, που κάθε μέρα παρουσιάζουν και κάτι άλλο.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έτσι θα είναι το 7t νομίζω και όχι το 7t pro.

Πάντως είναι κακάσχημο το layout..

 

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μηνυμα οτι η συσκευη ειναι ετοιμη για αποστολη ! μιλησα με στο τσατ με εκπροσωπο για να τον ρωτησω το tracking number αλλα και τι διαολο εκαναν στο τμημα σερβις και δεν ηξερε ο ασχετος ! ειπε οτι μαζι με το δεμα θα εχει κ πληροφοριες για την επισκευη ! αντε να δουμε ! λιγο ακομα αναμονη διαολε ! ελπιζω μεχρι Σαββατο να ειναι εδω !

a2f0beb26a8a0263c8806dbecbb3b5cf.jpg

Edited by barcelonistas
Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μηνυμα οτι η συσκευη ειναι ετοιμη για αποστολη ! μιλησα με στο τσατ με εκπροσωπο για να τον ρωτησω το tracking number αλλα και τι διαολο εκαναν στο τμημα σερβις και δεν ηξερε ο ασχετος ! ειπε οτι μαζι με το δεμα θα εχει κ πληροφοριες για την επισκευη ! αντε να δουμε ! λιγο ακομα αναμονη διαολε ! ελπιζω μεχρι Σαββατο να ειναι εδω !

a2f0beb26a8a0263c8806dbecbb3b5cf.jpg

 

Σου λεει σε αυτο το εγγραφο τι εκαναν στην συσκευη σου. Σου άλλαξαν οθόνη και πίσω καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι μου ηρθε μετα αλλα δε καταλαβα ακριβως ! οποτε αρχοντας! οθονη και middle frame πανε μαζι ? αλλαξαν δλδ και το πλασιο ?
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι μου ηρθε μετα αλλα δε καταλαβα ακριβως ! οποτε αρχοντας! οθονη και middle frame πανε μαζι ? αλλαξαν δλδ και το πλασιο ?

Ναι όλο το έξω αλλάχτηκε. Μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι μου ηρθε μετα αλλα δε καταλαβα ακριβως ! οποτε αρχοντας! οθονη και middle frame πανε μαζι ? αλλαξαν δλδ και το πλασιο ?

Οπως στα ειχα πει θα σου κανουν αλλαγη οθονη με ολο το σασι.

Οθονη παντα παει μαζι με ολο το σασι(frame,πλατη,κουμπια,ακουστικο)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

με εφτιαξαν για τα καλα οι λεβεντες ! γιατι ειχε κ κατι μικροσημαδακια !

σαν να παιρνω νεα συσκευη ! Πεμπτη το περιμενω ! αντε διαολε γιατι εχω αγανακτησει με το blackview s2000 :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάμε γερά.

Open beta 2.756d89fc040f34e7ccfe157e2d176876.jpg

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάμε γερά.

Open beta 2.756d89fc040f34e7ccfe157e2d176876.jpg

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Την περνάω κι εγώ τώρα... Καλά βλακείες έδωσαν και έφτιαξαν. Κανένα από όλα αυτά τα θέματα δεν είχα... Τέλος πάντων θα δείξει πως θα πάει και αυτή. Ελπίζω να μην χάλασαν την μπαταρία που πήγαινε πολύ καλά στην 1. Τίποτα ουσιαστικό πάντως δυστυχώς...

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Όπως ήδη καταλάβατε η beta 2 είναι στον "αέρα". Το μόνο που είδα άμεσα είναι το διάστημα κάτω από το πληκτρολόγιο έφτιαξε καθώς και το γράμμα c που εμφανίζονταν...

Επίσης έφτιαξε και το smart display το οποίο σε εμένα δεν δούλευε πριν.

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...