Jump to content

Redmi 7


scorpios44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να υποθέσω το update θα έρθει σε όλους απλά σιγα σιγά? Γιατί εμένα ακόμα τίποτα...!

 

Εγώ το πήρα χθες !!! ;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Global έχω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Global έχω... Από σκρουτζομάγαζο αγροασμένο

 

Το ίδιο και εγώ........θα σου έρθει !

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ιδέα μου ή το τελευταίο update μας επανέφερε μείωση στη ζωή της μπαταρίας;

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά διάβασα όλα τα μηνύματα δεν είναι πολλά..

Διαβάζω πολύ καλά σχόλια αλλα θέλω να ρωτήσω σκέφτομαι να το πάρω για δώρο να πάρω το δικό σας ή να πάω σε redmi note 5 δεν τη θεωρώ παλιά συσκευή γιατί βγάζει πολύ συχνά η xiaomi.. Η δεν θα δω διαφορές τεράστιες οπότε παίρνω το 7αρι το απλό;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα μου ή το τελευταίο update μας επανέφερε μείωση στη ζωή της μπαταρίας;

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, ίσα ίσα λίγη άνοδο είδα

Το μόνο παράπονο ότι στο auto brightness το βράδυ η οθόνη είναι πολύ σκοτεινή, το βάζω στο manual

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά διάβασα όλα τα μηνύματα δεν είναι πολλά..

Διαβάζω πολύ καλά σχόλια αλλα θέλω να ρωτήσω σκέφτομαι να το πάρω για δώρο να πάρω το δικό σας ή να πάω σε redmi note 5 δεν τη θεωρώ παλιά συσκευή γιατί βγάζει πολύ συχνά η xiaomi.. Η δεν θα δω διαφορές τεράστιες οπότε παίρνω το 7αρι το απλό;

Το note 5 έχει καλύτερη κάμερα και το redmi 7 πολύ καλύτερη αυτονομία, βάλε κάτω τι θες, και τα δυο δεν θα σε απογοητεψουν
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έχει κάτσει καλά τότε. Θα την περάσω ξανά

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το πήρα σήμερα.Αρχική εντύπωση πολύ καλη σε ταχύτητα και επιδόσεις.Παρατήρησα όμως ότι δεν "βλέπει" τα δίκτυα wi-fi στην μπάντα των 5 GHz.Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω για να το ενεργοποιήσω ή δεν υποστηρίζει καθόλου 5G wi-fi?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση. Ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε αν παρουσιάζεται το ίδιο πρόβλημα στο Redmi 7, το πρόβλημα δηλαδή με το proximity sensor που το παρουσιάζει το Redmi note 7. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση. Ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε αν παρουσιάζεται το ίδιο πρόβλημα στο Redmi 7, το πρόβλημα δηλαδή με το proximity sensor που το παρουσιάζει το Redmi note 7. Ευχαριστώ.

 

Ειχα το redmi note 7 και τώρα έχω το redmi 7..Με το note είχα το πρόβλημα με τον promity sensor, με το απλό 7 κανένα πρόβλημα και το έχω 1,5 μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το redmi note 7 και τώρα έχω το redmi 7..Με το note είχα το πρόβλημα με τον promity sensor, με το απλό 7 κανένα πρόβλημα και το έχω 1,5 μήνα..

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα παρουσιάζεται ακριβώς;

 

Σε πολλούς δεν σβήνει η οθόνη όταν μιλάς με αποτέλεσμα να πατιούνται διάφορα επί της οθόνης... Στο δικό μου δεν το έχει παρουσιάσει αλλά σε πολλούς άλλους το αναφέρουν και ζητούν λύση στο νήμα για το note.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα στην παρεα. Εχω το REDMI 7 3/64 και εχω το εξης προβλημα. Οταν εχω συνδεδεμενα τα Handsfree ακουστικα στην θυρα των ακουστικων το Viber δεν κανει κανενα ηχο οταν με καλουν ή μου στελνουν μηνυμα, μονο δονηση κανει. Πως αλλαζω αυτη τη ρυθμιση?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο bt hs πάντως ακούω όλους τους ήχους χωρίς να έχω αλλάξει κάτι

Είναι όλα τικ όπως εδω; (ρυθμίσεις viber)

10659c6c74107f6ec86dbfd4a27f972a.jpg[/QUΣ ευχαριστω για την απαντηση. Οι ρυθμισεις μου ειναι ετσι ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

όσοι έχουν το 7Α ας κάνουν έναν έλεγχο για αναβαθμίσεις...το miui 11 για eea έχει αρχίσει και βγαίνει
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω σε άλλους εμένα πάντως στο redmi 7 ακόμα καμία ειδοποίηση για την αναβάθμιση

 

Ναι και σε εμένα με note 7 τίποτα ακόμα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γράψεις ποια ρομ είναι και τι ακριβώς αφορά το λινκ που ανέβασες αν σου είναι εύκολο; Ένας σκέτος σύνδεσμος δεν βοηθά

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sgatzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...