Jump to content

Huawei P30


Doctor2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πατάς το κουμπί κλειδώματος της συσκευής και λες για ρωτάς για παράδειγμα τι καιρό θα κάνει αύριο και βγαίνει μια γυναίκα και σου απαντάει στα αγγλικά. Ελληνικά δεν υποστηρίζει προς το παρόν τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μολις το απεκτησα και εχω δυο ερωτησεις

1 η αυτοματη φωτεινοτητα το βραδυ παραειναι ευαισθητη με αποτελεσμα να κανει εντονες και συχνες διορθωσεις στην φωτεινοτητα σε βαθμο μαλλον ενοχλητικο, υπαρχει κατι που να το διορθωνει περα απο την απενεργοποιηση?

2 θα ηθελα να μου προτεινετε την καλυτερη προταση σε τζαμακι οθονης

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από το πρωί είμαι με 10.1. Κινητό unbranded. Στο xda πρόσεξα ότι στα ρουμάνικα και ολλανδικά έχει φτάσει η αναβάθμιση. Κανένα θέμα μέχρις στιγμής. Ίσως το σεταρω από την αρχή αύριο για ψυχολογικούς λόγους. Αλλαγές αναμενόμενες στην aod, πλευρική μπάρα εφαρμογών αλλά δεν την πολυεψαξα ακόμη και Huawei assistant, που τον δούλευα ούτως ή άλλως από apk. Τέλος αν δεν πήρατε τρίμηνη συνδρομή δώρο στο music τώρα στο app gallery έχει 6 μήνες δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω την 10.1

Εκανα αναζήτηση για αναβάθμιση μέσα από την εφαρμογή υποστήριξη της Huawei adc5cd0dc3456d742ae03891cd777961.jpg

 

Στάλθηκε από το ELE-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω την 10.1

Εκανα αναζήτηση για αναβάθμιση μέσα από την εφαρμογή υποστήριξη της Huawei adc5cd0dc3456d742ae03891cd777961.jpg

 

Στάλθηκε από το ELE-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πριν απο αυτη ποια ειχες?

 

Επισης, nillkin τζαμακι χωρις μαυρα περιθωρια εχει βαλει κανεις?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

10 φορούσε

Δεν είδα κάποια διαφορά εκτός από τις εφαρμογές που της βγάζει με πλαϊνό σύρσιμο και τις ανοίγει πάνω από άλλη ήδη ανοιγμένη εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη συσκευη, αλλα χθες το βραδυ τραβουσα στο δρομο φωτογραφιες και ολες βγαινανε κιτρινες. Με τον ευργωνιο τα χρωματα ηταν κανονικα, γυρνουσα στο κυριο φακο κιτρινιλα παντου. Τι μπορω να κανω για αυτο
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

[/color]

πριν απο αυτη ποια ειχες?

 

Επισης, nillkin τζαμακι χωρις μαυρα περιθωρια εχει βαλει κανεις?

 

Έχει αναφερθεί 1 με 2 σελίδες πριν..τα αγόρασα κ εγώ τα Τζαμάκια κ έχουν πολύ καλή εφαρμογη

!!!
Link to comment
Share on other sites

Amazon. Σε εμένα ήρθε σε 5 ημέρες.. 3 Τζαμάκια έχει η συσκευασία κ φαίνονται αρκετά ποιοτικά μέχρι στιγμής. Χωρίς φουσκάλες κ σκασιματα.. Θα δείξει ο χρο ος φυσικά
!!!
Link to comment
Share on other sites

Amazon. Σε εμένα ήρθε σε 5 ημέρες.. 3 Τζαμάκια έχει η συσκευασία κ φαίνονται αρκετά ποιοτικά μέχρι στιγμής. Χωρίς φουσκάλες κ σκασιματα.. Θα δείξει ο χρο ος φυσικά

 

για τα nillkin ρωταμε φιλε, αυτα ειναι LK

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα

Επειδη με ενδιαφερει το κινητο αυτο (το pro ειναι πολυ πιο ακριβο και δεν εχει και 3.5 jack), τι παιζει με την εγγυση της huawei στην Ελλαδα? Ειναι οπως στην Xiaomi που αν θες εγγυηση πρεπει αναγκαστηκα να το αγορασεις απο την infoquest (πολυ μεγαλυτερο κοστος) ή ειναι οπως με την samsung που αρκει απλα να ειναι ευρωπαικης προελευσης και εχεις κανονικα 2 χρονια εγγυηση?

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα

 

Επειδη με ενδιαφερει το κινητο αυτο (το pro ειναι πολυ πιο ακριβο και δεν εχει και 3.5 jack), τι παιζει με την εγγυση της huawei στην Ελλαδα? Ειναι οπως στην Xiaomi που αν θες εγγυηση πρεπει αναγκαστηκα να το αγορασεις απο την infoquest (πολυ μεγαλυτερο κοστος) ή ειναι οπως με την samsung που αρκει απλα να ειναι ευρωπαικης προελευσης και εχεις κανονικα 2 χρονια εγγυηση?

Αρκεί να είναι ευρωπαϊκό και έχει εγγύηση.. Βασικά εγγυησαρα εχει

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είναι ευρωπαϊκό και έχει εγγύηση.. Βασικά εγγυησαρα εχει

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ, αρα δηλαδη αρκει να ειναι ευρωπαικο με imei και θα εχω 2 χρονια εγγυηση? Δεν χρειαζεται να αγοραστει απο "επισημο μεταπωλητη", σωστα?

 

Επίσης, το έχει κανεις συγκρινει με το xiaomi mi note 10? Ειναι και τα 2 κοντα στην τιμη και μαρεσουν οι καμερες του xiaomi...

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...