Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω τις θηκες για κινητα τις αγοραζω απο το ebay. Απο εκει και περα επειδη δεν εχω το tablet σου και δεν ξερω κατι παραπανω, μπορεις να ρωτησεις εδω περα που ειναι το επισημο θεμα για αυτο.

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !!!Λογικά θα κανει και σς Νεξους 7 σωστα ??

Ναι, σωστά.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σωστά.

 

Παρέλαβες τον QI ασύρματο φορτιστή; Μάλλον την άλλη εβδομάδα θα τον έχω. Για πες εντυπώσεις (αν τον παρέλαβες).

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβες τον QI ασύρματο φορτιστή; Μάλλον την άλλη εβδομάδα θα τον έχω. Για πες εντυπώσεις (αν τον παρέλαβες).

Όχι ακόμα. Έχει φύγει από 5 του μηνός. Ελπίζω να ρθει μες στη βδομάδα που έρχεται. Θα κάνω ένα mini review όταν παραλάβω.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Έχει φύγει από 5 του μηνός. Ελπίζω να ρθει μες στη βδομάδα που έρχεται. Θα κάνω ένα mini review όταν παραλάβω.

 

Απο που τον πήρατε παιδιά;; Δεν παίζει να αποκτήσει κάποιο πρόβλημα η μπαταρία έτσι;;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Έχει φύγει από 5 του μηνός. Ελπίζω να ρθει μες στη βδομάδα που έρχεται. Θα κάνω ένα mini review όταν παραλάβω.

 

Και εγώ το παράγγειλα 5 Μαΐου και έφυγε την επόμενη μέρα αλλά ακόμα να ρθει.

 

Απο που τον πήρατε παιδιά;; Δεν παίζει να αποκτήσει κάποιο πρόβλημα η μπαταρία έτσι;;

 

Από eBay. Κάνε μια αναζήτηση και με βάση την τιμή και τα feedback προχώρα σε παραγγελία αν σε ενδιαφέρει.Δεν ακούστηκε κάτι τέτοιο. Γύρω στα 8 με 9 € έχει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτήν την θηκουλα σε μαύρο carbon κορυφαία εφαρμογή με πολύ καλά ανοιγματα για όλες τις θυρες κ υποδοχές κ εξαιρετικά ανθεκτική. Αναμενω κ το tempered glass της nilkin να δω πως θα συνδυαστούνhttp://m.ebay.com/orderDetails?itemId=261381563249&txnId=1418777383016&skus=Color:BLACK&varId=560281180010
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτήν την θηκουλα σε μαύρο carbon κορυφαία εφαρμογή με πολύ καλά ανοιγματα για όλες τις θυρες κ υποδοχές κ εξαιρετικά ανθεκτική. Αναμενω κ το tempered glass της nilkin να δω πως θα συνδυαστούνhttp://m.ebay.com/orderDetails?itemId=261381563249&txnId=1418777383016&skus=Color:BLACK&varId=560281180010

 

φίλε το link δεν ανοίγει τίποτα παρά στην κεντρική σελίδα τού ebay

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε τελικά; Γιατί σκέφτομαι και εγώ να το παραγγείλω..
Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!μόλις παρέλαβα και εγώ το tempered class της nillkin!πραγματικά άψογο έχει τέλεια αφή κ καθόλου δαχτυλιές!!!Για κακή μου τύχη μου άφησε μια μεγάλη φουσκάλα αριστερά πάνω στην γωνία που είναι η κάμερα γιατί το ξανασήκωσα με το νύχι να το βάλω ακριβώς!!Είχε κάτσει πολύ λίγο στραβά..γκαντεμιά !!!τώρα το πατάω το ξαναπατάω αλλά δεν κολαει έχει τύχει σε κανέναν άλλο??Να το αφήσω μήπως κολλήσει με το καιρό??δεν με περνει να βαλω και κανενα βιβλιο πανω να το παταει μηπως κολλησει!!!χαχα :lol:

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!μόλις παρέλαβα και εγώ το tempered class της nillkin!πραγματικά άψογο έχει τέλεια αφή κ καθόλου δαχτυλιές!!!Για κακή μου τύχη μου άφησε μια μεγάλη φουσκάλα αριστερά πάνω στην γωνία που είναι η κάμερα γιατί το ξανασήκωσα με το νύχι να το βάλω ακριβώς!!Είχε κάτσει πολύ λίγο στραβά..γκαντεμιά !!!τώρα το πατάω το ξαναπατάω αλλά δεν κολαει έχει τύχει σε κανέναν άλλο??Να το αφήσω μήπως κολλήσει με το καιρό??δεν με περνει να βαλω και κανενα βιβλιο πανω να το παταει μηπως κολλησει!!!χαχα :lol:

 

Τι θήκη έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

απο αμερικη με fed ex θα εχει τελωνειο οποτε δεν αξιζει τον κοπο! με 4 κατοσταρικα παιρνεις απο ελλαδα!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!μόλις παρέλαβα και εγώ το tempered class της nillkin!πραγματικά άψογο έχει τέλεια αφή κ καθόλου δαχτυλιές!!!Για κακή μου τύχη μου άφησε μια μεγάλη φουσκάλα αριστερά πάνω στην γωνία που είναι η κάμερα γιατί το ξανασήκωσα με το νύχι να το βάλω ακριβώς!!Είχε κάτσει πολύ λίγο στραβά..γκαντεμιά !!!τώρα το πατάω το ξαναπατάω αλλά δεν κολαει έχει τύχει σε κανέναν άλλο??Να το αφήσω μήπως κολλήσει με το καιρό??δεν με περνει να βαλω και κανενα βιβλιο πανω να το παταει μηπως κολλησει!!!χαχα :lol:

 

Μάλλον πρόκειται για κάποιον μικρό κόκκο σκόνης. Όσο και να το πατήσεις δεν θα κάνεις τίποτα.

Δοκίμασε αν θέλεις να ανασηκώσεις προσεχτικά την γωνία εκείνη, και χρησιμοποιώντας τις αυτοκόλλητες ταινίες που περιέχονται στο κιτ να "τσιμπήσεις" την σκόνη και να την βγάλεις. Κάντο αυτό τόσο στην οθόνη, όσο και στο κάτω μέρος του tempered glass.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρόκειται για κάποιον μικρό κόκκο σκόνης. Όσο και να το πατήσεις δεν θα κάνεις τίποτα.

Δοκίμασε αν θέλεις να ανασηκώσεις προσεχτικά την γωνία εκείνη, και χρησιμοποιώντας τις αυτοκόλλητες ταινίες που περιέχονται στο κιτ να "τσιμπήσεις" την σκόνη και να την βγάλεις. Κάντο αυτό τόσο στην οθόνη, όσο και στο κάτω μέρος του tempered glass.

 

Ευχαριστώ φίλε μου θα το δοκιμάσω

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Προφανως μιλάμε για βαθιά Κίνα... Ενδοχώρα...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προφανως μιλάμε για βαθιά Κίνα... Ενδοχώρα...

 

πολυ καλη τιμη...ακομα και μουφα ναναι..:lol:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

tempered class της nillkin.....

Για οποίον έχει αμφιβολία!!!!!!!!!

Μόλις μου έπεσε το κινητό.......

Φανταστείτε το αποτέλεσμα αν δεν είχα tempered class nillkin

Edited by juha
Link to comment
Share on other sites

tempered class της nillkin.....

Για οποίον έχει αμφιβολία!!!!!!!!!

Μόλις μου έπεσε το κινητό.......

Φανταστείτε το αποτέλεσμα αν δεν είχα tempered class nillkin

 

Να φανταστώ ότι η οθόνη δεν έπαθε το παραμικρό?

Αυτά είναι...:D

Για αυτό έχω και ένα αναπληρωματικό.:)

Link to comment
Share on other sites

tempered class της nillkin.....

Για οποίον έχει αμφιβολία!!!!!!!!!

Μόλις μου έπεσε το κινητό.......

Φανταστείτε το αποτέλεσμα αν δεν είχα tempered class nillkin

 

Μόλις μου άλλαξες την γνώμη φιλέ μου ειμαι έτοιμος να παραγγειλω

device nexus 5

rom purity 4.4.3

kernel code_blue r 172

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη...ακομα και μουφα ναναι..:lol:

 

Αυτό σκέφτομαι και εγώ και λέω να την παραγγειλω.. Ποσο διάφορα να έχει απο την original;;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου άλλαξες την γνώμη φιλέ μου ειμαι έτοιμος να παραγγειλω

 

Και που να δεις πως "ρολλάρει" το δάκτυλο πάνω στην οθόνη. Δεν συγκρίνεται η αίσθηση σε σχέση με τις μεμβράνες.

Να φανταστείς πριν είχα ismooth που θεωρούνται οι καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...