Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To επιβεβαιώνω, με 11,46 ευρώ (3 iSmooth + μεταφορικά).

Ξεφτιλα τιμη για την ποιοτητα που εχουν τα συγκεκριμενα screen protectors!!!!!:up:

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεφτιλα τιμη για την ποιοτητα που εχουν τα συγκεκριμενα screen protectors!!!!!:up:

 

Επιβεβαιωνω... Είναι κορυφαία! Σχεδόν σαν γυαλί!

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως περιμένω και απάντηση στο mail οπότε κατ ευθείαν θα σας ενημερώσω.

 

Παίδες μου απάντησαν σχετικά με τον εκπτωτικό κωδικό κι αν μπορούν να δώσουν:

"We periodically send out discount offers on social media, and through the email subscription list. Unfortunately, there is not a coupon code for me to offer you at this time. However, we do offer great prices every day. "

 

Πάντως δεν νομίζω να μας πτοεί, αφού ο κωδικός που έδωσε πιο πάνω ο συμφορουμίτης μας, λειτουργεί, οπότε τον ευχαριστούμε και το χρησιμοποιούμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα tempered glass της Anker να δούμε τι λέει και αυτό.:D
Link to comment
Share on other sites

Όχι, το πήρα για να δω τι λέει σε σχέση με τις μεμβράνες.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά παρήγγειλα αυτό το Tempered Glass , αυτό για ασύρματη φόρτιση , αυτή τη θήκη και αυτή τη βάση αυτοκινήτου.

 

Εκτός από την βάση, όλα τα άλλα προβλέπεται να καθυστερήσουν. Ότι έρχεται πάντως θα γράφω γνώμη.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν έχω τη δυνατότητα για αγορά απο εξωτερικό , αν υπάρχει καποιος που θα μπορούσε να μου πουλήσει 1 screen απο αυτά της ismooth που λέτε ας μου στείλει ένα pm .. Ή και άλλη μάρκα αν έχετε :P

 

Δεν αντέχω άλλο με αυτές απο το πλαίσιο :P

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το gorilla glass κανει ενα μικρο "βαθουλωμα" περιπου δεξια και κατω απο το home button με αποτελεσμα το τζαμι (ανεξαρτητως εταιριας) να μην καθεται καλα και να αφηνει ενα ενοχληττικο κενο

 

δεν συμβαινει σε ολες αλλα στις περισσοτερες συσκευες

 

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/accessories/nillkin-lg-nexus-5-anti-explosion-t2521959/post49893486

Link to comment
Share on other sites

Ααα ναι αυτό το διάβασα στα comments του amazon σε ενα glass. Αλλά έλεγαν μετά οτι στις επόμενες παρτίδες διορθώθηκε, οτι δηλαδή απλα δεν ήξεραν όταν πρωτοσχεδίασαν το προϊόν αυτη την ιδιοτροπία της οθόνης
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι έλεγαν λοιπον οτι όταν ανακοινώθηκε το μοντέλο αυτοι ξεκίνησαν να σχεδιάζουν τα προϊόντα τους με βάσει το σχημα που θα είχε το κινητό αλλά δεν μπορούσαν να γνωρίζουν αυτή την ιδιαιτερότητα. Τώρα όμως την έχουν υπόψιν τους και η παραγωγη έχει διορθωθεί.

Κατα ποσο όντως το διόρθωσαν δεν ξέρω , απλα αναφέρω τι διάβασα. Πάντως εμένα με καλυπτει αυτό και εφόσον οι κριτικες στο Αμαζον είναι πλέον καλες φαντάζομαι διορθώθηκε

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις την Ringke Fusion να μας πει εντυπωσεις??

Έχει λίγες μέρες που την παρήγγειλα από εδώ : http://www.ebay.co.uk/itm/RINGKE-FUSION-Google-Nexus-5-Crystal-View-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Shell-/301045449773?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item4617b5042d

Όταν παραλάβω θα σας πω τις εντυπώσεις μου.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις την Ringke Fusion να μας πει εντυπωσεις??

 

Την έχω παραγγείλει κι εγώ από e-bay και περιμένω για να πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την original flip της lg. Είναι απίστευτη απλά.Πριν το είχα χωρίς θήκη και το πλήρωσα 155 ευρώ που μου ράγισε για πλάκα η οθόνη.Οπότε την συνιστώ ανεπιφίλαχτα κι ας είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή της. Την πήρα από εδώ και έκανε 3 μέρες να έρθει.
Link to comment
Share on other sites

τι λίγο τσιμπημένη βρε αδελφέ, θες να μας πεθάνεις??? :D

 

50 ευρώ για θήκη;;;;;;;;

 

προσωπικά χρησιμοποιώ την spigen neo hybrid και το καλύπτει παρα πολυ καλά το κινητό...

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

τι λίγο τσιμπημένη βρε αδελφέ, θες να μας πεθάνεις??? :D

 

50 ευρώ για θήκη;;;;;;;;

 

προσωπικά χρησιμοποιώ την spigen neo hybrid και το καλύπτει παρα πολυ καλά το κινητό...

 

χαχαχαχα.Κι εγώ έτσι έλεγα οτι δεν θα βάλω μέχρι που έπαθα την ζημιά.Το είχα στο τραπέζι πάνω και έπεσε μια μικρή μπαταρία ΑΑΑ πάνω στην οθόνη κατα λάθος.Χωρίς υπερβολές,ράγισε ολόκληρη η οθόνη.Γι αυτό τουλάχιστον εγώ προτείνω flip cases για να μην πληρώνει κάποιος τσάμπα 150 ευρώ για οθόνη,αλλά 50 για την καλύτερη θήκη που μην σου πω οτί το ομορφαίνει κιόλας.Υπάρχει και μια ποιο φτηνή και καλή απ' ότι είχα δει εδώ.Για όποιον ενδιαφέρεται.Το gorilla glass 3 είναι τόσο λεπτό που σπάει πανεύκολα!Το μόνο καλό είναι οτι το κινητό αποκρίνεται τέλεια ακόμα και με σπασμένη οθόνη και δεν χάνεις αρχεία.

Edited by DimDan
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την original flip της lg. Είναι απίστευτη απλά.Πριν το είχα χωρίς θήκη και το πλήρωσα 155 ευρώ που μου ράγισε για πλάκα η οθόνη.Οπότε την συνιστώ ανεπιφίλαχτα κι ας είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή της. Την πήρα από εδώ και έκανε 3 μέρες να έρθει.

Φιλε μου εχω μια απορια....ειχες screen protector οταν ραγισε η οθονη σoυ;

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εχω μια απορια....ειχες screen protector οταν ραγισε η οθονη σoυ;

 

Ναι της Rearth.Από ebay όχι κάτι το ιδιαίτερο...Δεν κάνει τπτ το screen protector σε τέτοιες περιπτώσεις.Μόνο για τις γρατζουνιές είναι.Δείτε και drop tests στο youtube.Η οθόνη ραγίζει πανεύκολα.Όχι γιατί είναι κακό σαν κινητό,απλά είναι ευαίσθητο.Εγώ το έφτιαξα γιατί και τώρα να αγόραζα κινητό,πάλι nexus θα αγόραζα..Στο service της procordia που το πήγα μου είπαν οτί στο Nexus 4 σπάει ποιο δύσκολα το τζαμάκι επειδή έχει και αυτό το rubber υλικό γύρω-γύρω.Το Nexus 5 είναι γυμνό.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την original flip της lg. Είναι απίστευτη απλά.Πριν το είχα χωρίς θήκη και το πλήρωσα 155 ευρώ που μου ράγισε για πλάκα η οθόνη.Οπότε την συνιστώ ανεπιφίλαχτα κι ας είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή της. Την πήρα από εδώ και έκανε 3 μέρες να έρθει.

 

Το play 247 την έχει στο 35αρι απ ότι είδα. Καλές τιμές έχει για τις θήκες το συγκεκριμένο!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...