Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να βρει παρόμοιο στο ebay με 6-7€.

 

Εμένα γιαυτό με ρώτησε ,δε δουλεύω στο eshop για να το διαφημιζω,στο ebay βρίσκει και με 3€ αν θέλει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα γιαυτό με ρώτησε ,δε δουλεύω στο eshop για να το διαφημιζω,στο ebay βρίσκει και με 3€ αν θέλει

Έχει και LEDs τουλαχιστον??

Κάνε ενα μίνι review αμα μπορεις

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ,

εχει κανεις να προτεινει καποιο καλο power bank που να ειναι ευχαριστημενος ? ειχα ενα κινεζικο το οποιο μολις χαλασε μετα απο 2 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ,

εχει κανεις να προτεινει καποιο καλο power bank που να ειναι ευχαριστημενος ? ειχα ενα κινεζικο το οποιο μολις χαλασε μετα απο 2 χρονια.

 

Ρίξε μια ματιά εδώ να πάρεις ιδέες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374699

Εγώ προσωπικά έχω xiaomi power bank 10400mAh απόλυτα ικανοποιημένος!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα slimport για να βλέπω ταινίες και σειρές από το ταμπλετ μου στην tv μέσω hdmi καλώδιο. Κάτι σαν αυτό : http://www.kanexlive.com/slimport αλλά όχι στα 30 ευρώ, κάτι πιο φθηνό !!! Επίσης είδα ότι δουλεύει άψογα με αυτό :
. Το έχει κανεις σας ??? Είστε ευχαριστημένοι ???
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα slimport για να βλέπω ταινίες και σειρές από το ταμπλετ μου στην tv μέσω hdmi καλώδιο. Κάτι σαν αυτό : http://www.kanexlive.com/slimport αλλά όχι στα 30 ευρώ, κάτι πιο φθηνό !!! Επίσης είδα ότι δουλεύει άψογα με αυτό :
. Το έχει κανεις σας ??? Είστε ευχαριστημένοι ???

 

Δες αυτό

http://www.skroutz.gr/c/699/metatropeis-adaptors.html?keyphrase=slimport+hdmi

Αν και είμαι υπέρ του chromecast...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο λόγος που το θέλω είναι για να δοκιμάσω αν μπορώ να βλέπω το περιεχόμενο των καναλιών novago στην tv. Διάβασα από πολλούς ότι άλλοι το έχουν καταφέρει και άλλοι όχι !!! Για αυτό ενδιαφέρθηκα για κάτι τέτοιο...
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο λόγος που το θέλω είναι για να δοκιμάσω αν μπορώ να βλέπω το περιεχόμενο των καναλιών novago στην tv. Διάβασα από πολλούς ότι άλλοι το έχουν καταφέρει και άλλοι όχι !!! Για αυτό ενδιαφέρθηκα για κάτι τέτοιο...

 

προσεχε λιγο γιατι μετα την αναβαθμιση στο novago (ιουλιος ακομα....)δεν δουλευει ...τουλαχιστον σε εμενα...περιμενουμε update αλλα μαλλον στην nova εχουν ακομα καλοκαιρι!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

προσεχε λιγο γιατι μετα την αναβαθμιση στο novago (ιουλιος ακομα....)δεν δουλευει ...τουλαχιστον σε εμενα...περιμενουμε update αλλα μαλλον στην nova εχουν ακομα καλοκαιρι!!!:lol:

 

Θες να μου πεις δηλαδή ότι πριν τον Ιούλιο έβλεπες κανονικά με το chromecast μέσω nexus 5 ; Μήπως είναι τρικ της Νοβα για να μην αναμεταδίδεται το περιεχόμενο της σε tv μέσω των έξυπνων μικρών συσκευών που υπάρχουν ή έχει λεχθεί ότι θα διορθωθεί το bug της εφαρμογής ;

Link to comment
Share on other sites

Θες να μου πεις δηλαδή ότι πριν τον Ιούλιο έβλεπες κανονικά με το chromecast μέσω nexus 5 ; Μήπως είναι τρικ της Νοβα για να μην αναμεταδίδεται το περιεχόμενο της σε tv μέσω των έξυπνων μικρών συσκευών που υπάρχουν ή έχει λεχθεί ότι θα διορθωθεί το bug της εφαρμογής ;

 

Όχι δεν θέλω να πω αυτό... Η εφαρμογή είναι χάλια και από τον Ιούλιο δεν δουλεύει

Απλά να ξέρεις ότι δεν θα συνδεθεί με ότι και να βάλεις... Εγώ με laptop δουλεύει κανονικά και μόλις πάω με hdmi κολλάει..

Link to comment
Share on other sites

παραγγηλα αυτον τον ασυρματο

οποιος εχει ενσταση ας το πει τωρα

 

Μια χαρά, με γεια.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αυτή η θήκη είναι original? http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-OFFICIAL-LG-GOOGLE-NEXUS-5-BUMPER-CASE-COVER-/331138572370?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4d1965a052

 

αν δεν ειναι η αυθεντική ποια είναι η καλύτερη που μπορώ να πάρω με 10-15 ευρώ? θέλω καλή εφαρμογή και να μην επηρεάζει την κάμερα και της φωτογραφίες η θήκη όπως μερικές που έχουν μεγάλο πάχος.

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αυτή η θήκη είναι original? http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-OFFICIAL-LG-GOOGLE-NEXUS-5-BUMPER-CASE-COVER-/331138572370?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4d1965a052

 

αν δεν ειναι η αυθεντική ποια είναι η καλύτερη που μπορώ να πάρω με 10-15 ευρώ? θέλω καλή εφαρμογή και να μην επηρεάζει την κάμερα και της φωτογραφίες η θήκη όπως μερικές που έχουν μεγάλο πάχος.

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00EPLTFIS

Link to comment
Share on other sites

 

+1000 και απο μενα..... Την εχω αρκετο καιρο και δεν την αποχωριζομαι με τιποτα. Ειχα και εχω την "original" bumber που αναφερεις φιλε , αλλα σε σχεση με την ringke fusion δεν συγκρινεται. Εχω και πορτοκαλι skin dbrand και ειναι απαιχτο το θεαμα!!!!! απο το "παραθυρο"

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

+1000 και απο μενα..... Την εχω αρκετο καιρο και δεν την αποχωριζομαι με τιποτα. Ειχα και εχω την "original" bumber που αναφερεις φιλε , αλλα σε σχεση με την ringke fusion δεν συγκρινεται. Εχω και πορτοκαλι skin dbrand και ειναι απαιχτο το θεαμα!!!!! απο το "παραθυρο"

 

Κι εγώ αυτήν έχω και μάλιστα μετά από πολύ ψάξιμο και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Απλά δε μπορώ να φανταστώ το κινητό χωρίς αυτήν. Τα σπάει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτήν έχω και μάλιστα μετά από πολύ ψάξιμο και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Απλά δε μπορώ να φανταστώ το κινητό χωρίς αυτήν. Τα σπάει. ;)

 

με πείσατε! την παράγγειλα :D:D

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες το τζάμι της dbrand, τώρα φοράω της xtremeguard.

Σύντομα θα το αλλάξω και θα γράψω εντυπώσεις.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει ξανά ειπωθεί αλλα θα ήθελα την άποψη σας για φθηνά και καλά hands free για το κινητό μας

 

Xiaomi Pistons 2

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με τα αξεσουάρ δεν το έχω πολύ.:D

Αυτή την ringke slim είμαι ο μόνος που δεν μπορώ να την βάλω γιατί φοβάμαι πως θα μου γδάρει τις γωνίες ή υπάρχουν και άλλοι σαν και εμένα? :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με τα αξεσουάρ δεν το έχω πολύ.:D

Αυτή την ringke slim είμαι ο μόνος που δεν μπορώ να την βάλω γιατί φοβάμαι πως θα μου γδάρει τις γωνίες ή υπάρχουν και άλλοι σαν και εμένα? :)

Δεν είσαι ο μόνος. Απλά όποτε τη βάζεις / βγάζεις να είσαι προετοιμασμένος ψυχολογικά ότι μπορεί να ανοιξει το κινητό στα δύο χαχα. Εγώ την έχω βάλει / βγάλει 3 φορές από το Δεκέμβριο που την έχω. Αλλά έχω μείνει εδώ και πολύ καιρό με την spigen ultra fit champagne gold που είναι ίδια σε μέγεθος, βάρος, σχέδιο αλλά από πλαστικό που δεν αφήνει δαχτυλιές όπως η ringke slim.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...