Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά από κάμερα τι λέει; σκεφτόμουν μελλοντικά να δώσω το νοτε 2...
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γενικά όσοι έχετε τα jays είστε ευχαριστημένοι; Σκέφτομαι να τα πάρω (μαζί με την neo hybrid) αλλά γενικά διαβάζω πως με τησυγκεκριμένη θήκη πολλά hands free δεν χωράνει και τα συγκεκριμένα έχουν λίγο περίεργη υποδοχή.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά όσοι έχετε τα jays είστε ευχαριστημένοι; Σκέφτομαι να τα πάρω (μαζί με την neo hybrid) αλλά γενικά διαβάζω πως με τησυγκεκριμένη θήκη πολλά hands free δεν χωράνει και τα συγκεκριμένα έχουν λίγο περίεργη υποδοχή.

 

Δεν ξέρω με την θήκη πώς είναι αλλά γενικά τα ακουστικά είναι πολύ καλά και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Γενικά όσοι έχετε τα jays είστε ευχαριστημένοι; Σκέφτομαι να τα πάρω (μαζί με την neo hybrid) αλλά γενικά διαβάζω πως με τησυγκεκριμένη θήκη πολλά hands free δεν χωράνει και τα συγκεκριμένα έχουν λίγο περίεργη υποδοχή.

Έχω ακριβώς αυτόν το συνδιασμό. Χωράνε και παίζουν υπέροχα! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από κάμερα τι λέει; σκεφτόμουν μελλοντικά να δώσω το νοτε 2...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=378206

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς αυτόν το συνδιασμό. Χωράνε και παίζουν υπέροχα! :happy:

 

Το μήνυμα που περίμενα να δω. Σε υπερευχαριστώ! Order is on the way :D

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ αυτές τις μόνο-ευρες θήκες που εμφανίστηκαν μερικές σελίδες πριν. 1,5 ευρώ. :-P

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά φθηνότερος εδώ http://www.ebay.com/itm/281228359032?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Τον έχω αγοράσει και εγώ και τον περιμένω.

 

Οκ, τότε περιμέμω και εντυπώσεις, μόλις τον παραλάβεις! μοιάζει δυνατός από εμφάνιση μάλλον και ποιοτικός!

Link to comment
Share on other sites

Scorpio σιγουρα μονο για απαντηση?

Το εχεις δει αυτο Jays Headset Control?

 

Αν σας ειναι ευκολο να το δοκιμασετε και να μου πειτε μια γνωμη, γιατι λεει οτι μπορεις να ρυθμισεις με 2 πατηματα να παει next track, 3 για previous, και με παρατεταμενο πατημα ελεγχεις μεχρι και φωνη (αν και νομιζω το παρατεταμενο δεν δουλευει λογω Google now).

 

Επειδή και εγώ είμαι στο ψάξιμο για ακουστικά και σκεφτόμουν για τα jays, διάβασα ότι με τις τελευταίες εκδόσεις του λειτουργικού δεν δουλεύουν οι συνδυασμοί διότι η google έχει αντιστοιχήσει στο long press το google now. Διάβασε τα σχόλια της εφαρμογής που έδωσες...

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που σας έφτιαξα με τη θήκη :-D θέλω μια βοήθεια.. Πήρε κανείς από ebay πλαϊνά προστατευτικα αυτοκόλλητα για το bezel? Θέλω λευκό carbon πχ..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που σας έφτιαξα με τη θήκη :-D θέλω μια βοήθεια.. Πήρε κανείς από ebay πλαϊνά προστατευτικα αυτοκόλλητα για το bezel? Θέλω λευκό carbon πχ..

 

d brand καρντασι με κλειστά μάτια!!!

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ είμαι στο ψάξιμο για ακουστικά και σκεφτόμουν για τα jays, διάβασα ότι με τις τελευταίες εκδόσεις του λειτουργικού δεν δουλεύουν οι συνδυασμοί διότι η google έχει αντιστοιχήσει στο long press το google now. Διάβασε τα σχόλια της εφαρμογής που έδωσες...

 

Ναι δεν δουλευουν γι αυτο εγραψα οτι το παρατεταμενο πατημα δεν δουλευει γιατι τα σηματα αυτα τα κανει intercept το google now! Μεχρι και την εφαρμογη εγκατεστησα για να την δω...

 

Εγω παντως εχω αρχισει και σκεφτομαι τα jays one+! Εφοσον διαβασα οτι συνεργαζονται και με την Neo Hybrid τοτε μια χαρα!

Αν τα βρειτε σε κανενα ηλεκτρονικο καταστημα εντος Ελλαδας στειλτε εδω! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω αρχισει και σκεφτομαι τα jays one+! Εφοσον διαβασα οτι συνεργαζονται και με την Neo Hybrid τοτε μια χαρα!

Αν τα βρειτε σε κανενα ηλεκτρονικο καταστημα εντος Ελλαδας στειλτε εδω! :)

40e διαθεσιμα http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/a-jays-one-white.php

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tw0BfBDcmFU]Ringke Fusion Case Nexus 5 - Review - YouTube[/ame]

 

Βρήκα αυτό το review για την Ringke fusion case για το λευκό Nexus5. Φαίνεται καλό deal για τα χρήματά της.

Edited by mindfield

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

 

Βρήκα αυτό το review για την Ringke fusion case για το λευκό Nexus5. Φαίνεται καλό deal για τα χρήματά της.

 

Την έχω παραγγείλει σε μαυρη και περιμένω να έρθει....θα γράψω

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Damn και τα ηθελα σε μαυρα :/ απ'οτι τσεκαρα και στο best price μαλλον ειναι αυτα (στα 50 euros).

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές οι πρώτες εντυπώσεις από την spigen slim ultra fit. Kαλύπτει μόνο τα απαραίτητα, έχει παρόμοιο grip με αυτό του τηλεφώνου, και πέρασε ήδη το πρώτο crash test :X . Η συσκευασία από το amazon είχε και screen protector, αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει.
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

d brand καρντασι με κλειστά μάτια!!!

 

ευχαριστω αδερφε!παιζει τιποτε αλλο ebayατο?ακριβα τα βλεπω λιγο..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς συζήτηση LG G2...το λιγουρεύομαι καιρο....Με το Nexus θα έχεις πρώτος τις αναβαθμίσεις του Android, αλλά σαν το G2 δεν είναι. Το G2 έχει και ραδιόφωνο!!!! Οι τιμή στο Nexus και το LG G2 είναι περίπου στα ίδια επίπεδα όπως θα έχεις δει αλλά μην το κοιτάς παραπάνω! Αν δεν σε ενδιαφέρει μόνο το λογισμικο και θες επιδόσεις, καλύτερη κάμερα, ραδιο κλπ πας στο G2!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα παραγγείλει μια θήκη από ebay Αγγλιας και υποτιθεται το αργοτερο επρεπε να την παραλαβω 4/2/14 αλλά δεν έχει έρθει ακόμη.Τι κάνω σ'αυτήν την περίπτωση?

bravo pvt4 s-off

hboot:0.93.0001

radio:5.17.05.23

rom:oxygen V 2.3.2

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αδερφε!παιζει τιποτε αλλο ebayατο?ακριβα τα βλεπω λιγο..

 

δυσκολα φιλε μπορει σε china να βρεις αλλα μουφα

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα παραγγείλει μια θήκη από ebay Αγγλιας και υποτιθεται το αργοτερο επρεπε να την παραλαβω 4/2/14 αλλά δεν έχει έρθει ακόμη.Τι κάνω σ'αυτήν την περίπτωση?

 

Το πρώτο βήμα είναι να επικοινωνησεις με τον πωλητή και να του διαμαρτυρηθείς . ανάλογα τι θα παρεις ως απάντηση δεύτερο βήμα είναι να ανοιξεις case το οποίο δεν το κλεινεις οτι και να σου πει ο πωλητής ( παρακάλια, υποσχέσεις κτλ), μέχρι να το πάρεις στα χέρια σου

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα φιλε μπορει σε china να βρεις αλλα μουφα

 

αρα δε το γλυτωνω το δεκαρικο στην καλυτερη...ευχαριστω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...