Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποσο την πηρες φιλε; :D

 

Έκανε 13 euros :)

Είχα και στο v800 μια παρομοια θήκη και δεν είχα ποτε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑ πω απλα οτι το δοκιμασα παιδια στον ηλιο και η οθονη του ηταν πολυ καθαρη δηλαδη βλεποτανε οποτε εχει διαφορά με το Κ700 που ειχα προ 2 μηνων, οποτε νομιζω οτι καναμε καλη αγορα...
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα απο ανεξαρτητο καταστημα στο συγκροτημα τοu Carrefour Ευκαρπιας στη Θεσσαλονικη αυτην http://www.krusell.se/product.php?s=2&product=2003 τη θηκη με 11.50€! Εξαιρετικη!

 

Επισης εφτασαν στο Γερμανο oι πολυ ποιοτικες dummy συσκευες Κ750 που εχουν ΓΝΗΣΙΑ Quickshare αυτολλητα. Το "εκ μετατροπης non-Vodafone" Κ750 μου απεκτησε πλεον Quickshare αυτοκολλητο...και το ενα ψευτικο απεντησε αυτοκολλητο Vodafone!!! Πολυ καλοοο!!! Οσοι εχετε κανει μετατροπη φορεστε το καλο σας χαμογελο και βουρ στον Γερμανο σας για να του ζητησετε να κανετε την ανταλλαγη αυτοκολλητων!

exei dhladh o germanos autokollhta vodafone kai quickshare?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

A mages phga x8es sto bouno me to TIGRH MOU kai eidou to apotelesma-------> http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/11189/sort/8/cat/500/page/1

 

!!! kai h foto polu wraia kai to bouno akomh pio wraio!!!kala to kinhto bgazei kai G*A*M*W tis foto!!

Link to comment
Share on other sites

Mia teleutaia plhroforia pou 8a h8ela na mou dwsete...

 

-Bash tou memory stick pou uparxei sth suskeuasia, posa mp3s (se sxetika kalh poiothta) mporoun an apo8hkeutoun sto thlefwno? (episis h poiothta hxou einai apodekth h aparadekth? h edash??)

 

Prina apo 2 mhnes (protou apofasisw na allaksw thlefwno) agorasa ena ipod mini kai twra mallon 8a einai anohto na koubalw 2 suskeues opote skeftomai na to poulhsw...

 

euxaristw..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σε ολους.Πηρα και εγω το κινητο και εχω καποιες ερωτησεις,Αναβαθμιση απο το ιντερνετ με το καλωδιο του?Για οποιον εχει TIM μπορει να στειλη mms?float manager δεν μου φορτωνει τον τηλ.κατ.?Κατα τα αλλα το κινητο ειναι καταπληκτικο,καμια σχεση με το Κ 700i.Οποιος μπορεσει και εχει τις απαντησεις ας δωσει και σε μενα τα φωτα!!!Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση,μπορεις να τραβηξεις βιντεο απεριοριστης διαρκειας ή ειναι μονο 9 sec?

Exei kai aperioristo exei omws kai epilogh gia binteo mms dhladh to binteo exei diarkeia 15sec!

Link to comment
Share on other sites

Ολες αυτες οι προσοψεις που κυκλοφορουν στην πισω πλευρα καπως βγενει ωστε να βγενει η φωτο ?
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε βρε αλλη μια φορα τι εγραψα! Που εβγαλες τετοιο συμπερασμα; Εγω λεω να πατε και να ζητησετε το Quickshare απο τα ψευτικα!

Και γιατι να μας τα δωσουν;:O

Aμα παω και ζητησω τα αυτοκολλητα απο τις dummy συσκευες,μπορει και να με κοιτουν σαν εξωγηινο...

Link to comment
Share on other sites

Exei kai aperioristo exei omws kai epilogh gia binteo mms dhladh to binteo exei diarkeia 15sec!

 

 

και απο που το ρυθμιζεις για να εχει απεριοριστη διαρκεια?οσο και αν το εψαξα δεν το βρηκα....

Link to comment
Share on other sites

και απο που το ρυθμιζεις για να εχει απεριοριστη διαρκεια?οσο και αν το εψαξα δεν το βρηκα....

Pane sto binteo kai kapou ekei stis ru8miseis leei diarkeia video!!

den mporw na sou pw akribws pou einai giati to diko mou fwrthzei!!

Link to comment
Share on other sites

kalhmera paidia!

duo treis erothshs,proton,uparxei tropos na peraso eks arxhs software oste na mou fugoun oi proru8miseis pou exei to kinhto mou apo germania (oxi kleidomeno!)?

epishs,uparxoun dorean paixnidia kai programmata gia to k750i?sites sugkekrimena?

euxaristo polu!epishs paidia,8hkes uparxoun sot ebay me .gia opoiadhpote plhroforia rothste me me pm.

http://www.jesuslovesyou.gr

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !

Link to comment
Share on other sites

Είμαι υποψήφιος αγοραστής του SE Κ750i και θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις.

 

- Η οθόνη του Κ750i είναι καλύτερη από αυτή του Κ700i στην πραγματικότητα; (παρά τη διαφορα στα specs 260k > 65k). Μήπως παρά είναι μικρή η οθόνη σε φυσικές διαστάσεις;

 

- Τα memory stick Duo και Duo Pro είναι συμβατά με Memory stick Pro; Με άλλα λόγια μπορώ να βάλω το MS Pro της Sony Cybershot μου στο κινητό; Δε με ενδιαφέρει αν θα προεξέχει, αλλά αν θα το βλέπει το κινητό.

 

- Καθότι Siemens fan, οι αναβαθμίσεις για τα SE μπορούν να βρεθούν στο net και να γίνουν στο σπίτι με το καλώδιο δεδομένων ή πάμε σε service point; Είναι δωρεάν η αναβάθμιση εντός εγγύησης; Πόσο συχνα βγαίνουν νέες αναβαθμίσεις και είναι άξιες λόγου (διορθωνουν bug, ταχύτερο μενού κλπ);

 

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

2 mikres erwtisoules kiapomena mias kai etoimazomai gia anavathmisi apo oteshop edws ths epomenis vdomadas.Kinito SE den eixa pote alla mallon to k750 mepise (ax mia skala panw as eixe thn analisi ths othonis kai as dexotan tis travigmenes foto se fodo FULL screen kai de tha meniaze tpt allo)

 

a)tis anafores paradosis apo ta sms ths swnei i tis svinei aftomata afou tis emfanisei?

b)exei kamia lavoula pou na perna kordonaki gia kremasma sto laimo?

1]NAI τις σβηνη και δεν μπορης να παρης αναφορα σε πανω απο 1 παραληπτη.2]Εχη και εγω που πηγα στην voda πηρα φωρτ.αυτοκινητου και θηκη και εχη μεσα και για το λαιμο και περνωντας και τα 2 εχη και 20 % εκπτωση

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

...

- Η οθόνη του Κ750i είναι καλύτερη από αυτή του Κ700i στην πραγματικότητα; (παρά τη διαφορα στα specs 260k > 65k). Μήπως παρά είναι μικρή η οθόνη σε φυσικές διαστάσεις;

...

Είναι όντως καλύτερη και πιο φωτεινή. Διαβάζεται κάτω από έντονο ήλιο. Σα μέγεθος είναι normal. Για τις διαστάσεις της συσκευής, πολύ καλή.

 

...

- Τα memory stick Duo και Duo Pro είναι συμβατά με Memory stick Pro; Με άλλα λόγια μπορώ να βάλω το MS Pro της Sony Cybershot μου στο κινητό; Δε με ενδιαφέρει αν θα προεξέχει, αλλά αν θα το βλέπει το κινητό.

...

Τα Duo και Duo Pro είναι ακριβώς τα ίδια, με τα δεύτερα να έχουν μεγαλύτερες χωρητικότητες. Τα Duo και Duo Pro, σε μέγεθος, είναι αρκετά μικρότερα του "απλού" Pro. Οπότε, δε μπορείς να βάλεις το Pro της Cybershot στο κινητό, αλλά τα Duo του κινητού, με τη χρήση ειδικού adaptor που περιλαμβάνεται στις συσκευασίες, μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στη Cybershot.

 

...

- Καθότι Siemens fan, οι αναβαθμίσεις για τα SE μπορούν να βρεθούν στο net και να γίνουν στο σπίτι με το καλώδιο δεδομένων ή πάμε σε service point; Είναι δωρεάν η αναβάθμιση εντός εγγύησης; Πόσο συχνα βγαίνουν νέες αναβαθμίσεις και είναι άξιες λόγου (διορθωνουν bug, ταχύτερο μενού κλπ);

...

Μπορείς να κάνεις update από το σπίτι σου με το καλώδιο ή το Bluetooth και είναι free. Κάποια update διορθώνουν σοβαρά προβλήματα και κάποια άλλα όχι. Αυτό παίζεται.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι υποψήφιος αγοραστής του SE Κ750i και θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις.

 

 

- Τα memory stick Duo και Duo Pro είναι συμβατά με Memory stick Pro; Με άλλα λόγια μπορώ να βάλω το MS Pro της Sony Cybershot μου στο κινητό; Δε με ενδιαφέρει αν θα προεξέχει, αλλά αν θα το βλέπει το κινητό.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δεν χωράει ούτε στο φάρδος, ούτε στο πάχος. :O

Ασε το μάκρος. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τι χωρητικοτητα ( υπαρχει καποιο οριο) υποστηριζει το κ750 σε ΜS duo, και ποσο κυμαινονται οι τιμες τους???
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τι χωρητικοτητα ( υπαρχει καποιο οριο) υποστηριζει το κ750 σε ΜS duo, και ποσο κυμαινονται οι τιμες τους???

Το τηλέφωνο υποστηρίζει MS Pro Duo μέχρι 2GB.

Για τιμές δες μερικά post πιο πριν και υπάρχουν link για αγορές από Ελλάδα και εξωτερικό.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

Μία απλή (μάλλον) ερώτηση έχω: Πέραν της σύνδεσης με το USB (και τη χρήση του Sony Ericsson File Manager), μπορώ να διαχειριστώ τα files & folders του Memory Stick μέσω Bluetooth? Υπάρχει κάποια εφαρμογή να το κάνει αυτό? Ο FMA βλέπει το τηλέφωνο μόνο μέσω IrDA, με αποτέλεσμα η αποσοτλή αρχείων να γίνεται σε ρυθμούς γυναικείας καθυστέρησης! Έτσι απλά αποστέλλω τα αρχεία ένα-ένα στο Κ750 χωρίς να μπορώ να επιλέξω folder και μετά αναγκάζομαι να τα τοποθετώ όπου θέλω σε δεύτερη φάση...

Any ideas???

Thnx

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

Μία απλή (μάλλον) ερώτηση έχω: Πέραν της σύνδεσης με το USB (και τη χρήση του Sony Ericsson File Manager), μπορώ να διαχειριστώ τα files & folders του Memory Stick μέσω Bluetooth? Υπάρχει κάποια εφαρμογή να το κάνει αυτό? Ο FMA βλέπει το τηλέφωνο μόνο μέσω IrDA, με αποτέλεσμα η αποσοτλή αρχείων να γίνεται σε ρυθμούς γυναικείας καθυστέρησης! Έτσι απλά αποστέλλω τα αρχεία ένα-ένα στο Κ750 χωρίς να μπορώ να επιλέξω folder και μετά αναγκάζομαι να τα τοποθετώ όπου θέλω σε δεύτερη φάση...

Any ideas???

Thnx

 

Παρε ενα bluetooth να βρεις την υγεια σου φιλε μου.... :D ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...