Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδία το σπασω το κινητό..Δεν λέει να το δει με τίποτα ο υπολογιστής και για να γίνω πιο συγκεκριμενος.εκανα φορματ και έβαλα ξανα το λογισμικό του, βάζω το data cable και τίποτα απλά φορτίζει.το βγάζω και δοκιμάζω με το bluetooth κανονικα το file manger λειτουργεί.Αλλάζω την usb θύρα και πάλι τίποτα.Παίρνω μια σβήστρα και καθαρίζω τις μεταλλικες επαφές,@@@ μια απο τα ίδια.Το μόνο που κάνει είναι να φορτίζει.Ουτε λέει μια νέα συσκευή μοντεμ έχει συνδεθεί ούτε το memory stick εμφανίζεται ,δεν ακούγεται καν ο χαρακτηριστικός ήχος οταν συνδέεις μια usb συσκευη.Είμαι για service κατα πάσα πιθανότητα?Λετε να τα έπαιξε το καλώδιο ή το κινητό?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδία το σπασω το κινητό..Δεν λέει να το δει με τίποτα ο υπολογιστής και για να γίνω πιο συγκεκριμενος.εκανα φορματ και έβαλα ξανα το λογισμικό του, βάζω το data cable και τίποτα απλά φορτίζει.το βγάζω και δοκιμάζω με το bluetooth κανονικα το file manger λειτουργεί.Αλλάζω την usb θύρα και πάλι τίποτα.Παίρνω μια σβήστρα και καθαρίζω τις μεταλλικες επαφές,@@@ μια απο τα ίδια.Το μόνο που κάνει είναι να φορτίζει.Ουτε λέει μια νέα συσκευή μοντεμ έχει συνδεθεί ούτε το memory stick εμφανίζεται ,δεν ακούγεται καν ο χαρακτηριστικός ήχος οταν συνδέεις μια usb συσκευη.Είμαι για service κατα πάσα πιθανότητα?Λετε να τα έπαιξε το καλώδιο ή το κινητό?

 

Σε τέτοιες περιπώσεις το πρώτο που κάνω είναι να ανοίξω το κινητό και να καθαρίσω τις επαφές. (αυτα τα SE είναι σκέτος μπελάς)

Συνέχεια το ίδιο πρόβλημα. Επειδή ο system connector δεν είναι κολλημένος και υπάρχουν και μέσα επαφές συνήθως απο υγρασία η σκουπίδια δεν μπορεί να αναβαθμιστεί η συσκευή η να επικοινωνήσει γενικώς.

 

Στη δική σου περίπτωση ομως δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνω ένα χειρουργείο και μετά βλέπουμε.thanks
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

re sis, mporw ena arxeio keimenou na to dw sto kinito? apothikeusa ena txt se morfi unicode, kai to tilefwno to anoi3e me ton "selidodikti", alla edeixne, 3ereis "kinezika" , mipws 3ereis kaneis ti prepei na kanw gia na mporw na ta vlepw?
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας από τους άτυχους με τα μάυρα κουτιά.

Αρχικά έκανα την αναβάθμιση μόνος από το site αλλά δεν διορθώθηκε και τίποτα.

 

Πήγα στο service της SE και μου είπαν ότι εμείς κάνουμε ένα πιο μούρι κόλπο και θα φτοιαχτεί. Συγκεκριμένα μου έλεγε ο υπάλληλος ότι εγώ το έκανα και όλα διορθώθηκαν.

 

Το άφησα και εγώ 2 μέρες παρακαλώ, για ένα update με την διακιολογία ότι υπάρχουν άπειρα κινητά για αναβάθμιση και όταν το πήρα , μην πω την λέξη.

 

Τα μαύρα κουτιά επιμένουν με έκδοση R1AA008.

 

Από ότι διάβασα σε αυτό το thread που έχει ξεφύγει λίγο και ίσως θα έπρεπε να ανοιχτεί άλλο για το θέμα αυτό συγκεκριμένα, απλά είναι πρόβλημα των sim και περιμένουμε να λυθεί με κάποιο μαγικό update, όπως μαγικά έγινε και με το 800.

 

Εγώ να πώ ότι το sim είναι από το 2002 Η 2003 από την τότε telestet και μήπως έχει σχέση με την παλαιότητα τους ή την εταιρεία?? koklas που δημοσιεύσες το παραπάνω γεγονός! Ύπάρχει σχετική άποψη του αν η παλαιότητα του SIM η εταιρεία συνδέεται με τους χρήστες που έχουν αυτό το πρόβλημα.

 

Εγώ πάντως έχω εκνευριστεί πολύ. Μετά την αναβάθμιση δεν κλείνει κιόλας και θέλει να βγάλω την μπαταρία. Και δεν είναι πάντα 30-40 ώρες. Εμένα γίνεται και κάτω από 20.

 

Και τελικά τι σκατά προγραμματιστές έχουν οι εταιρείες κινητών τηλεφώνων. Είμαι προγραμματιστής και γίνονται τραγικά λάθη. Τι σκατά κάνουν οι τεχνολογοί λογισμικού τους και οι IT Managers τους? Αν είναι έτσι να πάω εγώ και να πέρνω τα φράγκα.

 

Και μιλάμε για βλακείες. Δέχεται μικρά ελληνικά στους καταλόγους αλλά δεν γράφει με μικρά στο μηνύματα αν δεν έχεις T9. ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΛΑΚΩΔΗ ΛΑΘΗ? Και να μην αναφέρω το μικρό Σίγμα (ς).

Και δεν είναι μόνο αυτά.

 

Πάτνως το κινητό είναι κορυφή αλλά η φάση με το λογισμικά αρχίζει και θυμίζει πολύ windows και δεν το πάνε καλά. Και στην τελικά το software είναι γραμμένο για συγκεκριμένο hardware σε αντίθεση με τις εφαρμογές των υπολογιστών. δεν δικαιολογούνται τέτοια bugs. Και να κοστίζει και όσο κοστίζει.

 

Σε ότι αφορά την SIM άλλαξε την,περίπου 20 ευρώ κάνει,αντέγραψε τις επαφές στο τηλέφωνο και κατόπιν τις βάζεις και στην καινούργια SIM.Αν η SIM είναι παλιά δεν συνεργάζεται πάντα τόσο καλά με τις αναβαθμισμένες παραμέτρους(Λήψης σήματος,υπηρεσιών κλπ.)του δικτύου σου.Τώρα επειδή δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για την γενική σταθερότητα και εξέλιξη του λογισμικού της SE σε επίπεδο προγραμματισμού θα πώ μονάχα ότι έχω αλλάξει>πουλήσει ήδη τέσσερα Κ750 με αντίστοιχα διαφορετική έκδοση λογισμικού(R1αρχική,R1L002,R1N035,R1A008)και η τελευταία είναι η καλύτερη απ'όλες.Το τελευταίο Κ750 αγοράστηκε πριν λίγες μέρες και έχει τρομερά δυνατή ένταση ακουστικού,πολή βελτιωμένη λήψη βίντεο(ανέβηκαν τα fps υποθέτω)είναι 52W05 κατασκευής,δηλαδή τελευταία εβδομάδα του 2005.Αυτά με καλύπτουν,βέβαια μικρές ελλειψεις έχει,το τελικό ς κλπ. αλλά μικρό το κακό σε τελική ανάλυση,για μένα το σημαντικότερο βελτιώθηκε θεαματικά,ή ένταση ακουστικού,να μπορώ να ακούω σε θορυβώδη περιβάλλοντα και μη άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου SIM είναι κοσμοκάρτα και την έχω απο το 1997 περίπου.Ηταν απο τις πρώτες παρτίδες με 200 αριθμούς στην SIM. Στο κινητό δεν υπάρχει πρόβλημα. Εκτός απο την παλαιότητα θα πρέπει να έχει σχέση και κάτι με τις παρτίδες. πχ μήπως το κάνει αυτό στις ακόμα παλαιότερες που είχαν πχ 100 μνήμες αριθμών?

 

Γιατί απλά δεν δοκιμάζετε μια SIM κάποιου φίλου σας να σιγουρευτείτε για τα μαύρα κουτάκια?

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία το σπασω το κινητό..Δεν λέει να το δει με τίποτα ο υπολογιστής και για να γίνω πιο συγκεκριμενος.εκανα φορματ και έβαλα ξανα το λογισμικό του, βάζω το data cable και τίποτα απλά φορτίζει.το βγάζω και δοκιμάζω με το bluetooth κανονικα το file manger λειτουργεί.Αλλάζω την usb θύρα και πάλι τίποτα.Παίρνω μια σβήστρα και καθαρίζω τις μεταλλικες επαφές,@@@ μια απο τα ίδια.Το μόνο που κάνει είναι να φορτίζει.Ουτε λέει μια νέα συσκευή μοντεμ έχει συνδεθεί ούτε το memory stick εμφανίζεται ,δεν ακούγεται καν ο χαρακτηριστικός ήχος οταν συνδέεις μια usb συσκευη.Είμαι για service κατα πάσα πιθανότητα?Λετε να τα έπαιξε το καλώδιο ή το κινητό?
Μηπως εχεις τιποτε παλια προγραμματα στον υπολογιστη σου για κινητα τηλεφωνα ,τιποτε παλιους οδηγους κλπ ?αν ναι σβησε τα και δοκιμασε
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά την SIM άλλαξε την,περίπου 20 ευρώ κάνει,αντέγραψε τις επαφές στο τηλέφωνο και κατόπιν τις βάζεις και στην καινούργια SIM.Αν η SIM είναι παλιά δεν συνεργάζεται πάντα τόσο καλά με τις αναβαθμισμένες παραμέτρους(Λήψης σήματος,υπηρεσιών κλπ.)του δικτύου σου.Τώρα επειδή δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για την γενική σταθερότητα και εξέλιξη του λογισμικού της SE σε επίπεδο προγραμματισμού θα πώ μονάχα ότι έχω αλλάξει>πουλήσει ήδη τέσσερα Κ750 με αντίστοιχα διαφορετική έκδοση λογισμικού(R1αρχική,R1L002,R1N035,R1A008)και η τελευταία είναι η καλύτερη απ'όλες.Το τελευταίο Κ750 αγοράστηκε πριν λίγες μέρες και έχει τρομερά δυνατή ένταση ακουστικού,πολή βελτιωμένη λήψη βίντεο(ανέβηκαν τα fps υποθέτω)είναι 52W05 κατασκευής,δηλαδή τελευταία εβδομάδα του 2005.Αυτά με καλύπτουν,βέβαια μικρές ελλειψεις έχει,το τελικό ς κλπ. αλλά μικρό το κακό σε τελική ανάλυση,για μένα το σημαντικότερο βελτιώθηκε θεαματικά,ή ένταση ακουστικού,να μπορώ να ακούω σε θορυβώδη περιβάλλοντα και μη άνετα.

 

 

Μετά απο κάνα τρίμηνο που θα στα επιστρέψουν για Service να δεις τι καλοφτιαγμενα που ειναι τα k750 :-Ρ Εγώ προσωπικά έχω 2 στα 2 προβληματικά που πέρασαν απο τα χέρια μου. Βέβαια μη ξεχνάμε τα φράγκα που κοστίζει. Μπορεί η αρχική τιμή να πλησίαζε τα 400€ αλλά τώρα έπεσε στα 320 και ακόμα βγαίνουν νεες παρτίδες. Δλδ σιγά σιγά μπορούμε να υποθέσουμε οτι το πραγματικό κόστος της συσκευής είναι παρα πολύ μικρό και έτσι δικαιολογείται και η ...αχμ... ποιότητα λειτουργείας :-Ρ :-Ρ :-Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο κάνα τρίμηνο που θα στα επιστρέψουν για Service να δεις τι καλοφτιαγμενα που ειναι τα k750 :-Ρ Εγώ προσωπικά έχω 2 στα 2 προβληματικά που πέρασαν απο τα χέρια μου. Βέβαια μη ξεχνάμε τα φράγκα που κοστίζει. Μπορεί η αρχική τιμή να πλησίαζε τα 400€ αλλά τώρα έπεσε στα 320 και ακόμα βγαίνουν νεες παρτίδες. Δλδ σιγά σιγά μπορούμε να υποθέσουμε οτι το πραγματικό κόστος της συσκευής είναι παρα πολύ μικρό και έτσι δικαιολογείται και η ...αχμ... ποιότητα λειτουργείας :-Ρ :-Ρ :-Ρ

 

Σε καμμία περίπτωση δεν θεωρώ φτηνή την τιμή των 325 ευρώ που το πήρα,αλλά εγώ προσωπικά δεν έτυχε να έχω προβληματική συσκευή,και τις τέσσερις φόρες,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν κυκλοφορούν και αυτές και κάποιος άτυχος τις αγοράζει.Παράδειγμα δικό μου:Αγόρασα πριν δύο εβδομάδες ενα Nokia 6270 σφραγισμένο με το ένα μέρος του αυτοκόλλητου να καλύπτει σε μικρότερη επιφάνεια της άλλης το κουτί,δεν έδωσα μεγάλη σημασία.Ανοίγωντας το κουτί σπίτι,μένω άφωνος,πολλή σκονή πίσω από την οθόνη,αμυχές στο καπάκι μπαταρίας κλπ.,η συσκευή ήταν σαφέστατα μεταχειρισμένη,όχι καινούργια,φυσικά την επόμενη μέρα την αντικατέστησα με άλλη στο κατάστημα αναντίρρητα εκ μέρους τους, έλεγχοντας την πρώτα για να είμαι βέβαιος.Ανάλογη ατυχία είναι και η προβληματικές συσκευές,είναι να μην πέσεις σε τέτοια.....

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα λύθηκε ,καθαρισμός κινητού και υπολογιστή απο registry και όλα οκ
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

το προβλημα λύθηκε ,καθαρισμός κινητού και υπολογιστή απο registry και όλα οκ

 

Στα προβλήματα επικοινωνίας του κινητού με το PC πρέπει να έχουμε υπόψην τα εξής (εκτός των "βρώμικων" επαφών,!!! Καλά φοβερό αυτό. Ρε παιδιά που τα χώνετε τα κινητά και βρωμίζουν έτσι!!!) :lol: :

1. Να χρησιμοποιούμε ΠΑΝΤΑ USΒ θύρες που δεν αποτελούν τμήμα hub (πολλαπλασιαστή θυρών). Οι οδηγοί usb των PC δεν συμπαθούν τα hubs, ειδικά όταν αυτές δεν βγάζουν επαρκή τάση λειτουργίας, πράγμα που απαιτείται απο τους οδηγούς τόσο για την φόρτιση όσο και για την επικοινωνία. Οι "καθαρές" θύρες "πηγάζουν" πάντα από την motherbord και τις κάρτες θύρων usb. Προσοχή γιατί μερικοί φορητοί υπολογιστές "βγάζουν" θύρες από ενσωματωμένα usb hubs.!!!

2. Να κάνουμε προσεκτική εγκατάσταση των οδηγών. Προσεκτική σημαίνει πως σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά ή δεν αναγνωρίζεται το κινητό τότε πρέπει σε safemode να απεγκαθιστούμε τους οδηγούς και να τους ξαναεγκαθιστούμε απο την αρχή.

 

Οι μισές τουλάχιστον από τις προβληματικές συνδέσεις οφείλονται στα παραπάνω προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Καλά φοβερό αυτό. Ρε παιδιά που τα χώνετε τα κινητά και βρωμίζουν έτσι!!!) :lol: :

δεν είναι ανάγκη να τα χώνουμε κάπου :) απλά και μέσα στη τσέπη να το έχεις τα σκουπιδάκια του θα τα αρπαξει,το κινητό δεν είναι να το έχεις και σε γύαλα:).Σε όλα τα υπολοιπα συμφωνώ χωρίς βέβαια να είναι απολυτα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

1. Kalhspera!!!sta mesa augoustou pira to poluanamenomeno gia mena k750!eixa problhma me to joystick kai to allaksa se enan texniko diko mou!meta apo ligo kairo mexri kai simera pali ta idia!!!Ti na kanw!?

2. Aksizei na to kanw W800 kai pou?

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ξανα άλλαξε το joystick (γνήσιο ομως) και πρόσεχε τη χρήση του κλπ.

Αν θές και mp3όφωνο κάντο

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας από τους άτυχους με τα μάυρα κουτιά.

Αρχικά έκανα την αναβάθμιση μόνος από το site αλλά δεν διορθώθηκε και τίποτα.

 

Πήγα στο service της SE και μου είπαν ότι εμείς κάνουμε ένα πιο μούρι κόλπο και θα φτοιαχτεί. Συγκεκριμένα μου έλεγε ο υπάλληλος ότι εγώ το έκανα και όλα διορθώθηκαν.

 

Το άφησα και εγώ 2 μέρες παρακαλώ, για ένα update με την διακιολογία ότι υπάρχουν άπειρα κινητά για αναβάθμιση και όταν το πήρα , μην πω την λέξη.

 

Τα μαύρα κουτιά επιμένουν με έκδοση R1AA008.

 

Από ότι διάβασα σε αυτό το thread που έχει ξεφύγει λίγο και ίσως θα έπρεπε να ανοιχτεί άλλο για το θέμα αυτό συγκεκριμένα, απλά είναι πρόβλημα των sim και περιμένουμε να λυθεί με κάποιο μαγικό update, όπως μαγικά έγινε και με το 800.

 

Εγώ να πώ ότι το sim είναι από το 2002 Η 2003 από την τότε telestet και μήπως έχει σχέση με την παλαιότητα τους ή την εταιρεία?? koklas που δημοσιεύσες το παραπάνω γεγονός! Ύπάρχει σχετική άποψη του αν η παλαιότητα του SIM η εταιρεία συνδέεται με τους χρήστες που έχουν αυτό το πρόβλημα.

 

Εγώ πάντως έχω εκνευριστεί πολύ. Μετά την αναβάθμιση δεν κλείνει κιόλας και θέλει να βγάλω την μπαταρία. Και δεν είναι πάντα 30-40 ώρες. Εμένα γίνεται και κάτω από 20.

 

Και τελικά τι σκατά προγραμματιστές έχουν οι εταιρείες κινητών τηλεφώνων. Είμαι προγραμματιστής και γίνονται τραγικά λάθη. Τι σκατά κάνουν οι τεχνολογοί λογισμικού τους και οι IT Managers τους? Αν είναι έτσι να πάω εγώ και να πέρνω τα φράγκα.

 

Και μιλάμε για βλακείες. Δέχεται μικρά ελληνικά στους καταλόγους αλλά δεν γράφει με μικρά στο μηνύματα αν δεν έχεις T9. ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΛΑΚΩΔΗ ΛΑΘΗ? Και να μην αναφέρω το μικρό Σίγμα (ς).

Και δεν είναι μόνο αυτά.

 

Πάτνως το κινητό είναι κορυφή αλλά η φάση με το λογισμικά αρχίζει και θυμίζει πολύ windows και δεν το πάνε καλά. Και στην τελικά το software είναι γραμμένο για συγκεκριμένο hardware σε αντίθεση με τις εφαρμογές των υπολογιστών. δεν δικαιολογούνται τέτοια bugs. Και να κοστίζει και όσο κοστίζει.

Καλησπερα...οχι δεν γνωριζω...κουραγιο μεγαλε...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σας παρακαλώ πού βρίσκονται τα sony ericsson service καταστήματα στη θεσσαλονίκη για να κάνω αναβάθμιση? Πόσο στοιχίζει και πόσο χρόνο απαιτεί?
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σας παρακαλώ πού βρίσκονται τα sony ericsson service καταστήματα στη θεσσαλονίκη για να κάνω αναβάθμιση? Πόσο στοιχίζει και πόσο χρόνο απαιτεί?

Το ένα που γνωρίζω εγώ τουλάχιστον και είμαι ευχαριστημένη με το service τους,βρίσκεται Δωδεκανήσου 21,τηλεφωνο 2310/500.500 λειτουργεί 8:00 με 16:30.

Αν είσαι μέσα στην εγγύηση δεν χρειάζονται χρήματα,μόνο χρόνο για να το αφήσεις. Αν βέβαια δεν έχεις εγγύηση νομίζω η τιμή είναι στα 15 ευρώ.

:love:
Link to comment
Share on other sites

Το ένα που γνωρίζω εγώ τουλάχιστον και είμαι ευχαριστημένη με το service τους,βρίσκεται Δωδεκανήσου 21,τηλεφωνο 2310/500.500 λειτουργεί 8:00 με 16:30.

Αν είσαι μέσα στην εγγύηση δεν χρειάζονται χρήματα,μόνο χρόνο για να το αφήσεις. Αν βέβαια δεν έχεις εγγύηση νομίζω η τιμή είναι στα 15 ευρώ.

Σε ευχαριστώ! Πιστεύω με την αναβάθμιση να λυθεί το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με την ένταση ήχου του ακουστικού. Αναβάθμιση μέσω διαδυκτίου δεν μπορώ να κάνω γιατί "κολλάει", οπότε καταλήγω στο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παίδες!!!

 

Έχω και το 750i ξέρετε πως μπορώ να δω MPEG αρχεία;Το βάζω να παίξει και δεν υπάρχει καν η επιλογή της προβολής.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παίδες!!!

 

Έχω και το 750i ξέρετε πως μπορώ να δω MPEG αρχεία;Το βάζω να παίξει και δεν υπάρχει καν η επιλογή της προβολής.

Δεν υπάρχει η δυνατότητα αναπαραγωγής .mpg!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παίδες!!!

 

Έχω και το 750i ξέρετε πως μπορώ να δω MPEG αρχεία;Το βάζω να παίξει και δεν υπάρχει καν η επιλογή της προβολής.

Δεν μπορεις αμεσα.

Πρεπει πρωτα να το μετατρεψεις στον υπολογιστη σε 3gpp, που ειναι το format video που αναγνωριζει το Κ750i. Την μετατροπη μπορει να κανει και το quicktime.

 

Διαβασε και το FAQ, γι αυτο το κινητο, ειναι pretty good.

'Ετσι κι αλλιώς ό,τι ποθεί ο καθένας βλέπει

και ό,τι γουστάρει θα πιστευεί ό,τι κι αν πεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Πιστεύω με την αναβάθμιση να λυθεί το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με την ένταση ήχου του ακουστικού. Αναβάθμιση μέσω διαδυκτίου δεν μπορώ να κάνω γιατί "κολλάει", οπότε καταλήγω στο κατάστημα.

Στο δικό μου πάντως το μενού έγινε γρηγορότερο και η περιήγηση στις εικόνες(που εκεί κολλούσε περισσότερο)είναι άψογη και επίσης το ακουστικό έγινε δυνατότερο σε σημείο να το χαμηλώνω τώρα

:love:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παίδες!!!

 

Έχω και το 750i ξέρετε πως μπορώ να δω MPEG αρχεία;Το βάζω να παίξει και δεν υπάρχει καν η επιλογή της προβολής.

 

Αναπαραγωγή μόνο mpeg4 μπορεί να κάνει και 3gp.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος άλλος αν έχει άλλο sony ericsson service στη Θεσσαλονίκη πιό κοντά, γιατί μένω Καλαμαριά και η Δωδεκανήσου είναι στην άλλη άκρη της πόλης? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...