Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φαντάζομαι ότι και με το Live θα έχεις παρόμοια επιλογή. Αλλά θα γίνεται μέσω σελίδας της Vodafone.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπαρχει τροπος οταν λαμβανω ενα νεο μηνυμα να μην εμφανιζεται κατ'ευθειαν στην οθονη ο αποστολεας και η αρχη του μηνυματος ?

Θελω απλα να μου λεει οτι εχω νεο μηνυμα

 

Εντελώς τυχαία βρήκα τη λύση σ' αυτό που ζητάς:

 

Ρυθμίσεις -> Γενικές -> Νέα συμβάντα -> Αναδυόμενο πλ. (πλήκτρο εννοεί μάλλον).

 

Αυτό θα σου λέει: Έχετε νέο μήνυμα από "nasos79" (λέμε τώρα). Ανάγνωση;

 

Σε καλύπτει;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς τυχαία βρήκα τη λύση σ' αυτό που ζητάς:

 

Ρυθμίσεις -> Γενικές -> Νέα συμβάντα -> Αναδυόμενο πλ. (πλήκτρο εννοεί μάλλον).

 

Αυτό θα σου λέει: Έχετε νέο μήνυμα από "nasos79" (λέμε τώρα). Ανάγνωση;

 

Σε καλύπτει;

Από όσο κατάλαβα μάλλον δεν τον καλύπτει. Δεν θέλει να φαίνεται το nasos79 καθόλου. Λίγο πονηρό αυτό:)

Link to comment
Share on other sites

Από όσο κατάλαβα μάλλον δεν τον καλύπτει. Δεν θέλει να φαίνεται το nasos79 καθόλου. Λίγο πονηρό αυτό:)

 

Εεε, ας αλλάξει το όνομα της επαφής που "δεν θέλει να φαίνεται", τι να του κάνω εγώ τώρα;:lol: Ας κάνει το "Natasha", ΘΕΟΔΟΣΗΣ για ξεκάρφωμα... Τώρα βέβαια, δεν ξέρω τι είναι καλύτερο; Να σε πιάσει η γυναίκα σου με μία Νatasha που σου λέει γλυκόλογα και να γίνει της Κορέας στο σπίτι, ή να σε πιάσει η μάνα σου με έναν ΘΕΟΔΟΣΗ που σου λέει γλυκόλογα, και να σε στείλει στο ψυχιατρείο;:lol: :lol: :lol:

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Εεε, ας αλλάξει το όνομα της επαφής που "δεν θέλει να φαίνεται", τι να του κάνω εγώ τώρα;:lol: Ας κάνει το "Natasha", ΘΕΟΔΟΣΗΣ για ξεκάρφωμα... Τώρα βέβαια, δεν ξέρω τι είναι καλύτερο; Να σε πιάσει η γυναίκα σου με μία Νatasha που σου λέει γλυκόλογα και να γίνει της Κορέας στο σπίτι, ή να σε πιάσει η μάνα σου με έναν ΘΕΟΔΟΣΗ που σου λέει γλυκόλογα, και να σε στείλει στο ψυχιατρείο;:lol: :lol: :lol:

Σε βρίσκω σωστότατο:lol:

Και επειδή όποιος έχει τα γένια έχει και τα χτένια, το κόλπο με την αλλαγή του ονόματος της επαφής θα πρέπει να το ξέρει λογικά. Όποιος θέλει να ξενο...(μπιμπ) βρίσκει τρόπους για να μην καρφώνετε.

Αν πρόκειται φυσικά για αυτό και δεν τα λέμε τζάμπα όλα αυτά.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παληκαρια πως μπορω να κανω αναβαθμιση το Κ750i απο το site???

Μπαινω εδω: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242 αλλα τιποτα δεν προχωραει!!!

Please help me :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παληκαρια πως μπορω να κανω αναβαθμιση το Κ750i απο το site???

Μπαινω εδω: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242 αλλα τιποτα δεν προχωραει!!!

Please help me :wacko:

 

Καλημερα.η σωστη τοποθεσια ειναι εδω.διαβασε της οδηγιες και βημα βημα θα την κανεις την αναβαθμιση! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου RAVER αλλα δες το post που με οδηγει το να κανω update απο το site και οχι απο την εφαρμογη που δινει η SE

Δες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146509

Εαν ξερει κανεις κατι ας μου στηλει ενα PM η να ποσταρει εδω...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kamia pliroforia an se melontiki anaba8misi , 8a bgainei i fotografia tou atomou otan sou stelnei sms????

 

palia to ekane!!!! kai ksafnika stamatise ( meta apo mia anaba8misi den 8imame pia) to K700 to kanei , ntropi na min to kanei to diko mas! :(

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kamia pliroforia an se melontiki anaba8misi , 8a bgainei i fotografia tou atomou otan sou stelnei sms????

 

palia to ekane!!!! kai ksafnika stamatise ( meta apo mia anaba8misi den 8imame pia) to K700 to kanei , ntropi na min to kanei to diko mas! :(

μαι και εγω κατι θυμαμαι...πρεπει να εχεις τα τηλεφωνα αποθηκευμενα στην μνημη του τηλεφωνου! για να φαινεται η εικονα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αποθηκεύεις την φωτογραφία στο συγκεκριμένο όνομα (το οποίο έχεις αποθηκεύσει στη μνήμη του τηλεφώνου) και σου βγάζει τη φωτογραφία. Δεν έχω κάνει αναβάθμιση και το κινητό το αγόρασα τον Μάιο.
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kamia pliroforia an se melontiki anaba8misi , 8a bgainei i fotografia tou atomou otan sou stelnei sms????

 

palia to ekane!!!! kai ksafnika stamatise ( meta apo mia anaba8misi den 8imame pia) to K700 to kanei , ntropi na min to kanei to diko mas! :(

 

πέρασε τον τηλ. κατάλογό σου στην μνήμη του τηλεφώνου. Τότ μόνο θα σου δώσει την δυνατότητα να φαίνεται η φωτό.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ρε παιδιά. Στην καινούρια αναβάθμιση δεν φαίνεται φωτό στα μηνύματα παρόλο που την έχεις. Φαίνεται όνομα+μισή γραμμή από το sms. Όντως βλακώδες. :down:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.η σωστη τοποθεσια ειναι εδω.διαβασε της οδηγιες και βημα βημα θα την κανεις την αναβαθμιση! :)

 

file raver mpainw sto link soy kai katebazw kanonika to programma,egkatastasi kanonika kanw kai restart to pc alla dn moy anoigei to programma bgazei ena pinakaki... mipws ksereis giati??

 

Eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας

 

Είναι δυνατόν να ρυθμίσουμε στο κινητό τον ήχο του μεγαφώνου ώστε να ακούγεται πιό δυνατά εκτός από τις ρυθμίσεις μέσω ισοσταθμιστή?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας

 

Είναι δυνατόν να ρυθμίσουμε στο κινητό τον ήχο του μεγαφώνου ώστε να ακούγεται πιό δυνατά εκτός από τις ρυθμίσεις μέσω ισοσταθμιστή?

oχι δυστηχως δεν υπαρχει αλλη ρυθμιση απ'αυτη.το μονο που μπορεις να κανεις ειναι με ειδικο προγραμμα να μετερεπεις τα mp3 να παιζουν πιο δυνατα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file raver mpainw sto link soy kai katebazw kanonika to programma,egkatastasi kanonika kanw kai restart to pc alla dn moy anoigei to programma bgazei ena pinakaki... mipws ksereis giati??

 

Eyxaristw

 

καποιο σφαλμα στην εγκατασταση θα κανει! τωρα δεν ξερω τι ακριβως γραφει το μηνυμα.αν το ανεβαζες σε μια εικονα ισως θα μπορουσα να σε βοηθησω καλυτερα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mετά από 40 μέρες πήρα σήμερα το δεύτερο αντικατεστημένο κινητό. Εκ πρώτης όψεως καλά λειτουργεί. Όμως διαπίστωσα ένα "bug". Όταν το έχω στο αθόρυβο, αν βγάλω φωτογραφία ή τραβήξω βιντεάκι ακούγεται ήχος. :mad: Υπάρχει κάποια ειδική ρύθμιση για αυτό; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μα και βεβαια υπαρχει λυση!!!

Ετσι θα μας αφηνε η Sony Ericsson!!!

Οταν τραβας το την φωτογραφια η το βιντεο κλεινεις τα

αυτια σου!!! Αλλα για να το κανεις αυτο πρεπει να εχεις 3

χερια!!! Να κατι που δεν σκεφτηκανε!!! Βεβαια υπαρχει και

αλλη λυση... να σου κλεισει καποιος αλλος τα αυτια!!!

:lol: :lol: :lol:

Ρε φιλαρακο εγω που δεν μπορω να κανω αναβαθμιση

και κολαει συνεχεια το παλιο μπρικι τι να πω!!!

Sony Ericsson δεν θελαμε!!!

Θα παω να ξανα παρω το πρωτο μου κινητο!!!

3210!!! Αυτο Μαλιστα!!! Επισης οταν χτυπαει το ακους!!!

:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Περα απο ολα τα παραπανω που εγραψα...

Οταν το εχω στο αθορυβο δεν ακουγετε τιποτα

οταν τραβαω φωτογραφια ή βιντεο.

Μαλλον εχεις αλλαξει τις ρυθμισης του προφιλ

αθορυβο. Απλα πηγενε και κανε επεξεργασια

του προφιλ αθορυβο και ξανα φτιαχτα!

Παντος μεγαλο προβλημα να κανει θορυβο!!!

Εισαι στην καφετερια και θελεις να τραβηξεις το διπλανο

μωρο με το μινι και γινεσαι ρεζιλι!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Μη γενικεύεις ρε τα προβλήματα. Έχω ένα Τ610 από το 2002, θηρίο είναι. Ποτέ δεν είχε πρόβλημα. Ακόμα η μπαταρία του είναι τέλεια. 3-4 μέρες κρατάει με αρκετή χρήση. Ποτέ δε χρειάστηκε να το πάω στο σέρβις.

 

Τώρα με αυτό μου έτυχαν όλα μαζί. Δεν διορθώνεται αυτό το αθόρυβο. Έκανα και επαναφορά των προφίλ. Ο θόρυβος εξακολουθεί να υφίσταται στην φωτογραφική/κάμερα... Μικρό το κακό βέβαια, αλλά γιατί να συμβαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω εγω κατι αλλο:

 

Παμε Μενου->Ψυχαγωγια->Απομακρ. Ελεγχος

 

Αυτα σε τι χρησιμευουν; Μπορουμε να ελεγξουμε τον Media Player απο αποσταση μεσω Bluetooth; Το desktop πως ομως.

 

Τα εχει δοκιμασει κανεις; :X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...