Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για τις ρυθμίσεις mms δεν χρειάζεται να πάς σε κατάστημα. πήγαινε σ'αυτό το link και συμπλήρωσε ότι σου ζητήσει. Θα σου έρθουν οι ρυθμίσεις με sms. Απλά κάνε αποθήκευση.

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001011000&vars=0000000000

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλεις να πείς? οτι λέω ψέμματα? Δεν σε κατάλαβα. Ας μας δείξει κάποιος συγκριτικό με φωτογραφίες στο φώς της ημέρας με τα δύο firmwares. Και οι "όλοι" ποιοί είναι? μόνο δύο άτομα το είπαν, και ο ένας μάλιστα παρέθεσε φωτογραφίες τραβηγμένες σε κλειστό χώρο. Δεν κάνει κακό να διαβάζουμε και κανένα μεγάλο ξένο forum για να έχουμε πιο εμπεριστατομένη άποψη. Αν ψάξεις λίγο θα δείς οτι πολύς κόσμος έχει επισημάνει το πρόβλημα.Και αν αμφισβητείς τις φωτογραφίες που παραθέτω, απλά κατέβασε την R1N και πες μας την άποψή σου.

 

Την r1n έχω. Το θέμα είναι οτι βλέπω δύο φώτο που έχουν ληφθεί με διαφορετικo white balance. Γιατί λοιπόν να θεωρήσω οτι και οι δύο θα έπρεπε να είναι ίδιες σε ποιότητα; Πιθανό να μην έγινε καλό νετάρισμα στην μία όπως ακριβώς δεν έγινε και λήψη με τις ίδιες παραμέτρους περιβάλλοντος.

Δεν είναι δύσκολο να προσέξει κανείς ειδικά στις δεύτερες φώτο (στον κήπο) η ώρα και ο φωτισμος των λουλουδιών είναι τελείως μα τελείως σε διαφορετικούς χρόνους και σε εντελώς διαφορετικές απαιτήσεις λήψης.

Link to comment
Share on other sites

Την r1n έχω. Το θέμα είναι οτι βλέπω δύο φώτο που έχουν ληφθεί με διαφορετικo white balance. Γιατί λοιπόν να θεωρήσω οτι και οι δύο θα έπρεπε να είναι ίδιες σε ποιότητα; Πιθανό να μην έγινε καλό νετάρισμα στην μία όπως ακριβώς δεν έγινε και λήψη με τις ίδιες παραμέτρους περιβάλλοντος.

Δεν είναι δύσκολο να προσέξει κανείς ειδικά στις δεύτερες φώτο (στον κήπο) η ώρα και ο φωτισμος των λουλουδιών είναι τελείως μα τελείως σε διαφορετικούς χρόνους και σε εντελώς διαφορετικές απαιτήσεις λήψης.

Και οι δύο φωτογραφίες τραβήχτηκαν ακριβώς την ίδια στιγμή, με ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις. Αργότερα δοκίμασα να παίξω με το white balance γιατί σκέφτηκα αυτό που λές κι εσύ. Δηλαδή οτι δεν έκανε σωστό νετάρισμα. Το αποτέλεσμα ήταν όμως το ίδιο απογοητευτικό.
Link to comment
Share on other sites

Και οι δύο φωτογραφίες τραβήχτηκαν ακριβώς την ίδια στιγμή, με ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις. Αργότερα δοκίμασα να παίξω με το white balance γιατί σκέφτηκα αυτό που λές κι εσύ. Δηλαδή οτι δεν έκανε σωστό νετάρισμα. Το αποτέλεσμα ήταν όμως το ίδιο απογοητευτικό.

 

Αν φορτώσουμε τις δύο φωτο στο Photoshop CS,τότε το file info camera data

δείχνει για την R1J χρόνο λήψης : 15-09-2005 18:34:07 και για την R1N :

14-09-2005 13:38:18 .(Εκτός αν κάνει λάθος το Photoshop CS .Όμως τα ίδια

δείχνει και το InfanView στην ανάλυση του EXIF των φωτο)

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το προβλημα με μερικά παιχνίδια java που η ανάλυσή τους στην R1N έγινε 208Χ176 , στα περισσότερα που συνέβαινε αυτό, το διόρθωσα θέτοντας εγώ μέγεθος οθόνης (προσθετ. --> Μέγεθος οθόνης --> από το χρήστη --> Πλάτος : 176, Ύψος :220)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re paidia na tin nea ekdwsi i endiksi tou simatos einai diarkos mesa se ena mple plaisio!!! den einai opws palia pou ensomatonontan me to ka8e xroma tou theme
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Re paidia na tin nea ekdwsi i endiksi tou simatos einai diarkos mesa se ena mple plaisio!!! den einai opws palia pou ensomatonontan me to ka8e xroma tou theme

Πάντα ήταν αυτό . Είναι το σήμα του gprs ... :) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν φορτώσουμε τις δύο φωτο στο Photoshop CS,τότε το file info camera data

δείχνει για την R1J χρόνο λήψης : 15-09-2005 18:34:07 και για την R1N :

14-09-2005 13:38:18 .(Εκτός αν κάνει λάθος το Photoshop CS .Όμως τα ίδια

δείχνει και το InfanView στην ανάλυση του EXIF των φωτο)

 

 

Ε μα και με γυμνό μάτι... Στον κήπο στην "R1N" φώτο, είναι ντάλα ηλιόλουστο το πορτραίτο. Στην "R1J" ο κήπος είναι εμφανός πιό σκιερός. Προσέξτε τις αντακλάσεις του ήλιου πάνω στα φύλλα στην "R1N" και πως λάμπει δια τις απουσίας της κάθε αντανάκλαση στην "R1J". Ακόμα και με την ίδια έκδοση firmware, θα υπήρχαν διαφορές στην απόδοση.

Εν κατακλείδι οι διαφορές στις φώτο που παρουσιάζεις, είναι απίστευτα τεράστιες και αν ήταν πραγματικό το φαινόμενο πίστεψε με θα είχα πουλήσει το k750i χτες κιόλλας (Μαζί και όλοι όσοι έκαναν την αναβαθμιση). Αντίθετα, παρατηρώ πολύ πιό καθαρή απόδοση στα χρώματα και πολύ πιό πιστή απόδοση του περιβάλλοντος. Αν οι φώτο που έχεις στα Link είχαν τις αντίστροφες ονομασίες, θα ήταν πιό πιστευτές. Λες να έχω το τυχερό k750? Μπορεί :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Χμ χμ χμ . Δεν μου αναγνωρίζει καμία κάρτα πλέον. Ούτε την 1gb ούτε την 64άρα. Το usb δεν βρίσκει τις κάρτες... Πάω για service?
Link to comment
Share on other sites

Αν φορτώσουμε τις δύο φωτο στο Photoshop CS,τότε το file info camera data

δείχνει για την R1J χρόνο λήψης : 15-09-2005 18:34:07 και για την R1N :

14-09-2005 13:38:18 .(Εκτός αν κάνει λάθος το Photoshop CS .Όμως τα ίδια

δείχνει και το InfanView στην ανάλυση του EXIF των φωτο)

 

Επειδή όταν εκφράζουμε άποψη πρέπει και να την στηρίζουμε με επιχειρήματα θα συμφωνήσω με τον φίλο aitoum, ότι το τελευταίο ζευγάρι φωτό του φίλου mobo ΔΕΝ τραβήχτηκαν την ίδια στιγμή παρά την διαβεβαίωση (μάλλον έκανε λάθος και θυμήθηκε το πρώτο ζευγάρι φωτό) για το αντίθετο.

Όχι μόνο οι EXIF πληροφορίες το δηλώνουν κατηγορηματικά αλλά και η αδιάψευστη απόδειξη της μεγάλης διαφοράς σκιάσεων που έχουν τα δύο αντίγραφα. Παρόλα αυτά το πρώτο ζευγάρι φωτογραφιών του φίλου Mobo πράγματι έχουν τραβηχτεί την ίδια στιγμή και όπως ο ίδιος διαβεβαιώνει (για ποιό λόγο άλλωστε να λέει ψέματα?) είναι τραβηγμένες με δύο διαφορετικά τηλέφωνα με τις δύο εκδόσεις.! Αρκετά όμως με τους ντεντεκτιβισμούς ! :lol:

Η παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι η ανάλυση 640*480 που έχουν δεν δίνουν σαφή εικόνα και δεν αποτελούν πλήρως αντικειμενική βάση συζήτησης. Θα παρακαλούσα όποιος φίλος δεν έχει κάνει αναβάθμιση (εγώ την έκανα ήδη) να δοκιμάσει (πριν-και μετά την αναβάθμιση) να φωτογραφίσει το ίδιο θέμα, σε καλες φωτιστικές συνθήκες και αν είναι δυνατό την ίδια χρονική στιγμή, (ας πούμε την επόμενη μέρα) σε ΠΛΗΡΗ ανάλυση και να μας δημοσιοποιήσει τα αντίγραφα για να μπορέσουμε να συγκρίνουμε τις τυχόν διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα δεν βρηκα πουθενα ετοιμοπαραδοτη τη σειρα gaming της sandisk και πηρα μια απλη στο 1gb 102 ευρω.Μεχρι στιγμης παντως δεν βλεπω καθυστερηση πουθενα παροτι εφτασα ηδη να καλυψω γυρω στα 510mb της καρτας.
Link to comment
Share on other sites

Ε μα και με γυμνό μάτι... Στον κήπο στην "R1N" φώτο, είναι ντάλα ηλιόλουστο το πορτραίτο. Στην "R1J" ο κήπος είναι εμφανός πιό σκιερός. Προσέξτε τις αντακλάσεις του ήλιου πάνω στα φύλλα στην "R1N" και πως λάμπει δια τις απουσίας της κάθε αντανάκλαση στην "R1J". Ακόμα και με την ίδια έκδοση firmware, θα υπήρχαν διαφορές στην απόδοση.

Εν κατακλείδι οι διαφορές στις φώτο που παρουσιάζεις, είναι απίστευτα τεράστιες και αν ήταν πραγματικό το φαινόμενο πίστεψε με θα είχα πουλήσει το k750i χτες κιόλλας (Μαζί και όλοι όσοι έκαναν την αναβαθμιση). Αντίθετα, παρατηρώ πολύ πιό καθαρή απόδοση στα χρώματα και πολύ πιό πιστή απόδοση του περιβάλλοντος. Αν οι φώτο που έχεις στα Link είχαν τις αντίστροφες ονομασίες, θα ήταν πιό πιστευτές. Λες να έχω το τυχερό k750? Μπορεί :Ρ

Επειδή έκανα πολλές δοκιμές, έγινε λάθος με τις φωτογραφίες του κήπου. οκ. Για τις άλλες με το φοίνικα τι έχεις να πείς? Και τί εννοείς θα ήταν πιο πιστευτές οι φωτογραφίες? Δεν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. Εγώ είδα το πρόβλημα και είπα να το συζητήσουμε εδώ. Αν εσύ έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα στις φωτογραφίες σου, τότε οκ, αλλα δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι. Και δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να σε κάνω να πιστέψεις οτι έχουν πρόβλημα οι φωτογραφίες μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και εγω εκανα την αναβαθμιση σε r1n χωρις προβληματα παρολο που εχω 56κ

και ειδα διαφορα μεγαλη στο βιντεο ,εγινε σχεδον παρα πολυ καλο για κινητο τηλ. παντα ετσι;επισης στις φωτο δεν καταφερα να εντοπισω καποια σημαντικη διαφορα,το προβλημα που οταν εκανες διαγραφη ας πουμε καποιο game και κολουσε μερικες φορες βεβαια και επρεπε να βγαλεις την μπαταρια δεν λυθηκε απλα τωρα κανει restart,τουλαχιστον γλιτωσαμε το βγαλε βαλε της μπαταριας.

Eπισης οσα game δοκιμασα ολα εχουν κενο πανω και κατω το οποιο διορθωνεται χειροκινητα απο την επιλογη της οθονης.

και κατι ασχετο:

Εχω φτιαξει με το wave lab μερικα mp3 προσπαθωντας να τα φτιαξω οσο το δυνατον μικροτερα για να μην πιανουν πολυ χωρο στην καρτα stick και απο την αλλη να εχουν καλη ποιοτητα,αυτο που καταφερα ειναι για 3 λεπτα μουσικης ενα μεγαμπαιτ αρχειο με σχετικα πολυ καλη ποιοτητα,

εαν τον ενδιαφερει καποιον μπορω να ποσταρω τις ρυθμισεις για το wave lab.

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

και γω ψηνομαι να την κανω την αναβαθμιση... φοβαμαι ομως γιατι αν παει τιποτα στραβα δεν υπαρχει κανενα σοβαρο SE update center εδω που βρισκομαι τωρα να μου το επαναφερει... ασε που έχω κανει uninstall to Live! απο το 9βολτο και το πιο πιθανο ειναι να μου την πουνε με την εγγυηση!

 

απο που την κανετε την αναβαθμιση απο την ιστοσελιδα η απο το προγραμμα της SEUS?

 

γενικα απετυχε σε κανεναν η αναβαθμιση ή ειχε κανενας αλλος προβλημα?

 

επισης κατι διαβασα για master reset.. ξερει κανενας πως γινετα αυτο? (αχρειαστο να ειναι)

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ήταν αυτό . Είναι το σήμα του gprs ... :) :) :)

 

 

ma den eipa gia to sima tou gprs (eksalou den to xrisimopoio)

 

lew gia tin endiksi simatos !

 

palia (prin tin N) oi gramoules endiksisitan mesa sto fonto tou ka8e theme i wallpaper tou kinitou , twra , briskonte mesa se ena mple koutaki

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

ma den eipa gia to sima tou gprs (eksalou den to xrisimopoio)

 

lew gia tin endiksi simatos !

 

palia (prin tin N) oi gramoules endiksisitan mesa sto fonto tou ka8e theme i wallpaper tou kinitou , twra , briskonte mesa se ena mple koutaki

 

 

Νομίζω οτι αυτη την εντύπωση μου έδωσε η ένδιεξη σήματος και εμενα κα΄ποια στιγμή. Οτι δλδ είχε χρώματα ανάλογα με το theme που χρησιμοποιούσα. Μόνο πυ αυτό μου συνέβει παλιότερα χωρίς να κάνω αναβάθμιση. Δοκιμάζοντας πολλά themes, παρατήρησα οτι οι γραμμές σήματος είχαν αποκτήσει ένα μπλε πλαίσιο. Τελικά βέβαια ούτε τα themes έφταιγαν, αλλά μία αλλαγή στο κινητό που έκανα παράλληλα και στην οποία δεν έδωσα σημασία. Τι συμβαίνει λοιπόν:

Μετά απο όσα thread έχω διαβασει εδώ πιστεύω οτι τελικά ισχύει το εξής. Το μπλε πλαίσο είναι μόνιμο απο την στιγμή που στο K750i θα επιδράσει σήμα gprs. Λίγο πριν παρατηρήσω το μπλε πλαισιο, είχα στείλει το μήνυμα στην cosmote για τις ρυθμίσεις WAP. Τις παρέλαβα και προφανώς κάποια στιγμή το K750i έπιασε σήμα gprs με αποτέλεσμα να προσθέσει και αυτην την ένδειξη στην οθόνη.

Στην δική σου περίπτωση είτε δεν ειχες χρησιμοποιήσει καθόλου gprs, είτε έκανες αναβάθμιση απο την R1A? Δεν γνωρίζω καθόλου αν ισχύει αυτο που θα σου πω αλλα έχει μία λογική. Η R1J, διόρθωνε κάποια προβλήαμτα gprs Που διέθετε η R1A. Αυτό μας δίνει το δικαίωμα να υποθέσουμε οτι η R1J, έκανε γενικότερες μετατροπές στο θέμα gprs και κατεπέκταση, ίσως πρόσθεσαν το μπλε πλαίσιο, για καλύτερες οπτικές ενδείξεις. Κάτι που παρέμεινε μέχρι την R1N αλλα δεν το συναντήσαμε στην R1A Ποτε. Έτσι ίσως εξηγήτε το οτί μέχρι τώρα δεν είχες προσέξει μπλε πλαίσιο στην ένδιεξη σήματος. Όπως και να έχει, είναι φυσιολογικό και μη σε ανησυχεί καθόλου!

Και κάτι ακόμα για να πειστεις. Το Theme Creator, σου επιτρέπει να δημιουργήσεις δικά σου themes σε κάθε οθόνη. Ε λοιπόν δεν διαθέτει πουθενα επιλογή για μετατροπή του φόντου της ένδειξης σήματος, που σημαίνει οτι έτσι κι αλλιώς η ένδειξη, ποτέ δεν παίρνει χρώματα απο τα themes Που χρησιμοποιείς. Απλά, όταν δεν έχεις gprs σήμα, η ένδειξη είναι διαφανές και απο πίσω ξεχωρίζει το φοντο του theme σου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έκανα πολλές δοκιμές, έγινε λάθος με τις φωτογραφίες του κήπου. οκ. Για τις άλλες με το φοίνικα τι έχεις να πείς? Και τί εννοείς θα ήταν πιο πιστευτές οι φωτογραφίες? Δεν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. Εγώ είδα το πρόβλημα και είπα να το συζητήσουμε εδώ. Αν εσύ έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα στις φωτογραφίες σου, τότε οκ, αλλα δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι. Και δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να σε κάνω να πιστέψεις οτι έχουν πρόβλημα οι φωτογραφίες μου.

 

Ειρωνία δεν υπήρξε. Πολύ απλά έκανα λογικές ερωτήσεις πάνω σε αυτό που παρατήρησα. Όσο αφορά τις φώτο με τον φοίνικα, κάνοντας τες μεγένθυση στο Phtoshop, δείχνουν απόλυτα όμοιες στις λεπτομέρειες τους (αν μπορείς στείλτες και σε υψηλή ανάλυση), σχεδόν σε κάθε pixel. Αυτό που προκαλεί την οπτική διαφορα, είναι η έντονη χρήση του κιτρινου που θαμπώνει παρα πολύ το contrast με αποτέλεσμα αν συγχέονται οι λεπτμέρειες μεταξύ τους. Κάτι σαν blur εφε. Αυτό που φταίει στις φώτο είναι η διαφορά white balance . Δεν έχω δοκιμάσει για τυχόν προβλήματα στην αυτόματη επιλογή white balance αλλα προσπάθησε να τραβήξεις με χειροκίνητη επιλογή ένα ίδιο σκηνικό με δύο διαφορετικές εκδόσεις.

Όπως καταλαβαίνεις, οι επιλογές και οι παράμετροι είναι πάρα πολλές και για αυτό βλέπω με έναν σχετικό σκεπτικισμό τις φωτογραφίες σου και το πως θα έπρεπε να έχουν ληφθεί ωστε να έχουμε μία πραγματική σύγκριση ποιότητας.

Πάντως δοκίμασε κι εσύ να κάνεις zoom στις δύο φώτο (κατα προτίμηση με ένα καλό πρόγραμα όπως το Photoshop) Και θα δεις οτι ακόμα και σε επιπεδο pixel to pixel, οι φώτο έχουν καταγράψει οπτικές πληροφορίες με την ίδια ακριβώς ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Για τις ρυθμίσεις mms δεν χρειάζεται να πάς σε κατάστημα. πήγαινε σ'αυτό το link και συμπλήρωσε ότι σου ζητήσει. Θα σου έρθουν οι ρυθμίσεις με sms. Απλά κάνε αποθήκευση.

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001011000&vars=0000000000

Eχω ξαναπάει εκεί,πήγα και τώρα. Δεν υπάρχουν ρυθμίσεις για το Κ750 παρα μόνο για το Κ700. :O

Link to comment
Share on other sites

Eχω ξαναπάει εκεί,πήγα και τώρα. Δεν υπάρχουν ρυθμίσεις για το Κ750 παρα μόνο για το Κ700. :O

 

Τις ίδιες ρυθμίσεις έχουν

Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά τα παιχνίδια με την R1N και τα μικρά περιθώρια πάνω-κάτω που μένουν,διαπίστωσα ότι τελικά η κατάσταση διορθώνεται στα πιο πολλά παιχνίδια με την ρύθμιση "μέγεθος οθόνης" στα 176 x 220.
Link to comment
Share on other sites

Εχω φτιαξει με το wave lab μερικα mp3 προσπαθωντας να τα φτιαξω οσο το δυνατον μικροτερα για να μην πιανουν πολυ χωρο στην καρτα stick και απο την αλλη να εχουν καλη ποιοτητα,αυτο που καταφερα ειναι για 3 λεπτα μουσικης ενα μεγαμπαιτ αρχειο με σχετικα πολυ καλη ποιοτητα,

εαν τον ενδιαφερει καποιον μπορω να ποσταρω τις ρυθμισεις για το wave lab.

 

Γιατί παιδεύεσαι και δεν τα κάνεις mp4?

Δοκίμασε με το Nero Wave Editor ή το Nero Media Player (για πολλά αρχεία μαζί). Ρυθμίσεις HE-AAC 64kbps. Πολύ ικανοποιητική ποιότητα. Καμμία σχέση ακόμα και με mp3 96kbps.

Link to comment
Share on other sites

Ειρωνία δεν υπήρξε. Πολύ απλά έκανα λογικές ερωτήσεις πάνω σε αυτό που παρατήρησα. Όσο αφορά τις φώτο με τον φοίνικα, κάνοντας τες μεγένθυση στο Phtoshop, δείχνουν απόλυτα όμοιες στις λεπτομέρειες τους (αν μπορείς στείλτες και σε υψηλή ανάλυση), σχεδόν σε κάθε pixel. Αυτό που προκαλεί την οπτική διαφορα, είναι η έντονη χρήση του κιτρινου που θαμπώνει παρα πολύ το contrast με αποτέλεσμα αν συγχέονται οι λεπτμέρειες μεταξύ τους. Κάτι σαν blur εφε. Αυτό που φταίει στις φώτο είναι η διαφορά white balance . Δεν έχω δοκιμάσει για τυχόν προβλήματα στην αυτόματη επιλογή white balance αλλα προσπάθησε να τραβήξεις με χειροκίνητη επιλογή ένα ίδιο σκηνικό με δύο διαφορετικές εκδόσεις.

Όπως καταλαβαίνεις, οι επιλογές και οι παράμετροι είναι πάρα πολλές και για αυτό βλέπω με έναν σχετικό σκεπτικισμό τις φωτογραφίες σου και το πως θα έπρεπε να έχουν ληφθεί ωστε να έχουμε μία πραγματική σύγκριση ποιότητας.

Πάντως δοκίμασε κι εσύ να κάνεις zoom στις δύο φώτο (κατα προτίμηση με ένα καλό πρόγραμα όπως το Photoshop) Και θα δεις οτι ακόμα και σε επιπεδο pixel to pixel, οι φώτο έχουν καταγράψει οπτικές πληροφορίες με την ίδια ακριβώς ανάλυση.

Χαίρομαι που δεν είχες καμία διάθεση ειρωνίας. Αλλωστε δεν υπάρχει λόγος για διενέξεις ανάμεσα στα μέλη του forum. Η διαφορά των φωτογραφιών όντως εντοπίζεται στο white balance. Δοκίμασα και με την αυτόματη επιλογή, και με manual ρύθμιση. Το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Αποφάσισα να κάνω ξανά ενα firmware update, και ώς δια μαγείας, οι φωτογραφίες μου επανήλθαν στην φυσιολογική ποιότητα. Δεν ξέρω τι να συμπεράνω.

Link to comment
Share on other sites

hi!pleon eimai katoxos toy kinitoy kai petao apo tin xara moy!

milame einai teleio kinito!

mono poy thelo na moy peite to teleyteio firmware toy vfl!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...