Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@nasos79:αν ψαχτείς λίγο,θα βρεις τσαμπέ τρόπο...Εναλλακτικά σου προτείνω να το μετατρέψεις σε W800,και θα έχεις 2 σε 1(ξεκλείδωμα και walkman):p !

 

@all:Ένα πάντως ξέρω για αυτό το κινητό.Είναι ΘΡΥΛΟΣ!!!!!!!!!Έχω αλλάξει τόσα κινητά αλλά τα καλύτερα πιστεύω ότι είναι(τα είχα)το Κ700,το Κ750 και το W810.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά υπάρχει κανένας οδηγός για το πως μπορώ να αφαιρέσω το vodafone live απο k750i χρησιμοποιώντας τον υπολογιστή μου και χωρίς να πληρώσω ούτε λεπτό?

Δέκα ευρώ δεν είναι σημαντικό ποσό αλλά να λιώσω μπροστά στον υπολογιστή μέχρι να το καταφέρω είναι άλλη φάση...

 

Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=151950

Πάντα υπάρχει τζάμπα τρόπος αρκεί να έχεις όρεξη για πειραματισμούς. Δεν είναι πολύ απλά τα πράγματα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και όλες τις υπόλοιπες java εφαρμογές. Στέλνεις το αρχείο στο κινητό.

Αν δεν το κατέβασες μπορείς να το κάνεις εδώ:

http://www.getjar.com/products/3334/OperaMini

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το περναω μασω καλωδιο αλλα δεν μου το ανοιγει:(

Μηπως στελνεις ολο το αρχειο (rar) και οχι jar που πρεπει..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@kg_tha_rapper.

Κάτι κάνεις λάθος. Ή λάθος αρχείο στέλνεις ή σε λάθος φάκελο το πας. Αυτό που χρειάζεσαι είναι απλά το jar όπως είπε και ο RAVER. Το jad αγνόησέ το.

Μήπως κατέβασες κάτι άλλο εκτός από αυτό;

Link to comment
Share on other sites

@nasos79:αν ψαχτείς λίγο,θα βρεις τσαμπέ τρόπο...Εναλλακτικά σου προτείνω να το μετατρέψεις σε W800,και θα έχεις 2 σε 1(ξεκλείδωμα και walkman):p !

 

@all:Ένα πάντως ξέρω για αυτό το κινητό.Είναι ΘΡΥΛΟΣ!!!!!!!!!Έχω αλλάξει τόσα κινητά αλλά τα καλύτερα πιστεύω ότι είναι(τα είχα)το Κ700,το Κ750 και το W810.

 

Δυστυχώς το δικό μου είναι CID 49 και δεν μετατρέπεται σε W800. Γίνεται βέβαια W700, αλλά δεν λειτουργεί καθόλου η κάμερα μετά. Άρα δεν παίζει.

 

Τώρα, όσο για τον τσάμπα τρόπο: Προκειμένου να δώσω 7 ευρώ (2 καφέδες) και να το κάνω σε 10 λεπτά, ή να παλεύω 10 ώρες για να το κάνω δωρεάν, απλά για εμένα υπάρχει μόνο ο επί πληρωμή τρόπος! Το άλλο δεν αξίζει τον κόπο!

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το δικό μου είναι CID 49 και δεν μετατρέπεται σε W800.

Πώς μπορούμε να καταλάβουμε ότι το k750i μας μπορεί να μετατραπεί σε w800;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το δικό μου είναι CID 49 και δεν μετατρέπεται σε W800. Γίνεται βέβαια W700, αλλά δεν λειτουργεί καθόλου η κάμερα μετά. Άρα δεν παίζει.

 

Τώρα, όσο για τον τσάμπα τρόπο: Προκειμένου να δώσω 7 ευρώ (2 καφέδες) και να το κάνω σε 10 λεπτά, ή να παλεύω 10 ώρες για να το κάνω δωρεάν, απλά για εμένα υπάρχει μόνο ο επί πληρωμή τρόπος! Το άλλο δεν αξίζει τον κόπο!

 

file kai mena cid 49 einai kai me voithise o one_tree_hill kai to ekana w800

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

file kai mena cid 49 einai kai me voithise o one_tree_hill kai to ekana w800

 

Ενδιαφέρον... Εύκολα ή θέλει μεγάλη μανούρα;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον... Εύκολα ή θέλει μεγάλη μανούρα;

 

Μπα.Σε σχέση με το CID36 είναι πανεύκολο.Γενικά,είναι γρήγορο.Περνάς απλά το MAIN,περνάς με break-in την ελληνική γλώσσα και voila!

Link to comment
Share on other sites

Μπα.Σε σχέση με το CID36 είναι πανεύκολο.Γενικά,είναι γρήγορο.Περνάς απλά το MAIN,περνάς με break-in την ελληνική γλώσσα και voila!

 

ela omws pou ta ellinika den mporoun na perastoun!!!

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανενας το θεμα απο την ταινια 300!!!!καπου το ειδα και το ψαχνω σαν τρελος

heeeeeeeeeeeeeelllllllllppppppppppppppppppp meeeeeeeeeeeeeeeeeee!!

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Στην σελίδα Zedge έχω δει πάνω απο 10 θέματα με τους 300

και στο lasyk επισης εχει αρκετα! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει τρόπος να κλειδώνει το κινητό μόνο του μετά απο λίγο (όχι κλείδωμα πλήκτρων), και να ζητάει κωδικό ασφαλείας για να μπορείς να κάνεις κάποια κλήση ή να μπείς στα μενού του;

Το μόνο που είδα στο manual είναι να ζητάει κωδικό ασφαλείας κάθε φορά που το ανοίγεις ή όταν αλλάζει η sim.

Εγώ θέλω να κλειδώνει μόνο του μετά απο λίγο ώστε να μην μπορεί ο κάθε ένας να το πάρει και να χαζεύει τις φωτογραφίες ή τα μηνύματα που έχω όσο είναι ανοιχτό.

 

Ευχαριστώ,

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κλειδώσεις τις εξερχόμενες κλήσεις από το μενού.

Μπορείς επίσης να κλειδώσεις τις φωτογραφίες και τους φακέλους με java προγραμματάκια αλλά αυτά δεν είναι και πολύ πρακτικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου εχουν χαλασει τα ακουστικα!!! Κοπηκαν σε ενα σημειο και ακουγεται μονο το δεξι.. Επιασα και το εκοψα το αλλο και συνδεσα τα καλωδια παλι αλλα δεν παιζει.. Το εχει κανει κανεις;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου εχουν χαλασει τα ακουστικα!!! Κοπηκαν σε ενα σημειο και ακουγεται μονο το δεξι.. Επιασα και το εκοψα το αλλο και συνδεσα τα καλωδια παλι αλλα δεν παιζει.. Το εχει κανει κανεις;;

Με 20 ευρο παιρνεις αυθεντικα.δεν στο συνιστω..παρε ενα σετ καλα ακουστικα με 10 ευρο και θα εισια πιο μαγκας! :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 20 ευρο παιρνεις αυθεντικα.δεν στο συνιστω..παρε ενα σετ καλα ακουστικα με 10 ευρο και θα εισια πιο μαγκας! :music:

 

eχεις να προτεινεις κατι συγκεκριμενο γιιατι με ενδιαφερει και εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτα απο Κινα τα ειχα παρει μεσω ebay 10GBP~16euros, τωρα τα βρηκα με 9$ και τα παραγγειλα..

Δες αυτα εδω ειναι!!

http://cgi.ebay.com/Black-HPM-70-Handsfree-W880i-K800i-for-Sony-Ericsson_W0QQitemZ200124152129QQihZ010QQcategoryZ20347QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Εγω τα ειχα παρει τα ιδια το Σεπτεμβρη και απο τοτε τα ειχα λιωσει πραγματικα και μου κοπηκε το ενα καλωδιακι εκει που χωριζονται απο το γυρω-γυρω συνεχεια και επειδη τα τραβουσα συνεχεια!! Και σε μια φιλη μου που ειχε w800 της ειχαν κοπει στο ιδιο σημειο. Χωρις να το σκεφτω παρηγγειλα νεα, θα ερθουν τελικη τιμη λιγοτερο απο 7ευρω και εδω κανουν το λιγοτερο 25!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...