Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα μενού του κινητού τι χρώματα έχουν ? Το κίνητό έχει άλλα θέματα μέσα ?

Μπορεί κάποιος να μας βάλει εικόνες απο το μενού ? :p πολλά ζητάω εεε ?

 

BTW εγω θα το πάρω μάλλον την επόμενη βδομάδα που εχω γενέθλια :yahoo:

 

EDIT

Η συσκευασία περιλαμβάνει τα ακουστικά-ραδιόφωνο ? Μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως handsfree ? Η κάρτα μνήμης που περιλαμβάνει η συσκευασία πόση χωρητικότητα έχει ? Τι άλλο περιλαμβάνει η συσκευασία ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια Χθες και εγω απεκτησα το κινητο.Πολυ καλο το μονο που περιμενα που θα με προβλιματησει ειναι το μεγεθος της οθονης του,οχι που ειναι μικρη,απλα εγω ειχα συνηθησει την μεγαλη οθονη του NEC 410i.Εχω ομως καποιο προβλημα ομως οταν παω να βγαλω βιντεο κα εχω επιλεγμενη την επιλογη'αποθηκευση σε memory stick,'οταν παταω το κουμπι για να τραβιξω βιντεο με πεταει στο μενου.ενω αν εχω επιλεγμενη την επιλογη αποθηκευση σε Μνημη κινητου ολα μια χαρα!!!!Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Φιλε μου ενω εισαι στο βιντεο,βγαλε την καρτα και μετα ξαναβαλτη και ολα θα ειναι οκ ;)

Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ετοιμαστειτε να κουφαθειτε λιγακι... :!:

Περασα στο κινητο μια java εφαρμογη, ενα benchmark (λεγεται JBenchmark3D, εχει μεγεθος 82 kb) και στα αποτελεσματα του εγραφε οτι.... εχει 65000 χρωματα:wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τα μενού του κινητού τι χρώματα έχουν ? Το κίνητό έχει άλλα θέματα μέσα ?

Μπορεί κάποιος να μας βάλει εικόνες απο το μενού ? :p πολλά ζητάω εεε ?

 

BTW εγω θα το πάρω μάλλον την επόμενη βδομάδα που εχω γενέθλια :yahoo:

 

EDIT

Η συσκευασία περιλαμβάνει τα ακουστικά-ραδιόφωνο ? Μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως handsfree ? Η κάρτα μνήμης που περιλαμβάνει η συσκευασία πόση χωρητικότητα έχει ? Τι άλλο περιλαμβάνει η συσκευασία ?

mobile review Εδώ θα βρεις ένα πληρέστατο review με πολλές εικόνες απο το μενου.

Link to comment
Share on other sites

Καποια games και themes που ειχα απο k700 δεν ειναι συμβατα απο οτι προχειρα ειδα.

 

Εγώ που ρώτησα χθες εδώ, αν παίζει τα παιχνίδια και τα θέματα του k700, μου απάντησαν, ότι τα παιχνίδια τα παίζει.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς άλλος να μας πει σίγουρα, γιατί έχουμε τόσα πολλά παιχνίδια από το k700, που είναι κρίμα να ξαναρχίσω πάλι να ψάχνω. :(

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Κριμα παντως που δεν ταιριαζουν τα παλια αξεσουαρ.Εχω εχω ενα φορτιστη αυτοκινητου απο το Κ700 και τωρα θα πρεπει να αγορασω αλλον.

Καλα μονο 500 επαφες εχει χωριτικοτητα? :cry:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Κριμα παντως που δεν ταιριαζουν τα παλια αξεσουαρ.Εχω εχω ενα φορτιστη αυτοκινητου απο το Κ700 και τωρα θα πρεπει να αγορασω αλλον.

Καλα μονο 500 επαφες εχει χωριτικοτητα? :cry:

 

 

exei 500 + 200

alla sygnwmn poses epafes exeis esu???? mou fenetai polu koufo na exei kapoios proswpikes epafes panw apo 700 , katadaei tilefwnikos katalogos...

Den to lew koroideftika ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι απο περιεργεια ρωταω.

Μερικα κινητα δεν σε περιοριζουν σε επαφες αλλα οσο χωρο εχει η μνημη του κινητου μπορεις να αποθηκευεις οσες επαφες θελεις.

Αν και δεν νομιζω να χρισιμοποιησω και τις 500 :O

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα τα θεματα απο το κ700 οταν πας να τα περασεις βγαζει μηνυμα οτι το αρχειο ειναι αλλοιωμενο,αρα θεματα του k700 δυσκολα να παιξει στο κινητο μας.Ας μου πει καποιος πως βλεπουμε την εκδοση του firmware του κινητου μας;;;Αναβαθμιση να φανταστω μεσω του site "SE" δεν γινετε για τα VL ;;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από Lefteris23

Σε μένα έτυχε το Θεόκουφο με το κινητό!

Το άνοιξε ο υπάλληλος μπροστά μου (έκοψε μπροστά μου την ταινεία ασφαλείας) και το συναρμολογήσαμε μαζί γιατί ήθελε να το δεί και αυτός.

 

Το παίρνω, πάω σπίτι το φορτίζω, βάζω SIM και όπως παίζω με το κινητό, βλέπω ότι έχει 2 εξερχόμενες κλήσεις (που φυσικά δεν ήταν δικές μου αφού το κινητό μόλις το είχα ανοίξει).

 

Τώρα αυτό πως το εξηγείτε?

Ο υπάλληλος αποκλείεται να το είχε ανοίξει πιο μπροστά γιατί την ταινεία την έκοψε μπροστά μου και το είδα με τα μάτια μου ότι ήταν σφραγισμένο.

Μόνη μου σκέψη είναι μήπως κάποιος υπάλληλος της SonyEricsson στην Ελλάδα το δοκιμάσε πριν το κλείσει στο κουτί (και υποθέτω πως συσκευάζεται εδώ γιατί έχει Ελληνικές Οδηγίες μέσα)....

 

Οι αριθμοί των κινητών ήταν Ελληνικοί....

 

eleos re lefterh pws ginete auto???egw 8a to phgaina pisw!!!!!

 

Μην αγχώνεσαι.Οι αριθμοί που είδες δικοί σου ειναι.Απο την SIM τους διάβασε.Κάλεσε τους και θα δείς :p

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,το μεγαφωνακι του μου φαινεται οτι δεν εχει αρκετη ενταση. στο τερμα μονο παιζει καπως και αυτο μονο οταν το mp3 ειναι καλογραμμενο. Εχω και ενα 6230 και τα mp3 σε αυτο παιζουνε πολυ πιο δυνατα! Εχει κανεις το ιδιο προβλημα η ειναι μονο της δικης μου συσκευης?
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη γνώμη σας!

Έχει περάσει ένας χρόνος από όταν έκανα συμβόλαιο με τη vodafone και λέω να πάω σήμερα να το ανανεώσω και να πάρω το κ750..

 

Υπάρχει περίπτωση να βρω συσκευή που να μην είναι VFL ?

Μήπως είναι καλύτερα να μειώσω το πάγιο και να πάρω ξεχωριστά τη συσκευή από άλλο κατάστημα? Είμαι Κρήτη και δεν γνωρίζω κατάστημα όπως το 9volto και δε θέλω να μπλέχνω με davinciteam κτλπ.

 

Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πάρω όπως λές με επιδότηση και ανανέωση συμβολαίου.

Αφου αισθητικά δεν έιναι εκτρωμα και με μια αναβάθμιση γίνεται νορμάλ, δεν συμφέρει να το πάρεις με 382.

Γιατι να χάσεις την επιδότηση ? Αν έχεις βέβαια ένα ποσό που να σε συμφέρει.

Απλώς φοβάμαι λίγο τα τηλέφωνα που έχει τώρα η Vodiafon και περιμένω να φέρει την καινούργια παρτίδα. Και ίσως μια ανανεωμένη τιμούλα μια που τα unbranded παίζουνε και πιο φτηνά από τα Live.

Πάρε τηλέφωνο το 9βολτο και ρώτα τους τι μπορεί να γίνει μήπως και τους το στείλεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη γνώμη σας!

Έχει περάσει ένας χρόνος από όταν έκανα συμβόλαιο με τη vodafone και λέω να πάω σήμερα να το ανανεώσω και να πάρω το κ750..

 

Υπάρχει περίπτωση να βρω συσκευή που να μην είναι VFL ?

Μήπως είναι καλύτερα να μειώσω το πάγιο και να πάρω ξεχωριστά τη συσκευή από άλλο κατάστημα? Είμαι Κρήτη και δεν γνωρίζω κατάστημα όπως το 9volto και δε θέλω να μπλέχνω με davinciteam κτλπ.

 

Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε?

Συμφωνώ με τον φίλο kyramas.

Επίσης, αν μπορείς να κάνεις την ανανέωση σε κατάστημα που δεν είναι Vodafon Shop, τότε μπορείς να πάρεις non-Live συσκευή.

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Paidia ama paw kai kanw sundesh vodafone sto germano kai parw to k750i ,tou xronou pou 8a paw na parw thn epidwthsh mou 8a paw pali apo to germano???A kai kati allo meta apo ena xrono sundeshs sth vodafone 8a mporw na parw epidothsh????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από Lefteris23

Σε μένα έτυχε το Θεόκουφο με το κινητό!

Το άνοιξε ο υπάλληλος μπροστά μου (έκοψε μπροστά μου την ταινεία ασφαλείας) και το συναρμολογήσαμε μαζί γιατί ήθελε να το δεί και αυτός.

 

Το παίρνω, πάω σπίτι το φορτίζω, βάζω SIM και όπως παίζω με το κινητό, βλέπω ότι έχει 2 εξερχόμενες κλήσεις (που φυσικά δεν ήταν δικές μου αφού το κινητό μόλις το είχα ανοίξει).

 

Τώρα αυτό πως το εξηγείτε?

Ο υπάλληλος αποκλείεται να το είχε ανοίξει πιο μπροστά γιατί την ταινεία την έκοψε μπροστά μου και το είδα με τα μάτια μου ότι ήταν σφραγισμένο.

Μόνη μου σκέψη είναι μήπως κάποιος υπάλληλος της SonyEricsson στην Ελλάδα το δοκιμάσε πριν το κλείσει στο κουτί (και υποθέτω πως συσκευάζεται εδώ γιατί έχει Ελληνικές Οδηγίες μέσα)....

 

Οι αριθμοί των κινητών ήταν Ελληνικοί....

 

 

 

Μην αγχώνεσαι.Οι αριθμοί που είδες δικοί σου ειναι.Απο την SIM τους διάβασε.Κάλεσε τους και θα δείς :p

 

Χμμ μάλλον αυτό που λες γίνεται, γιατί και μετά την αναβάθμιση που έκανα τους εμφάνισε και πάλι.

Και μάλιστα μου φάνηκε γνωστός ο ένας απο τους 2 αρθιμούς....

 

Το περίεργο είναι γιατί διαβάζει απο την Sim αυτές τις 2 εξερχόμενες.....

Κανονικά η Sim δεν αποθηκεύει εξερχόμενες. Ετσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 1ONEWAY. ΤΙΜΗ 420 :cry:

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 1ONEWAY. ΤΙΜΗ 420 :cry:

Ας το έχει όσο θέλει... εμεις θα το πάρουμε πιο φτηνά απο αλλού :p

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalhspera eimai kai egw enas katoxos enos k750i!to kinhto einai teleio twra 8elw na mou epibebaiwsete an mporw na kanw anaba8mish ths suskeuhs mou apo thn istoselida ths SONYERICSSON!!

kaloriziko gia pes mas entupwseis sou!!!mari mporeis na kaneis anaba8mish ths suskeuhs apo thn istoselida ths sonyericsson -->http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...ps1_1&pid=10242

Link to comment
Share on other sites

Paidia ama paw kai kanw sundesh vodafone sto germano kai parw to k750i ,tou xronou pou 8a paw na parw thn epidwthsh mou 8a paw pali apo to germano???A kai kati allo meta apo ena xrono sundeshs sth vodafone 8a mporw na parw epidothsh????

Μάλλον :offtopic: μου φαίνεται αυτό...

Anyway, ότι θα έχεις επιδότηση είναι σίγουρο. Το αν θα πρέπει να πας και πάλι στο Γερμανο, αμφίβολο. Καλύτερα να τους ρωτήσεις πριν κάνεις οτιδήποτε.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA OSOI EXETE TO K750i NA KSERETE OTI MPOREITE TWRA NA KANETE ANABA8MISH TOU KINHTOU SAS AP OTO INTERNET!!!! ----->http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242

 

Telika 8elei kai ton parakatw driver kai ginetai h anava8mish kanonika:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_2_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242&fid=15278&esi=true

 

Gia osous antimetwpisoun provlhma.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ! Χθές βράδυ, Γερμανός, 382€ (άσχετα αν το πήρα φθηνότερα λόγο έκπτωσης!)

Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα, έχω ήδη 2 ώρες κλήσεων :w00t: όλες με το bluetooth HBH-600 και ούτε κόλησε καμία φορά ούτε με προβλημάτισε κάποια στιγμή! Δεν τρίζει καθόλου, άψογη ποιότητα ήχου και το 512MemoryStickDuoProHighSpeed που έβαλα δουλεύει κανονικά!

Αν θέλετε θυμήστε που πως βλέπουμε το firmware του :wacko:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...