Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalispera!! Kserei kaneis pou mporw na vrw kainourgia free games gia sony k750i?

 

:worry: εδω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia 8elw na kanw update sti siskeui m giati psilokolaei mipws mporei kaneis na me help?

 

Τι ακριβώς help θέλεις;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

gia to pws 8a to kanw :P

 

Πηγαινε στο site της SE στο support και στο τμημα που αφορα τις αναβαθμισεις λογισμικου και εκει θα βρεις το update service κατεβασε το και στη συνεχεια εφοσον εχεις και το καλωδιο συνδεσης κινητου με υπολογιστη ολα τα αλλα ειναι ευκολα.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορεί να γίνει αυτό;

Κοίτα στο http://multipetros.googlepages.com/expandsms

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες και καλη χρονιά!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ 750, ΣΤΑ SMS ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 80 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ? ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ....:cool:

 

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ , ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ, ΕΝΩ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ Α....

ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑΛΕΙΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΤΟ Ω

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ Α.. ΑΛΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ

ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΣΩΣΤΗ ΤΑΞΙΝΟΜΙΣΗ.. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ? ΙΣΩΣ ΜΕΣΩ PC? ΓΙΝΕΤΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Κατ'αρχήν μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις.;)

Πήγαινε μηνύματα-νέο μήνυμα-sms-πρόσθετα-Εθν.χαρακτήρες και τσέκαρε το "μη ενεργό". Έτσι δεν θα έχεις μόνο 70 χαρακτήρες.

 

Για τον κατάλογο θα πρέπει να αρχίζουν όλα με κεφαλαίο και τα υπόλοιπα γράμματα να είναι μικρά. Λογικά όταν τελειώνουν μερικά όπως λες και μετά από το Ω ξαναρχίζουν άλλα, αυτά είναι όλα κεφαλαία, σωστά; Κάντα όλα να αρχίζουν με κεφαλαίο και μετά μικρά.

Καλύτερα βέβαια μέσω του Η/Υ για μεγαλύτερη ευκολία.:)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το off-topic, αλλα απ'οτι είδα η σελίδα για τα update δεν έχει πλέον κίνηση,οπότε αναγκαστικά ρωτάω εδώ: Ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το K750; Έχω την R1CAO21. Κάπου είδα να αναφέρεται η R1DB001. Είναι αυτή που έχει τώρα το SEUS; Ξέρει κανείς τι διαφορές έχει απο αυτήν που έχω τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το off-topic, αλλα απ'οτι είδα η σελίδα για τα update δεν έχει πλέον κίνηση,οπότε αναγκαστικά ρωτάω εδώ: Ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το K750; Έχω την R1CAO21. Κάπου είδα να αναφέρεται η R1DB001. Είναι αυτή που έχει τώρα το SEUS; Ξέρει κανείς τι διαφορές έχει απο αυτήν που έχω τώρα;

Όλ' αυτά μπορείς να τα δεις στο http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ multiPetros. Δεν αναφέρει καμία απολύτως διαφορά ανάμεσα στις δυο εκδόσεις λογισμικού! Υπάρχει κανείς που να έχει κάνει το συγκεκριμένο update και θα μπορούσε να το επιβεβαιώσει,οτι δηλαδή όντως δεν αλλάζει τίποτα κάνοντας αναβάθμιση απο την R1CA021 στην R1DB001;
Link to comment
Share on other sites

re paidia to kinito m k750i den kanei zoom sti kamera sto megalo mege8os eikonas enos filou m kanei pws ginete auto i pws mporw na to kanw egw ekana kai tin anava8misi logismikou apo to site tis sony alla tpt kati allo?
Link to comment
Share on other sites

re paidia to kinito m k750i den kanei zoom sti kamera sto megalo mege8os eikonas enos filou m kanei pws ginete auto i pws mporw na to kanw egw ekana kai tin anava8misi logismikou apo to site tis sony alla tpt kati allo?

 

o filos sou exei to poli palio logismiko pou eixe bgei gia to k750i pou ekane zoom sthn megali analisi. esu fisika exei to neotero logismiko pou den kanei zoom... kapoios logos tha ipirkse pou h SE ekopse to zoom sa nea firmware

Link to comment
Share on other sites

Akousa pws ginete metatropi tou k750 cid 49 se w800i!!!Alh8euei to exei dokimasei kaneis!!!???Einai empisto program to Phone Xs???

 

:) :p :D :O

Filika Scottas

 

file mou ki ego to k750i me CID49 piga na to kano me to phone xs, w800 kai xalasa to kinito mou. apotelesma 5 meres xasoura gia na mou to ksanaftiaksei h SE... opote mhn to dokimaseis an de bebeotheis oti den tha sou xalasei to eprom

Link to comment
Share on other sites

kateuasa ena program to file protect mipws iparxi kati paromoio gia sony alla oxi gia file alla gia folder olokriro??????? ean nai p 8a to vrw?

Δεν νομιζω..εχει ξαναζητiθει παλι τετοια εφαρμογη και η απαντηση ειναι ιδια.οχι :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε!! οσον αφορα το πρωτο το έκανα.

για τον κατάλογο ομωσ, απο το pc μου ανηγει μονο εικόνες και ήχουσ. πως μπορω να εχω προσβασει και στον κατάλογο?

εχεις κατι να μου προτείνεις.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε!! οσον αφορα το πρωτο το έκανα.

για τον κατάλογο ομωσ, απο το pc μου ανηγει μονο εικόνες και ήχουσ. πως μπορω να εχω προσβασει και στον κατάλογο?

εχεις κατι να μου προτείνεις.

 

myphonexplorer.;)

Το καλυτερο προγραμμα για μπακαπ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει παραπάνω αλλά το γράφω γιατί μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.Πριν από μερικούς μήνες πήρα ενα κ750 απο τη Vodafone. Ως τωρα δεν ειχα ανοιξει να δώ την κάρτα μνήμης που είχε μέσα. Την βάζω λοιπόν μια ημέρα και τί βλέπω???Ηταν SUN DISK!!!!!Μου φάνηκε απίστευτο σε κινητό της SONY να υπάρχει μνήμη αλλης εταιρίας.Και μου μπήκαν και υποψίες ότι είχε ανοιχτεί το κουτί αν και υπήρχε το αυτοκόλλητο ασφαλείας
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει παραπάνω αλλά το γράφω γιατί μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.Πριν από μερικούς μήνες πήρα ενα κ750 απο τη Vodafone. Ως τωρα δεν ειχα ανοιξει να δώ την κάρτα μνήμης που είχε μέσα. Την βάζω λοιπόν μια ημέρα και τί βλέπω???Ηταν SUN DISK!!!!!Μου φάνηκε απίστευτο σε κινητό της SONY να υπάρχει μνήμη αλλης εταιρίας.Και μου μπήκαν και υποψίες ότι είχε ανοιχτεί το κουτί αν και υπήρχε το αυτοκόλλητο ασφαλείας

και του πατερα μου το κ750ι που το πηρε απο "βοδαφον" την ιδια καρτα εχει μεσα.το εχω ξαναδει και σε αλλο κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και του πατερα μου το κ750ι που το πηρε απο "βοδαφον" την ιδια καρτα εχει μεσα.το εχω ξαναδει και σε αλλο κινητο.:)

 

 

Και στο W-850i που πηρα πριν 10 μερες ειχε καρτα 1 GB παλι της ιδιας εταιρειας.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Και στο W-850i που πηρα πριν 10 μερες ειχε καρτα 1 GB παλι της ιδιας εταιρειας.

 

Κι εμενα καρτα μνημη της Sandisk ειχε απο το εργοστασιο. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...