Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκει δεν ειναι ελλαδισταν, και αν σεβοταν τον πελατη θα κυκλοφορουσε παντου και τις δυο εκδοσεις και θα ειχε την επιλογη ο πελατης να επιλεξει αυτον που θελει. σε λιγο θα σε υποχρεωνει να πληρωσεις και την συσκευασια για να το παρεις σε καποιο σακουλακι απο τις πολλες πωλησεις που θα κανει χωρις φορτιστη και χωρις θυρα sd. για θηκη δεν μιλαμε στην συσκευασια γιατι ειναι ειδος πολυτελειας για ενα ειδος των 1000 ευρω.

 

Εξήγησε μου πως ακριβώς θα σε υποχρεώσει να πληρώσεις το οτιδήποτε;

Το προϊόν είναι αυτό αν θες το παίρνεις αν δεν θες δεν το παίρνεις. Και δόξα το θεό υπάρχουν πολλές εταιρίες εκεί έξω που πουλάνε κινητά

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

εκει δεν ειναι ελλαδισταν, και αν σεβοταν τον πελατη θα κυκλοφορουσε παντου και τις δυο εκδοσεις και θα ειχε την επιλογη ο πελατης να επιλεξει αυτον που θελει. σε λιγο θα σε υποχρεωνει να πληρωσεις και την συσκευασια για να το παρεις σε καποιο σακουλακι απο τις πολλες πωλησεις που θα κανει χωρις φορτιστη και χωρις θυρα sd. για θηκη δεν μιλαμε στην συσκευασια γιατι ειναι ειδος πολυτελειας για ενα ειδος των 1000 ευρω.

Κανένας δεν σε υποχρεώνει να πληρώσεις. Υπάρχουν πολλές επιλογές. Μη λέμε ότι θέλουμε για εντυπώσεις.

Το πρόβλημα στην Ελλάδα δεν είναι τα κινητά αλλά οι εταιρίες κινητής

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τους προλλαλησαντες. Επιλογες υπαρχουν απειρες για ολα τα πορτοφολια και γουστα... Πολλες φορες διαβαζω αρθρο που λεει πχ για το ταδε κινητο στην Χ τιμη. Και απο κατω τα σχολια βροχη για την τιμη... Δεν σε υποχρεωνει κανεις να το αγορααεις. Δες στην τιμη που θελεις να εχει ενα κινητο και θα βρεις.. Το ιδιο ιαχυει για επεξεργαστη, μεγεθος οθονης κλπ κλπ.... Εγω ειμαι φαν της Samsung εδω και πολλα χρονια. 1000αρικο για την Ultra εκδοση δεν θα εδινα... Αν δεν με καλυπτει η plus εκδοση σε 2 χρονια πχ θα παω στο αντιστοιχο πχ της Xiaomi που θα βρω σε καλυτερη τιμη... Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Μια δυό ερωτισούλες εαν μπορεί καποιός να με βοηθήσει.

 

Μετα την αναβάθμίση το double click πάνω στην οθόνη για να ανοιξει το φως της δεν λειτουργεί.

Επίσης έχει τρελή κατανάλωση μπαταρίας.

 

Τι προτείνετε?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μου ήρθε σήμερα ενημέρωση λογισμικού, 131,03mb security patch Φεβρουαρίου.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να τσεκάρει κάποιος...μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις δεν υπάρχει το instagram mode στην κάμερα. Είναι μόνο δικό μου πρόβλημα ή καταργήθηκε? Ευχαριστώ
ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ίσως οι πιο πολλοί να κοιμάστε τετοια ωρα ηρθε όμως νέα αναβάθμιση Μαρτίου s10+ CSC:EUR 837.16mb G975FXXU9FUBD η οποία προσθέτει νέα features όπως βελτίωση κάμερας και UI 3.1.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Ρε την σαμσουνγκ...σφαίρα τις αναβαθμίσεις πλέον. Τουλάχιστον στην s και note σειρά. Αντε να δούμε τι θα δούμε και με το 3.1 ui

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.εκανα την αναβάθμιση στην 3.1 αλλά δεν έχω βρει στην συλλογή την ρυθμισει erase στης φώτο.το έχει βρει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.εκανα την αναβάθμιση στην 3.1 αλλά δεν έχω βρει στην συλλογή την ρυθμισει erase στης φώτο.το έχει βρει κάποιος?
Πήγαινε σε μία φωτογραφία πατάς το μολυβάκι για επεξεργασία της φωτογραφίας, θα πατήσεις τέρμα πανω δεξιά στις τρεις τελείες και μετά το labs, και ενεργοποιεις το erase tool. Μετά πηγαίνεις κάτω κάτω και τέρμα δεξιά που έχει τα εργαλεία, είναι το τελευταίο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by geotrvs
Link to comment
Share on other sites

Πήγα εκεί αλλά εχει μόνο αυτά δεν μου έχει επιλογή για laps.eb156f64813ee842c65ff036829891c7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα εκεί αλλά εχει μόνο αυτά δεν μου έχει επιλογή για laps.eb156f64813ee842c65ff036829891c7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις πάρει σίγουρα την 3.1?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα το μεσημέρι την έκανα την αναβαθμίσει cf98f32491271206045bd36508e93346.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα το μεσημέρι την έκανα την αναβαθμίσει cf98f32491271206045bd36508e93346.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τερμα κάτω και τέρμα δεξιά ποιο εργαλείο έχει;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά έχει τα εργαλεία έχει τέρμα αριστερά και τέρμα δεξιά. 8df63f77a66176c98f5482c458a33036.jpg23943eb3bc92179115bb882f9b7fab57.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά έχει τα εργαλεία έχει τέρμα αριστερά και τέρμα δεξιά. 8df63f77a66176c98f5482c458a33036.jpg23943eb3bc92179115bb882f9b7fab57.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παράξενο μου φαίνεται... Μπες στην συλλογή και πάτα τέρμα κάτω δεξιά τις τρεις παύλες / ρυθμίσεις / σχετικά με την συλλογή.

Κάτω απο το σχετικά με την συλλογή έχει και το gallery labs μπες να το ενεργοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει τέτοια επιλογή πήγα και το κοίταξα.οπως και να έχει σε ευχαριστώ.μαλλον δεν έχει περαστεί καλά η ενημερωση

 

Edit παιδιά έχω δει ότι έχουν και άλλη θέμα που δεν τους το έχει εμφανίσει οπότε ας μας πουν και η άλλη αν τους έχει εμφανίσει

Edited by mpompa
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει τέτοια επιλογή πήγα και το κοίταξα.οπως και να έχει σε ευχαριστώ.μαλλον δεν έχει περαστεί καλά η ενημερωση

 

Edit παιδιά έχω δει ότι έχουν και άλλη θέμα που δεν τους το έχει εμφανίσει οπότε ας μας πουν και η άλλη αν τους έχει εμφανίσει

 

ούτε εμένα μου δίνει αυτην την επιλογή... χτες το πρωί έκανα την αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα μου δίνει αυτην την επιλογή... χτες το πρωί έκανα την αναβάθμιση
Μπες σε μια φωτογραφία πάτα να κάνεις επεξεργασία και μόλις μπεις πατάς πάνω δεξιά στις τρεις τελείες και πρέπει να έχει την επιλογή labs... Το ενεργοποιείς και εμφανίζεται στα εργαλεία κάτω και τερμα δεξιά το erase tool.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπες σε μια φωτογραφία πάτα να κάνεις επεξεργασία και μόλις μπεις πατάς πάνω δεξιά στις τρεις τελείες και πρέπει να έχει την επιλογή labs... Το ενεργοποιείς και εμφανίζεται στα εργαλεία κάτω και τερμα δεξιά το erase tool.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

δεν την έχει την επιλογή labs

Link to comment
Share on other sites

δεν την έχει την επιλογή labs
Δες το βίντεο...

Εμένα στο tab s7 + ήταν ακριβώς το ίδιο, δεν ειχε το εργαλείο και εκανα ακριβώς οτι δείχνει στο βίντεο.

Στο note 10 + δεν μου έχει έρθει ακόμα η 3.1 για να σου πω τι γίνεται. Απλά μου φαίνεται περίεργο ολο αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.ακριβως το ίδιο κάνω και δεν έχει την επιλογή.διαβαζω στο samsung community ότι στο s10 δεν τους έχει έρθει η επιλογή αυτή.αρα σε εμάς δεν μας την έδωσε την επιλογή αυτην
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά του σήμερα;μεταχειρισμένο παντα

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω το s10 plus μου για να πληρώνω ανέπαφα όπως έχω δει και κάνουν κάποιοι άλλοι με τα κινητά τους ξέρει κάποιος να με βοηθήσει;;;; Δηλαδή να χρησιμοποιώ το κινητό μου για πληρωμές και όχι την κάρτα μου...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...