Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρωί μου ήρθα η αναβάθμιση σε cosmote, όλα μια χαρά.

 

Καλημέρα, τι εννοείται βρε παιδιά... για ποια αναβάθμιση αναφέρεστε...!? (s10+ 1TB

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μα από την αρχή έδιναν τα μεγάλα καταστήματα κουπόνια των 150-200 ευρω. Οπότε κάπου εκεί ήταν η τιμή του.

Τυχεροί αυτοί που το πήραν με κουπόνι και τιμολόγιο και πήραν και τα ακουστικά δώρο.

 

Αναληθεια φίλε μου αυτό που λες, τα ακουστικά ήταν μεμονωμένη προσφορά για προπαραγγελία, έπειτα έβαλαν τα κουπόνια καθώς είχε λήξει η διαδικασία των galaxy buds.

Επιβεβαίωση από κοτσοβολο, media markt, Γερμανό, public. Καλημέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τι εννοείται βρε παιδιά... για ποια αναβάθμιση αναφέρεστε...!? (s10+ 1TB

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αναληθεια φίλε μου αυτό που λες, τα ακουστικά ήταν μεμονωμένη προσφορά για προπαραγγελία, έπειτα έβαλαν τα κουπόνια καθώς είχε λήξει η διαδικασία των galaxy buds.

Επιβεβαίωση από κοτσοβολο, media markt, Γερμανό, public. Καλημέρα!!

 

 

 

Τα παιδιά μιλάνε για επιδιόρθωση ασφαλείας του Μαρτίου που άργησε στην κοσμοτε εκεί στα 420 mb μας ήρθε χθες κ διορθώνει λίγο την μπαταρία στην αναμονή..

Όχι κάνεις λάθος αρκετά άτομα πήραν κ το κουπόνι από Γερμανό ... - 150 ευρώ κ μετά πήραν κ τα ακουστικά χωρίς να έχουν κάνει προπαραγγελια...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κρατάω επιφυλάξεις. Αν είχαν αναπτύξει αντίστοιχη τεχνολογία με τη Google για νυχτερινές, θα το έδιναν απο την αρχή.

Μάλλον θα το δούμε (αν το δούμε) στο S11.

 

Δεν θα υπάρχει συνέχεια των s... Πλέον οδηγούμαστε σε νέα κινητά τα αναδιπλουμενα (fold κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει συνέχεια των s... Πλέον οδηγούμαστε σε νέα κινητά τα αναδιπλουμενα (fold κλπ)

 

 

Σύμφωνα με την Huawei στα επόμενα 2 χρόνια τα μισά της high end smartphone της θα είναι αναδιπλωμενα στις τιμές που είναι τα κινητά τώρα κ θα βγάζουν κ κανονικά smartphones γιατί δεν τα θέλουν όλοι τα αναδιπλωμενα οπότε λογικά κάτι τέτοιο θα κάνει και η sammy. Θεωρώ δυνατή εξέλιξη τα αναδιπλωμενα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει συνέχεια των s... Πλέον οδηγούμαστε σε νέα κινητά τα αναδιπλουμενα (fold κλπ)

 

και που το ξερεις οτι δε θα υπαρξει? δουλευεις στη samsung? μην πετατε ο,τι θελετε ρε σεις, σε 5 χρονακια ισως να ατονισουν, τωρα ειναι πολυ νωρις με τετοια αναδιπλουμενα να μιλαμε για καταργηση των αλλων.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλο θέμα.. Ακόμη δεν έχει αναπτυχθεί η αγορά για μαζική είσοδο αναδιπλούμενων. Καταρχήν οι πρώτες κυκλοφορίες θα είναι πανάκριβες και από την άλλη δεν θα είναι χρήσιμα σε όλους.. Θεωρώ αδύνατο να μην υπάρχουν συσκευές όπως σήμερα.. Ίσως μετά από παρα πολλά χρόνια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά μιλάνε για επιδιόρθωση ασφαλείας του Μαρτίου που άργησε στην κοσμοτε εκεί στα 420 mb μας ήρθε χθες κ διορθώνει λίγο την μπαταρία στην αναμονή..

Όχι κάνεις λάθος αρκετά άτομα πήραν κ το κουπόνι από Γερμανό ... - 150 ευρώ κ μετά πήραν κ τα ακουστικά χωρίς να έχουν κάνει προπαραγγελια...

 

Κάνεις λάθος φίλε μου, μίλησα με 4 μαγαζιά (Γερμανός) και μου τόνισαν ότι τα κουπόνια βγήκαν για όσους δεν πήραν τα ακουστικά με προπαραγγελία!! Μάλλον θα εννοείς τους πόντους από τράπεζες και μπερδεύεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος φίλε μου, μίλησα με 4 μαγαζιά (Γερμανός) και μου τόνισαν ότι τα κουπόνια βγήκαν για όσους δεν πήραν τα ακουστικά με προπαραγγελία!! Μάλλον θα εννοείς τους πόντους από τράπεζες και μπερδεύεσαι!!

 

Πφφφ ήμουν συγκεκριμένος αν διάβαζες κ πιο πίσω θα έβλεπες τι έχουμε γράψει... Είχα έκπτωση Γερμανού - 150 ευρώ κανονικό κουπόνι όπως πήραν πολλά άτομα... Κ εξαιτίας 2 φίλων εδώ μέσα στείλαμε την αίτηση μέσω samsung members κ σύντομα πρώτα ο Θεός παραλαμβάνω τα ear buds ήμουν απτους τυχερούς γιατί γλίτωσα και το ΦΠΑ. Μακάρι να μπορέσω σε ένα ή 2 χρόνια να κάνω τέτοιο deal κ για αναδιπλωμενο... Μπορεί του χρόνου να δίνουν κ το νέο Samsung watch με το αναδιπλωμενο αντί για ακουστικά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ ήμουν συγκεκριμένος αν διάβαζες κ πιο πίσω θα έβλεπες τι έχουμε γράψει... Είχα έκπτωση Γερμανού - 150 ευρώ κανονικό κουπόνι όπως πήραν πολλά άτομα... Κ εξαιτίας 2 φίλων εδώ μέσα στείλαμε την αίτηση μέσω samsung members κ σύντομα πρώτα ο Θεός παραλαμβάνω τα ear buds ήμουν απτους τυχερούς γιατί γλίτωσα και το ΦΠΑ. Μακάρι να μπορέσω σε ένα ή 2 χρόνια να κάνω τέτοιο deal κ για αναδιπλωμενο... Μπορεί του χρόνου να δίνουν κ το νέο Samsung watch με το αναδιπλωμενο αντί για ακουστικά

 

Εύχομαι να τα παραλάβεις φίλε μου αλλά δυστυχώς είναι απίθανο μιας και είναι αντίθετο στις πολιτικές στις εκάστοτε εταιρίες. Δουλεύει η αδερφή μου στο Γερμανό και το γνωρίζω από πρώτο χέρι...

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να τα παραλάβεις φίλε μου αλλά δυστυχώς είναι απίθανο μιας και είναι αντίθετο στις πολιτικές στις εκάστοτε εταιρίες. Δουλεύει η αδερφή μου στο Γερμανό και το γνωρίζω από πρώτο χέρι...

 

 

Ε θέλω να πιστεύω ότι δεν θα πάθω καμία τέτοια γκαντεμιά πάντως έχω email ότι θα μ τα στείλουν σύντομα απτή sami...

Κ το κορυφαίο... Πες στην αδερφή σου ότι πολλά παιδιά εδώ μέσα ΔΕΝ είχαν κάνει προπαραγγελια κ πήραν τα ακουστικά αλλά τους τα δέχτηκαν τις αιτήσεις τους...

 

Στα της μπαταριας τις περισσότερες ώρες με WiFi κ HD οθόνη. Ναμη ματιάσω χα χα τη μπαταρία χτυπάω 17 ώρες και 20 ώρες με μπαταρία. Κ βαράω 9ωρα οθόνη.... Χρόνια χρήστης samsung σε όλες μα όλες τις συσκευές που τις είχα φορτωμένες κάπως όπως κ τώρα κ χρειαζόταν να το φορτίζω 2 φορές τη μέρα αλλά βαριόμουν πάντα να το στήσω απτην αρχή... Τέτοια μπαταρία δεν έχω ξαναδεί... Που να πάω κ σε κάνα huawei . Πω πω θα φρίξει το σκυλί του Άκη που γράφει τραγική την μπαταρία του s10 plus

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πότε παραλάβατε τα buds από τηn μέρα που σας έστειλαν e-mail πως θα σας τα στείλουν;

 

5 μηνύματα πιο πίσω αυτό ρώτησα 3 εργάσιμες λένε τα παιδιά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ε θέλω να πιστεύω ότι δεν θα πάθω καμία τέτοια γκαντεμιά πάντως έχω email ότι θα μ τα στείλουν σύντομα απτή sami...

Κ το κορυφαίο... Πες στην αδερφή σου ότι πολλά παιδιά εδώ μέσα ΔΕΝ είχαν κάνει προπαραγγελια κ πήραν τα ακουστικά αλλά τους τα δέχτηκαν τις αιτήσεις τους...

 

Στα της μπαταριας τις περισσότερες ώρες με WiFi κ HD οθόνη. Ναμη ματιάσω χα χα τη μπαταρία χτυπάω 17 ώρες και 20 ώρες με μπαταρία. Κ βαράω 9ωρα οθόνη.... Χρόνια χρήστης samsung σε όλες μα όλες τις συσκευές που τις είχα φορτωμένες κάπως όπως κ τώρα κ χρειαζόταν να το φορτίζω 2 φορές τη μέρα αλλά βαριόμουν πάντα να το στήσω απτην αρχή... Τέτοια μπαταρία δεν έχω ξαναδεί... Που να πάω κ σε κάνα huawei . Πω πω θα φρίξει το σκυλί του Άκη που γράφει τραγική την μπαταρία του s10 plus

 

Φίλε μου όμως ο μόνος που αναφέρεσαι σε τέτοιο budget είσαι εσύ εδώ μέσα στο forum. Και ο πρώτος στα 11 εκατομμύρια Έλληνες. Αν νομίζεις ότι εσύ έχεις δίκιο και οι υπόλοιποι έχουν άδικο τότε τι να πω. Σηκώνει τα χέρια ψηλά το προσωπικό τεσσάρων καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ αλλά και των public, κοτσοβολος, media markt.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τα ακουστικά μιας το έφερε η κουβέντα...και .για να σας φτιαξω την διάθεση

Έκατσα χθες και είδα το avatar σε 4κ dolby vision...τολμώ να πω μιας κ έχω και sennheiser ακουστικά τον 250 εύρο....Η ποιότητα τους πραγματικά όμως με άφησε άφωνο....απλά λίγο στο τέρμα ψιλοχαλαει...Κατά τα αλλά κινηματογραφική εμπειρία σχεδόν για όσους γνωρίζουν....πλούσια σε ήχο με πολύ καλό μπάσο και εξαιρετικά πρίμα...

 

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όμως ο μόνος που αναφέρεσαι σε τέτοιο budget είσαι εσύ εδώ μέσα στο forum. Και ο πρώτος στα 11 εκατομμύρια Έλληνες. Αν νομίζεις ότι εσύ έχεις δίκιο και οι υπόλοιποι έχουν άδικο τότε τι να πω. Σηκώνει τα χέρια ψηλά το προσωπικό τεσσάρων καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ αλλά και των public, κοτσοβολος, media markt.
Έκανα Αγορά από Γερμανό 21/03 με χρήση κουπονιού -150€ και τιμολογίου.....

 

Μετα απο μερικές μέρες έκανα την διαδικασία για τα ακουστικά μέσω του Samsung members ....Για δοκιμή μόνο με την χρήση του τιμολογίου...

Μετα απο 5-6 μέρες τα είχα στα χέρια μου.....

 

Μην ακούς τι σου λένε στα μαγαζιά....

Κανε την διαδικασία με σωστά στοιχεία και περιμενε......

 

Αν ειχαν άφησει την διαδικασία "ανοικτη" (ή τους ξεφυγε) για κάποιες ημέρες παραπάνω και τώρα την έκλεισαν δεν το γνωρίζω....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όμως ο μόνος που αναφέρεσαι σε τέτοιο budget είσαι εσύ εδώ μέσα στο forum. Και ο πρώτος στα 11 εκατομμύρια Έλληνες. Αν νομίζεις ότι εσύ έχεις δίκιο και οι υπόλοιποι έχουν άδικο τότε τι να πω. Σηκώνει τα χέρια ψηλά το προσωπικό τεσσάρων καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ αλλά και των public, κοτσοβολος, media markt.

 

Αρκετοί ανέβασαν και φωτογραφία πως παρέλαβαν τα buds χωρίς προπαραγγελία. Μπορεί όλοι να μιλήσατε με Γερμανό κτλ οι οποίοι δεν αποφασίζουν ποιος θα τα πάρει αλλά εγώ είχα μιλήσει με άνθρωπο της samsung και μου είχε πει πως θα παραλάβουν και αρκετοί που δεν είχαν προπαραγγείλει λόγω μεγάλου αποθέματος. Όπως και επιβεβαιώθηκε σε προηγούμενες συζητήσεις, όταν είχα μιλήσει με υπάλληλο του Γερμανού προφανώς μου είχε πει πως αυτό είναι αδύνατο αλλά όπως σας είπα και πριν καμία αλυσίδα δεν αποφασίζει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά για να καταλαβαινώμαστε...

Α) το κουπόνι των 150 € το παραχωρουσε η cosmote και όχι σε όλους μας με μήνυμα στο κινητό του κάθε τυχερού. Άραγε μην μπλέκεται τον ΓΕΡΜΑΝΟ σε όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετοί ανέβασαν και φωτογραφία πως παρέλαβαν τα buds χωρίς προπαραγγελία. Μπορεί όλοι να μιλήσατε με Γερμανό κτλ οι οποίοι δεν αποφασίζουν ποιος θα τα πάρει αλλά εγώ είχα μιλήσει με άνθρωπο της samsung και μου είχε πει πως θα παραλάβουν και αρκετοί που δεν είχαν προπαραγγείλει λόγω μεγάλου αποθέματος. Όπως και επιβεβαιώθηκε σε προηγούμενες συζητήσεις, όταν είχα μιλήσει με υπάλληλο του Γερμανού προφανώς μου είχε πει πως αυτό είναι αδύνατο αλλά όπως σας είπα και πριν καμία αλυσίδα δεν αποφασίζει.

 

 

Τι καθόμαστε και του απαντάμε μωρέ ο άλλος με έβγαλε τρελό η πλανητάρχη λες και έκανα το ακατόρθωτο λες και η αδερφή του είναι δικιά της η αλυσίδα Γερμανός κ ξέρει για όλες τις παραγγελίες... Εδώ του εξηγώ διάβασε πιο πίσω και θα δεις ότι είμαστε άτομα που με τη χρήση του κουπονιού - 150 ευρώ κ χωρίς να έχουμε κάνει προπαραγγελια μας δίνουν τα ακουστικά ίσως λόγω πρόσφατης αγοράς εντός 10 με 15 ημερών απτην κυκλοφορία της συσκευής να μας κάνουν κ μας το δώρο κ έχει σκυλιασει λες κ τα κλέψαμε από αυτόν.... Ναι είμαι ένας απτους έντεκα εκατομμύρια Έλληνες κ απτους δέκα εκατομμύρια που ζούνε στο εξωτερικό που πρώτα ο Θεός θα μου στείλουν τα ακουστικά κ χωρίς φπα κ με πώληση του s9plus κ - 150 ευρώ κ με δόσεις άτοκες θα

Μου βγει 317 ευρώ. Κ ακουστικά δώρο . Οκ νιώθω πολύ τυχερός αλλά με τόσες συσκευές samsung που έχω αλλάξει θα έπρεπε να μου κάνουν δώρο το αναδιπλωμενο......

 

Η απάντηση σου σιγά ρε μεγάλε εμένα η αδερφή μου μου λέει ότι λες ψέματα επειδή ρώτησε ο κουνιάδος μου κ στα public. Ευχαριστώ κ στα παιδιά που απάντησαν γιατί ο άλλος θα με στείλει στο Δαφνί

 

Επισης έχω έκπτωση 105 ευρώ από τα media markt για αγορα του p30 Pro ΑΛΛΑ δεν το ψήνω γιατί θα μ βάλουν πουθενά αλλού το s10 plus οι συγγενείς μου χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά για να καταλαβαινώμαστε...

Α) το κουπόνι των 150 € το παραχωρουσε η cosmote και όχι σε όλους μας με μήνυμα στο κινητό του κάθε τυχερού. Άραγε μην μπλέκεται τον ΓΕΡΜΑΝΟ σε όλο αυτό.

 

Φίλε μ υπάρχουν και άτομα εδώ μέσα που είχαν κουπόνια και από γερμανό....Αλλά και από αλλά πολυκαταστήματα...κάποιοι πήραν earbuds κάποιοι έφαγαν άκυρο....Αυτό έγινε σίγουρα....ότι και να σου λένε...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μ υπάρχουν και άτομα εδώ μέσα που είχαν κουπόνια και από γερμανό....Αλλά και από αλλά πολυκαταστήματα...κάποιοι πήραν earbuds κάποιοι έφαγαν άκυρο....Αυτό έγινε σίγουρα....ότι και να σου λένε...

 

 

Μάλλον μπήκε για να τρολαρει ρε Θοδωρή επειδή έφαγε άκυρο κ δεν μπόρεσε να τα πάρει... Αφου έχει κονε στο Γερμανό ας βάλει μέσον να πάρει κ αυτός... Εμάς μας αγαπάει η σαμι και τσακωνομαστε για πάρτη της στα forum κ μας τα κάνει δώρο

Έτσι είναι η ζωή..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

That's life

 

Είπα μην κάνω λάθος και γράψω στα αγγλικά γιατί θα μ γράψει ο άλλος τι δουλειά έχουν οι χυμοί εδώ μέσα χα χα :lol:

Αν κ είχα ακουστικά Bluetooth hands free φθηνά δεν τα πολύ χρησιμοποίησα ούτε κ τα ακουστικά της akg παρότι είναι ποιοτικά

Αλλά σκέφτομαι τα buds να τα δουλεύω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...