Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έδωσα 1040 για να το πάρω αν μιλάς για μένα αδερφέ κ έχω απαίτηση νάτο δουλεύω σαν smartphone χωρίς περιορισμόυς ώστε να βγάζει την μέρα τουλάχιστον. Καμία ειρωνεία δεν έβγαλε κάνεις σε όσους λένε το αντίθετο.

Πες μας με επιχειρήματα που διαφωνείς αφού θελεις vs.

Καλύτερη κάμερα ποιο έχει;

Μπαταρία;

Οθόνη;

Ηχείο;

ταχύτητα;

Κάνε εσύ τις συγκρίσεις

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι δεν αναφερθηκα σε σενα αλλα στον συμφορουμιτη στο διπλα θεμα που εγραψε στην τελευταια σελιδα περι πατατας κινητου.

Εχω θελω vs?

Εγω ξεκινησα την ολη συγκριση με το mate20pro απο το πουθενα με το που κυκλοφορησε το κινητο ή ονοματισα το χ κινητο πατατα καλα καλα δεν κυκλοφορησε στην αγορα ουτε 1 βδομαδα?

Εγω δεν ημουν αυτος που ισα ισα εγραψα πιο πισω να δωσουν οσοι ρωτουσαν λιγο χρονο σε οσους το αγορασαν να δουλεψουν το κινητο αρκετα και μετα να πουν την γνωμη τους?

 

Περαν τουτου τα παραπανω vs τους περισσοτερους δεν τους ενδιαφερουν για 1 και μονο λογο.

Γιατι για να προτιμησουν να αγορασουν το ακριβοτερο S10+ απο καποιο αλλο Android ή και iphone,σημαινει οτι κατι εχει στο συνολο το S10+ που δεν εχουν τα αλλα και θελουν να δωσουν τα παραπανω λεφτα.

 

Γυρνα πιο πισω στις σελιδες και βρες μου εναν ο οποιος πχ να εγραψε οτι το S10+ εχει καλυτερη καμερα ή και καλυτερη μπαταρια πχ(ακομα και δικο μου σχολιο).Γιατι αραγε δεν το εγραψε κανεις?Μηπως γιατι οι περισσοτεροι ειτε δεν αλλαζουν ετσι ευκολα,γρηγορα τις ναυαρχιδες μεταξυ τους?Μηπως γιατι δεν τους ενδιαφερει για αλλους λογους πως αποδιδει το mate?

Αλλον πχ δεν τον ενδιαφερουν ολα αυτα και κοιταζει την χαμηλοτερη τιμη του Mi9 και ας εχει ποσες ελλειψεις.

Για μενα η χειροτερη αυτονομια στο s10+(που με βαση την δικη μου χρηση ως τωρα σε σχεση με το mate ειναι πολυ μικρη)αντισταθμιζεται απο την θυρα ακουστικων και την απουσια notch οπως επισης και την καλυτερη ποιοτητα κατασκευης στην συναρμολογηση(τεστ αντοχης).

Για τις καμερες στα δικα μου ματια πανω κατω ιδιες τις βλεπω γιατι ουτε φωτογραφος ειμαι,ουτε το παιζω φωτογραφος.Βλεπω οτι στις ιδιες φωτογραφιες πανω κατω εχω το ιδιο αποτελεσμα και μου αρκει(εκτος απο τις πολυ σκοτεινες το βραδυ που λογω Night mode το mate ειναι καλυτερο με διαφορα,αλλα δεν τραβαω σχεδον ποτε τετοιες φωτογραφιες).

 

Το οτι εδωσες 1040ευρω για το S10+ το εκανες γιατι εχεις το μικροβιο να αλλαζεις τις συσκευες γρηγορα για να τις δοκιμαζεις,αλλα επειδη ως γνωστον οι συσκευες χανουν γρηγορα τα λεφτα τους,γιαυτο και βιαστηκες να το δωσεις.

Και επειδη ειναι λογικο και αναμενομενο καποιος που δοκιμαζει τοσο γρηγορα ολες τις νεες συσκευες να μην εντυπωσιαζεται με την νεωτερη τοσο,γιαυτο και το κινητο εφυγε γρηγορα γρηγορα.

Γιατι οπως εγραψες εσυ αυτη την φορα πιο πανω

'''Ειδικά για τα λεφτά που ζητάει. Έχω μια ελπίδα ότι ίσως στρώσουν με κάποιες αναβαθμίσεις τα πράγματα για να το ξαναπάρω. '''

 

Οπως εχουμε γραψει απειρες φορες,κανενα κινητο δεν αξιζει πραγματικα τα χρηματα που ζηταει day one,ειδικα οταν μιλαμε για 4ψηφια νουμερα,κατι που κατα βαθος το γνωριζετε και εσεις οι ιδιοι,αλλα το μικροβιο παραμενει μικροβιο.

 

Οσο για τα περι mate20pro,τα γνωριζω προσωπικα απο πρωτο χερι,αλλα δεν θυμαμαι ποτε να το εβγαλα πατατα ή κακο κινητο για αυτα που δεν μαρεσαν σε αυτο σε σχεση με αλλες συσκευες.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Την συσκευη την εχω απο το πρωι της παρασκευης. Στην αρχη ειχα απογοητευτει πληρως με την μπαταρια γιατι εβγαζα 5ωρο sot με το ζορι τωρα πια μιας και εχουν περασει 5-6 μερες με την ιδια χρηση βγαζω 7 - 8 ωρες sot. Οποτε υπομονη φτιαχνει σιγα σιγα...
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και πιο πάνω κάποιος άλλος, το θέμα είναι με την χρήση που κάνεις να σου βγάζει άνετα την ημέρα. Έτσι κι αλλιώς το βράδυ πάλι θα φορτίσεις.
Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... Να ρωτήσω κάτι : θα μπορούσε κάποιος /κάποια να με καθοδηγήσει στο λεγόμενο "στήσιμο " του κινητού (s10 plus)?.. Ρωτάω γιατί από πολλούς έχω διαβάσει πως παίζει σημαντικό ρόλο... Δεν εννοώ εφαρμογές κλπ απλά τι χρειάζεται απαραίτητα ένα νέο κινητό από την πρώτη μέρα λειτουργίας του.. Συγγνώμη εάν ακούγεται κάπως όλο αυτό... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Link to comment
Share on other sites

Ας σταματήσει εδώ μέσα το θεμα με το mate, αλλιώς να παμε και οι κάτοχοι s10 να spamάρουμε στο θεμα του Huawei.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... Να ρωτήσω κάτι : θα μπορούσε κάποιος /κάποια να με καθοδηγήσει στο λεγόμενο "στήσιμο " του κινητού (s10 plus)?.. Ρωτάω γιατί από πολλούς έχω διαβάσει πως παίζει σημαντικό ρόλο... Δεν εννοώ εφαρμογές κλπ απλά τι χρειάζεται απαραίτητα ένα νέο κινητό από την πρώτη μέρα λειτουργίας του.. Συγγνώμη εάν ακούγεται κάπως όλο αυτό... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

 

 

Ίσως αυτό το βίντεο σε βοηθήσει

 

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα camera versus με το pixel 3 xl

 

 

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

 

 

 

Και εδώ με πολλά σενάρια....

 

Ίσως τα περισσότερα που έχω δει σε vs.....

 

 

 

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ με πολλά σενάρια....

 

Ίσως τα περισσότερα που έχω δει σε vs.....

 

 

 

 

Σε άλλες κερδίζει το ένα κ σε άλλες το άλλο..

Παράλογη όμως και η Google που ζητάει τα ίδια λεφτά δίχως να έχει wide angle κ ειναι κ πιο άσχημα... Αλλά και με τη μία έχει καλά αποτελέσματα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το δικο σου σοτ δειχνει καλα μια και το mod-youtube που τρεχει και στο backgound εχει αρκετη ,μεγαλη καταναλωση.
Αν δεν κάνω λάθος το μεγαλύτερο ποσοστό χρήσης των εφαρμογών από την 7 και μετά εμφανίζεται μέσω της οθόνης και του android system

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και πιο πάνω κάποιος άλλος, το θέμα είναι με την χρήση που κάνεις να σου βγάζει άνετα την ημέρα. Έτσι κι αλλιώς το βράδυ πάλι θα φορτίσεις.

 

Αυτό δεν είναι απαραίτητο. Εγώ βγάζω και θέλω να βγάζω σταθερά 2 μέρες. Αυτό γιατί τις μέρες που το ζοριζω πραγματικά με βγάζει οριακά, άρα το να πεις ότι αρκεί να βγάζει τη μέρα δεν είναι κριτήριο, υπάρχουν μέρες που θέλουμε αρκετή αυτονομία και μέρες που δε θέλουμε, εκτός αν κάνεις σταθερά βαριά βαριά χρήση. Δε νομίζω ότι κάνουν όμως οι περισσότεροι που λένε.

Από εκεί και πέρα εγώ περιμένω να δω κι άλλους

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου Ακη, μιλαμε για 4100 (!!!) μπαταρια και τον "ενεργειακα αποδοτικο" exynos 9820. Κι ο skoj πηγε στο mate 20 pro κι ειδε αυτονομια +30-40%. Απιστευτα πραγματα, αλλα δυστυχως απολυτως αναμενομενα...

Περιμενω το Σωτηρη (megatron), να δω μηπως ο snap855 βελτιωνει λιγο την κατασταση, για να δω τελικα πως θα κινηθω.

 

Νομίζω ότι αυτό που κάνεις κάθε φορά, από την πρώτη μέρα, να λες ότι με 4100 μπαταρία απίστευτα πράγματα και απολύτως αναμενόμενα μόνο ως προκλητικά μπορώ να τα δεχτώ πάντως καθώς έχεις μια εμμονή να θες να μας πείσεις a priori ότι είναι μάπα η αυτονομία.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οκ η μπαταρία από χθες το βράδυ που έμαθε τα usage patterns δείχνει τα δόντια της παρότι ήμουν απογοητευμένος μέχρι χθες το απόγευμα.

Έκανα ένα τεστ σήμερα που ήμουν όλη μέρα στην πόλη με καλό σήμα και δεν πήγα στη δουλειά που έχω χάλια σήμα.

 

Ξαναλέω, έχω ανοιχτά τα πάντα όλα εκτός από NFC.

AoD on σε tap mode, location on, night mode στο αυτό (sunrise σε λευκό theme, sunset σε dark), 2 gmail accounts, location on, sync on, edge light και panel on, 80% wifi 20% 4g+, bluetooth on με galaxy watch όλη την ώρα.

Εξαιρετικά για τα δεδομένα ότι τρέχουν όλα αυτά από πίσω. f24631a4c6aae3b612f21ac4468cc508.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να συνεχίσουν κιαλλα άτομα την ενόργανη για τη μπαταρία του s10+ χε χε υπομονή αλανια δεν είστε και χθεσινοι..

Bill viber να το γυρνάς σε 2g να πιανει σούπερ παντού όπου δεν έχεις σήμα κατεβάζεις εφαρμογή απτό playstore

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγραψα πιο πισω και δυστηχως δεν καταλαβε ο συμφορουμιτης οπως και οι υπολοιποι ''απογοητευμενοι''ειναι οτι δεν γινεται να περιμενεις να εντυπωσιαστεις με μια νεα συσκευη οπως το S10+ αν εχεις ηδη μια φρεσκια ναυαρχιδα στα χερια σου οπως το Mate.

Ειναι σαν να παει ενας κατοχος S10+ στο Note10.Και αυτος τις πρωτες μερες μια απο τα ιδια θα γραψει.

Οτι δηλαδη δεν εντυπωσιαστηκε απο την μεταβαση και οτι πιο πολυ αξιζει η φθηνοτερη συσκευη,που μεχρι το καλοκαιρι θα ειναι το S10 σε σχεση με το Note οταν βγει.

 

Και ο λογος ειναι παρα μα παρα πολυ απλος.Γιατι αυτο το πραγμα (το να πηγαινεις απο την ναυαρχιδα της μιας εταιρειας στην ναυαρχιδα της αλλης)δεν θεωρειται αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό που κάνεις κάθε φορά, από την πρώτη μέρα, να λες ότι με 4100 μπαταρία απίστευτα πράγματα και απολύτως αναμενόμενα μόνο ως προκλητικά μπορώ να τα δεχτώ πάντως καθώς έχεις μια εμμονή να θες να μας πείσεις a priori ότι είναι μάπα η αυτονομία.

 

Δε θέλω να πείσω κανένα. Ο καθένας μπορεί να εκφράζει τις απόψεις του - προσωπικά ενημερώθηκα για το κομμάτι αυτονομία από πεπειραμένους χρήστες, με το ίδιο usage pattern Με το δικό μου . Αν δε συμφωνείς, μπορείς εύκολα να προσπεράσεις. Όλοι έχουμε πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε από το να αναλωνομαστε σε προσωπικές επιθέσεις, για ένα κινητό, οποτε θα σε παρακαλούσα να μην το κάνεις συστηματικά...

Link to comment
Share on other sites

Ας σταματήσει εδώ μέσα το θεμα με το mate, αλλιώς να παμε και οι κάτοχοι s10 να spamάρουμε στο θεμα του Huawei.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Αν και συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να σταματήσει, ας μην ξεχνάμε ότι τα ίδια γίνονται με την κυκλοφορία κάθε "μεγάλης" συσκευής Huawei Samsung Apple 1+ xiaomi κτλ.

Είναι αναπόφευκτες οι συγκρίσεις και εν μέρει εγώ είμαι υπέρ. Ας μη ξεχάσουμε το τι τρολια έπεφτε για το mate με το πρόβλημα της οθόνης του ή χαρά του τρολ είχε γίνει εκείνο το thread.

Τέλος πάντων προσωπικά βρήκα τη συσκευή φανταστική και σίγουρα θα την δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Αν και συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να σταματήσει, ας μην ξεχνάμε ότι τα ίδια γίνονται με την κυκλοφορία κάθε "μεγάλης" συσκευής Huawei Samsung Apple 1+ xiaomi κτλ.

Είναι αναπόφευκτες οι συγκρίσεις και εν μέρει εγώ είμαι υπέρ. Ας μη ξεχάσουμε το τι τρολια έπεφτε για το mate με το πρόβλημα της οθόνης του ή χαρά του τρολ είχε γίνει εκείνο το thread.

Τέλος πάντων προσωπικά βρήκα τη συσκευή φανταστική και σίγουρα θα την δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

Λάζαρε δεν είναι σωστό και ωραίο αυτό που γίνεται όμως. Πολλοί αλλάζουμε συχνά συσκευές.

Έχω αλλάξει P20 Pro, Mate 20 Pro, OP 6, OP 6T, κανένα δε με ικανοποίησε, δε μπήκα όμως στα αντίστοιχα θέματα να τα κάνω άνω κάτω.

Όσο κι αν ψάξεις δε θα βρεις κανένα ποστ μου στα αντίστοιχα νήματα. Δε μου αρέσει να κράζω ότι δεν ικανοποιεί τις ανάγκες μου, γιατί πολύ απλά μπορεί να πάρω κάποιον υποψήφιο αγοραστή στο λαιμό μου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε δεν είναι σωστό και ωραίο αυτό που γίνεται όμως. Πολλοί αλλάζουμε συχνά συσκευές.

Έχω αλλάξει P20 Pro, Mate 20 Pro, OP 6, OP 6T, κανένα δε με ικανοποίησε, δε μπήκα όμως στα αντίστοιχα θέματα να τα κάνω άνω κάτω.

Όσο κι αν ψάξεις δε θα βρεις κανένα ποστ μου στα αντίστοιχα νήματα. Δε μου αρέσει να κράζω ότι δεν ικανοποιεί τις ανάγκες μου, γιατί πολύ απλά μπορεί να πάρω κάποιον υποψήφιο αγοραστή στο λαιμό μου.

Με την ίδια λογική τοτέ οι κάτοχοι του 20 pro δεν έπρεπε να αναφέρουν για πράσινες οθόνες ωστε να μην γίνει άνω κάτω το θέμα. Δεν πάει έτσι παιδιά κατά την γνώμη μου πάντα. Όπως λέγονται τα καλά πρέπει να λέγονται κ τα άσχημα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε δεν είναι σωστό και ωραίο αυτό που γίνεται όμως. Πολλοί αλλάζουμε συχνά συσκευές.

Έχω αλλάξει P20 Pro, Mate 20 Pro, OP 6, OP 6T, κανένα δε με ικανοποίησε, δε μπήκα όμως στα αντίστοιχα θέματα να τα κάνω άνω κάτω.

Όσο κι αν ψάξεις δε θα βρεις κανένα ποστ μου στα αντίστοιχα νήματα. Δε μου αρέσει να κράζω ότι δεν ικανοποιεί τις ανάγκες μου, γιατί πολύ απλά μπορεί να πάρω κάποιον υποψήφιο αγοραστή στο λαιμό μου.

 

Παιδιά, στο λαιμό του μπορεί να πάρει κάποιος έναν υποψήφιο αγοραστή με το να μην αναδεικνύει τα προβλήματα μιας νέας συσκευής. Τα θετικά μπορει να τα βρει οποιοσδήποτε σε μυριαδες reviews στο διαδίκτυο και στο 99,99% των posts στο forum. Τα πραγματικά προβλήματα όμως από ελάχιστους χρήστες, που δεν προσκωλλονται σε brands και δοκιμάζουν κυριολεκτικά τα πάντα... Ανθρώπους σαν τον akizaki, τον skoj κλπ οφείλουμε να τους διαβάζουμε με προσοχή. Διαφορετικά ας δούμε κανα hands on, ας διαβάσουμε κανένα "επιφανες" review και τα δελτία τύπου στην αρχική σελίδα του myphone.gr...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα camera versus με το pixel 3 xl

 

 

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

 

Κρίμα για την Samsung, κρίμα. Κάποτε ήταν η πρωτοπόρος εταιρία όσον αφορούσε τις επιδόσεις των συσκευών της σε λήψεις με χαμηλό ή πολύ χαμηλό φωτισμό. Και έφτασε τώρα να σέρνεται πίσω από HUAWEI και Pixel 3. Kαι να ξεπερνάει αυτές τις συσκευές μόνο στη λήψη βίντεο

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να πείσω κανένα. Ο καθένας μπορεί να εκφράζει τις απόψεις του - προσωπικά ενημερώθηκα για το κομμάτι αυτονομία από πεπειραμένους χρήστες, με το ίδιο usage pattern Με το δικό μου . Αν δε συμφωνείς, μπορείς εύκολα να προσπεράσεις. Όλοι έχουμε πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε από το να αναλωνομαστε σε προσωπικές επιθέσεις, για ένα κινητό, οποτε θα σε παρακαλούσα να μην το κάνεις συστηματικά...

 

Καμία προσωπική επίθεση, εσύ απλά μπαίνεις και λες ότι ήταν αναμενόμενη τέτοια χάλια μπαταρία 40% κάτω από Mate 20 pro, το οποίο σαν έμπειρο μέλος που είσαι δε θα έπρεπε να το λες καθώς εκτός ότι είναι νωρίς να κρίνουμε, δεν ισχύει σύμφωνα με πολλά άλλα μέλη. Όσο για το usage pattern, δεν έχει σχέση, αν ένας έχει ίδια απόδοση με το mate σε σχέση με s10 δε γίνεται ο άλλος να βλέπει 40% διαφορά. Ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα στου ενός τη συσκευή ή κάτι κάνει λάθος ή....

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...