Jump to content

Honor View 20


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό μπορεί να στο πει μόνο ένας ιδιοκτήτης και των 2.

Το view 20 έχει τώρα 330€...

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σκέφτομαι και γω την αγορα του... Θεωρειται πως αξιζει για τα λεφτα του ή να παω σε αλλα κινητα στα ιδια χρηματα? Μ ενδιαφερει φωτογραφικη κυριως... Αληθεια εχει b20??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και γω την αγορα του... Θεωρειται πως αξιζει για τα λεφτα του ή να παω σε αλλα κινητα στα ιδια χρηματα? Μ ενδιαφερει φωτογραφικη κυριως... Αληθεια εχει b20??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοείται ότι το ευρωπαϊκό μοντέλο έχει Β20 και έχεις και 2 χρόνια εγγύηση από επίσημη αντιπροσωπεία. Προσωπικά δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερο all around κινητό σε αυτά τα χρήματα πλέον.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχω περιπου 2 βδομαδες, παρα πολυ καλη μπαταρια (ελπιζω να κρατησει ετσι αρκετο καιρο), δυνατός επεξεργαστης (στα 6/128 δεν μου εχει κολλησει καθόλου, ουτε ζεσταίνεται με την χρηση) ωραια καμερα +1 και για την μπροστινη. ωραια κατασκευη και χρωματα (αν και μπερδευτηκα σαν μπλε νομιζα το phantom blue, τελικα ειχα παραγγείλει το sapphire blue, οχι οτι με χαλασε...) η οθονη προσωπικα δεν με χαλαει γιατι εχει ακουσει απο πολλους οτι δεν ειναι amoled και που πας και τα σχετικα... Δυστυχώς δεν βρισκω πολλα αξεσουάρ σε σχεση με αλλα τηλεφωνα αλλα οκ (η συσκευασια ειχε και θηκη και screen protector-αυτο θα αλλαχτεί μόλις ερθει το νεο απο εξωτερικο διοτι δεν ηταν κατι ιδιαίτερο). Λιγο με χαλαει η ένταση του ηχου, για το ξυπνητήρι πχ αλλα νομιζω πως ειναι σε νορμαλ επιπεδα. (στο παλιο μου τηλεφωνο ειχα πειραξει την ενταση) σε γενικες γραμμες για τα λεφτα του νομιζω οτι σίγουρα αξίζει σαν συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Καλησπερα,

μολις το τσιμπησα και εγω απο maartplaats.nl στα 190 ευρω σε δημοπρασια.

Εννοειτε οτι μου αρεσει πολυ, ειδικα για την τιμη που το πηρα.

 

Ξερει κανεις πως μπορω να αλλαξω γραμματοσειρα στα θεματα οπως γινετε στο Honor Play;

 

Υ. Γ. το ελυσα, ηθελε login στο huawei account

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω πουθενά.στα φτηνά σκρουτζομαγαζα δεν υπάρχει και η παραγγελία δεν οδηγεί πουθενά (πάνω από 30 εργάσιμες,ακύρωση κλπ).ξεκινάει από 370€ αυτή την στιγμή λοιπόν.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω πουθενά.στα φτηνά σκρουτζομαγαζα δεν υπάρχει και η παραγγελία δεν οδηγεί πουθενά (πάνω από 30 εργάσιμες,ακύρωση κλπ).ξεκινάει από 370€ αυτή την στιγμή λοιπόν.

 

Πρέπει να ειναι στα τελευταία του απο θεμα διαθεσιμότητας. Στο amazon.de ειχε 330 πριν λίγο καιρό, τωρα 389.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω πουθενά.στα φτηνά σκρουτζομαγαζα δεν υπάρχει και η παραγγελία δεν οδηγεί πουθενά (πάνω από 30 εργάσιμες,ακύρωση κλπ).ξεκινάει από 370€ αυτή την στιγμή λοιπόν.
Δες από Best price. Συνήθως σε μια εβδομάδα το έχεις. Πάρε και ένα τηλέφωνο βέβαια να το επιβεβαιώσεις. https://www.bestprice.gr/item/2155499798/honor-view-20-128gb.html

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κοίταζα στο άλλο κατάστημα(ίδια κατάστηματα είναι).έκανα πρώτη παραγγελία 3 μέρες μετά ακύρωση γιατί αναμονή λέει πάνω απο 30 μέρες.

Κάνω δεύτερη με τηλεφωνική 3 μέρες μετά ακυρώθηκε γιατί είναι λέει σε έλλειψη.πηρα μια την hihonor δεν δίνουν πληροφορίες.

Έτσι υπάρχουν 40 καταστήματα και μόνο 4-5 εξυπηρετουνε.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Κοίταζα στο άλλο κατάστημα(ίδια κατάστηματα είναι).έκανα πρώτη παραγγελία 3 μέρες μετά ακύρωση γιατί αναμονή λέει πάνω απο 30 μέρες.

Κάνω δεύτερη με τηλεφωνική 3 μέρες μετά ακυρώθηκε γιατί είναι λέει σε έλλειψη.πηρα μια την hihonor δεν δίνουν πληροφορίες.

Έτσι υπάρχουν 40 καταστήματα και μόνο 4-5 εξυπηρετουνε.

 

Τι εννοείς είναι ίδια καταστήματα? Το 2ο και 3ο κατάστημα που σου βγάζει στο best price δεν το έχουν? Γιατί αυτά δεν υπάρχουν στο σκρουτζ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς είναι ίδια καταστήματα? Το 2ο και 3ο κατάστημα που σου βγάζει στο best price δεν το έχουν? Γιατί αυτά δεν υπάρχουν στο σκρουτζ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Εχεις δικιο.Εστειλα ηδη στο τριτο καταστημα (το μονο περιεργο με αυτα ,ειναι οτι 3-4 καταστήματα βρισκονται Ελευσινα.τοσο τυχαιο?) το οποιο εχει μονο σε μαυρο(οι προηγουμενες παραγγελιες ηταν μπλε).

σε ευχαριστω

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και ξεκιναω εγκατασταση...

Για να δουμε.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και ξεκιναω εγκατασταση...

Για να δουμε.

 

Θα σου πω τα αρνητικά που εχω βρει εγω.

- Λιγο βαρυ

- Η οθονη θελει πολυ calibration για να πετύχεις κάτι ωραιο (του Honor Play μου μοιαζει πιο καλη)

- Σε περίεργη θεση ο proximity sensor

 

Τα θετικα

- Αυτονομία

- Απόκριση (κλεινω και τα animations απο dev options παντα)

- Καλη καμερα

- Θα παρει Emui 10

 

Γενικα ειναι πολυ ευχαριστημένος, λιγο η οθονη δεν μου αρέσει παντα.

Το δουλευω χωρίς θηκη προς το παρόν.

 

Συνεχίσω να πιστεύω οτι παρα τις μικρες διαφορές στις διαστάσεις το Honor Play καθεται και δουλεύεται πιο ανετα με ενα χερι.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

να αναφέρω και εγώ τι έχω δει μέχρι στιγμής.

μπαταρία κρατάει ΟΛΗΗΗΗ μέρα , τηλέφωνα bleutooth, viber ,6 ώρες οθόνη κλπ και έχεις και 40%το βράδυ.την πρώτη μέρα χρειάστηκα να το φορτώσω και σε δέκα λεπτά πήγε από 18-40.

οθόνη τέλεια.φως ήλιο γυαλιά απροβληματιστη.θερμοκρασια με τη υδρόψυκτη; 0 κάμερα δεν έχω άποψη ακόμα

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

να αναφέρω και εγώ τι έχω δει μέχρι στιγμής.

μπαταρία κρατάει ΟΛΗΗΗΗ μέρα , τηλέφωνα bleutooth, viber ,6 ώρες οθόνη κλπ και έχεις και 40%το βράδυ.την πρώτη μέρα χρειάστηκα να το φορτώσω και σε δέκα λεπτά πήγε από 18-40.

οθόνη τέλεια.φως ήλιο γυαλιά απροβληματιστη.θερμοκρασια με τη υδρόψυκτη; 0 κάμερα δεν έχω άποψη ακόμα

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις παρει καποια θηκη που μπορεις να προτείνεις;

Εγω περιμένω μερικές που δεν εχουν ερθει ακομα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εχεις παρει καποια θηκη που μπορεις να προτείνεις;

 

Εγω περιμένω μερικές που δεν εχουν ερθει ακομα.

https://www.electronix.gr/index.php?route=product/product&product_id=289126&search=honor+20+view

 

έχω μπανισει αυτή(με διάφανη πρόσοψη)

αλλά δεν την έχω δοκιμάσει.εχω αυτή που δίνει η honor την διάφανη.χοντρη για τα χέρια μου αλλά προστατεύει καλά και δεν γουστάρει.αναγκαιο κακό και αυτές.

αυτό που σκέφτομαι στο άμεσο μέλλον να πάρω μαγνητικό usb για την φόρτιση γιατί καταστρέφεται η θύρα και αρχίζουν τα προβλήματα (σε βάθος χρόνου εννοώ)

 

 

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

https://www.electronix.gr/index.php?route=product/product&product_id=289126&search=honor+20+view

 

έχω μπανισει αυτή(με διάφανη πρόσοψη)

αλλά δεν την έχω δοκιμάσει.εχω αυτή που δίνει η honor την διάφανη.χοντρη για τα χέρια μου αλλά προστατεύει καλά και δεν γουστάρει.αναγκαιο κακό και αυτές.

αυτό που σκέφτομαι στο άμεσο μέλλον να πάρω μαγνητικό usb για την φόρτιση γιατί καταστρέφεται η θύρα και αρχίζουν τα προβλήματα (σε βάθος χρόνου εννοώ)

 

 

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις δικιο για την καταπόνηση, ισως το ψαξω και εγω.

Η θύρα usb μου ηδη έχει σημαδακια χρήσης, απλά με το μαγνητικό usb θα χάσεις την σουπερ γρήγορη φορτιση. Οκ, μπορεις να εχεις μαζι και το original καλωδιο για οπότε χρειαστει.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

α δεν υπάρχει γρήγορη φόρτιση με αυτό; κοίτα εγώ το φορτίζω όλη νύχτα και το έχω όλη μέρα, σπάνια θα την χρησιμοποιήσω.

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

είπα σήμερα να κάνω τεστ.δοκιμη με φβ φόρτιση όλη νύχτα και 22:00 το βράδυ έχει 24%.

περιλαμβάνει παιχνίδι,καμία ώρα gps,μερικά τηλέφωνα.a83814b98d9ec4e6baa4f6a24b6e373c.jpg

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, με τα updates τι γίνεται έχει κανονικά η συσκευή;

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις!;;

Γιατι να μην εχει;;

Ρωτάω με τα μπαχαλα που έχουν γίνει τον τελευταίο καιρό με αποκλεισμούς κλπ.

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor View 20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...