Jump to content

Honor View 20


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά απο 2 αναβαθμίσεις τις τελευταίες μέρες ειμαι πλέον την έκδοση 182. Ιανουάριος 2020

 

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα περιμένουμε και δεύτερη γρήγορα?

Πόσο χρόνο έκανε από την πρώτη στην δεύτερη?

Είδες καμία διαφορά?

Όχι ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα αλλά έτσι να λέμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

εμένα σήμερα μου έβαλε ενημέρωση για 10.0.0.179 βλέπω
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
χθες μου ήρθε νέα ενημέρωση 10.0.0.195
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει πέσει πολύ η μπαταρία μετά την αναβάθμιση, το έχει δει κάποιος άλλος?

 

Δεν το εχω προσεξει γιατι λογω καραντινας το δουλευω μονο με wifi ενω πριν ημουν με ολα ανοιχτα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει πολύ η μπαταρία μετά την αναβάθμιση, το έχει δει κάποιος άλλος?

 

Ούτε εγώ έχω προσέξει κάτι, βέβαια τώρα με την καραντίνα κάνω πολύ περίεργη χρήση και δεν μπορώ να βγάλω σωστά συμπεράσματα

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ηρθε ενημέρωση για updates Απριλίου. Δεν την εβαλα ακόμα γιατί ειμαι on call αυτή τη βδομάδα.

Τις τελευταίες μερες δουλεύω αρκετά το desktop (με πληκτρολόγιο & ποντικι) mode και μπορω να πω μου αρεσει αρκετά.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενημέρωση για updates Απριλίου. Δεν την εβαλα ακόμα γιατί ειμαι on call αυτή τη βδομάδα.

Τις τελευταίες μερες δουλεύω αρκετά το desktop (με πληκτρολόγιο & ποντικι) mode και μπορω να πω μου αρεσει αρκετά.

 

Το δούλεψα λίγο σε όχι σμαρτ tv με tv box και μου άφησε καλές εντυπώσεις,

Για ενημέρωση τίποτα σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει gcam για το κινητό; δοκίμασα 3 apk και δεν δούλεψε κανένα. Έχετε βρει κάποιο που να ταιριάζει στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια .... το βρηκα σε τρελη οικονομικη προσφορα ... το 8/256 σφραγισμενο καινουριο απο καταστημα κινητης που συνεργαζομαι στα 209€ !!!! Ακουω και διαβαζω μονο καλα πραγματα αλλα προβληματιζομαι λιγο επειδη ειναι του 2018 και δεν ξερω που "στεκεται" σε σχεση με τα καινουρια.... αν δεν σας ειναι κοπος πειτε μου σας παρακαλω για αυτα που θελω και θεωρω εγω βασικα...

 

1. Ηχος (σε συγκριση με καποιο συγχρονο που εχετε ακουσει)

2. Φωτογραφιες (σε συγκριση με καποιο συγχρονο που εχετε δει)

3. ταχυτητα (ομοιως)

4. Google Play κανονικα ετσι?

 

Ευχαριστω πολυ

Edited by WIRELESSMAN
Link to comment
Share on other sites

δεν γνώριζω τον σημερινό ανταγωνισμο αλλα θα μεινεις υπερευχαριατημενος απο το κινητο αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια .... το βρηκα σε τρελη οικονομικη προσφορα ... το 8/256 σφραγισμενο καινουριο απο καταστημα κινητης που συνεργαζομαι στα 209€ !!!! Ακουω και διαβαζω μονο καλα πραγματα αλλα προβληματιζομαι λιγο επειδη ειναι του 2018 και δεν ξερω που "στεκεται" σε σχεση με τα καινουρια.... αν δεν σας ειναι κοπος πειτε μου σας παρακαλω για αυτα που θελω και θεωρω εγω βασικα...

 

1. Ηχος (σε συγκριση με καποιο συγχρονο που εχετε ακουσει)

2. Φωτογραφιες (σε συγκριση με καποιο συγχρονο που εχετε δει)

3. ταχυτητα (ομοιως)

4. Google Play κανονικα ετσι?

 

Ευχαριστω πολυ

 

Βασικά από το 2019 είναι το κινητό δλδ μια γενιά πίσω. αυτες τις μέρες κλείνει ενα χρόνο που το έχω απλα τέλειο δεν έχει κολλήσει ποτέ.

Τωρα για τα ερωτηματα σου:

 

1. Ο ήχος είναι καλός αλλά για τα δικά μου αυτιά θα τον ήθελα πιο δυνατό

2. Οι φωτογραφίες πολύ καλές

3. Από ταχύτητα πολύ γρήγορο δεν κολλαει ποτέ

4 Φυσικά και έχει

 

Και αν όντως ισχύει που λες η τιμη φυσικά και αξίζει

Edited by koystado
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλά ειδικά στα λεφτά αυτα νομιζω σιγουρα αξίζει. Κατοχος του 6/128 μπορω να σου πω οτι ο ηχος ειναι καλουτσικος (το ηθελα λιγο πιο δυνατο αλλο δεν ειναι κακο), κάμερα δεν ξερω τον ανταγωνισμό σημερα αλλα ειναι πολυ καλη σε ολα της (και δεν χρειάζεται gcam κτλ) , μπαταρία ολα τα λεφτα! επεξεργαστή που μεχρι στιγμη δεν εχει κολλήσει ποτε εχω κατεβασει και καποια απαιτητικά παιχνίδια απο περιέργεια και ηταν πολυ δυνατό, εννοείτε εχει playstore. γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημένος απο το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω για να πω την αληθεια απολαμβάνω και την IPS οθόνη μιας και δεν μου αρεσουν καθόλου τα μαύρα θέματα (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχει ωραίο μαύρο). Βλεπω κινητα με amoled με χρηση ενος χρόνου και εχουν burn in.

 

Πραγματικά ειχα ευκαιρίες να το αντικαταστησω σχεδον δωρεαν αλλα δεν μπορω να βρω αντικαταστατη.

-

- Δαχτυλικο αποτυπωμα πίσω, ειναι γρήγορο, ξέρεις οτι δουλεύει, χρησιμοποιώ και τις χειρονομιες για να κατεβαζω κουρτίνα ή να αδειαζω τις ειδοποιήσεις

 

- Μπαταρία βράχος, εχω πλεον σταματησει να ασχολουμε, εχω αφαιρεσει και το ποσοστό απο τη μπαρα μιας και ειδοποίηση για 20% να έρθει θα τα βγαλω περα

 

- Καμερα στο φως της ημερας πολύ καλή.

 

- Βολικό μέγεθος, δεν ειναι τοσο μακρόστενο οσο αλλά κινητα, ουτε πολυ χοντρό.

 

Και κατι πολυ υποκειμενικό, εμενα μου αρεσει το "μενου" της Huawei, δεν καταλαβαίνω γιατι κάποιοι το κράζουν. Εχω και ταμπλετ Samsung ή δουλεύω που και που ενα s10 και πραγματικά το θεωρω μπέρδεμα το να βρεις κατι αν δεν εισαι ΠΛΗΡΩΣ εξοικιωμενος με το μενού της Samsung.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ήρθε και σε μένα μέσω hicare αλλά η έκδοση τελειώνει σε 211

πάντως διαβάζω πολλά αρνητικά σχόλια ότι με την ενημέρωση πέφτει πολύ η απόδοση της μπαταρίας

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

ήρθε και σε μένα μέσω hicare αλλά η έκδοση τελειώνει σε 211

πάντως διαβάζω πολλά αρνητικά σχόλια ότι με την ενημέρωση πέφτει πολύ η απόδοση της μπαταρίας

Εμενα δεν μου εχει εμφανιστει η νεα εκδοση.

Μεσω hicare που πλεον λεγεται Support, δε σε παει στο System Update των Settings;

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor View 20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...